Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6755)

Peroslaw88 11.12.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 828457)
No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?

zobaczymy, ale przy pustym stadionie też się ciężko gra.

laxa 11.12.2009 19:08

gramy bez Pawełka i Alvareza

brasilia79 11.12.2009 19:09

W składzie Wisły są niespodzianki: z powodu choroby nie zagrają Mariusz Pawełek i Pablo Alvarez. Zastąpią ich Ilie Cebanu i Łukasz Burliga

Zienczuk8 11.12.2009 19:10

no to wreszcie powazna szansa dla Lukasza... tyle kontuzji u nas... bedzie ciezko.. byle do wiosny.

Peroslaw88 11.12.2009 19:11

zobaczymy co pokaże Burliga. W sumie dziwna to sprawa, bo wczoraj sztab szkoleniowy mówił, że wszyscy są zdrowi i nagle przez kilka godzin dopadła ich choroba?

Bartosz 11.12.2009 19:13

Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

Peroslaw88 11.12.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

rezerwa drużyny w Lidze Mistrzów:D a tak poważnie to brakuje: Pawła Brożka, Sobolewskiego, Głowackiego, Singlara, Garguły, Pawełka, Alvareza i Diaza. To jest 8 graczy, z których co najmniej 6 to podstawa.

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 19:19

To chyba jakieś fatum :/

seba 11.12.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

koncz wasc wstydu oszczedz....

panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje...

pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo

Marcinnno 11.12.2009 19:23

skład jest zajebisty,a jeszcze lepsza jest ławka ;p jak to mówią '' Pokaż mi ławkę rezerwową swojej drużyny,a ja powiem Ci jak silną masz drużynę'' :D

MCX 11.12.2009 19:26

Dobrze, że to ostatni mecz w tym roku. Jeszcze dwie kolejki i musielibyśmy wystawiać do gry 10 zawodników, bo więcej zdrowych by się w klubie nie znalazło. Oby ten skład wystarczył na Zagłębie.

Uran235 11.12.2009 19:27

Ja liczę, że mecz się nam ułoży i Chrapek dostanie szansę, bo moim zdaniem coś jest w tym zawodniku. Czekaja i Kurto trudno będzie wprowadzić.

Zienczuk8 11.12.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

a gdzie Leszczak?

Witoldon 11.12.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 828646)
a gdzie Leszczak?

W relacji na oficjalnej, nie wiedzą. Być może pewna gazeta miała racje...

WislakP 11.12.2009 19:34

Nie wiadomo gdzie Leszczak, może też jakaś grypa? Możemy zgadywać...

EDIT: Jaka gazeta?

Bartosz 11.12.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 828646)
a gdzie Leszczak?

Residents Night dziś we Franticu. Start 21:00:-)

Zienczuk8 11.12.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828651)
Residents Night dziś we Franticu. Start 21:00:-)

teraz dala info glowna strona, ze: "Leszczaka także nie ma - kontuzjowany." :)

Kluvi 11.12.2009 19:38

Leszczakowi lada dzień kończy się kontrakt u nas i pewnie to ta kontuzja ;] ...

kosaTS 11.12.2009 19:39

[quote=element;828656]Może już odbywa karę za wiadomo jaki numer.

Jaki numer ? : O

WislakP 11.12.2009 19:39

Mamy za szeroką ławkę, 4 graczy, a wejść może tylko trzech....

Peroslaw88 11.12.2009 19:39

w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)

Kluvi 11.12.2009 19:43

element przeczytaj kto tam grał a nie pisz pierdół gdzie tam wymieniony jest Leszczak???!!!

Peroslaw88 11.12.2009 19:44

tam są tylko wymienione "jelonki"

Marszałek 11.12.2009 19:45

Albo sztab medyczny jest tragiczny albo Ci chłopcy do wyczynowego uprawiania sportu się nie nadają. Innej opcji nie ma. Za duzo coś tego.

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 828662)
w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)


Plus ta ósemka, to wbrew pozorom mamy mocny skład i mocną jak na polskie warunki ławkę... niestety poza tym nie mamy nic, a kontuzje były są i będą... :-/

AS82 11.12.2009 19:51

Masakra jesli chodzi o sklad byle wygrali chociaz 1-0

brylant17 11.12.2009 19:52

Noto tak poważny sprawdzian dla Cebanu,zobaczymy co pokaże Burliga już bym wolał Charpka niż Jopa

WislakP 11.12.2009 19:52

U nich nie ma Traore...

buczo1985 11.12.2009 19:55

Jak zobaczyłem skład to pomyślałem sobie, że to jakiś błąd w druku:) Oj może być ciekawie...

el Nuero 11.12.2009 20:00

Skład taki, że "strach się bać". Np.
- czy Boguski ma dość sił przynajmniej na godzinę dobrej, ofensywnej gry?
- czy Jop znowu czegoś nie zawali w obronie (Micanski to nienajgorszy rywal)?
- czy Cantoro z Jirsakiem nie pozwolą się zdominować w środku?
- czy Burliga poradzi sobie na skrzydle obrony?

Dodając do tego zdziesiątkowaną ławkę rezerwowych... brr! Dobrze, że to już ostatni mecz w tym roku. Ja zadowoliłbym się nawet skromnym 1:0, aby tylko odskoczyć Legii i reszcie grupy pościgowej. Mam nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą.

szprotson 11.12.2009 20:01

no ale jak to żeby 4 na ławce.
Mógł ją chociaz zapełnić jakos Skorża.

skeba 11.12.2009 20:03

Ulala, Burliga w pierwszym składzie, Cebanu równiez - szaleństwo.
Szkoda, że sędziuje Małek.

FraMat 11.12.2009 20:03

wiadomo jakie ustawienie Lubina:
pięciu pomocnikow - zagęszczanie środka, liczenie na kontrę, a nasi będą musieli walić w mur...
Oby go zburzyli

brylant17 11.12.2009 20:04

A może piłkarze wzięli sobie do serca "Jedźcie na narty sezon h... warty" w większość sobie pojechała :)

vaazon 11.12.2009 20:07

Kirm w swoim stylu zmarnował setę w 2 minucie.

klubus 11.12.2009 20:07

ajj początek fajny zobaczymy co dalej

For_FuN_ 11.12.2009 20:08

Kirm pierwsza minuta i juz zmarnowana setka ;).

Galileo 11.12.2009 20:08

Początek optymistyczny :)

do tego dwa "najazdy" na nasze "maskotki wyjazdowe" bliźniaczki :)
gustownie ubrane, szaliczki Wisełki i czapeczki Lechii :)

skeba 11.12.2009 20:09

Powinno być dobrze, Kirm - taka seta, Małecki - kapitalne podanie.
Zaglebie wyglada na zaskoczonych przebiegiem spotkania

szprotson 11.12.2009 20:10

Burliga wygląda z daleka jak Nikola.
Jop ma start do piłki 2 na 20


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl