![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie wygrana Wisły i wiślacki mistrz to takie nudne. A tam wspaniały stadion wspaniała drużyna znowu Wisła - fe
|
Cytat:
Tak jak pisałem - jestem za tym by zagrać najmocniejszym składem i nie kombinować, chyba że mecz się tak ułoży, że będzie można sobie pozwolić na zmianę któregoś z obrońców w trakcie spotkania. Miejmy też nadzieje że Cleber będzie gotowy na Amike - wtedy nawet przy absencji Głowy czy Marcelo, nie powinno być źle. Natomiast 3 punkty ze Śląskiem to rzecz niezbędna, jeśli chcemy obronić mistrza - Wystarczy spojrzeć na terminarz. Amika - 2 ciężkie mecze , Wisła i Ruch. My - Amika,Legia,parchy + być może ostatni mecz z Odrą, który może decydować o ich spadku/utrzymaniu. |
Cytat:
|
Kogo jak kogo, ale Śląska nie powinniśmy się obawiać. To obecnie jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Gdyby nie zaliczka z jesieni byłoby z nimi bardzo krucho.
|
Polonii Warszawa teoretycznie też nie powinniśmy się obawiać a chłopaki się spięły i gdyby nie szczęście byłby remis. Pomimo, że jestem urodzonym pesymistą, nie zakładam, że przegramy we Wrocławiu. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się remis.
|
buczo1985, nie gramy we Wrocławiu ;)
|
Prawdziwi internetowi kibice ;)
|
Wygrac za wszelka cene! Obecnie fajerwerki mnie nie interesuja. Moze byc powtorka z Polonii byleby PZPN przelal nam na konto 3pkt. Mozemy grac 1-7-2-1, mozemy 1-0-6-4.
To samo z Lechem, zagrajmy ostro, agresywnie, wygrajmy ZA WSZELKA CENE. Zaskoczmy ich twardoscia z jaka sie w tej lidze nie spotkali jeszcze. Dziur w tylach maja bardzo duzo! Slaska absolutnie nie wolno lekcewazyc, sam Mila mogl w Chorzowie ustrzelic hat-tricka, wiec jak ktos nie jest zorientowany w temacie i czyta jedynie wyniki to niech sobie daruje wypisywanie glupot i robienie propagandy, ze 3pkt sa juz nasze. Zaczyna sie dlugi finisz. Kazde 90min ma teraz swoja wage |
Owszem, nie wolno lekceważyć Śląska, podobnie jak każdej innej drużyny. To, że w Chorzowie Mila mógł ustrzelić hat-tricka nie znaczy, że wrocławianie prezentują się dobrze. Na boisku gra 11 piłkarzy, nie jeden. Po drugie, Ruch zagrał słaby mecz. Po trzecie, kto oglądał mecze Śląska na wiosnę, ten z pewnością widział, że to obecnie drużyna grająca największą "padakę" w lidze.
|
Cytat:
Obie drużyny mocno obniżyły loty, więc trzeba będzie siąść na nich od samego początku, żeby nie mieli nic do powiedzeni. Za Kasperczaka styl Wisły w pierwszych 15 minutach może się podobać! Jest wtedy dużo gry, potem niestety tempo dramatycznie spada. Więc jak nie strzelimy nic do 30, będzie moim zdaniem ciężko. |
Najważniejsze jest to, aby 4. żółtej kartki nie otrzymali Marcelo i Głowacki. Naprawdę fatalnie by było jakby obaj ją otrzymali. Może ze Śląskiem trzeba spróbować wystawić Diaza z Głowackim? Nie wiem w jakiej formie jest obecnie Jop. Cleber jeszcze nie wrócił po kontuzji. Trzeba uważać, aby przede wszystkim Marcelo nie złapał kartki bo skutki mogą być opłakane. Marcelo to nie tylko świetny obrońca, ale skuteczny snajper przy stałych fragmentach gry. Dlatego stracilibyśmy podwójnie. Zresztą niedawno widzieliśmy jak wygląda mecz bez naszej pary stoperów. Lech jeszcze bardziej by wykorzystał tę sytuację.
Zdaje mi się, że Boguski powoli wraca do swojej dobrej formy. Sadzę, że w meczu ze Śląskiem powinien wybiec w podstawowej "11" wraz z Małeckim. W środku wystąpi najpewniej Issa Ba. Jako jego partnera w środku pola chciałbym, aby Kasperczak wystawił Mączyńskiego. Chłopak potrzebuje gry i w jakim meczu mamy mu dać szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności? Poza tym ostatnio Jirsak nie jest w formie. Zamiast Łobodzińskiego można by było wystawić Burligę na prawym skrzydle. Widać, że nie boi się gry. Łobo mógłby z kolei wejść w drugiej połowie na podmęczonego rywala. Jego najlepsze mecze jakie pamiętam w naszych barwach to były te, w których wchodził w 60-70 minucie z ławki. Jako zmiennik jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Lech się nie bał korzystać z młodzieży w pierwszej "11", Legią się też nie bała. Dla obydwu drużyn okazało się to korzystne. |
szkoda że Jop jest w takiej słabej formie bo na Śląsk oszczędziłbym Głowe i Marcelo,kolejna kartka eliminuje ich z meczu z Lechem.
|
Jak sytuacja z Singlarem i Cleberem? No i na pewno szansę powinien dostać Burliga. Na pewno szansy nie powinien dostać Paweł Brożek, niech wejdzie gdy wynik będzie już pewny. On lub Christow.
|
Co sądzicie o tym, że od kilku kolejek (kilka następnych też) zawsze Lech gra po nas?
|
Nie ma co oszczedzać stoperów, bo strata punktów ze Śląskiem może być bolesna. Jako że Sobol nie zagra za kartki, ja bym wstawił do środka Diaza. Bo jak graliśmy z Lechią w PP bez defensywnego pomocnika to była tragedia. Ktos musi w tej części twardo walczyć w defensywie, by Ba mógł spokojnie rozgrywać. Oczywiście Paweł Brożek na ławce, bo ostatnio gra katastroficznie.
|
co mi się nie podoba to myślenie o Lechu kiedy przed nami Śląsk
nie ma co się oszczędzać/kalkulować, najmocniejszy skład i tyle ostatnio punkty potracili i będą się coraz mocniej spinali |
Cytat:
|
Wystawić obydwu stoperów - tak jak powiedział Plank - w Śląsku nie ma jakichś mega napadziorów, a jak tylko jeden z naszych środkowych załapałby kartkę, wtedy tego drugiego trener może zmienić - aby chuchać na zimne. NIe ma co z Śląskiem musimy zwinąć 3 pkt i koniec.
1q2 Terminarz Kuchenkorza może i łatwiejszy niż Wisły, ale z sąsiadką czy u nich czy u nas - zawsze trzeba parchów pogonić. A Kuchenkorz - obok wyjazdu do nas, ma u siebie Arkę, Lechię, Bytom i Lubin, a wyjazdy do Chorzowa - wcale nie taki łatwy, ajk się dowiedziała Legia, oraz do Wrocławia, a Śląsk po przegranej z nami może zacząć drżeć o utrzymanie. I to jeszcze jeden powód, żeby pokonąc Sląsk...... |
Taaaa w Śląsku nie ma super napadziorów i dlatego ma grać Burliga z Diazem. W Lechii za to jest niesamowita gwiazda, wielki talent, szybki jak błyskawica Tomasz Daaaawidowski!! Człowiek przez wszystkich na tym forum porównywany do kalek wszechczasów, uznany za najgorszy transfer Wisły w histori. Ten właśnie słaby piłkarz uciekał naszym obrońcom jak chciał i był niczym lecący pocisk, taranujący wszystko na swojej drodze!! I Wy macie czelność pisać że w drużynie rywala nie ma dobrych napastników? Na taką obronę jak widac Dawidowski starcza, to starczy każdy, powtarzam każdy grajek :)
|
Dawidowski we wszystkich meczach Lechii sprawia spore problemy obrońcom drużyny przeciwnej więc rafal777 to nie jest zbyt mocny argument. Wracając jednak do samego meczu ze Śląskiem to powinniśmy wyjść najmocniejszym składem i wg mnie to by było tak : Pawełek/Juszczyk-Alvarez Głowacki Marcelo Diaz-Mały Ba Jirsak Pi. Brożek-Hristow Boguski
Co do bramkarza to wg mnie obaj są na podobnym poziomie i o występie powinna decydować dyspozycja dnia. Obrona jak zwykle. W pomocy Łobo zostawiłbym na 2 połowe. Atak Brożek potrzebuje odpoczynku bo widać że nie wychodzi mu nic praktycznie. Boguski chyba wraca do formy a Hristowa nie sprowadzili chyba tylko po to by z ławki oglądał naszych rodzimych zawodników więc powinien dostać kolejną szanse przy słabej dyspozycji Brożka. W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka. |
tak sie martwimy kogo wystawic na Slask, kogo oszczedzac na Lecha, a przeciez Kuchenni tez moga sie wykartkowac, wedlug moich obliczen, bazujac na 90minut.pl, to po trzy kartki maja Stilic i Gancarczyk, byloby bardzo milo z ich strony jakby zlapali z Ara po kartce, wszystko w rekach sedziow
|
Cytat:
|
No tak. Kasperczak moim zdaniem wystawi na Śląska: Juszczyk - Avarez, Burliga, Jop(Głowacki) Diaz - Łobo Mączyński Ba Piotrek - Mały Boguski(Brożek)
Wygrać trzeba. :) |
Podajemy informacje związane z goszczeniem naszych braci z Wrocławia.
Wszystkich zainteresowanych organizacją meczu ze Śląskiem informujemy: - Zbiórka kibiców Śląska została zaplanowana na godzinę 14.00 pod stadionem Wisły przy ul.Reymonta 22.Prosimy wszystkich fanów Śląska udających się na ten mecz własnym środkiem transportu o przybycie na parking pod stadion Wisły od strony restauracji "U Wiślaków". - o godzinie 14.30 nastąpi odjazd 7 podstawionych dla fanów WKSu autobusów MPK, które przewiozą Wrocławian pod stadion Hutnika. Autobusami podróżować będą tylko kibice Śląska,a wejście do nich będą miały wyłącznie osoby posiadające smyczki z kuponami na catering podczas meczu. - na stadionie dla wszystkich Wrocławian przygotowany zostanie darmowy catering. Postaramy się, aby dla kibiców Śląska było "wytyczone" specjalne stoisko. Prosimy ,aby kibice Wisły korzystali z innych stoisk. - po meczu pod stadion Hutnika podstawionych zostanie 10 autobusów MPK i do nich zapraszamy również wszystkich naszych kibiców,którzy nie mają transportu z Hutnika, a mają ochotę na wspólną zabawę z fanami Śląska.Pierwszeństwo skorzystania z autobusu mają oczywiście fani Śląska. Autobusy przewiozą wszystkich na Reymonta, gdzie dla gości z Wrocławia przygotowany zostanie darmowy poczęstunek, piwo. Wrocławian serdecznie zapraszamy do Krakowa, życzymy udanego pobytu. |
W tym meczu ( tak samo, jak w każdym następnym ) interesują nas 3 punkty. To oczywiste. Z tą obroną to nie przesadzajmy, musimy w tym spotkaniu zagrać pełnym składem. Wiem, że są insynuacje, że sędzia nas wykartkuje, że kolejny mecz z Lechem itp. Ale na Śląsk, który nie będzie się przed nami kładł musimy mieć optymalną 11. Obstawiam 2:1 dla nas.
|
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow. Wisełko - Tylko zwycięstwo !!! |
kasy z biletami beda otwarte czy zarzad znow probuje za wszelka cene zmniejszyc frekwencje na Wisle? moze kiedys do nich dotrze, ze niektorzy nie maja opcji kupic biletu w tyg.? nie mowie o sobie, ale pare setek takich kibicow jest
|
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak oni nie maja cisnienia na ten mecz to niech wogole nie graja ... takich rzeczy nawet nie biore pod uwage .. meczy jak tak malo ze kazdy musi byc na 100% ,bo szczescia jak w Warszawie miec juz nie musimy a Amikowcy tylko sie czają zeby nas wyprzedzic. Ja bym jednak z obroną nie kombinowal ,bo jak damy ciala ze Slaskiem to mecz z Amika bedzie nerwowy a wtopa moze byc oplakana w skutkach. W kazdym razie Heniek jest na tyle doswiadczony ze nich decyduje ,my skladu nie ustalamy :) |
TYLKO WYGRANA!!!!!
Koniec przekazu. |
Nie ma co kombinować. Trzy punkty ze Śląskiem są łatwiejsze niż trzy punkty z Lechem i nie możemy sobie pozwolić by ich nie zdobyć. Najsilniejszy skład i do boju!
|
Wisła Kraków: pokonać Śląsk, który wiosną w gościach nie przegrywa
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...-nie,id,t.html |
|
Nie ma co kombinować. Niech grają Marcelo i Głowa. Mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Lechem i Legią, tylko w meczach ze słabszymi drużynami. Teraz najważniejszy dla nas jest s Śląsk, przecież oni nie przyjadą razem z kibicami do Krakowa napić się piwa. O Lechu będziemy myśleć po zakończeniu meczu ze Śląskiem.
|
Cytat:
|
jezeli jutro wygramy to z Lechem gramy o mistrza:)(jeżeli wygramy).
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl