Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22. kolejka] POLONIA Bytom - WISŁA Kraków, sobota 27.03.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7143)

szprotson 26.03.2010 16:03

widzialem ostatni mecz Bytomian. Jeśli z nimi nie wygramy,to nie wygramy z nikim

A Andraża od początku rudny gra najwieksza pyte na świecie. Lubie tego zawodnika, ale wszystko ma swoje granice. Pojawił sie drugi Wojtek Ł. Bande mamy sakramencką.
Co sezon, wymienia stryjek siekierke na kijek

Oldpara 26.03.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 876675)
A Andraża od początku rudny gra najwieksza pyte na świecie. Lubie tego zawodnika, ale wszystko ma swoje granice. Pojawił sie drugi Wojtek Ł. Bande mamy sakramencką.
Co sezon, wymienia stryjek siekierke na kijek

Kirma może sprzedamy, bo błyśnie na MŚ. Tylko, żeby pojechał, musi przynajmniej jako wartościowy zmiennik grać u Kasperczaka.

Łobodziński prezentuje się lepiej niż Kirm na razie, ale mam nadzieje, że Łobo tak zostanie, a Kirm "odpali" jak odpocznie.

szprotson 26.03.2010 16:12

ale gosc na boisku wyglada, jakby myślał juz o tym gdzie będa spali na MŚ.

przypomnijcie mi kiedy on wygrał pojedynek 1na1

i nie ze tutaj jade na Kiro czy cos, bo to zawodnik jak każdy. Możemy jebac Pawełka, Łobo i reszte, to niech kazdy ma to na co zasłużył.

1q2 26.03.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 876673)
Zgadzam się z Komornickim. Lech gra chwilowo najlepiej, ale Wisła "zaskoczy" i bedzie mistrzem.

Potem Lech sprzeda Lewandowskiego i Peszkę, Legia sprzeda (zakopie) Iwańskiego i spółkę i za rok znowu Wisła mistrzem. I znowu w LM/LE w dupe, bo jak tu się rozwijać, jak sie gra w takim bagienku?

Na razie to nie widać by coś miało zaskoczyć, choć przyznam że mnie ta drużyna coraz bardziej zaskakuje - swoją totalną nieporadnością.
Dalej też typowe pierdu pierdu - Sprzeda Lewandowskiego i weźmie Beto ,tak to sobie wyobrażasz?
Lech,w porównaniu do nas jest w o niebo lepszej sytuacji - inna sprawa jak to wykorzysta ale jeśli dobrze wydadzą pieniądze to w przyszłym sezonie powinni grubo odjechać całej stawce.

A co do samego meczu..Jak to będzie ta sama pyta którą gramy od jakiegoś czasu to przy odrobinie szczęścia punkt wywieziemy
Dobra gra i 3 punkty były by dla mnie dużym zaskoczeniem i można by z większym optymizmem patrzeć w przyszłość.

3rider 26.03.2010 16:18

Problem jest jedynie taki, ze w formie jest obecnie tylko Ba, ktorego Skorza nie zdazyl zdolowac i Alvarez, ktory tez jest u nas krotko.

"Swoją ulubioną 11 zawsze będę rozpoczynał od Kirma, a kończył na śmierdzących leniuchach u jego boku" - Dani Alves jestes jego zona? Obiektywnie Kirm jest w wiekszym dole niz Lobo

W Bytomiu 2:0 dla nas i pierwszy blysk Wisly od ponad roku.

rafkur 26.03.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 876628)
7 kotów wyluzuj trochę... Meliska by się sprzydała... Napisz cracovia a nie obrażaj ich ot tak..
Wiem, że to normalne u nich na forum, ale może powinniśmy być ponad to...
Podkreślając to jak to oni są bardziej zydowscy niz pół Izraela niczego nie osiągniesz poza moim politowaniem, oraz zadumą nad (niektórymi) ludźmi na tym forum...


Właśnie o to mi chodziło kiedy pisałem że walą mnie wyniki Cracovii. Jeżeli uważam sie za kogoś lepszego ( a w tym przypadku tak jest) to nie zniżam sie do jego poziomu. Oni żyją nienawiścią do nas - bo tylko tyle im zostało. Dla mnie ważniejsze są nasze sukcesy od porażek Cracovii.


Co do Kirma - faktycznie gra straszną kaszanę, jak wszyscy. Niestety dogonił resztę pod tym względem a że oczekiwaliśmy po nim więcej to i może bardziej to widać. Dodatkowo ta "akcja" z Kasperczakiem tez mu chwały nie przynosi. Już nie raz pisałem co myślę na temat powrotu Kasperczaka do Wisły ale w tym wypadku uważam że zawodnik nie ma prawa robić focha trenerowi. Niestety to również obraz naszej drużyny. Kiedyś Brożek vs Skorża teraz Kirm vs Kasperczak. Jak sie zrobi wypadkową z aktualnej dyspozycji naszych kopaczy oraz klimatu jaki niewątpliwie panuje w drużynie to niestety coraz bardziej przychodzi liczyć na korzystne dla nas wyniki innych meczów.

wojteqs80 26.03.2010 16:58

Słuchajcie tu nie ma co sie zastanawiac czy wygra Ruch, czy Lechia da rade a może Odra sprawi niespodziankę , my mamy WYGRYWAĆ i nie oglądać sie za plecy!!!!Inni na pewno pogubią punkty predzej czy póżniej!!! co do składu to widze to tak :Pawełek Alvarez(jesli nie bedzie gotowy to Burliga) Marcelo głowacki Diaz pomoc: na lewj Brozek w srodku Sobolewski i Ba (jirsak na zmiane) w ataku Brożek Boguski ( hristov na zmiane)

maRgrabkarz 26.03.2010 17:14

Kirm jest przygotowany na mistrzostwa. Takie polecenie dostał Maciej Skorża: "Musimy Kirma opchnąć najdrożej jak się da to będziemy ustawieni na najbliższe 3 okienka transferowe. Więc jego możesz na razie zajechać ale żeby na MŚ był igła stan". Więc tak też w sztabie poczyniono. Niestety inni nie jada na mistrzostwa...

I mimo, że to żart to możliwe jest jego urzeczywistnienie :) a wtedy, miliony napływajcie!!!

:p

co do meczu, wyznając metodę małych kroczków, liczę, że w tym meczu zaczną te pały w końcu dośrodkowywać z pierwszej piłki. Bo tego nie powiem jakiego przyjęcia piłeczki "by mi się już nie turlała" i dopiero potem uderzenia stojącej piłki nie zniosę więcej.

brylant17 26.03.2010 17:18

Będzie ciężko ale wierzę, że się uda i 3 pkt pojadą do Krakowa :D wystarczy skromne zwycięstwo 0-1 jak dla mnie.Trzeba uważać mam nadzieje,że tym razem Pawełek nie puści babolka :> No i zawodnicy, żeby zagrożeni kartkami uważali :P

kolend 26.03.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876579)
Kolego, Wisle potrzebne jest zwyciestwo Wisly.
Kazdy klaps wymierzony w skryta pod chalatem w paski starozakonna dupe cieszyc powinien.

Zydzi moga sobie wygrywac jeden moecz w roku: 1. stycznia.
Z Zydami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów
Dobrze grajacy Ruch jest nam bardziej potrzebny niz dobrze grajace kastraty zza Blon.
Nasi sie wiecej beda musieli napocic zeby obronic czempionat.
A jesli mossad za nas bedzie likwidowal przeszkody to skonczy sie jak zwykle czyli eurow.......em, bezsensownie nazywanym pucharowa niespodzianka.

Indukcyjni graja dobrze, Ein-Zwei-Dreie skutecznie, a Na Wspolnej tez sie w koncu ockna i zaczna wygrywac.

Obrzezane osle pyty nijak mi do wzrostu poziomu ligi polskiej nie pasuja.

kawał buraka i ćwoka z Ciebie, duży kawał

co do meczu, mam dziwne przeczucie, że Wisła wygra i to dość spokojnie

farben 26.03.2010 21:13

Polonia Bytom, czyli nowe wyzwanie Wisły

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html

thechris 26.03.2010 22:51

Jakby to powiedział Kasperczak... Legia dzisiaj przy stanie 0:2 zareagowała pozytywnie i wygrała. Też nieźle brzmiący slogan ale niejako w oddali, ciągle słyszę o tym, że liga będzie ciekawsza... :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 876561)
Ty uwazaj co mowisz bo znowu bedziesz zacytowany w Fakcie ;)

Hę?

Kuba 26.03.2010 22:58

skoro takie rzeczy pisze moderator to nie jest źle

duch w narodzie nie ginie :D:D:D

tofik 26.03.2010 23:01

Prawdę mówiąc ni cholery nie wiem co oni pokażą. Równie dobrze możemy wygrać 0:3 jak i dostać w dupę 2:0. Mam traumę po meczu pucharowym, że już zawsze będziemy grać wesoły futbol z obroną na wysokości linii środkowej. Na szczęście Burliga powiedział, że nie takie były założenia...

Wojtas 27.03.2010 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 876969)
Prawdę mówiąc ni cholery nie wiem co oni pokażą. Równie dobrze możemy wygrać 0:3 jak i dostać w dupę 2:0. ..




Tez sie zastanawiam co oni pokażą :D
Bytom to tez dziwny zespol potrafi Legie ograc w wtopic z Gliwicami wiec jak tu okreslic ich forme ??

Szatałow jednak stwierdzil ze potrafia mobilizowac sie tylko na tych silnejszych wiec jutro musimy uwazać.,w tamym sezonie w Bytomiu chyba tylko zremisowalismy.

1q2 27.03.2010 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 876998)
Tez sie zastanawiam co oni pokażą :D

Też zapadłem na tą chorobę i niestety moja wiara topnieje wraz z każdym meczem.wracają koszmary z wiosennej rundy 2007;).Mam takie wrażenie że jak dziś się nie przełamiemy to będzie bardzo kiepsko.

Kibic_1906 27.03.2010 06:28

Kur*a mac ale pogoda , tak sie zdenerwowalem ze nie moge usnac :/ 2 tyg swieci slonce a jak jedziemy na fajny wyjazd to pizga!!NIE WYTRZYMAM!!!

TSman 27.03.2010 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 877014)
Kur*a mac ale pogoda , tak sie zdenerwowalem ze nie moge usnac :/ 2 tyg swieci slonce a jak jedziemy na fajny wyjazd to pizga!!NIE WYTRZYMAM!!!

spoko, na śląsku jeszcze kropla deszczu nie spadła :) są chmury lecz jest też i słońce :) i nawet rzekł bym że z przewagą słońca

MaG* 27.03.2010 11:04

Chętnie zobaczyłbym Burligę zamiast Alvareza. Chłopak w ofensywie prezentuje się nieźle i na pewno więcej z niego byłoby pożytku niż Jopa.

Jeżeli chodzi o mecz to muszą być 3 pkt !

qchar90 27.03.2010 12:41

mnie szczerze mowiac Alvarez nie przekonuje, ma bardzo slabe wrzutki, smieszy mnie nie kiedy jak widze jak on sobie podbija pilke i potem wali do przodu,
Burliga pokazal sie nawet z Lechia

węgorz2 27.03.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876597)
Dobrze grajacy Ruch jest nam bardziej potrzebny niz dobrze grajace kastraty zza Blon.
Nasi sie wiecej beda musieli napocic zeby obronic czempionat.
A jesli mossad za nas bedzie likwidowal przeszkody to skonczy sie jak zwykle czyli eurow.......em, bezsensownie nazywanym pucharowa niespodzianka.

Indukcyjni graja dobrze, Ein-Zwei-Dreie skutecznie, a Na Wspolnej tez sie w koncu ockna i zaczna wygrywac.

Obrzezane osle pyty nijak mi do wzrostu poziomu ligi polskiej nie pasuja.

ty jesteś moderatorem??? niezłe jaja ,za takie słowa w większości walilł byś bana,a wielu naszych kolegów juz dostało za nieporównywalnie mniej ...ale... władza może wszystko!

blackluk 27.03.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 877080)
ty jesteś moderatorem??? niezłe jaja ,za takie słowa w większości walilł byś bana,a wielu naszych kolegów juz dostało za nieporównywalnie mniej ...ale... władza może wszystko!

Święte słowa mnie zbanowali na ponad 2 tygodnie bo Legia napisałem z małej litery żenada.

szczebrzeszcz 27.03.2010 13:04

co do meczu
http://www.youtube.com/watch?v=-Q-XIbVnOZo :(
I have a bad feeling abou this :(

prober 27.03.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 877080)
ty jesteś moderatorem??? niezłe jaja ,za takie słowa w większości walilł byś bana,a wielu naszych kolegów juz dostało za nieporównywalnie mniej ...ale... władza może wszystko!

Wniosek taki, że należy pisać swoje i nie przejmować się ograniczeniami, bo ludzie opiekujący się tym forum prezentują mizerny poziom intelektualny (przykładem powyższy cytat).

koyoot 27.03.2010 14:29

Panowie. A 7 kotow nie napisal prawdy?:)



:rotfl:

Jaroo1 27.03.2010 15:23

Cytat:

Panowie. A 7 kotow nie napisal prawdy?:)
ale jesli nawet napisal to sadzilem ze na forum panuje taka zasada ze zanadto nie obrazamy innych druzyn czy ich kibicow. Normalny user za napisanie "sracovia", "legla" dostaje bana z argumentacja ze nie napinamy sie na forum, ze obowiazuje tutaj kultura itd a moderator moze sobie lzyc jak chce? Troche to smutne. Generalnie ostatnimi czasy na forum zrobil sie niezly burdel. Moderatorzy wyzywaja druzyny rywali, moderatorzy i userzy wyzywaja sobie naszych pilkarzy od ciot- taki ma byc poziom tego forum? ;/

Pansław 27.03.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 877135)
ale jesli nawet napisal to sadzilem ze na forum panuje taka zasada ze zanadto nie obrazamy innych druzyn czy ich kibicow. Normalny user za napisanie "sracovia", "legla" dostaje bana z argumentacja ze nie napinamy sie na forum, ze obowiazuje tutaj kultura itd a moderator moze sobie lzyc jak chce? Troche to smutne. Generalnie ostatnimi czasy na forum zrobil sie niezly burdel. Moderatorzy wyzywaja druzyny rywali, moderatorzy i userzy wyzywaja sobie naszych pilkarzy od ciot- taki ma byc poziom tego forum? ;/

Po prostu to forum jawnie stawia na ilość, a nie na jakość. Czytam je już jakiś czas i nie zauważyłem, żeby było gorzej. Jest parę wartościowych wypowiedzi, a większość lepiej przewinąć. Albo wolność słowa, albo cenzura.

maxx304 27.03.2010 17:42

Liczę na to, że Wisła dziś wygra, po ambitnym meczu. Może nie pięknym, ale ambitnym. Takim, żeby nie było odstawiania nogi, truchtania po boisku bez celu, żeby była wola walki. Trochę już się jej pojawiło, ale jak dla mnie nieco za mało. Pokażcie Panowie, jak gra Wisła - Mistrz Polski!

PS. Offtop: Nie mogę nie odnieść się do wpisów poprzedników nt. moderatorów... 100% racji, władza może wszystko. A co niektórzy tekstami lansują się tak, że głowa boli. Ale co tam... zamiast czyścić syf, lepiej się do niego dołożyć. A potem zbanować kogoś za prawdę lub dla zasady, żeby nikt nie powiedział że się forum nie pilnuje. Koniec offtopu.

PotiWisla 27.03.2010 17:53

Co się dzieje z Alvarezem ?.Ciężko widze naszą gre po bokach obrony z Burligą i słabiutkim Diazem.

krasny 27.03.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 877056)
Chętnie zobaczyłbym Burligę zamiast Alvareza. Chłopak w ofensywie prezentuje się nieźle i na pewno więcej z niego byłoby pożytku niż Jopa.

Jeżeli chodzi o mecz to muszą być 3 pkt !

Chcesz Burligę to masz:)

SpoXsteR 27.03.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 877207)
Co się dzieje z Alvarezem ?.Ciężko widze naszą gre po bokach obrony z Burligą i słabiutkim Diazem.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iem_zapytania/

powtórka z Lechii? wielce prawdopodobne... dobrze ze chociaz Marcel jest

grzesiek632 27.03.2010 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 877207)
Co się dzieje z Alvarezem ?.Ciężko widze naszą gre po bokach obrony z Burligą i słabiutkim Diazem.

No własnie tez mam takie obawy. Zwłaszcza że Burliga bedzie musiał zatrzymywac zawaliście szybkiego Radzewicza co moze się skończyć lipa..

Ale trzymajmy kciuki za Łukasza jak i za cała Wisłę.

JAZDA JAZDA JAZDA!!! BIAŁA GWIAZDA!!!

Marszałek 27.03.2010 18:12

Fajnie,że Kasperczak nie boi się postawić na młodego. Problem z tym,że Bytom się zepnie i może rudy Radzewicz śmigać i coś tam wrzuci w pole karne.....Z Bytomiem jest ten problem,że oni chcą się strasznie pokazywać w meczach z czołówką. Naprawdę obawiam się tego meczu.

tofik 27.03.2010 18:14

Alvareza i tak każdy kręcił. Paradoksalnie Burliga może dać radę.
W C+ współkomentatorem kutwa Śrutwa. Więc na pewno będzie mardził i nadawał na Wisłę.

prober 27.03.2010 18:16

Wisła okrutnie zawiodła w ostatnim meczu z Lechią, Kasperczak może się odkupić dobrą grą w lidze. Zwycięstwo jest na wagę złota, ale jak najbardziej w zasięgu - więc do dzieła!

piotrek chicago 27.03.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 877219)
W C+ współkomentatorem kutwa Śrutwa. Więc na pewno będzie mardził i nadawał na Wisłę.

nie ma wyjscia wkoncu wychowanek Poloni Bytum

qchar90 27.03.2010 18:20

ciekawa ławka rezerwowa :D
dobrze ze wrocili na srodek Marcelo i Głowacki

prober 27.03.2010 18:24

Myślicie, że będzie szarańcza w Bytomiu jak za Motyki? :)

TSeq 27.03.2010 18:26

o co chodzi z tym transparentem na sektorze Wisły? Co takiego ciekawego ma sie dziać w weekend?

klubus 27.03.2010 18:30

no na razie nie jest źle nawet Łobo mi się podoba :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl