Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

AS82 08.03.2010 19:34

Jedyna nadzieja na poprawe gry to Issa Ba ,oby byl gotow do gry

kk23 08.03.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie_ (Post 866328)
Swoją drogą odkąd Telefonika jest w klubie to chyba nigdy nie przegraliśmy 3 meczów pod rząd

Bywało i gorzej i to nie tak dawno....

"....... we wrześniu 2008 roku, kiedy to doznaliśmy czterech porażek z rzędu. Były to mecze kolejno ze Śląskiem (0-4 w Pucharze Ligi), Piastem (0-1 w Pucharze Ligi), Lechem (pamiętne 1-4 w Ekstraklasie) oraz Tottenhamem (1-2 w Pucharze UEFA)"

cytat z wislaportal.pl

Wehrmacht 08.03.2010 20:01

Tak zmieniając trochę temat - czy ktoś się na ten mecz wybiera ?

Karherop 08.03.2010 20:01

W normalnym zachodnim klubie , po 2 fatalnych meczach , dokonuje się 5-6 zmian w pierwszym składzie . U nas trener Skorża prawdopodobnie nie dokona żadnych zmian, licząc ciągle na te same ogniwa drużyny bedace całkowicie bez formy . To że nie ma szerokiej ławki to nie wymówka , bo klub powinien wprowadzać do składu młodych zawodników którzy nie mogą zagrać gorzej niż wyżej wymienieni .

Niestety , wtopa z Jaga jest wielce prawdopodobna . U siebie jest bardzo mocna , tylko Lech w końcówce zdołał z nią wygrac na jej terenie . Remis obecnie będzie naszym sukcesem . Chyba , że się stanie cud , o który będzie niezmiernie trudno..

Jaroo1 08.03.2010 20:49

Ja mysle ze juz pilkarze tak dostali po lbach za te swoje dwa ostatnie mecze ze zwyczajnie zepna sie jak sku...n na ten mecz i zagraja na 200% - no chyba ze naprawde to ich przerosnie psychicznie i nie wytrzymaja cisnienia. Tyle slow od kibicow, mediow i ogolnie taka napinka ze oni nie maja wyjscia juz. Jak wygraja to dostana troche oddechu na kolejny tydzien jak nie to chyba ze wstydu sie spala. Moim zdaniem zrobia wszystko aby wygrac. Skonczyl sie juz czas glupich wymowek jak i tlumaczenia sie ze to pierwsze mecze, jeszcze wchodzimy w sezon, ze murawa nierowna, ze to ze tamto ze gowno. Zarowno u nas jak w Legii pilkarze chyba wiedza ze maja sie skupic na grze a nie pieprzeniu głupot ze oni to jednak presji nie wytrzymali albo boisko było nierowne i w ogole troche zimno bylo

Gwiaździsty 08.03.2010 21:07

3 mecze 0 pkt. Ewentualnie 1 punkcik, po którym nastąpi słodkie pierdzenie Maciusia oraz jego damskich grajków.

gigant 08.03.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 866418)
W normalnym zachodnim klubie , po 2 fatalnych meczach , dokonuje się 5-6 zmian w pierwszym składzie .

Za to w naszym wschodnim klubie, tylu piłkarzy nie mamy nawet na ławce. Ot cały problem.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 08.03.2010 21:20

Żeby się mieli zesrać muszą to wygrać . Według mnie Legia z taką grą będzie walczyła o miejsca 2-3 . Lech ma zdecydowanie najlepsza pakę . Inna sprawa że oba te zespoły taca punkty z przeciętniakami. Więc nie ma co się zastanawiać trzeba wygrywać może Maciek nimi telepnie i będzie dobrze . Zobaczymy. Ciężki mecz się zapowiada. Stawiam 2- 1 dla nas

Dean 08.03.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 866418)
W normalnym zachodnim klubie , po 2 fatalnych meczach , dokonuje się 5-6 zmian w pierwszym składzie . U nas trener Skorża prawdopodobnie nie dokona żadnych zmian, licząc ciągle na te same ogniwa drużyny bedace całkowicie bez formy . To że nie ma szerokiej ławki to nie wymówka , bo klub powinien wprowadzać do składu młodych zawodników którzy nie mogą zagrać gorzej niż wyżej wymienieni .

Niestety , wtopa z Jaga jest wielce prawdopodobna . U siebie jest bardzo mocna , tylko Lech w końcówce zdołał z nią wygrac na jej terenie . Remis obecnie będzie naszym sukcesem . Chyba , że się stanie cud , o który będzie niezmiernie trudno..

Kurto
Alvarez-Marcelo-Głowa-Pietia
Mały-Ba-Diaz-Kirm
Paweł-Boguś(nie ma nikogo innego w lepszej formie)

Uran235 08.03.2010 21:27

Mecz z Jagiellonią na jej terenie będzie wyznacznikiem tego jak źle z nami jest. Jeśli jest tak jak się obawiam, to może nas czekać "oklep" w pełnym tego słowa znaczeniu. Niestety wygląda na to, że aktualnie Jaga ma silniejszą ofensywę od naszej( nie mówię o potencjale, ale o chwili obecnej). W dodatku nasza obrona coraz częściej się gubi i nie stanowi monolitu. Oceniam, że u siebie Jaga jest w stanie nas zdominować przez 30-40 minut. Jeśli w tym okresie strzelą bramkę, to będą mogli przejść na kontry, a te niestety wyprowadzać potrafią( na szczęście gorzej z wykończeniem).

Z drugiej strony Jagiellonia to dobra drużyna na przełamanie dla nas, bo nie ma zbyt dużego potencjału w defensywie, raczej trudno będzie się jej murować, a ztym mamy właśnie największe problemy.

szczepanwislak 08.03.2010 21:39

A wie ktoś panowie coś na ten temat , o złożeniu na dzisiejszym treningu wizyty kibiców ?? Była to ponoć kilkunastoosobowa grupa naszych kibiców , którzy przed zajęciacmi spotkali się z zawodnikami. Ktoś wie na czym to dokładniej polegało ??

Robek 08.03.2010 22:30

podobno dali im kwiatki na dzień kobiet
ciekawe czy tulipny chociaz powinni roze zeby se do du.............wlłozyli

tofik 08.03.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez papiwislak (Post 866404)
pewnie jak im...najemnikom,"pilkarzom" zaplaca zalegle pensje to moze bedzie im sie chcialo biegac.... moze sie zrzucimy to zobaczymy inna gre....

Zalegamy z wypłatami ?

WislaOnly 08.03.2010 22:35

Aby stonować emocje przed meczem proponuje posłuchać tego: http://www.youtube.com/watch?v=8C4xmB1QWYk&feature=grec uspokaja. Dobra nuta dla koneserów.
A co do meczu, będzie co ma być, gdybyśmy mieli jakikolwiek wpływ na wynik meczu... eh... może być naprawdę smutno w piątek, taka Golgota Wisły, ale może być również Rezurekcja w piątek!:D

Robek 08.03.2010 22:38

Ja bym napisał Gołota

Eustachy 08.03.2010 22:50

Wystarczy ze Wisla strzela w tym meczu gola na 1:0 i jestem przeswiadczony, ze w obliczu zdwojonej mobilizacji po ostatnich ekscesach ligowych, 3 pkt jada do Krakowa. I niestety w druga strone to samo. Jesli Jaga ukasi pierwsza, to juz raczej bedzie pozamiatane.
Mecz z Ruchem i wyjscie na 3:1 z 0:1, to jedyny wyjatek potwierdzajacy regule z tego sezonu. Regule, ktora mowi, ze po stracie gola Wisla nie potrafi sie podniesc.
Celem nadrzednym na to spotkanie jest zdobycie choc jednej bramki i potwierdzenie tym samym, ze zespol jeszcze jest w posiadaniu jakichkolwiek zebow...

SlawekS 08.03.2010 23:02

Wygramy! Jaga nie będzie murować bramki i wygramy 2:1

siara 08.03.2010 23:11

Troszkę obok tematu:

Rękawice Rafała Gikiewicza, bramkarza Jagiellonii - aukcja charytatywna:
http://www.allegro.pl/item952342031_...rytatywna.html

szczepanwislak 08.03.2010 23:14

A ja stawiam na remis , ostatnio Jaga pokazała w meczu ze Sląskim , że jest mocna. a u siebie tym bardziej może tylko to potwierdzić. Zresztą po ostatnich meczach o zwycięstwo dla naszych będzie trudno. Mysle , że raczej znów nie przegramy tego meczu , ale się nie zdziwie jak znów tak będzie. Myśle , że będzie bramkowy remis. Na więcej może nas być nie stać niestety...

thechris 08.03.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 866416)
Bywało i gorzej i to nie tak dawno....

"....... we wrześniu 2008 roku, kiedy to doznaliśmy czterech porażek z rzędu. Były to mecze kolejno ze Śląskiem (0-4 w Pucharze Ligi), Piastem (0-1 w Pucharze Ligi), Lechem (pamiętne 1-4 w Ekstraklasie) oraz Tottenhamem (1-2 w Pucharze UEFA)"

cytat z wislaportal.pl

OK... tylko, że dwie porażki z tych czterech były bez znaczenia. Porażka z Tottenhamem 2:1 na wyjeździe w Pucharach nie jest wynikiem tragicznym... Pozostaje klęska z Lechem ale i ta drużyna jest bez wątpienia mocniejsza niż PGE czy Arka.

Nawiązując do porażki z Lechem... to ostatnie dwa mecze były z cyklu - musimy je wygrać aby wielce prawdopodobne (niestety), kolejne klęski z Lechem i Legią nie wpłynęły na naszą pozycję lidera w tabeli. Teraz już na ten luksus przegrywania z czołówką nie będzie można sobie pozwolić, bo mamy 40 pkt a powinno być 46... Moim zdaniem przegrane z PGE i Arką mają większy ciężar gatunkowy niż tamte cztery.

Wojtas 08.03.2010 23:38

Jak zwykle Maciek zacznie opowiadac swoje bajki o "cwiczeniu akcjii ofensywnych" a naszą jedyna bronia w Bialym bedzie głowa Marcelo.

Jak zwykle zapowiada sie waka i ambicja po czym Boguski czy Diaz nie trafia z 0.5 metra do bramki....

troche za duzo ostatnio szumnych wypowiedzi ,po ktorych zostaja tylko puste slowa...

sandbender 08.03.2010 23:58

Co do ewentualnych roszad w składzie:
- bezapelacyjnie Rafał Boguski ława.
- Mały na skrzydle to są dwie dziury za jednym pociągnięciem. Ani nie ma skrzydła, ani ataku. A obecnie to on jest naszym najlepszym napastnikiem
- na skrzydle prawym jest problem. Ale: Łobo przez te swoje 15 minut to przynajmniej miał ze dwie wrzutki. W sumie zawsze go można zmienić.

Aha. No oczywiście wygramy.

thechris 09.03.2010 01:59

Wygramy jeśli sobie Jaga sama strzeli jak zrobiła to Arka w Gdyni. Innej strategii na wygraną nie widzę.

AS82 09.03.2010 10:33

Oby sie Ba wykurował , i pozostaje mieć nadzieje ze zagra jak playmaker w srodku pola ,ktory bdzie potrafil dobrymi podaniami stworzyc jakies sytuacje dla napastników,bo na reszte pilkarzy po 2 ostatnich meczach nie ma co liczyc

Acha jeszcze do pelni "Szczescia" brakuje zeby nam Frankowski strzelil gola

Bartii 09.03.2010 10:41

Stawiam na wygrana, wisla zagra slabo ale tym razem wygra w mysl zasady "szczescie sprzyja lepszym"

canarinhos 09.03.2010 15:46

http://wisla-online.pl/news/wtorkowy...agiellonia-914

Trenowali już Ba, Brożek i Sobolewski. Także bądźmy dobrej myśli :)

1q2 09.03.2010 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 866603)
Wygramy jeśli sobie Jaga sama strzeli jak zrobiła to Arka w Gdyni. Innej strategii na wygraną nie widzę.

Albo poratują nas czerwienią jak we Wrocławiu i Kielcach.
Ciężki mecz będzie bo Jaga ma nóż na gardle....kompletnie nie wiem czego się spodziewać.Napiszę tak - bardziej zaskoczy mnie nasza wygrana niż wtopa.

Karherop 09.03.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 866577)
- na skrzydle prawym jest problem. Ale: Łobo przez te swoje 15 minut to przynajmniej miał ze dwie wrzutki. W sumie zawsze go można zmienić.

Niewiem czemu Skorża boi się postawić na Mączynskiego lub Rado w pierwszej 11 .
Na prawym skrzydle byliby jak znalazł , tym bardziej że nie mogą sie gorzej prezentować niż rozregulowany Boguski czy kulawy Łobodziński

mic 09.03.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 866858)
Niewiem czemu Skorża boi się postawić na Mączynskiego lub Rado w pierwszej 11 .
Na prawym skrzydle byliby jak znalazł

Powiedz ze zartujesz :shock:

Karherop 09.03.2010 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 866860)
Powiedz ze zartujesz :shock:

w obecnej sytuacji , widzisz kogoś lepszego ? bo ja nie bardzo . Ewentualnie Alvareza , bo lepszy z niego skrzydłowy niz obrońca . Wtedy Burliga miałby tez swoje "5 minut" . Nasza ofensywa strasznie kuleje i jeśli chociaz Issa Ba nie wniesie jakiejś świeżości , to nie widzę naszego mistrzostwa w tym roku . Trzeba szukac nowych rozwiązań , także z młodszymi zawodnikami

ardianek 09.03.2010 16:52

co sie dzieje z Golosiem? on jest ponownie kontuzjowany?

WISŁAZWE 09.03.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 866862)
w obecnej sytuacji , widzisz kogoś lepszego ? bo ja nie bardzo . Ewentualnie Alvareza , bo lepszy z niego skrzydłowy niz obrońca . Wtedy Burliga miałby tez swoje "5 minut" . Nasza ofensywa strasznie kuleje i jeśli chociaz Issa Ba nie wniesie jakiejś świeżości , to nie widzę naszego mistrzostwa w tym roku . Trzeba szukac nowych rozwiązań , także z młodszymi zawodnikami


Już bym wolał na skrzydle zobaczyć Małeckiego a do ataku dać obok Brożka Hristova.

Acapelo 09.03.2010 17:08

Pawełek Alvarez Głowacki Marcelo Pi.Brożek Małecki Sobolewski Boguski Kirm Hristov Brożek

Na zmianę Issa Ba za Boguskiego
Łobodziński za Hristova
Diaz za Sobola

Uran235 09.03.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 866862)
w obecnej sytuacji , widzisz kogoś lepszego ? bo ja nie bardzo . Ewentualnie Alvareza , bo lepszy z niego skrzydłowy niz obrońca . Wtedy Burliga miałby tez swoje "5 minut" . Nasza ofensywa strasznie kuleje i jeśli chociaz Issa Ba nie wniesie jakiejś świeżości , to nie widzę naszego mistrzostwa w tym roku . Trzeba szukac nowych rozwiązań , także z młodszymi zawodnikami

Alvarez z taką wrzutką nie nadaje się na skrzydłowego. A Burliga to nie prawy obrońca, Skorża przestawił go tam z powodu braków kadrowych( przed sezonem tj. przed Levadią nie mieliśmy ani jednego zdrowego prawego obrońcy). Burliga najczęsciej grywał na skrzydle, nie jest jakimś fantastycznym dryblerem, ale potrafi prostymi środkami odskoczyć od obrońców. Ma naprawdę fajne dośrodkowanie, do tego w ME był bramkostrzelny. Moim zdaniem Bury powinien dostać szansę na prawym skrzydle albo... w ataku. Chłopak ma dobre warunki fizyczne, trudno go przepchnąć, wie jak grać do przodu i ma przynajmniej zalążek instynktu snajperskiego. Na bocznego obrońcę się nie nadaje, bo ma za wolną reakcję, w obronie ma atuty raczej predestynujące do gry na stoperze.

Daniel Alves 10.03.2010 12:44

Idę o zakład, że Maciunio w piątek znowu postawi na Boguskiego, który jest kompletnie bez formy zamiast Hristova. Chyba, że Boguskiego dopadnie infekcja.

Tak naprawdę stawiam jednak, że nasz trener zagra jutro tak:
Pawełek Alvarez Marcelo Głowacki Brożek Kirm Sobolewski Issa Ba Diaz Małecki Brożek(miłość do Diaza znowu zwycięży).

Ale tak po namyśle to chyba zagraliby piłkarze obecnie w najlepszej formie. Bo Boguski się w tej chwili nie nadaje, a Hristova to tak naprawdę nie wiadomo czy to dobry piłkarz czy zły.
Być móże zamieni Diaza i Piotrka Brożka miejscami.

Lechista69 10.03.2010 12:50

Prawda jest taka ze 90% Wislackich braci jest w stanie przed meczem wyrecytowac sklad Wisly nim trener go poda do wiadomosci, Zero rotacji, nie dawanie szans mlodym bo kto zaryzykuje tu swoje zycie by powiedziec ze Lobodzinski zasluguje na 18 meczowa? :o

Bronex 10.03.2010 13:20

Jak nasi wzniosą się na wyżyny wyżyn swojego zaangażowania to możliwy remis ale pewności nie ma żadnej. Jaga może nas spokojnie ograć... Maciej "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorża na pewno swoim apologetom z tego forum na pewno bezkolizyjnie wyjaśni przyczyny kolejnej porażki... Jedno jest pewne Maciej jest niewinny i żadnej odpowiedzialności za stan obecny nie ponosi...

tomasz_19 10.03.2010 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 867202)
Jak nasi wzniosą się na wyżyny wyżyn swojego zaangażowania to możliwy remis ale pewności nie ma żadnej. Jaga może nas spokojnie ograć... Maciej "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorża na pewno swoim apologetom z tego forum na pewno bezkolizyjnie wyjaśni przyczyny kolejnej porażki... Jedno jest pewne Maciej jest niewinny i żadnej odpowiedzialności za stan obecny nie ponosi...

Wg mnie po porażce w Białymstoku liga będzie ciekawsza....

szczepanwislak 10.03.2010 14:21

No na pewno będzie ciekawsza , ale nie dla nas...

airborne4009 10.03.2010 14:57

Ja cos czuje ze wygramy 3:2 albo 2:1, nie wiem co mna kieruje, czy nadzieja czy fanatyzm,ale tak czuje. Jesli przegramy to tez sie nie zdziwie. Tylko niech Junior nie gra w pierwszym skladzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl