Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

TSman 12.02.2010 09:20

lekko 14 :D raz na rok można sobie pozwolić :D

KoPer 12.02.2010 09:36

2,5 :p



12457546

Wojtator 12.02.2010 09:48

ja tylko 4 :D

eryk_cartman 12.02.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 853731)
Kolega (cukiernik) powiedział mi nie tak dawno jak się robi 90% pączków na tłusty czwartek. Smacznego ;)


Kolega z piekarni mi opowiadał jak robią pieczywo codziennie. Smacznego:-p A na marginesie dwa pączki.

MK08 12.02.2010 10:40

ok 8 pączków :D dokładnie nie pamiętam ;)

Coglin 12.02.2010 10:45

7 w pracy i 7 w domu, wychodzi 14
moze jeszcze dzisiaj cos dobije, ale wiadomo, ze sie nie liczy ;)

tomo 12.02.2010 10:57

9 zjadłem i umierałem cały dzień.

palczi 12.02.2010 12:39

4 zjadlem i nic pozatym caly dzien:)

szprotson 12.02.2010 14:10

cztery y y

maTyS. 12.02.2010 14:16

9 pączusiów :)

blanco 12.02.2010 14:26

ja zjadłem 5 ;)

a tak na marginesie to z której piekarni najbardziej wam smakują bo mi z Awiteksu ;)

Gucio25 12.02.2010 14:33

19.02.2009, 23:58:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 677803)
no i zaraz przed północą zjadłem 12..
2008 - 11 pączków - 11 mistrzostwo Wisły.
2009 - 12 pączków ... :)

chyba nie muszę pisać, ile zjadłem wczoraj. :)

Chorynatrzykolory 12.02.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 853878)
19.02.2009, 23:58:


chyba nie muszę pisać, ile zjadłem wczoraj. :)

Jeszcze kilka lat i będziesz miał cukrzyce :P

BRTS39 12.02.2010 15:17

5 + 3 dziś ale to sie nie liczy

Adbat 12.02.2010 15:31

8 zjadłem :)

bercik860 12.02.2010 16:00

Zaszalałem, 5 ;D ale rozłożyłem w całym dniu :P

Schabek 12.02.2010 17:21

symbolicznie 4

<3 Wisla Kraków 16.02.2012 16:49

Odświeżamy ,tradycyjnie 1 pączek zjedzony :P

emailowiec 16.02.2012 16:57

U mnie symbolicznie, tylko 2. Kto da więcej? ;)

Fiti 16.02.2012 17:04

Ja jeszcze ani jednego, gdyż ponieważ zasypało mnie tak że z domu wyjść raczej cienko. Gonie z łopatą żeby na Standard zdążyć.

El'kabat 16.02.2012 17:08

4 i starczy :)

LanceTS 16.02.2012 17:29

Ja zawsze min. 5 a w tym roku tylko 1. I może po meczu jeszcze 1 zjem i to będzie na tyle.

rafkur 16.02.2012 17:39

Zjadłem 3 ( 2 do południa i jeden przed chwilą ) i mam nadzieję, że to "przepowiednia" tego co zobaczę wkrótce na R22 czyli 3 goli strzelonych przez naszych ( 2 do przerwy i 1 po ))))

przemo 16.02.2012 17:39

Pięć pyszniusich pączusiów :p

może się jeszcze jakieś trafią :)

!!IRIVER!! 16.02.2012 17:48

JEDEN.

10 znaków.

OpEnTaNy 16.02.2012 17:55

1 przed meczem 5 zostawilem sobie na powrot zeby ewentualnie oslodzic sobie porazke lub doslodzic wygrana :p

zgrybus 16.02.2012 18:04

1 , jakos nie smakowal :(

DAVE 16.02.2012 18:16

hmmm... jakieś 7 lat temu sam załozyłem taki temat... ;)

a zjadłem na razie dwa ...

rocco_1906 16.02.2012 18:17

skromne 4 :) juz nie te czasy kiedy sie jadło po 8 i wiecej :D

gypsy 16.02.2012 18:18

Tylko jeden w tym roku! A zawsze minimum 4, 5 wpadało. Ale dziś jestem zabiegana w związku z meczem i to dlatego...

Sliver12 16.02.2012 18:20

Na razie 2 i to będzie już chyba tyle. Ale dodatkowe kalorie się mogą przydać, bo stresik na meczu może być nie mały

gris 16.02.2012 18:31

Ja 7 dziś i starczy na ten rok :P

laurence 16.02.2012 18:38

6 pączków zjedzonych. Dziś pobiłem za to rekord w ilości kupionych pączków ..... dokładnie było ich 350 :D

igortsw 16.02.2012 19:15

Gdzie te czasy gdy 13 pączków nie stanowiło problemów... Dzisiaj 3 pączki, wczoraj też 3 pączki(ale te od babci smakują o niebo lepiej!)

buczo1985 16.02.2012 19:51

3 sztuki :)

Junior_Battle 16.02.2012 20:11

14.

Ale wchodzą gorzej niż zawsze

christof20 16.02.2012 20:55

3 sztuki tylko :)

yoda79 16.02.2012 21:08

5:) a niby się znowu odchudzam.

Wizard 16.02.2012 23:36

3, ale jakość bez smaku. Chyba starzeje się człowiek, kiedyś to i 10 się wepchało :/

stawski 17.02.2012 02:28

1 z różą, dwa z adwokatem i jeden donut. Resztę mi dzieci zjadły :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl