Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Śląsk Wrocław - prośba (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6627)

sergio 20.11.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 818741)
mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm


Ale to są ludzie którzy nie sympatyzują ze Śląskiem i jej zgodami,tak więc nie ma co
się przerażać! Musimy walczyć i głosować na ulicę Śląska!

Wisła&Śląsk

skandall 20.11.2009 12:38

totalna porażką z tą Fair Play... nie wierze, że nie maczają inne kluby w tym swoje palce...
co do nazwy ul. Śląsk to trzeba pamiętać:
1. stolicą geograficznego Śląska jest Wrocław
2. Górny Śląsk to wymysł komuchów, ale Górny Śląsk to Górny Śląsk a Śląsk to całość :) część Górnego Śląska nie wchodzi w skład Śląska
3. nazwa naszego klubu pochodzi właśnie od geograficznego Śląska
:) ogólnie długa i barwna rozmowa :) i nie zmienia to faktu, że nadal prosimy o pomoc bo jest już jakieś przegięcie z tym Fair Play

studio2 20.11.2009 15:46

Dziękuję za pozdrowienia, głos oczywiście poszedł na Fair Play:D

Wszystkie nazwy tej ulicy są takie same jak ten system wpisywania kodu z obrazka - beznadziejny.

Cetnik 20.11.2009 20:05

Zakodowane te głosowanie jak przy wyborach jakiegoś prezydenta conajmniej. :)
Głos na 'Śląską' poszedł oczywiście.

Awe 20.11.2009 21:05

http://www.wykop.pl/link/262468/oszu...-sie-wyjasnien już wiadomo kto głosuje na fair play

pablo92TSW 20.11.2009 21:28

Głos oddany, na Śląską oczywiście:)

Jachcik 20.11.2009 22:03

patrzyłem przed chwilą i było 42% na Śląska i 42 na Fair Play...
Ale z tą ulica to jakieś żarty, prawda?

skandall 20.11.2009 22:24

pomału zaczyna być jasne co się dziej... osobiście nie wierze aby w ciągu 2 dni zagłosowało 3000 osób na ulice Fair Play w momencie gdy agitacja wśród kibiców jest na ul. Ślaska...
pewna firma z Poznania wydaje się, że macza swoje palce:
http://pokazywarka.pl/12pp3v/
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Inte...u-2052039.html
"Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zakręt 8"

Wisslak 20.11.2009 22:36

Śląska - 4%
Fair Play - 41 %
Europejsca - 8 %
Futbolowa 8%

Głoś poszedł na Śląską pzodrawiam :)

Watts 20.11.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 818935)
http://www.wykop.pl/link/262468/oszu...-sie-wyjasnien już wiadomo kto głosuje na fair play

Mnie bardziej szokuje zachowanie tej śmiesznej społeczności wykopu która chce swój światek zza monitora wepchnąć wszędzie gdzie się da dla radochy...

ArturTS 20.11.2009 22:48

Głos oddany na ul.Śląską! :D Z tego co widzę, to obecnie 43% ul. Śląska, 41% ul. Fair Play!

christof20 20.11.2009 22:52

Poszedł i mój głos na ul.Śląską. w tej chwili 43% głosów jest na Śląską, a 41 % na Fair Play (swoją drogą - ciekawe co pali gość, który wymyślił tą nazwę :D).

redrum 20.11.2009 23:12

Ludzie głosować, bo ta śmieszna fair play dogania nas.

pirat.z.karaibow 20.11.2009 23:16

Głosik oddany, oczywiście Fair Play. Inne nazwy po prostu do dupy.

Rafal-SWL 20.11.2009 23:16

glos poszedl ;) a system wpisywania banalny, wystarczy przeczytac linijke tekstu ;)

STARY WIŚLAK 21.11.2009 12:07

STARY też dołączył...głos na Sląską...to dla Braci!!!

Bartuk1906 21.11.2009 12:37

Głos oddany zgodnie z życzeniem na Śląska =D
Wyniki :
Fair Play 41%
Śląska 43%

OPTIMUS_(konto_usunięte) 21.11.2009 12:55

Poszlo ;] 43%

Misiek570 21.11.2009 13:08

Zagłosowane:)

kasperr 21.11.2009 13:10

ul. Śląska - głos oddany :)

QBAS 21.11.2009 13:43

Głos znowu oddałem ale czy to jest prawdziwy konkurs i wygrana nazwa zostanie nada ulicy czy urzędasy zrobią jak zwykle to co będą chcieli a to głosowanie to jedynie "zabawa"?

Darson 21.11.2009 14:50

glos oddany 42% na ulice slaska i na fair play tez 42... smieszna ta ulica FP..:D

filip_wislak 21.11.2009 15:00

Poszedł głos:)
Śląska - 43%
FP - 41%

bartek89TS 21.11.2009 15:34

Głosy oddawajcie z każdej przeglądarki jaką macie:)Oczywiście na ulice Śląska.Ja mam Opere, Mozille i Eksplorera, więc 3 głosy poszły :D

brylant17 21.11.2009 15:34

będzie ciężko, ale trzeba walczyć do 2 grudnia jest dużo czasu :/

2 głosy jeszcze od mnie poszły :D z Mozilli i IE

Grisza1 21.11.2009 16:02

43% glos oddany:)

Zwitter 21.11.2009 16:25

Głos oddany ale widzę, że dużo ludzi chce też na nazwę Fair Play.

zenobiusz27 21.11.2009 16:26

Głos oddany ;)

piter19 21.11.2009 16:33

ode mnie tez 2 glosy, narazie 43 do 41. Za FP muszą stac jakies inne kluby, bo nie wierze żeby aż tyle ludzi chcialo na to glosować.

Sensej 21.11.2009 16:55

za FP stoi wykop.pl jest to ich prostest za nie dopuszczenie ulicy Wykop. a dlaczego Fair Play bo moga byc cyrki z ta nazwą, że nie jest Polska czy coś

Pusher 21.11.2009 19:20

dwa głosiki poszły :) narazie 42% do 42%..

Kamson 21.11.2009 22:18

Fair Play i Śląska po 42% :shock: Będzie chore jak FP wygra... wysyłajcie znajomym żeby głosowali na Śląska.

MasterCarl 21.11.2009 22:23

co to w ogole za nazwa ulicy? Fair Play..
'ide na ulice ferpleja' masakra :D
głosujmy!

Tylko_Wisła! 21.11.2009 22:32

Poszło kilka głosów na ul.Śląska

Lewy'88 23.11.2009 15:12

poszło na Śląska

pozdro

Jarza 23.11.2009 15:50

Rozesłałem info jeszcze po kilku forach - mam nadzieję, że ul. Śląska wygra.

Fair Play to kretynizm - w sensie nazwa ulicy

skandall 26.11.2009 12:46

już trochę się uspokoiło, dzięki WIELKIE wszystkim!!! jakbyście mieli chęć to oczywiście dalej można głosować... forum kilku zespołów min GKS Katowice dosyć mocno angażowało się w Fair Play...

skandall 26.11.2009 13:10

i tak jeszcze o innych
http://www.gazetawroclawska.pl/fakty...azwe,id,t.html

pan Dudi 26.11.2009 13:21

Lubinków, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale GKS? Polonia B.? No i Amica? :lol: Wstyd dziewczyny takie akcje urządzać! :lol:

Dobrze, że zwycięża jedyna słuszna opcja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl