Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Proximus 18.03.2010 21:40

To był żart, stąd buźka.

Lechista69 18.03.2010 21:41

Z barw klubowych się nie żartuje ;>!

Proximus 18.03.2010 21:49

Od kiedy barwy klubowe są czarne??

Dobra dość o kolorach bo za duży OT się robi:D

Komentarz do meczu jest taki:

Trzeba to wygrać bo po każdej wpadce Wisły pije przez tydzień, także ostatnio piłkarze mojej wątroby nie oszczędzali...

dj_ibutti 18.03.2010 21:55

Jakby tak się rozejrzeć po krakowskich klubach, to jeszcze by się okazało, ze nie tylko Ty pijesz po tych "wpadkach", a bezpośrednio zainteresowani również ;)

Proximus 18.03.2010 21:58

NBezpośrednio zainteresowani chyba piją jednak przed tymi wpadkami... W tym wywiadzie z Marcelo na rynku Krakowskim, Brazylijczyk mówił że bardzo mu smakuje grzaniec galicyjski. W pierwszych 2 meczach wyglądał jakby mu trochę za bardzo posmakował.

WhiteStarDvisionTheBest 18.03.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 872530)
Jakby tak się rozejrzeć po krakowskich klubach, to jeszcze by się okazało, ze nie tylko Ty pijesz po tych "wpadkach", a bezpośrednio zainteresowani również ;)

Ostatnio..i tu dziwne troche bo w [uwaga] RISPECT-ie na rynku :| spotkalismy Alvareza ok 1 w nocy :).Bylismy tam ze znajomymi bo znajome tam pracują,no i Pablo tam był,co dziwniejsze wtedy była jakas inpreza zamknieta ,18stka chyba..hehehe

3rider 19.03.2010 15:20

Jutro musza byc 3 punkty!!!!
Przed Lechia nakrecamy sie bramkami Wisly na youtube strzelonymi w tej rundzie i jazda!!!!

MCX 19.03.2010 15:49

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_osiemnastki/

Małecki i Ba zagrają przeciwko Lechii.

AS82 19.03.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 872844)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_osiemnastki/

Małecki i Ba zagrają przeciwko Lechii.

Mam nadzieje ze Żirsak siadzie na ławie

donecki 19.03.2010 20:27

Jak ktoś wie ile karnetów zostało sprzedanych na wiosnę to niech pisze

Proximus 19.03.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 872832)
Jutro musza byc 3 punkty!!!!
Przed Lechia nakrecamy sie bramkami Wisly na youtube strzelonymi w tej rundzie i jazda!!!!

Jakimi bramkami...?

gerardinho91 19.03.2010 21:35

to byl ponury żart Proximus hehe.

sqallpl 19.03.2010 22:13

Cytat:

Z młodych zawodników do zespołu wchodzi Mączyński
Jak to nalezy rozumiec? Chodzi o to ze dostanie szanse na gre, czy zagra od poczatku. Chyba to pierwsze.

Choc zestawienie Ba z Maczynskim mogloby sie sprawdzic.

kolend 19.03.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 873033)
Jak to nalezy rozumiec? Chodzi o to ze dostanie szanse na gre, czy zagra od poczatku. Chyba to pierwsze.

Choc zestawienie Ba z Maczynskim mogloby sie sprawdzic.

Jak to rozumieć? Że 23 letni piłkarz jest u nas traktowany jako młody i można go zacząć wprowadzać do drużyny? ;)

kask88 19.03.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 873043)
Jak to rozumieć? Że 23 letni piłkarz jest u nas traktowany jako młody i można go zacząć wprowadzać do drużyny? ;)

Jako młody może być traktowany bo stary nie jest ;P tylko u nas mówi się na piłkarzy 23 letnich że to są perspektywiczni gracze gdzie zagranicą gracz 18 19 letni jest tak traktowany ;P Ma 23 lata to o takim zawodniku trener powinien wiedzieć czy jest wystarczająco dobry na Wisłę czy nie!

Wojtas 19.03.2010 23:31

Kasperczak duzo mowi o skutecznosci ,bo widzi ze bez tego to nawet jak beda super akcje to bedzie bida.


Licze ze jak Ba sie rozegra to cos z jego podan Brozek albo Maly wykorzysta ,bo jutro to my gola zdobyc musimy.
Lechia nie gra nic wielkiego -pilki zgrywane sa na Dawidowskigo -od Surmy -cala taktyka nietrudna do rozracowywania.

Saek w tym ze oni jutro beda sie bronic a atakowac we srode bo tam bedzie im bardziej zalezalo..


jutro 3 pkt musza byc,niechze sie w koncu obudzą!

1q2 20.03.2010 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 873074)
Kasperczak duzo mowi o skutecznosci ,bo widzi ze bez tego to nawet jak beda super akcje to bedzie bida.


Skuteczność to na dziś w ogóle melodia przyszłości - Ten sam Kasperczak mówi o problemie w konstruowaniu akcji i tu ma 100% racje - gdyby to był problem że mamy po 5 setek i 10 dobrych sytuacji a jakimś cudem nie wpada, to było by świetnie - nawet w naszej lidze zazwyczaj to się równoważy i po paru meczach gdzie nie mogą 'z metra trafić', przychodzą mecze gdzie wszystko wchodzi.

Tyle że u nas nie ma co wpadać bo stwarzamy sobie 1 może 2 sytuacje na 90 minut a to jest poziom niższy niż strefa spadkowa.

buczo1985 20.03.2010 01:42

Ile to już było tych meczy po 0:0...
Zima poszła sobie precz, temperatura oscyluje w granicach 10 stopni, aż chce się grać :)
Mam tylko nadzieję, że Kasperczak coś im już natłukł do głów odnośnie długich podań i w końcu zobaczymy jak kopacze grają piłką...o ile sobie ją najpierw przyjmą :|

Jaroo1 20.03.2010 09:14

No Panie i Panowie powodzenia dzisiaj na stadionie, ja jak zawsze moge liczyc tylko na sop casta :( Zycze miłej zabawy, zrobcie widowisko na trybunach bo ono zalezy od nas a nie od formy pilkarzy. Wyniki sie nie licza, licza sie wierni kibice. Do boju! :)

Mario Nh 20.03.2010 10:12

Ba będzie miał udział przy którymś golu. Jak się otworzy worek z bramkami to poniżej trzech dziś nie zejdziemy :)

Ogryzek 20.03.2010 10:15

Wygrana 1-0 to zakrawa na maksimum szczęścia. Niestety ale strzelić 1 bramkę i nic z tyłu nie stracić oto wyzwanie dla naszych kopaczy:)

MaG* 20.03.2010 11:01

Piękna pogoda ! Głośny doping!
Dziś jest ten dzień kiedy się przełamiemy!!
Mówię wam ;) Mój typ 3-0 i wskakujemy na właściwe obroty ;)

Matis013 20.03.2010 11:06

O której Godzinie planowany jest przyjazd Kibiców Lechii pod stadion ???;p Wie Ktoś może !!!??

Marcinnno 20.03.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matis013 (Post 873146)
O której Godzinie planowany jest przyjazd Kibiców Lechii pod stadion ???;p Wie Ktoś może !!!??


O 13:00 mają zbiórkę na Reymonta.:)

Marszałek 20.03.2010 11:19

Będzie dobrze,pogoda jest w sam raz. Gorzej być nie może. Wierze,że w pierwszej połowie przesądziły losy pojedynku,aby w drugiej słaniając się na nogach dowieźć 3 pkt. Za to ostatnie podziękujmy,już wiecie komu.

Baala 20.03.2010 11:21

------------Pawełek
Alvarez---Marcelo--Głowacki---Diaz
Małecki---Sobolewski---Ba---Pi. Brożek
---------Christov----Pa. Brozek

tak według mnie poewinien wyglądać skład na ten mecz.

wislacki mati 20.03.2010 12:29

Piękna pogoda, mecz przyjaźni, cały stadion wypełniony nic tylko wygrać!

lorddavy 20.03.2010 13:12

Dzisiaj liczę na zwycięstwo po przyzwoitej grze 1:0 po golu Pawła Brożka.

sqallpl 20.03.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 873155)
------------Pawełek
Alvarez---Marcelo--Głowacki---Diaz
Małecki---Sobolewski---Ba---Pi. Brożek
---------Christov----Pa. Brozek

tak według mnie poewinien wyglądać skład na ten mecz.

Na moje oko nie ma mozliwosci aby Kasperczak wystawil Małeckiego na skrzydle. Obym sie nie mylil, dla dobra ogolu ;)

Małecki jest napastnikiem i skrzydlowym przez najblizsze kilka lat sie nei stanie. Nie potrzeba wiecej jego popisow na tej pozycji zeby sie o tym przekonac.

Nie pamietacie co sie stalo kiedy wrocil do ataku w poprzedniej rundzie?

To raczej trener Skorza lubil kombinowac z pozycjami zawodnikow, czasem sie sprawdzalo ale z reguly nie bardzo.

HEDu 20.03.2010 13:45

nie rozumiem tego zdania "Małecki jest napastnikiem i skrzydlowym przez najblizsze kilka lat sie nei stanie."

jesli jest i tym i tym, to czemu na boku pomocy nie moze grac (przeciez jest skrzydłowym), nie zauwazylem by miał duze braki w odbiorach zeby nie moc byc bocznym.

sqallpl 20.03.2010 13:50

Zle zdanie skonstruowalem. Chodzilo o to, ze !moim zdaniem! z Maleckiego nie bedzie dobrego, (typowego) skrzydlowego pomocnika. Powinien grac na ataku jesli ma z niego byc pozytek.

MCX 20.03.2010 13:54

Małeckiemu nieźle wychodziły dwójkowe akcje z Brożkiem. Mam na myśli chociażby akcję, kiedy rozklepali Zagłębie w Lubinie i Małecki strzelił bramkę. Skoro nieźle im się w ten sposób współpracowało, a Boguski na razie jest cieniem samego siebie to moim zdaniem warto postawić na nich obu w ataku.

sqallpl 20.03.2010 13:59

Wlasnie po tym meczu o ktorym mowisz, duzo osob pisalo ze to jest jego miejsce i tam zawsze powinien grac. Jesli dobrze pameitam to rowniez mowili o tym komentatorzy C+.

novac185 20.03.2010 14:26

----------------pawełek------------------
burliga - marcelo - głowacki - brozek pi.
alvarez - ba - mączynski - kirm
-------małecki - brozio pa.----------------

Ja bym własnie zaproponowałł składe w ten sposób. A co wazne do dodania to wtedy mamy zajebiaszczą ławke rezerwowych na zmiane: Juszczyk,boguski, sobolewski, irsak, diaz, łobo,jop,
Pamietajmy ze najwieksza siła w szerokiej kadrze a co za tym idzie pewną ławke rezerwowych.
A mnie osobiscie bardzo podobał sie w ost. frag. meczu Mączynski, dobry koles i opanowany;)
Co o tym sądzicie?? ;););) xD

tommiyacht 20.03.2010 14:42

gdzie najlepiej uderzać autem pod Hutnika ?

ACe 20.03.2010 14:55

Lechia gra dziś w rezerwowym składzie.

Kapsa - Bąk, Wołąkiewicz, Kozans, Mysona – Bajić, Pietrowski, Nowak, Rogalski – Zabłocki, Wiśniewski.

brasilia79 20.03.2010 15:03

o widze kolega weszlo.com przeglądał i na oficjalnej tez juz jest

novac185 20.03.2010 15:07

Nie gra rezerwowym, ja słyszałem wywiad z kafarskim i on tak operuje składem ma 15-16 równorzednych zawodników i nimi operuje na przemian

ACe 20.03.2010 15:10

Jako że jestem z Gdańska, wiem jak wygląda normalny, a jak rezerwowy skład :)

Bajić i Rogalski to największe drewna w Lechii, Pietrowski ma zawał serca, jak ma okazję na gola. Nowak i Zabłocki ostatnio bez formy, jedynie Wiśnia może coś zagrać, tyle, że sam?

Obrona i bramkarz w porządku.

HEDu 20.03.2010 15:15

Dawidowski, Surma, Lukjanovs, Kaczmarek. Mysle tych brakuje.

Czyli w ofensywie graja na "przypadek", a obrona i bramkarz stały.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl