Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Alfabet Świąteczny. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6815)

_ukoL 20.12.2009 13:48

Nowych, lepszych piłkarzy!

Mateuusz 20.12.2009 13:51

Mocniejszej ligi:)

felipe 20.12.2009 13:52

Łobodzińskiego z meczu Polska - Czechy z początku 2008 roku :)

Kandzior 20.12.2009 13:53

Więcej kumatych ludzi na forum!
Więcej Nas na trybunach (bez względu na stadion)!
Wreszcie... Wiślackich Świąt!

kokrys 20.12.2009 14:11

Uprzejmych ochroniarzy na stadionach ;)

Tiramisu 20.12.2009 14:17

Kandzior i el Nueuro gdzie Wy się alfabetu uczyliście? :P
Takich wpadek jak Tallin nigdy więcej!

Kocur 20.12.2009 15:17

Śledzika ... na zagrychę ;)

harimata 20.12.2009 17:15

Seksu, smakołyków, sytego sylwestra, skarbów, szczęści i spełnienia skrytych marzeń :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl