![]() |
Jop, Łobodzinski, Małecki i Paweł Brożek do rezerw. Ktokolwiek inny raczej nie bedzie słabszy, a na pewno powalczy.
Zresztą z taką ambicją i chęcią walki mamy szansę chyba tylko z reprezentacją fanów serialu "M jak miłość" i to pod warunkiem rozgrywania meczu w godzinie emisji tej megaprodukcji. |
Dzieki Grajkowie Za Wstyd Jaki Przyniesliscie 75% Mieszkancow Krakowa . Zmarnowac Tak Piekny RozdziaŁ Historii -bezcenne !!!!
|
Cytat:
|
Wg mnie od kilku spotkań fatalnie prezentuje się Jop i Łobodziński (systematycznie zmieniany przez Ćwielonga)
Na Odrę powinniśmy wyjść takim składem imho: Pawełek - Brożek, Marcelo, Ktokolwiek byle nie Jop, Alvarez, Jirsak, Diaz, Kirm, Małecki, Ćwielong, Brożek. Po przerwie na boisko Boguski. |
A skad sie bierze liczba 3ech meczy podawana tutaj na forum? Myslalem ze jest tylko Odra i Ruch( do tego na zakazie....)
|
Jak przed każdym meczem z Odrą mam mieszanie uczucia. Z jednej strony - jak co sezon - patrząc na tabele powinniśmy ich rozwalić w proch i pył. Odkąd pamiętam jednak, zawsze tracimy z Tą druzyna strasznie glupie punkty na wyjazdach.
Pomijam już sam fakt, o naszej wybitnej formie, którą nasi grajkowie raczą dysponować. Obstawiam skromnie 0-1 dla Wisly. |
ja nie jade do żadnego Wodzisławia. Dosc sie juz wstydu najadałem i nerwicy nabawiłem przez tych nierobów nieudacznikow piłkarzyn od siedmiu bolesci. niech sie najpierw biegac naucza bo na 20 metrach to sie z 10 razy o własne nogi potykali na derbach. oni maja nas w dupie i vice versa.
|
Mecze z Odrą, z dwoma wyjątkami, jakimi były tylko 2 gładkie wygrane na Reymonta, pamiętam niemal wszystkie.
Widziałem, jak w Wodzisławiu odtańczyli Lajkonika. Pamiętam, jak 4 lata temu Penksa wdusił w ostatnich sekundach na 1-1 Pamiętam , jak 3 lata temu dwóch naszych wyleciało za nic. Pamiętam, jak 2 temu nas niemiłosiernie klepali (słupki, poprzeczki, a grał Kosa oraz Zieniu z Broziem w życiowej formie!) Pamiętam rok temu, jak wdusiliśmy dopiero w doliczonym czasie, mimo że Odra grała w 10. Teraz Odra, która chce się odgryźć i skopie nas solidnie kontra drużyna która nie wie, gdzie jest raz, a gdzie dwa. Na dramaturgię nie będziemy narzekać Panowie! |
Rzadko oglądam tego typu tematy, ale to co widze co się tu dzieje - to jakies nieporozumienie. Pamiętajcie, że to forum jest oglólnodostępne. Rozumiem że każdemu z nas frustracja po derbach bardzo mocno wzrosła, ale są pewne granice. Pisanie nie jade bo mam Wisłe w dupie itp.- to jest własnie pisanie kibiców sukcesu, którzy jak zdobedziemy mistrza bedą pierwsi się tym lansowac.
|
Cytat:
Jest okazja żeby odpuścić jeden wyjazd i w ten sposób zademonstrować swój sprzeciw wobec piłkarzyn (!), a nie KLUBU.To Oni splamili honor Wisły,a nie KIBICE .... Przecież to my kibice zawsze dotrzymujemy słowa i honoru,więc jak to się ma do śpiewanych na Derbach przyspiewkach o nie wybaczaniu przegranej w derbach ?...Pozdrawiam |
A ja na Odre wyszedłbym takim składem Pawełek-Alvarez, Głowacki, Diaz, Brożek-Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm-Małecki, Ćwielong. Piłkarze chcą rechabilitacji?? To nie się rechabilitują do przerwy powinni prowadzić 3-0, a jak Skorża zobzczy, że się komuś nie chce to wpuścić z ławki Janika, Burlige i Leszczaka choćby nawet po 20 minutach I połowy... Rewolucji nie będzie na to nie ma co liczyć... Paweł Brożek i Rafał Boguski powinni się wyleczyć do końca...
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale pamiętajcie, że właśnie teraz musimy grac za drużynę nawet jak jej nie idzie musimy być silniejsi i nie odpuszczać. Pozdrawiam. |
Ku przestrodze dla naszych gwiazdeczek ...
Wisła - Legia 0:1, Wisła - Cracovia 0:1 Odra - Legia 1:0, Odra - Cracovia 1:0 |
Jeżeli mają jeszcze odrobinę szacunku do nas kibiców to wygrają ten mecz spokojnie.
|
http://www.sport.pl/pilka/1,70995,72...ie_premii.html
Cytat:
|
Cytat:
|
Kluczem do zwyciestwa bedzie brak w druzynie Lobodzinskiego.
1 - Spadnie liczba strat na prawym skrzydle 2 - Spadnie liczba wybijanych na oslep pilek przez obroncow przeciwnika, po idiotycznej probie dosrodkowania - , wybicia ktore jednak sie okazuja nie takimi znow na oslep bo zazwyczaj rozpoczynaja kontre w ktorej nie radzi sobie np Jop czu Diaz. 3 - Zrobi sie miejsce dla Maleckiego, ktory jest mega.......owaty w strzelaniu na bramke ale szarpac umie jak malo kto w lidze. 4 - Niech katastrofa z zydami bedzie ostatanim meczem tej...tej... TEGO NIEUDACZNIKA w Wisle. Bedzie mial co wspominac na starosc. Pawelek - Alvarez (absolutny zakaz kopania pilki na odleglosc wieksza niz 10m), Jop (grac 30m od bramki), Marcelo (grac 10m od bramki), Diaz (zakaz "rajdow" z pilka i bez, zakaz dosrodkowywan,) - Kirm (nie przejmowac krzykliwym kurduplem ganiajacym po drugiej stronie), Cantoro (po prostu nie s....... tego Mauro), Jirsak , Janik, Malecki (zamknij Amigo morde i zacznij grac w pilke na poziomie do jakiego masz predyspozycje, absolutny zakaz kopania w strone bramki przeciwnika) - Brozek lub Cwielong. Na boisku wygramy 5:1 Odra slaba, a nszym bedzie sie wydawac ze to zajebisty sposob na odkupienie 2 katastrof. Ale oczywiscie Pan Skorza postawi na zespol ktory zebral w piec od Legii i Parchatkowa Dolnego, i zow sie okaze ze pilkarze nie maja umiejetnosci na ekstraklase a jakis Piechniak nam wtloczy oddechem pilke do bramki obok przypadkowo mienietego z akcja i rozumem Pawelka. ****a mac ! |
Kluczem do zwycięstwa będzie usadzenie na ławce Brożka. Niszczy wszystkie ofensywne akcje w zarodku. Wysunięty napastnik musi być cały czas w ruchu i żyć z podań. A nie stać jak krowa i machać łapami i opieprzać kolegów. Z resztą drewno z niego nawet jak mu na nogę podać to piłka odskoczy.
Leszczak/Boguski w ataku. |
Za Brożka wejdzie Boguski i tyle będzie zmian ;D
Ja bym wrzucił atak Boguski, Leszczak, Małecki za Lobo na skrzydło, Cantoro na środek za Diaza, Diaz na środek obrony za Jopa. |
Zgadzam się ze wszystkim oprócz tego:
Cytat:
|
a propos kolejnego meczu z Ruchem i zakazu wyjazdowego czy poszlo jakies odwolanie w tej sprawie ?
|
Poszło, SKWK pewnie poinformuje jak będzie odpowiedź.
|
Cytat:
jesli pójdzie wtedy piłka za Jopa, to on nigdy jej pierwszy nie dogoni nawet gdyby "ścigał się" z 3-latkami |
Też uważam, że nie ma sensu wystawiać w półsprawnego Brożka. Niech chłop sobie wyleczy uraz spokojnie i przygotuje się do zimowego zgrupowania. W ataku może grać Ćwielong (już tak było, jak Brożka w Bełchatowie załatwili) i jakoś to szło.
|
Cytat:
przed levadia tez miał być pogrom, potem pojazd po słabej amice aż KOT wyjechał z dumnym "Wisła Kraków - Cracovia Kraków 4-0", miałem go zrugać jak niesfornego ucznia przed meczem, ale nie chciało mi się logować i siać lekkiej paniki, więc zrobiłem to po meczu. tak więc bądzmy ostrozni z typowaniem na naszych leni. na dzień dzisiejszy każdy wynik jest możliwy |
7 Kotów, dorzuć jeszcze, aby Ćwielong strzelał między oczy, niech sobie ustawi stopę na strzały podnoszone. Tak ogólnie, gratuluję świetnego komentarza :)
PS Za Brożka zdecydowanie jakiś Młody, może nawet dwóch po 45 minut. Niech gryzą trawę i wypluwają płuca. |
Cytat:
Kluczem do sukcesu bedzie brak Pawelka ,Brozków ,Jopa ,Lobodzinskiego,Diaza czyli pol skladu ci ludzie powinni zastanowic sie jak widzą swoja dalszą "kariere" w Wisle bo jesli maja robic to tak jak przez ostatnie mecze,to to nie ma zadnego sensu my sie męczymy ,oni jak widać również na dluzszą mete i tak pojawi sie flustracja ,a u Brozka juz sie pojawila. ten sezon jest juz wlaciwe pozamiatany ,przegrali co wazniejsze i mogą szykowac sie na sylwestra,napewno zapowiada sie "szampańsko" |
Rozwalimy ich, a jak nie to będzie już niestety definitywny koniec Skorży, a szkoda moim zdaniem. Bo zamiast Niego wyciągną jakiegoś magika z du.y jak zwykle.
|
Skończcie z gadaniem typu "w Wodzisławiu zawsze nam się grało źle". A co tam bramki mają ustawione w poprzek boiska czy co? Cracovia też zawsze miała problemy na Wiśle podobnie jak Legia i co?
Odra jest w dołku i Wisła jest w dołku. Potencjał mamy o niebo większy a myślę że nasi będą bardziej zmotywowani na ten mecz. Do wielu z nich dotarło co zrobili przegrywając ostatnie dwa mecze. Pewnie że grają dla kasy ale nie tylko. Każdy lubi być idolem, lubi jak się skanduje jego nazwisko. Teraz widzą jak łatwo tym idolem przestać być i myślę że zrobią wszystko by swój wizerunek odbudować. Rewolucji w składzie nie przewiduję, może Skorża posadzi Łobo na ławce i wpuści Ćwielonga od początku. Z putego i Salomon nie naleje. Gracze z ME to jednak w większości nie poziom ekstraklasy. Ambicją i zaangażowaniem można sporo nadrobić ale niestety nie wszystko |
U ktorego buka mozna obstawiac zdarzenie "czy Patryk Malecki bedzie machal rekami?".
|
cięzko. Jak biega to tez macha.
Ale zakąld tak czy siak nie powinien obejmowac nie czy a ile razy: 500-w ogóle 80mniej niż 4 5 mniej niż 8 1.1 powyżej 8 razy :) |
wiem że Skorża nie ma pola manewru w defensywie bo Jop jest cieniutki jak polsilver ale ja bym najchętniej Marcelo przesunął do ataku.Te kilka goli co strzelił to pokazał że ma zimną krew pod bramką rywala
|
Cytat:
Na upartego moglibyśmy wtedy wystawić parę stoperów Diaz-Jop, a w środku parę Cantoro-Jirsak. Z drą mogłoby zadziałać, z kimś lepszym to jednak spore ryzyko. Obawiam się, że Diaz może grać dobrze jako stoper, ale z bardziej doświadczonym kolegą (Cleber, Głowa). W parze z Jopem to mogą być niezłe jaja... |
Cytat:
Ale Cracovia teraz nie grała na Wiśle, tylko w Sosnowcu u Wisły i w sumie też u siebie...Takie puzzle. Gra Wisły oczywiście patologiczna padaka.... aż strach przed nastepnymi meczami, eh liga będzie ciekawsza |
Cytat:
Zreszta trener Wodzislawia slepy nie jest i widzi, ze z Wisla obecnie trza zagrac 5 lub 6 w pomocy i remis czy zwyciestwo w zasiegu jest. Wobec tego, delegowanie i Marcelo i Jopa do obrony jest bez sensu, bo przeciw nam zagra co najwyzej jeden NAPASTNIK - czyt: obojetnie ktora wodzislawska mega.......a. Chociaz podejrzewam, ze Odra w ogole zagra bez napastnikow. Jak z Polonia Wawa - z pomocnikiem Piechniakiem w ataku. Wygramy jesli zagramy 5 pomocnikami, bez Lobodznskiego i Piotra Brozka. Nie wygramy a moze i przegramy jesli zagra w Wodzislawiu ta sama jedenastka co z Legia i ****ami w paski. |
Ja jestem po prostu pełna obaw. Po dobrej grze z Lechem miało być zwycięstwo i super gra z Legią. Nie było nic. Miało być więc odkupienie w derbach. Nie było nic. Teraz mamy się niby odkuć i... obawiam się by znów "nie było nic".
Sercem się wierzy zawsze do końca itd., ale patrząc trzeźwo, to... Jeśli zagra zaje*iście "ambitny" Brożek w ataku to skończymy znów na zero - z przodu. :| Bo towarzyszowi Pawłowi się pomyliło pływanie [stylem motylkowym] (gdzie trzeba machać rękami) z piłką nożna (gdzie napastnik ręce może sobie uciąć). Oczekuję sporych przetasowań w składzie, bo gorzej być nie może, a i mniej mnie będą denerwować przegrywający młodzi chłopcy, zarabiający "grosze", niż te nasze "gwiazdeczki". A na koniec zanucę sobie: Bo burzy słońce wychodzi zza chmur... ^^ *ociec Ciemka*- ten najsilniejszy skład przegrał 4 najważniejsze mecze w sezonie (a na pewno na runde jesienną)... |
Cytat:
Tylko czy starczy odwagi Skorży by wpuścić młodych!? Czy ma na tyle posłuchu wśród gwiazdeczek by walnąć im prosto w twarz: "jesteś słaby, twoje miejsce jest w rezerwach". Panowie piłkarze!!! Są jeszcze trzy mecze, wiem wcale nie łatwe ale oczekuję, że będziecie zapier*lać by zmazać hańbę ostatnich meczy. |
Jeżeli prawdą jest, że Skorża otrzymał ultimatum (wygrać ostatnie trzy mecze) i jeżeli zależy mu jeszcze na pracy w Wiśle zestawi skład, który uzna za najsilniejszy. Przecież nie zagra przeciw sobie! Nie jestem niestety przekonany, że w ME ukrywają się wiślackie diamenciki, które tylko szlifować. Choć przyznam, że jak mają grać tak jak z Legią (to był moim zdaniem mecz gorszy niż mecz z Cracovią) to już lepiej grać rezerwami (taniej wyjdzie!)
|
To całe ultimatum byłoby w sumie głupie. Przecież jak ma stracić jakieś punkty to straci. I choćby się zesrał i był Hiddinkiem to nic tego nie zmieni.
Bardziej bym sie zainteresował na miejscu Cupiała co zrobił, żeby poprawić złą sytuację. Jaki miał pomysł, żeby wyjśc z kryzysu itp. No, ale właściciel ogranicza się do dwóch rzeczy. Wykładania kasy i zwalniania trenera. Właściwie, to już do jednej... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl