![]() |
Cytat:
Spieli sie na nas i tyle, a mistrzostwo sie wygrywa z ogonami ligi a nie z Legia czy Lechem bo to sa cztery mecze w sezonie. Jakos im ta medialnosc nie pomogla w zdobyciu majstwa a chyba wrecz przeciwnie pismaki ich zaglaskaly co teraz sie odbija czkawka Amice. Jak bys czlowieku nie wiedzial na Wisle presja wyniku jest zawsze i to nie wazne czy mecz jest z Amika, Legia czy Polonia Bytom, wiec te swoje smutne historie jakoby nasi kopacze bali sie medialnej potegi Amiki mozesz sobie wlozyc w cztery litery. Po prosu dla nas to jest zwykly mecz a dla Poznaniakow jak walka na smierc i zycie bo jedyna ich satysfakcja z braku sukcesow moze byc jaranie sie na wszystkich dostepnych forach ze pokonali Wisle lub Legie i tyle wtemacie. |
Cytat:
|
Kuchenkorz jest jak najbardziej do ogrania , musimy tylko zagrać tak jak ze Śląskiem.
Liczę ,że chłopaki się zmobilizują i dobijemy dziadów. |
beda Nas wpuszczali na mecz?
|
Cytat:
|
Ogolnie rzecz biorac to jesli jutro Lech nie wygra w Gdyni to chyba Zielinski moze pozegnac sie ze stanowiskiem. Na pilkarzy Lecha moze podzialac mobilizujaco te ostatnie kary jakie dostali. Wiec sprawa jest otwarta odnosnie jutrzejszego meczu. Wracajac do tematu to mysle ze zepna sie cholernie na mecz z nami, ale i Wisla sie zepnie. Wisla jest na fali wznoszacej teraz, choc tak naprawde bedziemy mogli to ocenic po nastepnej kolejce. Moim osobistym zdaniem wygrana 1:2 dla Wisly mozemy brac w ciemno. Bedzie to bardzo trudny mecz ale Lech jest kompletnie bez formy mentalnej i sportowej, wiec o wynik jestem spokojny. Choc moim osobistym marzeniem jest wynik 5:1 dla Wisly(2 gole Malego, po jednym Brozka, Kirma i Cwielonga:)).
Pokonamy ich! |
1: 4 na Reymonta to był moment, gdy wydawało się, że cała liga jest nasza i nikt po poprzedni sezonie nam nie podskoczy. Dostaliśmy szybkie dwa strzały. Zaczęliśmy gonić no skończyło się wielką wpadką.
Teraz nikt nie pojedzie na ten mecz z myślą, że pojedziemy ich na stojąco. Wręcz przeciwnie mimo pozycji w tabeli Amici drużyna będzie na pewno maksymalnie zmotywowana. Czy wygramy? Myślę, że każdy wynik jest tu możliwy i dużo będzie zależało od szczęścia i dyspozycji dnia. Chyba, że któraś drużyna po kadrze wystąpi zdekompletowana. |
To bedzie dla Amiki mecz prestizowy bo ciagle moczą sie po nocach wspominajac te 4;1 i niby to wypada im utrzyac dobra passe,a druga sprawa to ze przegrywajac ich strata bedzie juz duza.W telj lidze jednak nigdy nic nie wiadomo ,wiec liczy sie ilosc punktow na koniec sezonu.
My jedziemy do krainy latających muszek wygrać ,bo Wisla zawsze o to gra. |
Łatwo napewno nie bedzie ,bo to bedzie ostatnia szansa dla Lecha udowodnienia ze jeszcze tego sezonu nie przegrali . Z drugiej strony w zeszlym roku nie wygralismy z nimi zadnego z bodaj 4 meczów + Superpuchar ,wiec najwyzszy czas :-D
|
Mam nadzieję, że będzie rewanż, za porażkę na Reymonta 1-4.
Nie rozumiem tych, którzy by brali remis w ciemno. Jedziemy tak po 3 pkt!!! Koniec z tym minimalizmem!!! |
Chcę przypomnieć, że Amica zagra z obecnym mistrzem Polski. Chcę przypomnieć, że Amica zagra z niekwestionowanym liderem tabeli ekstraklasy w tym roku. Chcę przypomnieć, że Amica ma mega obniżkę formy, zaś Wisła właśnie rozegrała najlepszy mecz w tym roku w ekstraklasie (imho).
Wiadomo że się zepną na nas, wiadomo że dla nich to będzie "być albo nie być", bez względu na wynik meczu z Arką. Mają już tyle punktów straty do nas, że jakakolwiek przegrana z Wisłą spowoduje tam dosłownie trzęsienie ziemi. Zepną się na nas, presja duża, natomiast uważam że to my powinniśmy rzucić się na nich i wygrać. Śmiem twierdzić, że przy takiej grze jak ze Śląskiem, dodając jeszcze skuteczność, jesteśmy nie_do_pokonania w tej lidze. Nie widziałem żadnej drużyny która by grała taką szybką, kombinacyjną piłkę, z tyloma sytuacjami (a wiadomo że zawsze coś wpadnie). To my jedziemy na Amice z pełnym komfortem psychicznym, że jak przegramy to nic się absolutnie nie stanie, jak zaryzykujemy i ich powieziemy te 4:0 to rozgłos, słowa pochwały, jeszcze większy komfort psychiczny + sranie w portki innych zespołów przed nami mamy pewne. Dlatego osobiście chciałbym bardzo żeby Wisła wyszła w takim samym ustawieniu jak na Śląsk, bardzo mocno zdeterminowana tymi porażkami sprzed roku, Levadią itp, z nastawieniem że "jedziemy z nimi". Jest to ryzykowne bo znowu możemy dostać z kontry, jakkolwiek porażkę po ładnej, ambitnej, kombinacyjnej grze jestem w stanie wybaczyć :) Poza tym, patrząc na to ile bramek stracili w tym sezonie (12!!) uważam że atak to najlepszy sposób na Amicę. Raz, dwa, trzy, potem dobiegać do końca, może jeszcze coś z kontry i jazda. Ryzykowne, aczkolwiek "w tym szaleństwie jest metoda :)". |
Cytat:
Wiesz dlaczego ci sie wydaje ze Lech byl slabszy medialnie? Bo brakowalo wtedy punktu zapalnego, tzw. boomu dzięki któremu mógłby wypłynąć na szersze wody tzn. cały kraj. Lech stał się popularny w całym kraju po pojedynkach w el. UEFA i samej UEFIE i opinni bardzo widowiskowej gry. Wtedy pojawiło się bardzo wielu kibców Lecha w całym kraju, a istniejąca już dobra siatka marketingowa tylko to ustabilizowała i wzmocniła... Cytat:
|
pysio nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej,wpierw dorośnij , potem się zastanów kilka razy, skończ grać w menagerów komputerowych, zastanów się jeszcze dwa razy i potem napisz posta...
jak tak patrze na Twoje posty, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, Twoje głupawe myślenie zawsze wpędza to forum w wir kłótni i chaosu co do meczu: musimy pójść za ciosem i spoliczkować Amice na jej terytorium we Wronkach! DO boju! |
Cytat:
Na kolano i parę razów na dupę wystarczy, a i skutek wychowawczy będzie lepszy. |
Lech przegrywa teraz z Arką 0:1. Zwykle nie kibicuje Arce ale wyjątek potwierdza regułę :D Z tego co widzę to warto przed meczem z kuchenkorzem poćwiczyć stałe fragmenty gry
|
Cytat:
1. Lech na Wisłę spręży się szczególnie i na pewno nie będzie odwalał takiej chały jak w poprzednich meczach 2. Nam po przerwie na reprę zawsze grało się ciężko Remis biorę w ciemną. Byle później wygrać z Legią. |
Cytat:
Nie jeden mecz "wygrywaliśmy" jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, że tak przypomnę "spacerek" z Levadią... Troche pokory, na nas Lech sie spręży, to pewne. A postraszyć ma kim... |
Sprawa prosta wygrać i to minimum 3 lub 4:0 mobilizacja zawodników 100 % .Mam nadzieje że to będzie najlepszy mecz Wisły w tej rundzie ,walka ,walka i jeszcze raz walka od 1 do 90 minuty bez względu na wynik .
|
Generalnie po meczu z Arką dostrzegłem to co widziałem już wcześniej u Lecha. Dać im pograć pozycyjnym, my nie musimy atakować za wszelką cenę. Lech dopiero się ożywił wtedy kiedy Arka zostawiła im trochę miejsca bo zawodnicy nie mieli siły się już wracać albo za bardzo zapędzali się do przodu. A atakiem pozycyjnym poza stałymi fragmentami gry nie są wstanie zdziałać nic. Jak Ćwielong, Małecki, Brożek się urwą to wątpię czy ktoś tam ich dogoni. Patryk jest w takiej formie, że nawet z piłą przy nodze odlatuje wszystkim. Mam nadzieje tylko, że wszyscy zdrowi wrócą z kadry, to najważniejsze.
No i zgodnie z zasadą zwycięskiego składu się nie zmienia Łobo na ławie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Sprawa wygląda tak, że granie z Lechem wybitnie nam nie podchodzi. Natomiast oglądając ostatni nasz mecz, gdzie wyglądamy tu zacytuję Wieszczyckiego jak drużyna z dobrej ligi zagranicznej jestem pełen optymizmu. Oby chłopaki się sprężyły, bo jak będa maksymalnie skoncetrowani, to Kuchenkorz nawet jak będzie chciał to nic nie zwojuje.
|
Nie wiem czy ktoś tutaj zauważył, ale tak mi ostatnio przeszło przez myśl, że z Lechem gramy niestety po przerwie na reprezentacje, a... no cóż, my po tych przerwach to dość średnio gramy...
No, ale trzeba być optymistycznie nastawionym ;) |
Cytat:
To co Mały ma gaz w nogach to jest niesamowite. Jak na tą chwile odkrycie rundy(przynajmniej). |
Cytat:
Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak, Zlatko Tanevski, Manuel Arboleda, Luis Henriquez (Jakub Wilk 17') - Sławomir Peszko (Hernan Rengifo 65'), Rafał Murawski, Tomasz Bandrowski, Semir Stilić (Piotr Reiss 80'), Dimitrije Injac - Robert Lewandowski Z tamtego składu grali dzisiaj od początku Lewandowski Injac i Peszko. Zresztą u nas dokładnie to samo. ;) |
Z forum kuchenek:
Cytat:
Cytat:
Pozwole sobie na taki mały off, na temat kuchenek. Chodzi mi o ich trenejro. Uważam że popełnili błąd, którego Wisła nie popełniła. Chodzi o zwolnienie Smudy. Jaki był taki był, trzeba mu było dać podwyżkę, sprowadzić tych kilku zawodników co chciał i pozwolić mu dalej kierować tym zespołem. Myślę że gdyby tak zrobili, nie byliby teraz w tabeli tu gdzie są a i graliby o wiele lepiej. W Wiśle, po blamażu z Levadią, Cupiał zostawił Skorżę. Strzał w "10". Chyba teraz nikt nie uważa, że z jakimkolwiek innym trenerem Wisła po 9 kolejkach miałaby komplet zwycięstw bez jednego remisu. Zmiana trenera to zmiana "myśli", poznawanie piłkarzy, ich możliwości, mentalności itp. Nie można po kolei wyganiać trenerów z piaskownicy bo "tak będzie lepiej" (pozdro panie Wojciechowski, 1 liga czeka). A teraz kuchenkarze muszą znależć nowego trenera, który zacznie budować całego to gówno od początku. A to trwa. |
Cytat:
Jedynie czego sie obawiam to skutecznosc jak to poprawimy chociaz o 20% do nastepnego meczu to sa nasi juz w pierwszej polowie bo obrona Amiki bez Arboledy nie istnieje. Niech powiedza Krimowi ze wystarcza asysty bramek nie musi strzelac to juz bedzie dobrze. |
A ja wam powiem ze nie wiadomo jak to bedzie po tej przerwie na repe no i oni sie zawsze mobilizuja na nas wiec troche pokory ja wiem ze trzeba wierzyc w swoje mozliwosci ale nie zapisujmy zwyciestwa juz teraz bo bedzie jak z lewadia
|
Cytat:
Nikt nie płacze po Zieńczuku, Baszczyńskim, Dudce, Cantoro (nie gra), Boguskim (kontuzja), Cleberze. Nowe twarze w Lechu to na razie nic specjalnego. Ale trzeba uważać, bo Peszko z Lewandowskim potrafią rozmontować każdą defensywę. |
Cytat:
Zagrać wyrachowanie i wypunktować, ale nie dać się zepchnąć do jakiejś defensywy czy cuś of kors. |
Ja mysle, ze konfrontacja z Lechem bedzie bardzo ciezka, ok w tym momencie sa w dolku ale ci zawodnicy nie sa wzieci z lapanki. Nikt tam nie zapomnial jak sie gra, dwa tygodnie to mnostwo czasu w ktorym mozna spokojnie poprawic to co obecnie szwankuje w Lechu.
Na dzisiaj to my jstesmy faworytem ale ta reprezentacja to jednak nam nie lezy. |
Tak mówicie o tej reprze a ja już naliczyłem sześciu podstawowych piłkarzy Amiki którzy też opuszczą drużynę: Wilk, Gancarczyk, Peszko, Lewandowski, Stilic, Rengifo
ktoś jeszcze wyjeżdża na zgrupowanie? |
Cytat:
|
wniosek:
Czy mozecie przestac pisac Amica? Koniecznie musimy rownac do poziomu zalosnego forum Cracovii i ich obsesji z GTS'em? |
As,
problem w tym, że pod względem prawnym to jest właśnie Amika. Lecha Poznań już nie ma. |
Cytat:
|
@ flamengista
tak samo jak my dla pasiastych jestesmy GTS ze zmienionym szyldem, powiedz mi ze nie wywolyje to u Ciebie usmiechu politowania za kazdym razem gdy czytasz jakis post z ich forum. Jesli ktos ma miec kompleksy to Lech do nas a nie my do nich. |
Tak, jesteśmy GTS ze zmienionym szyldem i powiem ci, że ja się tego nie wstydzę. Taka była historia klubu, trudno.
Natomiast Amika Poznań powstała po to, by: a) nie spłacać długów dawnego Lecha b) nie odpowiadać za korupcyjne zaszłości Lecha Skoro powiedziało się, a to trzeba powiedzieć i b. Skoro obecny klub nie ma nic wspólnego z dawnym Lechem Poznań, szczególnie pod względem prawnym to nim też nie jest. Proste. Zupełnie nie wiem, o co ci chodzi. Podobnych dylematów nie mają przede wszystkim prawnicy klubu z Poznania. Więc sami chyba wiedzą lepiej. |
Opinia jest jak dupa, kazdy ma swoja :)
Ja swoja wlasnie przedstawilem pod rozwage. Nic tam, ide na browar. |
Ok.
Ja tylko dodam, że z kompleksami nie ma to wiele wspólnego. Owszem, nie przepadam za nimi ale np. taka Arka Gdynia - też członek "Triady" jest mi zupełnie obojętna. Ja po prostu nie lubię, jak ktoś tam bezczelnie kombinuje i mu to uchodzi na sucho. Gdyby Lech został normalnie przejęty przez Rutkowskiego, to po jednorocznej banicji za korupcję grałby teraz o MP. Jako Lech, a nie nowy twór kolejorzopodobny. Szkoda, bo tym samym zmarnowano tradycję jednego z najważniejszych klubów piłkarskich w Polsce. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl