Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Gołota - Adamek (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6481)

wolfy 21.10.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 806204)
Szkoda tylko,że z tymi najlepszymi nic nie pokazał.

Fakt, ale to i tak poziom nieosiągalny dla innych naszych bokserów.
Myślicie, że czemu Adamek tak się pcha do wagi ciężkiej?

rozarian 21.10.2009 15:05

Gołota przegrywał tylko z czarnymi.Ot taki strach przed czarnym ludem.Nie liczę porażki z Ruizem,bo to było oszustwo.Jest dobry kurs u buków na Gołotę,więc...Nie wierzę,by Adamek tę walkę wygrał.Obie walki z Riddick'iem Bowe widziałem i nie sądzę,by w najbliższych 20 latach jakiś Polak potrafił tak zlać aktualnie najlepszego boksera na świecie,bez podziału na kategorie(a takim był wtedy Bowe).

mdgn 21.10.2009 15:06

Jestem za Adamkiem, Gołoty nigdy nie lubiłem sorry :[

rozarian 21.10.2009 15:16

Co ma do rzeczy kwestia lubienia,czy nie lubienia? Gdybym się kierował tym kryterium,to poszedłbym u buka z torbami.

pirat.z.karaibow 21.10.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 806055)
Ostatnio przypadkiem trafiłem na zapowiedz tej walki, to strarcie również zapowiadają jako walkę stulecia (tyle, że polskiego MMA). O Najmana jestem spokojny (były bokser tanio skóry nie sprzeda), ale ciekaw jestem co Pudzian pokaże na Torwarze, jak nadrobi braki w technice czy szybkości (bo tutaj Najman ma zdecydowaną przewagę) i na jakim stylu oprze taktykę?

Nie orientujesz się czy będa tą walkę w TV pokazywać? Być może pokaże to Polsat, bo KSW współorganizuje galę, na której zmierzy się Jędruś z Adamkiem, ale póki co potwierdzenia nie znalazłem.

Na pewno będą pokazywać.

"Walczymy o coś, Popek Firma MMA" :lol:

wygladajacyzzachmury 21.10.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 806132)
Tak sentyment zwłaszcza został jak ja zarywałem noc a ten uciekł po minucie walki!
Będę za Adamkiem

Ty byś ****a nie uciekł przed naćpanym Tysonem który dodatkowo napierdala głowa przy biernej postawie sędziego

sandomingo 21.10.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 806209)
Fakt, ale to i tak poziom nieosiągalny dla innych naszych bokserów.
Myślicie, że czemu Adamek tak się pcha do wagi ciężkiej?

money money money...

qubu 21.10.2009 19:24

Parę słów o Gołocie: http://www.golota.pl/modules.php?nam...rticle&sid=103

miki2006 21.10.2009 19:49

nie ma jak ich porównać nawet to dwie różne wagi, według mnie osiągnięcie Gołoty 5 na świecie jest dużo cenniejsze niż jakikolwiek pas Adamka, miejmy nadzieje że obejrzymy szybki nokaut !

IncognitoTSW 21.10.2009 19:53

Nie zgadzam się z tym, że Andrzej Gołota będzie chciał zakończyć walkę jednym potężnym ciosem. Dlaczego? Gołota silniejsze ciosy ma z lewej ręki, a tej nie może nadwyrężać bo była kontuzjowana niedawno. Poza tym od dawna nie walczy już w stylu szybkich nokautów.

Jednak jestem przekonany, że Adamkowi raz na zawsze wybije z głowy tą jego sławę. Tylko kontuzja albo ustawienie walki może sprawić, że Andrzej przegra.
Adamek ma 33 lata i dopiero teraz walczy w wadze ciężkiej. Ktoś pewnie powie : za mały jest. Ja powiem : tchórz.
Za mały? Mike Tyson jest jeszcze niższy od Adamka a mistrzem świata był w wieku 20 lat.
Adamek po prostu bał się walczyć z najlepszymi.

sqallpl 21.10.2009 21:31

Troszke kolego pokreciles.

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?

Adamek w ciezkiej za pozno? Jeszcze kilka lat temu nikt nie myslal ze bedzie z niego mistrz w lekkociezkiej. Potem przejscie do cruiser wzbudzilo sporo emocji. "Adamek jest za maly, nie poradzi sobie itd." Wyszlo jak wyszlo i zdobyl kolejny pas.

Przejscie do ciezkiej to jego osobista decyzja. W cruiser nie zdobedzie tak duzych pieniedzy i nie znajdzie prestizowych walk, bo oprocz Cunninghama nikt mu nie zagrozi.

Adamek jest naturalnie zawodnikiem LightHeavyweight. Jego (prawie) naturalna waga miesci sie w tym limicie i mowiac ze bal sie walczyc z najlepszymi przesadzasz. Bil sie z najlepszymi w obu poprzednich wagach i w obu zdobyl mistrzostwo swiata. Zeby bylo ciekawiej zaczynal zawodowa kariere w wadze super-sredniej wiec jeszcze nizej. Wtedy mial 20 lat z hakiem.

Odebralem Twoja wypowiedz tak, jakbys uwazal ze Adamek nigdy nie byl w HW bo bal sie konfrontacji. Z tym ze on mial byc od zawsze zawodnikiem lekkociezkim, mimo ze czesto musial zrzucac wage zeby miescic sie w limicie.

Zeby nie bylo w sobote bede za Gołotą. Zdziwilem sie jednak taka opinia.

To w jakiej wadze walczy dany zawodnik jest w najwiekszej mierze uwarunkowane warunkami fizycznymi i budowa ciala. Adamek juz teraz nabral sporo masy jednak wystarczy go porownac z innymi zawodnikami wagi ciezkiej, ktorzy sa tam naturalnie. Zasieg ramion, wzrost, masa...

1q2 21.10.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wygladajacyzzachmury (Post 806296)
Ty byś ****a nie uciekł przed naćpanym Tysonem

To to akurat nie za bardzo Ci wyszło;)
U Tysona znaleziono ślady THC a to jest narkotyk który wybitnie się nie nadaje do takich rzeczy jak np walka, więc porażka z ujaranym Tysonem to nie jest powód do dumy - gdzie jestem przekonany że Tyson nie jarał przed walką a pewnie dzień czy 2 wcześniej.

A co do tematu - zdecydowanym faworytem wydaje się być Adamek, choć jak wiadomo, w boksie różne rzeczy mogą się zdarzyć

IncognitoTSW 21.10.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 806367)
Troszke kolego pokreciles.

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?



To w jakiej wadze walczy dany zawodnik jest w najwiekszej mierze uwarunkowane warunkami fizycznymi i budowa ciala. Adamek juz teraz nabral sporo masy jednak wystarczy go porownac z innymi zawodnikami wagi ciezkiej, ktorzy sa tam naturalnie. Zasieg ramion, wzrost, masa...

Przeczytaj jeszcze raz, dokładnie jak napisałem na temat ręki.

Cóż - moje zdanie na temat Adamka. Może rzeczywiście dopiero teraz "dorósł" do królewskiej wagi.

sqallpl 21.10.2009 21:54

Cytat:

Gołota silniejsze ciosy ma z lewej ręki, a tej nie może nadwyrężać bo była kontuzjowana niedawno.
Czytalem kilka razy zanim odpisalem. Czy z tego zdania nie wynika, ze wedlug Ciebie Golota ma wieksza sile ciosu z lewej reki? Bo inaczej tego odczytac nie potrafie :) Moze Ci sie pomylilo po prostu?

IncognitoTSW 21.10.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 806367)

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?
.

To w końcu o którą Ci chodzi? Lewy prosty Gołoty od zawsze był piekielnie mocny.

sqallpl 21.10.2009 22:00

Powinienem najpierw siebie przeczytac :D

Chodzilo mi oczywiscie o lewa reke. Chcialem zapytac "Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w lewej rece?".

Konczac. Lewy prosty Goloty zawsze byl mocny a przedewszystkim cholernie szybki, szczegolnie przed wypadkiem.

Natomiast jego prawa reka jest o wiele mocniejsza od lewej, co jest naturalne, gdyz jest praworeczny.

Ty napisales ze Golota silniejsze ciosy ma z lewej reki i z tym sie nie zgodzilem. :)

IncognitoTSW 21.10.2009 22:05

Ok, trochę się nie zrozumieliśmy. W każdym razie obaj stawiamy na Gołotę a to się liczy.

tomo 21.10.2009 22:15

Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Kolejny oponent na kolankach !!

Andrzej Gołota Gołota Gołota !

Czekam z niecierpliwością na tą walkę.

A tak nawiasem - http://allegro.pl/item775038792_wyja...r_wroclaw.html niezależnie od wyniku, przypuszczam że podróż będzie tam przednia ;))

sqallpl 21.10.2009 22:15

Zgadza sie ale z kazdym dniem widze mniej szans dla Goloty. Mam nadzieje ze ten trening przed kamerami i uzywanie tylko prawej reki to podpucha. Oboz jeszcze kilka dni temu twierdzil ze lewa jest w pelni sprawna...

ToTylkoJa 21.10.2009 23:00

Gołota ma wszelkie predyspozycje do tego, aby wygrać. Ale ja jestem za Adamkiem, ponieważ już nie raz zawiodłem się na Gołocie. Do dziś nie mogę mu wybaczyc tego, że uciekł z ringu czy też gdy miał wygraną walkę, to nagle mu odwaliło i walił po jajach. Można przegrać, ale po walce, a nie jak tchórz lub pacan.
Do boju Adamek!

3rider 21.10.2009 23:09

Sprostujmy: Golota po ucieczce z ringu nie jest juz bokserem. Mozna pasc na dechy, ale nie uciec jak baba na oczach wielomilionowej publiki. Naprawde chlop jak dab, a jaj zero. Ratuje go o 30kg (!) wieksza masa od Gorala, inaczej musialby juz przed walka obmyslac droge ucieczki. Respekt dla Adamka, ze walczy z ciezszymi od siebie o 30kg i licze, ze opuka mu facjate pokazujac jak zwykle ciekawy boks. Ciezka walka dla obu.

Gołota
waga: 120 kg
wzrost: 193 cm
zasięg: 201 cm

Adamek
waga: 90,5 kg
wzrost: 187 cm
zasięg: 205 cm

Kolumbus 21.10.2009 23:16

Teraz Tomek waży więcej niż 90,5 kg bo to jest prawie limit wagi junior ciężkiej teraz podejrzewam, że z 95 będzie lekko może i więcej.W wywiadach mówili z Gmitrukiem, że cięższy jest o ile sie nie myle nawet.

Jedno jest pewne - bedzie ciekawie:D

QBAS 22.10.2009 08:46

Bardzo ciekawa walka się zapowiada. Gołoto co zrobił to zrobił. Jak walczył tak walczył. Podobnie jak wielu sądzę, że przez samego siebie nie był nigdy chamiponem. Ale z drugiej strony nazywanie kogoś kto boksował z najlepszymi pięściarzami świata tchórzem to lekka przesada Panowie..

Nie wiem kto wygra ale liczę na dobry boks. Z jednej strony lepiej żeby Adamek wygrał, jest młodszy i ma więcej czasu żeby walczyć o najwyższe cele. Z drugiej jednak czy on się nadaje do najcięższej kategorii? A Gołota? Nawet jak wygra to czy jest REALNA szansa na jego kolejną już walkę o mistrzostwo? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć..

Above 22.10.2009 21:41

Gołota przyjmie 20 ciosów i nawet nie poczuje.
Aż w końcu porządnie przy.......i i Adamek leży.

btw - dlaczego większość osób woli żeby wygrał Adamek?
Nie wiem jak jest z osobami na forum bo mi sie nie chce czytać całego tematu ale jak rozmawiam ze znajomymi to większość twierdzi, że Gołota polegnie. Ja tam wole, żeby większy wygrał :D

Cetnik 22.10.2009 21:54

Jeżeli Andrew przetrzyma początkowy atak Adamka (który na pewno zastosuje taktyke Lewisa lub Brewstera) i będzie w dobrej kondycji przez całą walke to może byc ciekawie i zdarzy się może hm niespodzianka. W każdym razie przez sentyment do Andrew będe mu kibicował w tej walce..by mu w końcu coś się udało..przynajmniej na koniec tej 'kariery'.

1q2 22.10.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 806727)
btw - dlaczego większość osób woli żeby wygrał Adamek?

Ja tam wole dla tego że Endrjiu to już emeryt, a Adamek może jeszcze pokazać kilka ciekawych walk - no i za to kozaczenie Gołoty w TV - nie wiem , może Adamek tez kozaczy ale jakoś Endrjiu mi utkwił.

WiślakNH 22.10.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 806408)

Gołota
waga: 120 kg
wzrost: 193 cm
zasięg: 201 cm

Adamek
waga: 90,5 kg
wzrost: 187 cm
zasięg: 205 cm


Adamek sie wypowiadał,że jego waga w granicach 97-98 kg i taką będzie chciał do walki podtrzymać.
Jak to?Zasięg ma Adamek większy?

Kocur 22.10.2009 23:01

Właśnie że Andrew to emeryt to niech ma od życia trochę radości na starość ;)

A poza tym - prawdziwy Polak i nigdy się z tym nie krył poza tym potrafi jak prawdziwy Polak nie tylko w ringu przyp...lić - vide Włocławek i Sopot :D

Konrad. 22.10.2009 23:53

Miałem ****a 11 lat wtedy, tyle godzin oglądałem te chujowe walki, żeby potem oglądnąć to...

http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c

Ja wiem, że to sport, boks i w ogóle... Ale jak można było tak po prostu zejść z ringu?

I to dwa razy!

Dlatego jutro kibicuje Adamkowi... Chodź bez entuzjazmu...

wolfy 23.10.2009 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 806736)
no i za to kozaczenie Gołoty w TV - nie wiem , może Adamek tez kozaczy ale jakoś Endrjiu mi utkwił.

Nie bądź dzieckiem. Toż to standardowy "rant", jak przed każdą większą walką, mający wzbudzić zainteresowanie mediów i kibiców.
Jak widać skuteczny. Mamy już dwa obozy - zwolenników wielkiego (niech to każdy interpretuje jak chce:)) boksera, który kilkukrotnie otarł się o mistrzostwo świata najcięższej kategorii oraz boksera, który nigdy tego zaszczytu nie dostąpi. Pod względem sportowym to jest lipa, ale przynajmniej chłopakom udało się trochę podgrzać atmosferę.

Pojedynek Gołota z czasów walki z Bowem kontra dzisiejszy Adamek - to by miało sens. Dałbym Adamkowi jakieś trzydzieści sekund w pionie. Czterdzieści, gdyby uwiesił się na linach.

For_FuN_ 23.10.2009 00:59

Zobaczymy...sport i boks nie takie historie widzial(mam tu na mysli glownie Golote), ze wydawaloby sie sportowiec skonczony osiaga wielki sukces(i nie mowie tutaj o zwyciestwie nad Adamkiem, ale o tytule). Kibicowalem zawsze obu i jestem w patowej sytuacji. Licze na dobry boks i niech wygra lepszy.

1q2 23.10.2009 01:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 806770)
Nie bądź dzieckiem. Toż to standardowy "rant", jak przed każdą większą walką, mający wzbudzić zainteresowanie mediów i kibiców..

Ok - tylko mam nadzieje że Gołota potwierdzi swoje słowa w ringu - nie że ma wygrać ale dać radę:>

ps.
Ja tam jestem z obozu pt. niech wygra lepszy i niech nie będzie cyrku a konkretna napierdalanka - natomiast w sumie rozumiem obydwu bokserów - Adamek jest w cugu ale ogólnie boks przeżywa wielki kryzys a jemu nie chce się bić za 'grosze'.Gołota to emeryt więc każda walka gdzie ma gwarancje konkretnej kasy mu będzie pasowała.
Więc pytanie 'why' ma tylko jedną odpowiedź:>
Moim zdaniem Adamek wygra ale jak tego nie wiem;)

AYALA 23.10.2009 10:11

Gołota trenuje z Lepperem.
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/...Lepperem_.html

mitmichael 23.10.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 806733)
Jeżeli Andrew przetrzyma początkowy atak Adamka (który na pewno zastosuje taktyke Lewisa lub Brewstera) i będzie w dobrej kondycji przez całą walke to może byc ciekawie i zdarzy się może hm niespodzianka. W każdym razie przez sentyment do Andrew będe mu kibicował w tej walce..by mu w końcu coś się udało..przynajmniej na koniec tej 'kariery'.

Obys tylko sie nie zdziwił jak Gołota ucieknie z ringu, znowu :D Adamek jest moim faworytem odkad sie dowiedziałem, ze bedzie ta walka. Z szacunkiem dla Gołoty ale jakos nie wierze w jego zwyciestwo po ostatnich niespodziankach. Walka Stulecia Polskiego Boksu - mozna tak powiedziec. Zeby tylko zapowiedzi wszystko potwierdziły.

TSWojtas 23.10.2009 14:59

jutro kibicuje Gołocie - za lata 90 !

Misterio 23.10.2009 17:19

Ja myślę, że walkę wygra Gołota.

piotrek chicago 23.10.2009 17:26

na ktora godzinie jest przewidywana ta walka?

Mako 23.10.2009 17:58

Aaaaaandreeeeew Come On!!!!!

Z sentymentu za Gołotą.

A Adamka lubie ale jego miejsce jest w półcięzkiej raczej. Do cięzkiej poszedł chyba tylko dla kasy...

For_FuN_ 23.10.2009 18:03

http://www.tvn24.pl/-1,1625352,0,1,o...wiadomosc.html - troche, jak mniejszy brat przy Golocie ;).

wierny 23.10.2009 18:04

Prawie 20 kilogramów różnicy po oficjalnym ważeniu. Wygra Andrew


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl