Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

WiślakMyślenice 19.01.2010 21:38

Cytat:

Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Nie bój się, Wenta wie co robi ^^

dynek.pl 19.01.2010 21:49

Alez spotkanie Francja-Wegry i remis po 29. Gdybym byl kibicem madziarow to chyba bym zszedl - prowadzenie caly mecz i poprzeczka i slupek w koncowce, a na sam koniec wolny Francuzow.

mcovalski 19.01.2010 21:57

Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty :)

dynek.pl 19.01.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 843901)
Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty :)

narazie tak ale zobaczymy co po dniu jutrzejszym lub piatku

LuKaS TSW 19.01.2010 22:53

Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem:) a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami:D
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?:D

WislaJKG 19.01.2010 23:04

@LuKaS TSW, racja, Szwedzi jutro wyjdą na mecz praktycznie o wszystko, nie położą sie przed nami.
Z drugiej strony, mamy komfort psychiczny po meczu z Niemcami.
Widać było, że Nasi mają ciśnienie na szwabów, chociaż nasza gra nie była najwyższych lotów, a gra skrzydłami, a w zasadzie jej brak był bardzo zauważalny.

Flaga Legii na trybunach widoczna już na samym początku transmisji, 'Sekcyjny Fanatycy? :)

Wojtas 19.01.2010 23:10

Niemcy zagrali slabo my majac 6 bramek przewagi sami zafundowalismy sobie nerwy w koncowce.
Jutro nas czeka powazna przeprawa,bo Szwedzi beda walczyc.

Nie wie czy jaks stacja ktora jest na cyfrze + transmituje Mistrzostwa ,bo tak to bez dekodera Polsatu to czlowiek nic nie obejrzy...

Ploughmanson 19.01.2010 23:12

Jutro zdecydowanie cięższy mecz niż dzisiaj. Szwedzi grają o wszystko. Jeżeli tylko naszym nie odwali palma po dzisiejszej wygranej to będzie dobrze.
Na tych mistrzostwach każdy mecz się liczy jak o tytuł.
Jutro kibicujemy :)

Pan Jotka 19.01.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 843859)
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii:>

Obrona Szmala z końcowki meczu to wg mnie kandydat do tytułu: Parada bramkarska turnieju...Wyciagnal niesamowitą piłkje. Choc oczywiscie dzieki "fantastycznej " obrobce technikow sporo ludzi moglo tego nie zauważyć.

dynek.pl 20.01.2010 09:10

Tak juz napisano powyzej. Dzisiaj mecz prawdy - Szewdzi zagraja z nozem na gardle.

uomo 20.01.2010 12:11

Witam
Moze troche nie na miejscu , ale czy ktos moze wie gdzie moge obejrzeć dzisiejszy mecz Polska Szwecja w telewizji,Oprócz Polsatu oczywiscie.Czy jest gdzies nadawany w jakies zagranicznej TV otwartej (FTA).Wiem ze jest cos na DSF niestety to jest satelita Astra, ja mam tylko hotbirda.
Zgóry dziekuje bardzo za info.

John1906 20.01.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 843934)
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem:) a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami:D
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?:D

Była reprezentacyjna flaga Legii, też widzialem.
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam.

wienek 20.01.2010 18:32

Na tym czymś...http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0

właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia

co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne :)
ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także :)

!!IRIVER!! 20.01.2010 19:06

No nieźle. Na razie Słowenia jebie Niemców równiutko. :D 14-9.. :>

Hudy 20.01.2010 19:10

16-11konczy sie I polowa
wychodzi na to ze Niemcy pewnie jutro zakoncza mistrzostwa
:))))

janko04 20.01.2010 19:12

Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy:)

Tylko_Wisła! 20.01.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 844315)
Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy:)

będzie o 20:20 :)

John1906 20.01.2010 19:18

Musimy dziś wygrać, bo widać, że ze Słowenią nie ma lekko i rożnie może być.

Żmijka 20.01.2010 19:32

Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?

Hudy 20.01.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 844335)
Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?

powinno byc na ZDF
26-24 dla Slowencow w 45min
hmm

John1906 20.01.2010 19:38

ZDF Niemiecki potwierdzam, bo sam oglądam.

LuKaS TSW 20.01.2010 19:42

z tego co znalazłem na stronie z wynikami live,to mecz Niemców jest na ZDF a nasz dla nie mających Polsatu pokazuje DSF ale nie wiem czy można im tam wierzyć :)

ciekawy wynik 2 połowy meczu Czechy-Francja... 10-5,ale i tak wygrana francuzów

gianbuffon 20.01.2010 19:46

jak ktos nie ma polsatu, to polecam ipla!! super jakosc

!!IRIVER!! 20.01.2010 19:47

3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?

Edit: Remis 34-34.
Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/

janko04 20.01.2010 20:21

no to panowie zaczynamy powoli mecz ze Szwedami:D mam nadzieje, że nie będzie drugiego Potopu Szwedzkiego i damy rade:) Życzę wam tego i mi abyśmy wygrali i awansowali, a i żeby Niemcory zostali w grupie :)

John1906 20.01.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 844349)
3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?

Edit: Remis 34-34.
Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/

Wychodzą 3 drużyny z każdej grupy.

LuKaS TSW 20.01.2010 20:26

No to nawet lepiej jakby Niemcy dziś wygrali bo mielibyśmy od razu zaliczone 2 pkt za zwycięstwo z nimi,no ale teraz wygrana i w piątek i się nie będzie czym martwić.

John1906 20.01.2010 20:30

Widoczne flagi Legii i Pogoni Szczecin.

Najlepiej wygrać 3 mecze i nie kalkulować.

dynek.pl 20.01.2010 21:08

ze Szwedami ciezko jak zawsze i tak pewnie bedzie do konca
swietny Szmal i ten Rosinski rewelacyjnie

bartek89TS 20.01.2010 21:13

Cięzko, cięzko ale końcówka 1 połowy bardzo dobra.Szmal dalej broni na wyokim poziomie no i młody Rosiński bardzo pozytywnie zaskakuje.Oby tak dalej !

janko04 20.01.2010 21:16

co to za muzyka teraz idzie?

John1906 20.01.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 844400)
co to za muzyka teraz idzie?

http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
YMCA

pojawił się trans: ITI Spie...! ;)

KuLwIk 20.01.2010 21:20

Ależ ten Rosiński gra.

A Szmal nie chce być gorszy :D

WILU TS 20.01.2010 21:27

Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.

!!IRIVER!! 20.01.2010 21:51

Stosując nomenklaturę poznańską - "Idziemy na majstra". :D

WILU TS - nie przesadzaj. Działa to tak samo w drugą stronę, tamci też mają dramatyczną skuteczność.

bartek89TS 20.01.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 844411)
Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.

To samo można by powiedziec w drugą strone...

KuLwIk 20.01.2010 21:59

No i pięknie, awans jest. Teraz walka o 1 miejsce.

Już mnie nawet nie zaskakuje to że Szmal wszystko broni :P

bartek89TS 20.01.2010 21:59

No i pięknie, mamy awans do następnej gryupy.Chciałbym doczekać czasów gdy Nasi piłkarze bedą się tak liczyć w Europie i na świecie jak w tej chwili szczypiorniści.

John1906 20.01.2010 21:59

Pięknie 2 zwycięstwo :)

TSW Fanatyk 20.01.2010 22:00

I jest wygrana ale nie zachwyciliśmy dziś... jest sporo do poprawy.Awans cieszy ale możne być ciężko z lepszymi rywalami.

teraz jakieś grupy znów będą czy ćwierćfinały?


ITI spier****j też obecne na meczu, wisiało na fladze legii :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl