Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6658)

gigant 24.11.2009 20:17

Jop, Łobodzinski, Małecki i Paweł Brożek do rezerw. Ktokolwiek inny raczej nie bedzie słabszy, a na pewno powalczy.

Zresztą z taką ambicją i chęcią walki mamy szansę chyba tylko z reprezentacją fanów serialu "M jak miłość" i to pod warunkiem rozgrywania meczu w godzinie emisji tej megaprodukcji.

WIŚLAK1981 24.11.2009 20:23

Dzieki Grajkowie Za Wstyd Jaki Przyniesliscie 75% Mieszkancow Krakowa . Zmarnowac Tak Piekny RozdziaŁ Historii -bezcenne !!!!

WIŚLAK1981 24.11.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 821085)
Ok, ale kto miałby zastąpić Jopa na środku obrony? Niestety przy naszej kadrze nie widzę alternatywy :/

KAZDY BYLE NIE JOP !!!!!!

Sami 24.11.2009 20:28

Wg mnie od kilku spotkań fatalnie prezentuje się Jop i Łobodziński (systematycznie zmieniany przez Ćwielonga)

Na Odrę powinniśmy wyjść takim składem imho: Pawełek - Brożek, Marcelo, Ktokolwiek byle nie Jop, Alvarez, Jirsak, Diaz, Kirm, Małecki, Ćwielong, Brożek. Po przerwie na boisko Boguski.

Pan Jotka 24.11.2009 20:31

A skad sie bierze liczba 3ech meczy podawana tutaj na forum? Myslalem ze jest tylko Odra i Ruch( do tego na zakazie....)

ZSW746 24.11.2009 21:02

Jak przed każdym meczem z Odrą mam mieszanie uczucia. Z jednej strony - jak co sezon - patrząc na tabele powinniśmy ich rozwalić w proch i pył. Odkąd pamiętam jednak, zawsze tracimy z Tą druzyna strasznie glupie punkty na wyjazdach.
Pomijam już sam fakt, o naszej wybitnej formie, którą nasi grajkowie raczą dysponować.
Obstawiam skromnie 0-1 dla Wisly.

mhl_pl 24.11.2009 21:26

ja nie jade do żadnego Wodzisławia. Dosc sie juz wstydu najadałem i nerwicy nabawiłem przez tych nierobów nieudacznikow piłkarzyn od siedmiu bolesci. niech sie najpierw biegac naucza bo na 20 metrach to sie z 10 razy o własne nogi potykali na derbach. oni maja nas w dupie i vice versa.

Kao 24.11.2009 21:27

Mecze z Odrą, z dwoma wyjątkami, jakimi były tylko 2 gładkie wygrane na Reymonta, pamiętam niemal wszystkie.

Widziałem, jak w Wodzisławiu odtańczyli Lajkonika.
Pamiętam, jak 4 lata temu Penksa wdusił w ostatnich sekundach na 1-1
Pamiętam , jak 3 lata temu dwóch naszych wyleciało za nic.
Pamiętam, jak 2 temu nas niemiłosiernie klepali (słupki, poprzeczki, a grał Kosa oraz Zieniu z Broziem w życiowej formie!)
Pamiętam rok temu, jak wdusiliśmy dopiero w doliczonym czasie, mimo że Odra grała w 10.

Teraz Odra, która chce się odgryźć i skopie nas solidnie kontra drużyna która nie wie, gdzie jest raz, a gdzie dwa. Na dramaturgię nie będziemy narzekać Panowie!

piter19 24.11.2009 22:04

Rzadko oglądam tego typu tematy, ale to co widze co się tu dzieje - to jakies nieporozumienie. Pamiętajcie, że to forum jest oglólnodostępne. Rozumiem że każdemu z nas frustracja po derbach bardzo mocno wzrosła, ale są pewne granice. Pisanie nie jade bo mam Wisłe w dupie itp.- to jest własnie pisanie kibiców sukcesu, którzy jak zdobedziemy mistrza bedą pierwsi się tym lansowac.

budka 24.11.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 821339)
Rzadko oglądam tego typu tematy, ale to co widze co się tu dzieje - to jakies nieporozumienie. Pamiętajcie, że to forum jest oglólnodostępne. Rozumiem że każdemu z nas frustracja po derbach bardzo mocno wzrosła, ale są pewne granice. Pisanie nie jade bo mam Wisłe w dupie itp.- to jest własnie pisanie kibiców sukcesu, którzy jak zdobedziemy mistrza bedą pierwsi się tym lansowac.

Masz rację.Tylko w jaki sposób zmusić kopytkarzy do myślenia ?
Jest okazja żeby odpuścić jeden wyjazd i w ten sposób zademonstrować swój sprzeciw wobec piłkarzyn (!),
a nie KLUBU.To Oni splamili honor Wisły,a nie KIBICE ....
Przecież to my kibice zawsze dotrzymujemy słowa i honoru,więc jak to się ma do śpiewanych na Derbach przyspiewkach o nie wybaczaniu przegranej w derbach ?...Pozdrawiam

Tasio1906 24.11.2009 22:23

A ja na Odre wyszedłbym takim składem Pawełek-Alvarez, Głowacki, Diaz, Brożek-Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm-Małecki, Ćwielong. Piłkarze chcą rechabilitacji?? To nie się rechabilitują do przerwy powinni prowadzić 3-0, a jak Skorża zobzczy, że się komuś nie chce to wpuścić z ławki Janika, Burlige i Leszczaka choćby nawet po 20 minutach I połowy... Rewolucji nie będzie na to nie ma co liczyć... Paweł Brożek i Rafał Boguski powinni się wyleczyć do końca...

Jazon 24.11.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 820391)
Którykolwiek z braci Brożków po meczu z Odrą: "Naprawdę nie wiem, co mam powiedzieć. Po raz kolejny w tym sezonie byliśmy drużyną lepszą, stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych a znowu nie udało się wygrać. Powtarza się historia z meczów z LEvadią, Lechem, Legią i Cracovią. Pozostaje nam tylko przeprosić naszych kibiców i obiecać że w tygodniu będziemy ciężko pracować aby zrehabilitować się przed nimi w meczu z Ruchem".
Maciej Skorża po meczu z Odrą: "Na początku chciałem pogratulować trenerowi gospodarzy, przygotował zespół doskonale pod względem taktycznym, wykorzystując nasze osłabienia, które przecież nie są dla nikogo tajemnicą. Gospodarze zaskoczyli nas zaangażowaniem, od pierwszej minuty zagrali wysoko pressingiem co zburzyło nasze przedmeczowe ustalenia. Pomimo to mieliśmy swoje okazje aby rozstrzygnąć ten mecz, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Nie możemy się poddawać, w końcu nadal jesteśmy liderem a rok temu o tej porze traciliśmy do pierwszego miejsca kilka punktów".

Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać... Oby się nie sprawdziło...

butters111 24.11.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 821347)
Masz rację.Tylko w jaki sposób zmusić kopytkarzy do myślenia ?
Jest okazja żeby odpuścić jeden wyjazd i w ten sposób zademonstrować swój sprzeciw wobec piłkarzyn (!),
a nie KLUBU.To Oni splamili honor Wisły,a nie KIBICE ....
Przecież to my kibice zawsze dotrzymujemy słowa i honoru,więc jak to się ma do śpiewanych na Derbach przyspiewkach o nie wybaczaniu przegranej w derbach ?...Pozdrawiam

Każdy zrobi jak uważa, ale dla mnie to w ogóle dziwny sezon, wiadomo nie gramy u siebie, dlatego na ten mecz "derbowy" patrze z przymrużeniem oka. Bo jak derby Krakowa, to tylko w KRAKOWIE.
Ale pamiętajcie, że właśnie teraz musimy grac za drużynę nawet jak jej nie idzie musimy być silniejsi i nie odpuszczać. Pozdrawiam.

Grisza1 25.11.2009 07:23

Ku przestrodze dla naszych gwiazdeczek ...
Wisła - Legia 0:1, Wisła - Cracovia 0:1
Odra - Legia 1:0, Odra - Cracovia 1:0

Daja`n 25.11.2009 09:41

Jeżeli mają jeszcze odrobinę szacunku do nas kibiców to wygrają ten mecz spokojnie.

pikey 25.11.2009 09:42

http://www.sport.pl/pilka/1,70995,72...ie_premii.html

Cytat:

Chcemy w ten sposób pokazać, że nie jesteśmy materialistami i zwykłymi najemnikami, którzy myślą tylko o tym, czy na naszych kontach zgadzają się pieniądze
To niestety nie cytat z piłkarza Wisły po Derbach, to pokazuje, kto będzie bardziej zmotywowany w Wodzisławiu. W sumie gramy z ostatnim zespołem w tabeli, z wielkimi kłopotami finansowymi, tarciami na linii piłkarze- kibice, a coś czuję, że będziemy się cieszyć jak padnie remis.

WILU TS 25.11.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 821457)
Jeżeli mają jeszcze odrobinę szacunku do nas kibiców to wygrają ten mecz spokojnie.

Ale tu się raczej rozchodzi co się stanie jak nie wygrają....po takich meczach i takiej formie wcale sie nie zdziwie jak nas odra pojedzie 2-3 do jaja i piszę całkiem serio

7 kotów 25.11.2009 11:15

Kluczem do zwyciestwa bedzie brak w druzynie Lobodzinskiego.
1 - Spadnie liczba strat na prawym skrzydle
2 - Spadnie liczba wybijanych na oslep pilek przez obroncow przeciwnika, po idiotycznej probie dosrodkowania - , wybicia ktore jednak sie okazuja nie takimi znow na oslep bo zazwyczaj rozpoczynaja kontre w ktorej nie radzi sobie np Jop czu Diaz.
3 - Zrobi sie miejsce dla Maleckiego, ktory jest mega.......owaty w strzelaniu na bramke ale szarpac umie jak malo kto w lidze.
4 - Niech katastrofa z zydami bedzie ostatanim meczem tej...tej... TEGO NIEUDACZNIKA w Wisle. Bedzie mial co wspominac na starosc.

Pawelek - Alvarez (absolutny zakaz kopania pilki na odleglosc wieksza niz 10m), Jop (grac 30m od bramki), Marcelo (grac 10m od bramki), Diaz (zakaz "rajdow" z pilka i bez, zakaz dosrodkowywan,) - Kirm (nie przejmowac krzykliwym kurduplem ganiajacym po drugiej stronie), Cantoro (po prostu nie s....... tego Mauro), Jirsak , Janik, Malecki (zamknij Amigo morde i zacznij grac w pilke na poziomie do jakiego masz predyspozycje, absolutny zakaz kopania w strone bramki przeciwnika) - Brozek lub Cwielong.


Na boisku wygramy 5:1
Odra slaba, a nszym bedzie sie wydawac ze to zajebisty sposob na odkupienie 2 katastrof.




Ale oczywiscie Pan Skorza postawi na zespol ktory zebral w piec od Legii i Parchatkowa Dolnego, i zow sie okaze ze pilkarze nie maja umiejetnosci na ekstraklase a jakis Piechniak nam wtloczy oddechem pilke do bramki obok przypadkowo mienietego z akcja i rozumem Pawelka.
****a mac !

tofik 25.11.2009 11:19

Kluczem do zwycięstwa będzie usadzenie na ławce Brożka. Niszczy wszystkie ofensywne akcje w zarodku. Wysunięty napastnik musi być cały czas w ruchu i żyć z podań. A nie stać jak krowa i machać łapami i opieprzać kolegów. Z resztą drewno z niego nawet jak mu na nogę podać to piłka odskoczy.
Leszczak/Boguski w ataku.

JrQ- 25.11.2009 12:52

Za Brożka wejdzie Boguski i tyle będzie zmian ;D

Ja bym wrzucił atak Boguski, Leszczak, Małecki za Lobo na skrzydło, Cantoro na środek za Diaza, Diaz na środek obrony za Jopa.

pikey 25.11.2009 13:20

Zgadzam się ze wszystkim oprócz tego:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 821493)
Marcelo (grac 10m od bramki)

Marcelo to przecież jeden z naszych najlepszych piłkarzy ofensywnych;)

dynek.pl 25.11.2009 13:31

a propos kolejnego meczu z Ruchem i zakazu wyjazdowego czy poszlo jakies odwolanie w tej sprawie ?

Kamson 25.11.2009 13:32

Poszło, SKWK pewnie poinformuje jak będzie odpowiedź.

FraMat 25.11.2009 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 821493)
Jop (grac 30m od bramki),

niby dlaczego?
jesli pójdzie wtedy piłka za Jopa, to on nigdy jej pierwszy nie dogoni nawet gdyby "ścigał się" z 3-latkami

Peroslaw88 25.11.2009 18:42

Też uważam, że nie ma sensu wystawiać w półsprawnego Brożka. Niech chłop sobie wyleczy uraz spokojnie i przygotuje się do zimowego zgrupowania. W ataku może grać Ćwielong (już tak było, jak Brożka w Bełchatowie załatwili) i jakoś to szło.

lucekj 25.11.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 821493)
Na boisku wygramy 5:1
Odra slaba, a nszym bedzie sie wydawac ze to zajebisty sposob na odkupienie 2 katastrof.

Panowie wszystko ok, ale nie piszmy takich rzeczy,

przed levadia tez miał być pogrom, potem pojazd po słabej amice

aż KOT wyjechał z dumnym "Wisła Kraków - Cracovia Kraków 4-0", miałem go zrugać jak niesfornego ucznia przed meczem, ale nie chciało mi się logować i siać lekkiej paniki, więc zrobiłem to po meczu.

tak więc bądzmy ostrozni z typowaniem na naszych leni.

na dzień dzisiejszy każdy wynik jest możliwy

Kao 25.11.2009 20:56

7 Kotów, dorzuć jeszcze, aby Ćwielong strzelał między oczy, niech sobie ustawi stopę na strzały podnoszone. Tak ogólnie, gratuluję świetnego komentarza :)

PS Za Brożka zdecydowanie jakiś Młody, może nawet dwóch po 45 minut. Niech gryzą trawę i wypluwają płuca.

Wojtas 26.11.2009 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 821495)
Kluczem do zwycięstwa będzie usadzenie na ławce Brożka. Niszczy wszystkie ofensywne akcje w zarodku. Wysunięty napastnik musi być cały czas w ruchu i żyć z podań. A nie stać jak krowa i machać łapami i opieprzać kolegów. Z resztą drewno z niego nawet jak mu na nogę podać to piłka odskoczy.
Leszczak/Boguski w ataku.



Kluczem do sukcesu bedzie brak Pawelka ,Brozków ,Jopa ,Lobodzinskiego,Diaza

czyli pol skladu

ci ludzie powinni zastanowic sie jak widzą swoja dalszą "kariere" w Wisle bo jesli maja robic to tak jak przez ostatnie mecze,to to nie ma zadnego sensu

my sie męczymy ,oni jak widać również

na dluzszą mete i tak pojawi sie flustracja ,a u Brozka juz sie pojawila.

ten sezon jest juz wlaciwe pozamiatany ,przegrali co wazniejsze i mogą szykowac sie na sylwestra,napewno zapowiada sie "szampańsko"

arti 26.11.2009 08:55

Rozwalimy ich, a jak nie to będzie już niestety definitywny koniec Skorży, a szkoda moim zdaniem. Bo zamiast Niego wyciągną jakiegoś magika z du.y jak zwykle.

SlawekS 26.11.2009 09:22

Skończcie z gadaniem typu "w Wodzisławiu zawsze nam się grało źle". A co tam bramki mają ustawione w poprzek boiska czy co? Cracovia też zawsze miała problemy na Wiśle podobnie jak Legia i co?
Odra jest w dołku i Wisła jest w dołku. Potencjał mamy o niebo większy a myślę że nasi będą bardziej zmotywowani na ten mecz. Do wielu z nich dotarło co zrobili przegrywając ostatnie dwa mecze. Pewnie że grają dla kasy ale nie tylko. Każdy lubi być idolem, lubi jak się skanduje jego nazwisko. Teraz widzą jak łatwo tym idolem przestać być i myślę że zrobią wszystko by swój wizerunek odbudować.
Rewolucji w składzie nie przewiduję, może Skorża posadzi Łobo na ławce i wpuści Ćwielonga od początku. Z putego i Salomon nie naleje. Gracze z ME to jednak w większości nie poziom ekstraklasy. Ambicją i zaangażowaniem można sporo nadrobić ale niestety nie wszystko

Maciuś 26.11.2009 09:48

U ktorego buka mozna obstawiac zdarzenie "czy Patryk Malecki bedzie machal rekami?".

pan_premier 26.11.2009 09:52

cięzko. Jak biega to tez macha.
Ale zakąld tak czy siak nie powinien obejmowac nie czy a ile razy:
500-w ogóle
80mniej niż 4
5 mniej niż 8
1.1 powyżej 8 razy :)

AYALA 26.11.2009 09:55

wiem że Skorża nie ma pola manewru w defensywie bo Jop jest cieniutki jak polsilver ale ja bym najchętniej Marcelo przesunął do ataku.Te kilka goli co strzelił to pokazał że ma zimną krew pod bramką rywala

arti 26.11.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 821915)
wiem że Skorża nie ma pola manewru w defensywie bo Jop jest cieniutki jak polsilver ale ja bym najchętniej Marcelo przesunął do ataku.Te kilka goli co strzelił to pokazał że ma zimną krew pod bramką rywala

Też jestem zdania, że to byłoby nieszablonowe zagranie, które mogłoby przynieść dużo dobrego. Obrońcy rywali odbijaliby się od Marcelo jak od ściany, poza tym On jest sprawny, umie zagrać klepę, rozpędzić się i minąć 2-3 rywali.
Na upartego moglibyśmy wtedy wystawić parę stoperów Diaz-Jop, a w środku parę Cantoro-Jirsak. Z drą mogłoby zadziałać, z kimś lepszym to jednak spore ryzyko. Obawiam się, że Diaz może grać dobrze jako stoper, ale z bardziej doświadczonym kolegą (Cleber, Głowa). W parze z Jopem to mogą być niezłe jaja...

valais 26.11.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 821905)
Skończcie z gadaniem typu "w Wodzisławiu zawsze nam się grało źle". A co tam bramki mają ustawione w poprzek boiska czy co? Cracovia też zawsze miała problemy na Wiśle podobnie jak Legia i co?
Odra jest w dołku i Wisła jest w dołku. Potencjał mamy o niebo większy a myślę że nasi będą bardziej zmotywowani na ten mecz. Do wielu z nich dotarło co zrobili przegrywając ostatnie dwa mecze. Pewnie że grają dla kasy ale nie tylko. Każdy lubi być idolem, lubi jak się skanduje jego nazwisko. Teraz widzą jak łatwo tym idolem przestać być i myślę że zrobią wszystko by swój wizerunek odbudować.
Rewolucji w składzie nie przewiduję, może Skorża posadzi Łobo na ławce i wpuści Ćwielonga od początku. Z putego i Salomon nie naleje. Gracze z ME to jednak w większości nie poziom ekstraklasy. Ambicją i zaangażowaniem można sporo nadrobić ale niestety nie wszystko


Ale Cracovia teraz nie grała na Wiśle, tylko w Sosnowcu u Wisły i w sumie też u siebie...Takie puzzle. Gra Wisły oczywiście patologiczna padaka.... aż strach przed nastepnymi meczami, eh liga będzie ciekawsza

7 kotów 26.11.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 821561)
niby dlaczego?
jesli pójdzie wtedy piłka za Jopa, to on nigdy jej pierwszy nie dogoni nawet gdyby "ścigał się" z 3-latkami

Bo Marcelo dogoni pilkarza zgbionego przez Jopa, a Jop pilkarza zgubionego przez Marcelo juz nie.


Zreszta trener Wodzislawia slepy nie jest i widzi, ze z Wisla obecnie trza zagrac 5 lub 6 w pomocy i remis czy zwyciestwo w zasiegu jest.
Wobec tego, delegowanie i Marcelo i Jopa do obrony jest bez sensu, bo przeciw nam zagra co najwyzej jeden NAPASTNIK - czyt: obojetnie ktora wodzislawska mega.......a.


Chociaz podejrzewam, ze Odra w ogole zagra bez napastnikow. Jak z Polonia Wawa - z pomocnikiem Piechniakiem w ataku.


Wygramy jesli zagramy 5 pomocnikami, bez Lobodznskiego i Piotra Brozka.
Nie wygramy a moze i przegramy jesli zagra w Wodzislawiu ta sama jedenastka co z Legia i ****ami w paski.

masterlag 26.11.2009 12:09

Ja jestem po prostu pełna obaw. Po dobrej grze z Lechem miało być zwycięstwo i super gra z Legią. Nie było nic. Miało być więc odkupienie w derbach. Nie było nic. Teraz mamy się niby odkuć i... obawiam się by znów "nie było nic".
Sercem się wierzy zawsze do końca itd., ale patrząc trzeźwo, to... Jeśli zagra zaje*iście "ambitny" Brożek w ataku to skończymy znów na zero - z przodu. :| Bo towarzyszowi Pawłowi się pomyliło pływanie [stylem motylkowym] (gdzie trzeba machać rękami) z piłką nożna (gdzie napastnik ręce może sobie uciąć).
Oczekuję sporych przetasowań w składzie, bo gorzej być nie może, a i mniej mnie będą denerwować przegrywający młodzi chłopcy, zarabiający "grosze", niż te nasze "gwiazdeczki".

A na koniec zanucę sobie: Bo burzy słońce wychodzi zza chmur... ^^

*
ociec Ciemka*- ten najsilniejszy skład przegrał 4 najważniejsze mecze w sezonie (a na pewno na runde jesienną)...

STARY WIŚLAK 26.11.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 821943)
Ja jestem po prostu pełna obaw. Po dobrej grze z Lechem miało być zwycięstwo i super gra z Legią. Nie było nic. Miało być więc odkupienie w derbach. Nie było nic. Teraz mamy się niby odkuć i... obawiam się by znów "nie było nic".
Sercem się wierzy zawsze do końca itd., ale patrząc trzeźwo, to... Jeśli zagra zaje*iście "ambitny" Brożek w ataku to skończymy znów na zero - z przodu. :| Bo towarzyszowi Pawłowi się pomyliło pływanie [stylem motylkowym] (gdzie trzeba machać rękami) z piłką nożna (gdzie napastnik ręce może sobie uciąć).
Oczekuję sporych przetasowań w składzie, bo gorzej być nie może, a i mniej mnie będą denerwować przegrywający młodzi chłopcy, zarabiający "grosze", niż te nasze "gwiazdeczki".

A na koniec zanucę sobie: Bo burzy słońce wychodzi zza chmur... ^^

Młoda dobrze prawi. Dałbym na przykład szansę w ataku Leszczakowi z Ćwielongiem (a na ławeczce Brozio z Małym...a co ), a Łobo na ławeczkę... a co, a Jopa na ławeczkę...a co...
Tylko czy starczy odwagi Skorży by wpuścić młodych!?
Czy ma na tyle posłuchu wśród gwiazdeczek by walnąć im prosto w twarz: "jesteś słaby, twoje miejsce jest w rezerwach".
Panowie piłkarze!!! Są jeszcze trzy mecze, wiem wcale nie łatwe ale oczekuję, że będziecie zapier*lać by zmazać hańbę ostatnich meczy.

ociec Ciemka 26.11.2009 14:12

Jeżeli prawdą jest, że Skorża otrzymał ultimatum (wygrać ostatnie trzy mecze) i jeżeli zależy mu jeszcze na pracy w Wiśle zestawi skład, który uzna za najsilniejszy. Przecież nie zagra przeciw sobie! Nie jestem niestety przekonany, że w ME ukrywają się wiślackie diamenciki, które tylko szlifować. Choć przyznam, że jak mają grać tak jak z Legią (to był moim zdaniem mecz gorszy niż mecz z Cracovią) to już lepiej grać rezerwami (taniej wyjdzie!)

tofik 26.11.2009 17:33

To całe ultimatum byłoby w sumie głupie. Przecież jak ma stracić jakieś punkty to straci. I choćby się zesrał i był Hiddinkiem to nic tego nie zmieni.
Bardziej bym sie zainteresował na miejscu Cupiała co zrobił, żeby poprawić złą sytuację. Jaki miał pomysł, żeby wyjśc z kryzysu itp.
No, ale właściciel ogranicza się do dwóch rzeczy. Wykładania kasy i zwalniania trenera. Właściwie, to już do jednej...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl