![]() |
Nowych, lepszych piłkarzy!
|
Mocniejszej ligi:)
|
Łobodzińskiego z meczu Polska - Czechy z początku 2008 roku :)
|
Więcej kumatych ludzi na forum!
Więcej Nas na trybunach (bez względu na stadion)! Wreszcie... Wiślackich Świąt! |
Uprzejmych ochroniarzy na stadionach ;)
|
Kandzior i el Nueuro gdzie Wy się alfabetu uczyliście? :P
Takich wpadek jak Tallin nigdy więcej! |
Śledzika ... na zagrychę ;)
|
Seksu, smakołyków, sytego sylwestra, skarbów, szczęści i spełnienia skrytych marzeń :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl