Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6739)

WislakWiDoK 06.12.2009 21:19

-Skarpetki (coś nowego...)
-Mandarynki...Pomysłowe?
-Kalendarz
-kase
-Kubek
-świeczke

!!IRIVER!! 06.12.2009 21:22

Do mnie ma przyjść w święta... Choć nie wiem czy zasłużyłem.. :P

TSman 06.12.2009 21:37

-skarpetki (pisze na kartoniku ze z wlokna bambusowego :shock:)
-czekoladowego mikołaja
-0,7 Deluxa
-czekoladki
-mentosy :lol:

Kuba_WD 06.12.2009 21:48

ja dostałem na mikołajki :
- koszulkę Lechia&Wisła
- mallboro setki :D
a od mikołaja :
bluzę i spodnie i czekoladę xd

Bulka1906 06.12.2009 21:51

a ja 100 zl

Kamson 06.12.2009 21:54

Pieniądze, słodycze i zwycięstwo Wisełki :)

Gargamel 06.12.2009 22:09

kupon w multilotka :) - prawie jak worek pieniędzy gdybym wygrał :)

Kuba_El_ToRo 06.12.2009 22:09

mojego dopadl kryzys i w chuja przygral

PatrykG101010 06.12.2009 22:14

po1 Zwycięstwo mojegi Znicza jarosław po 2 zwycięstwo mojej wisełki najceniejsze wygrana znicza wisły i kase

M-M 06.12.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oskar TS (Post 826516)
Nic.MikolAJ frAJer.

pamiętacie kiedys na trybunie z gniazda?
P. z gniazda o gościu, co chciał flage pod siebie zgarnąć:
-(...) żyd?
-żyyyyyyyyyd
tłum z D3 odpowiedział zgodnie:)

kto nie dostał prezentu, ten żyd:lol:

Sztruksy, skarpetki no i jeszcze bokserki.

matt1906 06.12.2009 22:39

worek treningowy.

Tak naprawdę sam wyręczyłem Mikołaja i sobie sam sprawiłem prezent :D

wiślaQ 06.12.2009 22:40

W tym roku zaszalał , i przesadził troche z tymi cukierasami :D

v 06.12.2009 22:55

ja torbę z czymś w środku, ale jeszcze nie sprawdzałem co :D

stanley88 06.12.2009 23:06

Ja bilet na Ruch-Wisla;p i siedzenie posrod kibicow ruchu bezcenne ;/ :) wazne ze 3pkt :D

LoRd 06.12.2009 23:34

Do mnie skubaniec dopiero przed chwila przyszedl jak w kościele na 20:20 u Dominikanów byłem.
Sam bylem sobie winny, że rano nic nie znalazłem bo kiedyś pomykałem na roraty na 6:00 a teraz to do południa oczu otworzyć nie mogłem. Grunt, że przyszedł i to pawdziwy święty a nie jakiś pajac czy tez krasnal z coca-coli.

Banknocik na pasek do spodni mi przyniósł i powiedział żebym listy pisał tak jak to do tej pory bywało.

Wojtas 07.12.2009 00:15

jakby mi po razy 5 z rzedu pizaame przyniosl to bym go chyba z powrotem z komina zawrocił


a jak przynosil tamte 4 to zawsze wczesniej juz powtarzalem sobie"Nie w paski,tylk nie w paski " "D

a zwycietstwo Wisly to dzis nalepszy prezent:)

bondTSW 07.12.2009 07:46

Co mi Mikuś przyniósł?
Dodatkową zmianę w pracy... 7-23! To jest gość! Dzięki Mikołaju!

Wisła V 07.12.2009 08:06

ja dostałem 50zł, po sześciopaku piwka i coli, szaliczek Ralpha Laurena i czekoladki;) więc nie jest źle;p

cuba libre 07.12.2009 09:15

400 stówy i 10 pkt ... karnych :(

puchaty1906;
78 za duzo...

puchaty1906 07.12.2009 09:39

cuba libre, jeśli można wiedzieć to za co tak dużo? prędkość czy coś innego?

miba 07.12.2009 15:33

Kanye West- Late orchestration DVD
+
koszulkę z jakimś kosmicznym logo
+
$

7 kotów 07.12.2009 15:42

Zapalenie ucha. Zdycham z bolu.

Grzegorz z Sanoka 07.12.2009 16:03

na mikołajki w szkole z racji "świetnych" ocen z chemii zestaw małego chemika :D

i 50 zł....

Kandzior 07.12.2009 16:18

Ja dostałem same słodycze. A w sql od koleżanki zestaw Playboy Vegas ze słodyczami :lol:

WiselkaMLP 09.12.2009 09:38

Dresy i doplate do alufel :wink:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl