Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

donecki 06.01.2010 12:05

Myślę że kibice wszystkich drużyn bedą i wtedy może być ciekawie.Nikt nie zabrania nikomu jazdy do Poznania

Kamil 06.01.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 838287)
Myślę że kibice wszystkich drużyn bedą i wtedy może być ciekawie.Nikt nie zabrania nikomu jazdy do Poznania

jasne tak samo nikt ci nie zabrania chodzic po oswiecenia w barwach Wisły. tez zapewne byloby ciekawie.

Franek666 07.01.2010 23:57

to ciekawe gdzie mnie wpuszcza jak pojde incognito. kurde sam nie wiem juz co zrobic. bedzie do dupy sluchac pyrowych okrzykow

Vinci 08.01.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 836974)
szkoda, może w przyszłości 3KWM będą brali w takim turnieju udział, bo fajna impreza... ;)

Kto wie, może gdy wreszcie upragniona hala w Krakowie zostanie wybudowana...

bbbnba 08.01.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 838220)
sa jakies powody wyboru i takiej "selekcji??"

Arena to miejsce, gdzie trudno wydzielic osobne 'sektory gosci', dlatego zostaly zaproszone ekipy z ktorymi mozna dogadac sie, czyli Jaga i Gornik. Temat Legii pomijam, bo pewnie chodzi o inne sprawy.

http://www.epoznan.pl/news_sys/photo/3837.jpg
Tak (bez grafik), wyglada wnetrze hali.

TSNH 08.01.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 838941)
zaproszone ekipy z ktorymi mozna dogadac sie, i.

z nami też się można dogadać - musicie mieć tylko konkretny załącznik:)

bbbnba 08.01.2010 12:47

Okey, zadzwonimy do pana. :)

brylant17 08.01.2010 14:18

Podział na grupy:

Grupa A: Górnik Zabrze, Wisła Kraków, Arka Gdynia.
Grupa B: Legia Warszawa, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok.

Program meczów grupowych:

Grupa A
19:15 Górnik - Wisła
19:45 Arka - Górnik
20:15 Wisła - Arka

Grupa B
19:30 Jagiellonia - Lech
20:00 Legia - Jagiellonia
20:30 Lech - Legia

ciacho 08.01.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 839003)
Podział na grupy:

Grupa A: Górnik Zabrze, Wisła Kraków, Arka Gdynia.
Grupa B: Legia Warszawa, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok.

Program meczów grupowych:

Grupa A
19:15 Górnik - Wisła
19:45 Arka - Górnik
20:15 Wisła - Arka

Grupa B
19:30 Jagiellonia - Lech
20:00 Legia - Jagiellonia
20:30 Lech - Legia

Te mecze będą trwały 15 minut z czasem na rozgrzewkę i przerwę między połowami?? choć w sumie dla naszych polskich grajków z super kondycją to jak ulał:lol: Po takim meczu będą maksymalnie zaj*****:lol:

Żmijka 08.01.2010 15:11

No czyli wszystko ładnie poukładne, żeby Wisła i Lech spotkały się w finale :)

zim zum 08.01.2010 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 839009)
Te mecze będą trwały 15 minut z czasem na rozgrzewkę i przerwę między połowami?? choć w sumie dla naszych polskich grajków z super kondycją to jak ulał:lol: Po takim meczu będą maksymalnie zaj*****:lol:

a co maja grać 2x45 na hali ?

Cytat:

No czyli wszystko ładnie poukładne, żeby Wisła i Lech spotkały się w finale
wątpliwe żeby doszło do takiej sytuacji

bbbnba 08.01.2010 15:16

Mecze w grupach trwaja po 12 minut,w fazie play-off 15 minut. Co roku jest tak sama formula i nikomu to nie przeszkadza, a niektore spotkania koncza sie np. wynikami 5-3, takze na brak emocji nie ma co narzekac. Poza tym turniej ma byc rozrywka, a nie zawodami o zloty medal, wiec wydluzanie czasu gry wiazaloby sie z wydluzeniem calego turnieju i przykladowo zakonczeniem go po polnocy, co odstraszyloby wielu widzow.

Żmijka 08.01.2010 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 839012)
wątpliwe żeby doszło do takiej sytuacji

Dlaczego ?

Cytat:

Spotkania w fazie grupowej będą trwały po 12 minut, a w fazie finałowej po 15.
oraz

Cytat:

Zespoły, które zajmą 3. miejsca w grupach powalczą o 5. miejsce w turnieju, drużyny z 2. miejsc zagrają o 3. lokatę. Natomiast zwycięzcy grup spotkają się w wielkim finale.

brylant17 08.01.2010 15:59

Proponował bym wysłać skład raczej rezerwowy, niż pierwszą 11 o kontuzje łatwo.Z bramkarzy zapewne Cebanu/Kutro




Żmijka hahaha dobre :) wyobrażasz sobie ich miny :D

Żmijka 08.01.2010 16:03

No raczej nie raczej, tylko na pewno, bo Pawełek w tym czasie w Tajlandii.

Skład ma jechać 10 osób. Proponuję wysłać tych co im się tak na halę "spieszyło" zawsze :D

martin_6 10.01.2010 14:01

Wiadomo już coś o tym, kto z Wisły będzie grał?

sharkey 10.01.2010 14:16

Ja sądzę, że nie ma sensu wysyłać najlepszych piłkarzy bo znając nasze szczęście to któryś jeszcze kontuzje złapie, a przy obecnej kadrze to będzie zakrawać o tragedię!

donecki 12.01.2010 17:04

Remes Cup Extra bez kibiców Wisły
http://www.wislaportal.pl/photo/mini/wislakrakow.jpgBłyskawicznie rozeszły się wejściówki na towarzyski turniej halowy Remes Cup Extra, który zostanie rozegrany w najbliższy piątek w Poznaniu, a w którym weźmie udział zespół Wisły Kraków. Niestety podczas meczów zabraknie kibiców "Białej Gwiazdy".
Turniej w Poznaniu to rywalizacja sześciu drużyn: Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok, Górnika Zabrze, Lecha Poznań, Legii Warszawa oraz Wisły Kraków. W hali Arena zjawią się kibice każdej z drużyn, poza zorganizowanymi grupami fanów Legii i Wisły. Wszystko ze względów bezpieczeństwa.

Z Zabrza spodziewanych jest około 500 kibiców, natomiast z Gdyni i z Białegostoku po około 200. Pozostałe wejściówki wykupili kibice Lecha

bearex 14.01.2010 15:42

drużyna Wisły na Remes Cup: Filip Kurto, Łukasz Jarosiński - Łukasz Burliga, Michał Czekaj, Michał Chrapek, Bartosz Kozieł, Issa Ba, Wojciech Łobodziński, Piotr Ćwielong, Tomas Jirsak, Artur Rado, Mateusz Kowalski, Krzysztof Mączyński


Nasz skład. Zna ktoś skład Legii albo Lecha?

przemeq87 14.01.2010 16:32

Skład Lecha : Gerard Bieszczad, Marcin Matysiak, Mateusz Szałek, Jan Zapotoka, Semir
Stilić, Zlatko Tanevski, Bartosz Bosacki, Anderson Cueto, Dimitrije
Injac, Luis Henriquez, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Możdżeń, Marcin
Kamiński, Bartosz Bereszyński, Kamil Drygas.

Żmijka 14.01.2010 17:14

Legia Warszawa:
Bramkarze: Konstantyn Makhnovskyy, Maciej Gostomski
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Marcin Komorowski
Pomocnicy: Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Michał Żyro, Sebastian Szałachowski
Napastnicy: Jakub Kosecki

Górnik Zabrze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski - Michał Pazdan, Adam Danch, Przemysław Kulig, Mariusz Magiera, Mariusz Gancarczyk, Damian Furczyk, Grzegorz Bonin, Robert Szczot, Mariusz Przybylski, Dawid Jarka, Robert Trznadel, Marcin Wodecki.

Arka Gdynia: Norbert Witowski, Andrzej Bledzewski - Tomasz Sokołowski, Filip Burkhardt, Paweł Czoska, Łukasz Kowalski, Joseph Desire Mawaye, Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława, Marcin Budziński, Lubomir Lubenov, Stoiko Sakaliev.

grzesiek632 14.01.2010 17:40

http://www.90minut.pl/news/112/news1...oje-kadry.html

a tu jest też i Jagi.

chimpanze 14.01.2010 22:32

Rozgrywki <-Tu jest rozpiska, kto z kim i o której gra.
Cytat:

19.15 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
20.15 Wisła Kraków - Arka Gdynia

tofik 15.01.2010 14:48

Lipny skład trochę. Szkoda, myślałem, że trochę techniki ujrzymy np Alvarez Marcelo Kirm.
\
Ciekawymi zawodnikami na pewno będą Mączyński, Kozieł no i testowany Ba.

grzesiek632 15.01.2010 17:42

Mam wielka prośbe .. niestety nie będe mogł obejrzec dzisiejszego turnieju..
Czy ktoś może nagrac mecze Wisły z tego turnieju?
był bym wdzięczny.

SpoXsteR 15.01.2010 17:48

Restauracja "U Wiślaków" i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Wisły Kraków na transmisje turnieju Remes Cup.

W czasie spotkań będzie obowiązywać niższa cena za piwo lane i butelkowe (odpowiednio 4 zł i 5 zł). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do restauracji "u Wiślaków" do wspólnego oglądania meczów Białej Gwiazdy.

Przypominamy, że turniej Remes Cup transmitowany będzie tylko w TVP Sport.





za SKWK

rafalek 15.01.2010 18:00

A czy będzie prowadzona relacja tekstowa, np. na oficjalnej stronie, lub gdzie indziej w internecie? Lub jakby ktoś miał może linka to transmisji przez internet?

Proud 15.01.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 841653)
Restauracja "U Wiślaków" i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Wisły Kraków na transmisje turnieju Remes Cup.

W czasie spotkań będzie obowiązywać niższa cena za piwo lane i butelkowe (odpowiednio 4 zł i 5 zł). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do restauracji "u Wiślaków" do wspólnego oglądania meczów Białej Gwiazdy.

Przypominamy, że turniej Remes Cup transmitowany będzie tylko w TVP Sport.





za SKWK

dobre info, bo miałem się pytać czy będzie można obejrzeć turniej u Wiślaków.:)

Kamson 15.01.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 841657)
A czy będzie prowadzona relacja tekstowa, np. na oficjalnej stronie, lub gdzie indziej w internecie? Lub jakby ktoś miał może linka to transmisji przez internet?

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Naszaliga 15.01.2010 18:37

Relacja Live:
http://www.naszaliga.pl/info/live,.html?id_live=56

royalmichael 15.01.2010 19:13

Wie ktoś jak usunąć limity na justinie? ;/

spirit 15.01.2010 19:15

Komentarz już widzę, że będzie na wysokim poziomie:

"każdy zespół będzie miał kibiców, którzy będą ich...eee...dopingować"

:rotfl:

massoud 15.01.2010 19:18

ten na http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wide...ra-w-tvp-sport

jakoś nie chce mi wejść, cały czas grane jest intro

Kolumbus 15.01.2010 19:20

Ale porażka skład nasz, myślałem ze troche bardziej poważnie to będzie potraktowane

Wasiu masz linka wyżej Kamson wkleił

harthausen 15.01.2010 19:23

już w 1 minucie Szczot nam włożył.
Lepiej tego poważnie nie traktować :)

ten Senegalczyk IsssJkak mu tam całkiem niezły, już 2-0 w plecy

massoud 15.01.2010 19:24

Zabrze 1-0

SpoXsteR 15.01.2010 19:24

Śmiesznie to wygląda..rownie dobrze mogliby zagrać z u-14 pod trzepakiem.. przecież my gola nawet nie zdobędziemy..

AdiWiślak. 15.01.2010 19:27

2-0 . Cudownie..

kadziolek1906 15.01.2010 19:30

Jak to było Łobo dobrze na hali gra ???:]

martin_6 15.01.2010 19:30

Czego się spodziewać po składzie, w którym pierwsze skrzypce grają Łobo z Ćwielongiem :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl