Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6363)

Mareq 26.09.2009 17:45

Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka .

wislak_92 26.09.2009 17:46

Jeszcze tylko Kirm sie odblokuje i bedzie pieknie.

brylant17 26.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 797414)
Jeszcze tylko Kirm sie odblokuje i bedzie pieknie.

Wróci Boguś oraz Głua to będzia masakra :P

kubanczyk 26.09.2009 17:49

Mariuuuuuusz Paweleeeeek !

nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?

vaazon 26.09.2009 17:50

zero obrony

StelmiOriginal 26.09.2009 17:50

Mariusz Pawełek show!

kubanczyk 26.09.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 797413)
Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka .


1 jaskolka wisony nie czyni tyle

vaazon 26.09.2009 17:51

W sumie kubanczyk ma rację, bo nawet jeśli podanie Trałki by przeszło, to Pawełek nie miałby szans żeby to wybić w pozycji w jakiej się położył. I kibice Polonii dobrze głosowali, ze może Pawełek coś ustrzeli :)

Tylko_Wisła! 26.09.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 797418)
Mariusz Pawełek show!



Sorry ale o co Ci chodzi ? Mario rzucił sie do dośrodkowania. Skąd miał wiedzieć , że Marcelo trąci piłke ? Ludzi dajcie spokój...

kubanczyk 26.09.2009 17:52

dokladnie. gdyby ta pilka przeszla pawelek zapewne lezal by na ziemii..

daniello1987 26.09.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 797416)
Mariuuuuuusz Paweleeeeek !

nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?

bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!

For_FuN_ 26.09.2009 17:53

Mariusz Pawelek :)!! Niektorzy go juz do reprezentacji powolywali :D.

Polonie spokojnie ogramy, bo to widac, ale kolejny klops...

aNouc 26.09.2009 17:55

Oczywiście szukanie od razu kozła ofiarnego, którym jest jak zawsze Mariusz.
Przypadkowy gol, piłka go zmyliła po odbiciu jednego z naszych, a tak w ogóle nasi nie powinni się tak ograć to by wogóle nie było zagrożenia.

No i oczywiście je.. przez niektórych gwiazdor, ćpun i melanzowicz zdobywa kolejnego gola. Brawo Patryk!

kubanczyk 26.09.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 797424)
bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!

zobacz gdzie pilka leciala baranie
zobaczysz ze pawelek nawet by jej nie dotknal baranie

vaazon 26.09.2009 17:57

Diaz i Brożek na lewej za dużo się gubią.

Markus 26.09.2009 17:57

Cieszy prowadzenie, ale poziom gry po raz kolejny bardzo słaby, by nie powiedzieć szokująco słaby.

Znów jest za mało ruchu, na boisku piknik, a nie gra, rozczarowuje Alvarez, Kirm, Diaz, Brożek się oszczędza.

Drużyna straciła gola bo po raz kolejny nagle "umarła" w trakcie meczu - wszyscy stanęli jak słupy soli. Tak jak wcześniej. Nic się tu niestety mimo upływu czasu nie zmienia, choć mamy już 8 kolejkę. Pardon - zmienił się tylko moment tego "odpłynięcia" zespołu. Tym razem nie musieliśmy na nie czekać do 60-65 minuty.

masterlag 26.09.2009 17:59

kibice Polonii mieli racje w tej ankiecie [o której wspomnieli na Canal+] x)
Ale ku..a mać! Ten gol to NIE jest jego wina! Także nie ma co sobie z niego drwić znów :| Jak już chcecie obwiniać to prędzej.. Marcelo :] Co do bramkarzy jeszcze... Jakoś w tym sezonie w lidze to Mario jest najbardziej przekonujący, najlepszy [wraz z Jankiem Muchą]. Także... więcej wiary w NASZEGO ... :]
Czy spokojnie wygramy- nie wiem. lepiej zaczekać do końca meczu. A piłkarze- walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć! :) i grzeszyć kurde skutecznością! :))

btw. co pisze na 3 transparencie? o.O

Poul1983 26.09.2009 18:00

Pawełek to jednak jest bramkarski gigant, tylko jemu sie takie sytuacje zdarzają

qchar90 26.09.2009 18:01

ciekawa atmosfera na boisku...
jak na sparingu
slychać trenerow...

Pioneer 26.09.2009 18:02

Poziom tego meczu poraża. Najpierw Wisła nie grając nic wielkiego strzela dwie bramki, a teraz Polonia odpowiada jakimś farfoclem. Liczbą błędów jakie popełniają oba zespoły w tym meczu można by obdarzyć całą kolejkę Premiership.
Polska liga to najgorsze gów... na świecie.

Markus 26.09.2009 18:10

Warto zauważyć jeszcze jedno - Polonia w obronie gra tak przeraźliwie źle, że aż brak przymiotników, które tą miernotę mogłyby oddać. Dlatego martwi, że nasi piłkarze poza dwoma okazjami bramkowymi (na szczęście tym razem wykorzystanymi), nie potrafią dołożyć kolejnych dobrych sytuacji i strzałowi z gry, że od 25 minuty ta koszmarna obrona na nich starcza.

Poloniści kryją luźniutko, a mimo to nie ma wartościowych akcji oskrzydlających z naszej strony, malutko jest gry kombinacyjnej, podań na 1 kontakt, szybkiego operowania piłką.

W kontekście przyszłorocznych pucharów i kolejnych meczów, nie jest to dobra wiadomość.

masterlag 26.09.2009 18:11

*Pioneer*- widzę, że jestes już tu długo więc:
1. co cię tak długo trzyma przy Wiśle [tym samym, polskiej piłce]????
2. nie musisz oglądać :]
3. jaki związek i otoczka- taka liga i poziom. :]

brasilia79 26.09.2009 18:11

Ten Pawełek to jakiś magnez ma w sobie, że piłka tak lubi do niego latać?

Charlie 26.09.2009 18:11

Ja tak wam sie nie podoba polska liga to przełączcie na Real albo Arsenal. Wiadomo, ze poziom naszej ligi jest słaby, więc nie mam pojęcia czemu niektórzy wydają się tacy zdziwieni i non stop narzekają.

Mam nadzieje, że szybko strzelimy trzecią bramkę, bo Polonia może wyrównać z niczego, a strata punktów będzie blamażem. Na plus na pewno Małecki, Jirsak, moze też Diaz i Piotrek Brożek. Z kolei słabiutko Kirm i czuje, że to jego dziś zmieni Ćwielong.

wislak1986 26.09.2009 18:11

Po pierwszej połowie zdecydowany pozytyw to Jirsak, chociaż parę razy stracił piłkę w środku boiska

Kirm mało widoczny...szkoda chłopaka widząc jak gra w reprezentacji.

Ogólnie poziom meczu poniżej przeciętnej.

yogul 26.09.2009 18:12

Kirm dla mnie to jest taki patałach, niewypał, że brak mi słów.
Ambicja naszych piłkarzy jest powalająca.
Kibice też świetnie.
Głowa jak nie Głowa same złe interewencje.
Za łatwo wygrywamy, pewnie dostaniemy napoczątku drugiej na 2:2 i będzie remis, chce już mecze we Wrocławiu i we Wronkach - tam pokażamy mam nadzieję ładną piłkę.

Jirsak natomiast dobbrzee ! :D

tofik 26.09.2009 18:14

Kirm z każdym spotkaniem co raz słabszy. Gdy ma piłkę, to ruszą się jakby go ktoś wrzątkiem oblał. Chaotyczny strasznie. Zmieniłbym go na Ćwielonga, a Jirsaka wrócił do środka.

Poza tym Polonia przestraszona jak większość drużyn i dodatkowo słaba. Plusem jest na pewno Jirsak, który chyba wyhodował przez okres siedzenia na ławce jaja. Bo gra odrobinę pewniej, pokazuje się do podań.

wislak1986 26.09.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 797444)
Kirm dla mnie to jest taki patałach, niewypał, że brak mi słów.


Chłopie pomyśl zanim coś napiszesz...gość ma widoczne problemy z aklimatyzacją.

Jest różnica w zdaniu "Kirm gra jak patałach" a "Kirm gra dzisiaj jak patałach"

Żuczek 26.09.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brasilia79 (Post 797440)
Ten Pawełek to jakiś magnez ma w sobie, że piłka tak lubi do niego latać?

Tylko chyba ustawiony nie tym biegunem, co trzeba, bo piłka najczęściej to się od niego odbija...

podszywacz 26.09.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 797425)
Mariusz Pawelek :)!! Niektorzy go juz do reprezentacji powolywali :D.

Polonie spokojnie ogramy, bo to widac, ale kolejny klops...

Zostawcie chłopaka, żaden klops, przecież rykoszetu nie obroniłby żaden, nawet najlepszy bramkarz. Pawełek jak na razie gra całkiem poprawnie. A z tym stylem też przesadzacie, gra się tak jak rywal pozwala. Po co się męczyć jak się kontroluje mecz?

Wizard 26.09.2009 18:16

Kirm słabiutko, Jirsak naprawdę dobrze. Odnośnie kibiców - ludzie, zainteresujcie się tematem ultrasowskim to będziecie wiedzieli czemu nie ma dopingu. Od drugiej połówki jedziemy normalnie.

Obrona Polonii katastrofalna, gdyby Wisła bardziej zdecydowanie przycisnęła to kwestią czasu jest zdobycie kolejnej bramki (bramek).

Proud 26.09.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 797439)
*Pioneer*- widzę, że jestes już tu długo więc:
1. co cię tak długo trzyma przy Wiśle [tym samym, polskiej piłce]????
2. nie musisz oglądać :]
3. jaki związek i otoczka- taka liga i poziom. :]

1. bo może kocha ten klub...bo to uczucie to coś wiecej niż sport i umiejętności.
2. Jako że ogląda, to chyba ma prawo wyraźić swoją opinię. Która jest zreszta słuszna.
3. Otoczka stworzona przez C+ zamazuje nam prawdziwy obraz Ligi...jest znacznie słabsza.
:P
pobawiłem się w adwokata:-p

nie wiem co Diaz robi na skrzydle. Kirm znów słaby. Mały dziś ladne akcje robi. Sobolewski ewidentnie w dołku jest ostatnio.

na razie Polonia słaba...ale trzeba 3 bramke strzelić koniecznie.

Markus 26.09.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie_ (Post 797441)
Ja tak wam sie nie podoba polska liga to przełączcie na Real albo Arsenal. Wiadomo, ze poziom naszej ligi jest słaby, więc nie mam pojęcia czemu niektórzy wydają się tacy zdziwieni i non stop narzekają.

Oczywiście można być głuchym na poziom gry, pisać podobne tekściki i potem zaliczać nowe Lewadie z rozdziawioną ze zdziwienia miną, albo mieć świadomość miejsca, w którym jesteśmy, aby próbować cokolwiek z tym zrobić.

Mi się bardziej podoba ta druga ewenrualność.

crazykaro 26.09.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Poul1983 (Post 797432)
Pawełek to jednak jest bramkarski gigant, tylko jemu sie takie sytuacje zdarzają

A czemu nie napierd*lasz na Marcelo który wpakowałby piłke do bramki nawet gdyby Pawełek jej nie dotknął:-P

aNouc 26.09.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 797444)
Kibice też świetnie.

jak nie rozumiesz pewnych rzeczy to zawrzyj buzie, to tak na przyszlość..
pierdzi taki w fotel i będzie komentował aspekty kibicowskie o których gówno zresztą wie, i wytykał kto patałach a kto nie..

INZAGHI 26.09.2009 18:26

Gol stracony to nie wina Pawełka, ale nasz bramkarz to taki Jonasz, dopóki będzie w Wisle to naszy zespól będzie prześladowany przez pecha.

Pozbyli sie z reprezentacji Boruca, czas by w Wisle pozbyto się Pawełka.

kubanczyk 26.09.2009 18:38

Jirsak znikl...co nie dziwi.

luke1906 26.09.2009 18:41

Poziom gry obu stron w 2 połowie to jakaś kpina.
20 facetów przez 15 minut nie potrafi wymienić kilku podań i stworzyć ciekawej akcji.

For_FuN_ 26.09.2009 18:41

Kirm znowu tragicznie...kolejna sytuacja.

FraMat 26.09.2009 18:59

minimalizm, nonszalancja, brak zaangażowania, brak agresji, brak... ducha sportu.
To, co dzisiaj gra Wisła nie ma nic wspólnego ze sportem. Nie ma nic wspólnego z futbolem.
To robienie sobie jaj z ligi, z kibiców, z trenera, z klubu.

A na trybunach zamiast: "my chcemy gola", powinno byc: "Levadia, Levadia".
Chociaż i tak oni chyba tego nie zrozumieją


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl