Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   "Śpieszmy się kochać ludzi..." (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=674)

eye63 18.02.2009 22:36

Ale szok! 26 lat. No ja pier... Aż mi zabrakło słów, to takie momenty kiedy do głowy przychodzą Ci tylko głupie wyrazowe zbitki. :( Powodzenia gdzieś tam w lepszym świecie.

darotsok73 18.02.2009 22:37

Taka tragedia, szok, młoda dziewczyna , mistrz sportu.

......nie znacie dnia ani godziny....

Niech Ją dobry Bóg przygarnie.....

Kamyk 18.02.2009 23:42

Jestem w centralnym, ogromnym szoku...zwaliło mnie to z nóg...
Człowiek przychodzi po ciężkiej pracy, czyta wiadomości...a tu taka informacja:/ Boże miej Ją w opiece...

Aro1234 19.02.2009 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 676991)
Jestem w centralnym, ogromnym szoku...zwaliło mnie to z nóg...
Człowiek przychodzi po ciężkiej pracy, czyta wiadomości...a tu taka informacja:/ Boże miej Ją w opiece...

Człowiek wstaje rano z ciężką głową i czyta takie coś... Dramat. Nie jestem w stanie wyrazić tego, co poczułem i nadal czuję. Nie wierzę, że tak się stało. Była przecież taka młoda... Okrutne, straszne, najdobitniej pokazujące wartość ludzkiego życia, a raczej brak tej wartości... Spoczywaj w pokoju Kamilo! [*]

Ps. Dziękuję za te emocje z Sydney, miałem wtedy 10 lat, ale pamiętam jak dziś te fantastyczne rzuty!

donPedro23 19.02.2009 11:49

Dziękujemy i pamiętamy...

http://grafik.rp.pl/grafika_zw/273353,58371,9.jpg

STARY WIŚLAK 19.02.2009 15:53

Dobry Boże, czy Kamila była już Ci potrzebna na niebiańskim stadionie? :-(

Rodzi się proste pytanie: Panie Boże, dlaczego tak wcześnie Ją zabrałeś do Siebie?

Kamilo! Spoczywaj w pokoju.

spartan 22.02.2009 22:35

Sławomir Rutka nie żyje:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

el Nuero 25.02.2009 22:51

Pewnych rzeczy nie da się zrozumieć. Przy najmniej PO TEJ stronie życia. Kamilo, spoczywaj w spokoju, dziękujemy za wszystko.

latarnik 08.03.2009 18:10

Zbigniew Religa nie żyje


http://www.tvp.info/news.html?direct...88&news=889301

Kandzior 08.03.2009 18:16

Będziemy pamiętali Panie Zbigniewie... R.I.P

Nitrox 09.03.2009 14:36

Zmarł Andrzej Samson


http://wiadomosci.onet.pl/1930476,11,item.html

Kamyk 20.03.2009 21:39

Ci co bywali w Yakuzie może pamiętają barmankę Agnieszkę(niska, czarne, kręcone włosy) i Norka.
dnia 19.03.2009 zginęli w wypadku w Nowej Hucie. Dwoje pasażerów walczy o życie.

Spoczywajcie w pokoju [*]

http://i43.tinypic.com/14weu5x.jpg

Norek[*]

SuperWisła 20.03.2009 23:18

Nie mogłem w to uwierzyć,gdy się dowiedziałem ..

Kolejny Wiślak odszedł z tego świata ..

Jutro odbędzie się pogrzeb,na którym z pewnością będę ..

juniho 21.03.2009 02:34

R.I.P Norek... o ktorej pogrzeb?

Kamyk 21.03.2009 07:41

o 14:00. Grembałów

SuperWisła 21.03.2009 12:46

Pogrzeb jest o 14-00 w Górce Kościelnickiej,nie w Grębałowie !!!!

węgorz2 21.03.2009 14:43

GRĘBAŁOW NIE PRACUJE DZISIAJ.

W CiĄgu Ostatnich 24 Godzin W Krakowie Zmarlo W Roznych Sytuacjach(wypadki ,szpitale Itp) Ok 50 Osob
Pisze To Zeby Uswiadomic Was Ile Umiera Ludzi W Naszym Miescie Dziennie

Maciejj 23.03.2009 19:30

W nocy z niedzieli na poniedziałek zmarł historyk, profesor Paweł Wieczorkiewicz - poinformowało biuro prasowe Uniwersytetu Warszawskiego. Miał 61 lat.

Nie ma ludzi niezastapionych - pokazcie mi kto go zastąpi......

smutno mi sie zrobilo na sercu

Wilku 24.03.2009 04:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 697422)
W nocy z niedzieli na poniedziałek zmarł historyk, profesor Paweł Wieczorkiewicz - poinformowało biuro prasowe Uniwersytetu Warszawskiego. Miał 61 lat.

Wybitna postać, do tego jeden z lepszych sowietologów w Polsce. Lubił niewygodne pytania... Szkoda bo intelektualista pierwszej klasy..

mb_1906 20.05.2009 22:37

W wieku 59 lat zmarł prof. UJ Zbigniew Hołda
http://wiadomosci.onet.pl/1974710,11,item.html

RAPH 26.05.2009 22:37

Teodor Wieczorek

We wtorek rano zmarł reprezentant Polski, wieloletni piłkarz i trener śląskich klubów - Teodor Wieczorek. Miał 85 lat - donosi serwis 90minut.pl.

mic 27.05.2009 10:49

Marek Walczewski


Zmarl aktor Marek Walczewski
http://wiadomosci.onet.pl/1978278,11,item.html

RAPH 01.06.2009 11:13

Stanisław Królak


W wieKu 78 lat zmarł w niedzielę pierwszy polski zwycięzca Wyścigu Pokoju (1956 rok) Stanisław Królak...

WILU TS 25.06.2009 23:24

Michael Jackson



Michael Jackson nie żyje
. Umarł w wieku 50 lat - podał portal TMZ.com.

Dziś wieczorem piosenkarz został przewieziony do szpitala w Los Angeles. Lekarze stwierdzili zatrzymanie akcji serca.

Jakoś tak będzie pusto bez niego,wielka gwiazda muzyki Pop z dziesiątkami ponadczasowych hitów...Widać te próby przed 50 koncertami(!) w Londynie były zbyt intensywne...
Co za beznadziejny dzień...Do tej pory nie mogę ochłonąć...może nie byłem jego jakimś wybitnym fanem,ale do końca życia będę wspominał chwilę wspólnie spędzone ze znajomymi przy muzyce Króla Popu...

http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/...son/index.html

dj_ibutti 25.06.2009 23:38

CNN podaje, że jest w śpiączce.

Mareq 25.06.2009 23:42

Dokładnie , póki co mamy szum medialny
L.A Times pisze ,że umarł a CNN , że jest w śpiączce
Mimo wszystko wydarzenia rozegrały się w dosyć szybkim tempie .

Adenalix 25.06.2009 23:44

Po prostu nie wierzę. Mam nadzieję, ze to nieprawda jeśli chodzi o króla popu - M.J.

Romy S. 25.06.2009 23:49

Farah Fawcett



Sądny dzień pop kultury.

Aniołek nie żyje !

http://www.virginmedia.com/images/farra-300x400.jpg

Amerykańska aktorka Farah Fawcett zmarła po długiej walce z rakiem odbytu w wieku 61 lat - poinformował jej rzecznik Paul Bloch.

U Fawcett, której sławę przyniosła jedna z trzech głównych ról w serialu "Aniołki Charliego" z 1976 r., zdiagnozowano raka w 2006 r. Zmarła w szpitalu w Los Angeles.

Była jedną z ikon kultury pop i symboli seksu lat 70. zeszłego wieku. Plakat przedstawiający Farah Fawcett w kostiumie kąpielowym sprzedano w milionach egzemplarzy.

sharkey 25.06.2009 23:54

Dziś przypada 6 rocznica śmierci kameruńskiego pomocnika Marca-Viviena Foe, który zmarł podczas meczu Pucharu Konfederacji z Kolumbią. Grał on miedzy innymi w takich klubach jak: RC Lens, West Ham, Olimpique Lyon i Manchester City...

P.S. Warto wspomnieć, iż wczoraj była 11 rocznica zamordowania gen. Marka Papały

TSman 26.06.2009 06:22

Michael Jackson, niepodważalny król muzyki pop nie żyje. Zmarł 25 czerwca, stracił przytomność i upadł w swoim domu około godz. 21.30 czasu polskiego. Kiedy przybyło pogotowie, nie oddychał i wykazywał objawy ataku serca.

Jaki był to był, ale napewno zostawił po sobie ślad na tym świecie i został legendą.

Kondipr 26.06.2009 06:24

Był już legendą za życia

Maciuś 26.06.2009 09:25

Kontrowersyjny byl ale muze robil zajebistą.

Kibic_1906 06.07.2009 08:55

Wczoraj odszedł od nas jeden z naszych braci po szalu , wierny kibic Wisły...Utopił się pływając a miał dopiero 22 lata :(
Cześć Jego Pamięci... :(

RAPH 14.07.2009 20:41

Zbigniew Zapasiewicz



Zbigniew Zapasiewicz, wybitny aktor i reżyser, nie żyje - podał portal e-teatr. Miał 74 lata.Zapasiewicz był wybitnym aktorem filmowym i teatralnym. Grał m.in. teatrach: Współczesnym, Dramatycznym, Powszechnym i Polskim. W historii kinematografii zapisał się m.in. dzięki rolom w: "Ziemi obiecanej", "Lalce", "Barwach ochronnych", "Marszałku Piłsudskim".

RAPH 17.07.2009 18:09

z bólem to piszę - zmarł LESZEK KOŁAKOWSKI....

donPedro23 17.07.2009 22:47

Jeden z największych umysłów naszych czasów...

http://img291.imageshack.us/img291/5389/1950.jpg

!!IRIVER!! 31.07.2009 11:16

Zmarł Bobby Robson! :foch:

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html

Wielka strata dla świata piłki nożnej. :(

Wie ktoś co mu dolegało?



WILU TS 31.07.2009 11:21

Cierpiał na chorobę nowotworową w stadium terminalnym

hazdrubal 08.08.2009 22:32

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704...wiadomosc.html

http://futbolnet.pl/wiadomosci/dani-...elona-nie-zyje

:/

JEDREK76 22.08.2009 13:14

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...acovii,1356657
Zmarł Krzysztof Piszczek, miał tylko 31 lat. Grając w juniorach Wisły dwukrotnie zdobył MP.[']


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl