![]() |
Cytat:
|
Cytat:
A co do odcinku to taki średni wq mnie...2 poprzednie o wiele lepsze.. |
|
[uwaga, spojlery!]
końcówka odcinka autentycznie rozwala. mimo, że można się było domyślić że są to Ci francuzi, którzy byli z Danielle, to zapowiada się ciekawie. no i Jin żyje, to jego zaskoczenie też było dobrym motywem i z pewnością będzie, bo on nic o "transformacjach" nie wie.. :) |
ma ktoś może odcinki z 4 sezonu: nr 10 i 13/14? Bo gdzieś mi zniknął i nigdzie nie mogę znaleźć.
Z góry dzięki! edit: plik poniżej niestety nie istnieje :P |
|
Piąta część z napisami.
http://rapidshare.com/files/19732088..._5x5.part1.rar http://rapidshare.com/files/19736049..._5x5.part2.rar http://rapidshare.com/files/19739544..._5x5.part3.rar http://rapidshare.com/files/19742473..._5x5.part4.rar Fajny odcinek. Ciekawe czy w następnym już wrócą na wyspę:) |
Lost 05x06
Kod:
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1099281&start=996 |
Szósta część z napisami.
http://rapidshare.com/files/20020408...5e06.part1.rar http://rapidshare.com/files/20019929...5e06.part2.rar Bardzo ciekawy odcinek i znów ciekawe zakończenie Jin’em ;) |
Lost 05x07
Kod:
http://rapidshare.com/files/202706593/lost.s05e07.hdtv.xvid-xor.part1.rar |
John Locke
|
Dla mnie odcinek świetny.Sezon trzyma poziom.
Będzie jakaś przerwa w emisji odcinków? (tzn jakaś dłuższa parę tygodni albo miesięcy). |
Lost 05x08
Kod:
wymienne: |
TSW Fanatyk
05x08: LeFleur (2009-03-04) 05x09: Namaste (2009-03-18) czyli 2tyg przerwy - potem juz chyba normalnie ;] 5x08 nie ogladalem jeszcze czekam na napisy |
luk02 skad masz ta rozpiske ?
Ja mam cos takiego: (wg hatak.pl) 05x09 Namaste 2009-03-12 05x10 He's Our You 2009-03-19 05x11 Whatever Happened Happened 2009-03-26 05x12 Dead Is Dead 2009-04-02 |
Hatak...
Teraz dwa tygodnie przerwy. Następny odcinek (5x09) 18 marca. Reszta odcinków do końca sezonu będzie już bez przerw. |
|
|
dziś chyba powinno się obejść bez nowych informacji na forum :D
|
f..k zapomniałem że jest 1 kwietnia...
:P |
Ma ktoś link do 14 odcinka? Albo czy wogóle jest? ;)
|
w tym tygodniu była przerwa.. 05x14 w przyszły czwartek z samego rana ;)
|
Ale za to w tym tygodniu wyszedl specjalny odcinek: The Story of the Oceanic Six
linki na peb.pl lub darkwarez.pl/forum/index.php |
Może ktoś podać linki do rapida z napisami?
|
|
ma ktos linka do ostatnich tych nowych odcinkow Prisona, które wyszły po przerwie?
Dzieki Gucio! |
Kolumbus - http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=972&page=97
dzisiejszy odcinek Losta absolutnie rozjebał system.. :) |
moze ktos podac skad pobrac 14 odcinek losta? szukam szukam i jeszcze nie znalazlem
|
Cytat:
|
No to po finale :D miazdzy :D
Kiedy sezon 6 ? :> |
Cytat:
|
Wam też obraz się przycina jak oglądacie LOST w RMVB?
Poprosiłbym o PEWNE (nie zacinające się Wam) odcinki 12 (bez 13) do końca w formacie RMVB bo ściągnąłem 3 razy ten sam odcinek z innych źródeł i się przycinał... Jeśli ktoś by wiedział skąd ściągnąć to niech napisze.Z góry dzięki. |
wszystkie odcinki znajdziesz na www.darkwarez.pl
|
Lost 05x01 Because You Left Lektor PL
Kod:
Kod:
http://rapidshare.com/files/214326557/Lost_05x02_The_Lie_PL.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/214336991/Lost_05x03_Jughead_PL.part1.rarKod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
http://rapidshare.com/files/222604928/Lost.S05E10.HDTV.XVID.LektorPl.part1.rarLost Sezon 5 Odcinek 11 Lektor Pl AVI Kod:
http://rapidshare.com/files/222567178/Lost.S05E11.HDTV.XVID.LektorPl.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/223313909/lost.s05e12.lektorPL.xvid.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/224882108/Lost_S5E13_Lektor_PL_VOD_z_N.part1.rarLOST SEZON 5X14 LEKTOR PL VOD telewizja N Kod:
http://rapidshare.com/files/233417822/Lost_S5E14_Lektor_PL_VOD_z_N.part1.rar |
Mam pytanie kim jest Christian ktorego spotakla Sun z Frankiem w opuszczonej osadzie DI ??
|
Christian to ojciec Jack'a. Nie wiadomo czy powrócił do życia jak Lock, czy coś w tym stylu, bo Jack przewoził jego zwłoki z Sydney do Los Angeles, no ale jak wiadomo rozbili się na wyspie.
|
Cytat:
|
mnie ten finał sezonu jakoś specjalnie nie zachwycił...znów parę miesięcy trzeba czekać na następne odcinki.. trochę długawo.
|
jak mógł nie zachwycić, kapitalny finał, jak to twórcy mówili, zasady gry się zmienią i już mamy zapowiedź tych zmian - białe tło i czarny napis LOST kapitalne wrażenie robią. :)
ZA DŁUGO! ps. jedno tylko mnie wkurza, jak można było postać najważniejszą w całym serialu, o której trąbiono chyba ze 3 sezony, tak odjebać w jednym odcinku? pokazali go, coś tam popodawał batoniki, poskładał życzenia i umarł.. oby było jeszcze coś z nim w 6 sezonie, w którym ma być tak wiele odpowiedzi. |
http://www.youtube.com/watch?v=8TmCiC7QJiU
będzie to ktoś oglądał jeszcze? :) ja chyba tak, bo jak już coś zaczynam to muszę skończyć, mam nadzieje że to ostatni sezon.:) będzie jakiś odcinek podsumowując ostatnie wydarzenia bo mi się już zapomniało troszkę :D? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl