Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 Kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 21 sierpnia godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6184)

IncognitoTSW 19.08.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 781195)
Sprzedawanie Brożka wygląda jak kupowanie przez nas bramkarza:)

Mam nadzieję, że do takiego kabaretu to z tym nie dojdzie :lol:

napój 20.08.2009 12:44

Brożek się przełamał, Łobo z Alvarezem są coraz bardziej zgrani, Głowa, Mały, Marcelo świetna forma. Nie widze tu innego wyniku jak przynajmniej 2:0 dla Nas. Strzeli dla Nas Paweł Brożek, Kirm, Małecki i może Marcelo ;)

rafalek 20.08.2009 12:50

No to 2:0 czy 4:0?;D

Ja nie miałbym nic przeciwko, aby twoja wersja się sprawdziła, ale zejdźmy na ziemię. Nigdy tyle w Gdyni nie wygraliśmy i nie sądzę, aby tak było tym razem. Sądzę, że wygramy 1:0, 2:1...no może 2:0

napój 20.08.2009 12:53

Może i nigdy, ale mam nadzieje, że teraz tak będzie ;)

moskit 20.08.2009 19:38

Mam zle przeczucie przed tym meczem z Arką, taka zmiana trenera jest zawsze niebezpieczna. Obym się mylił, ale kurde moze byc ciezko o zwycięstwo

Jazon 20.08.2009 20:33

Nie mamy LM, nie mamy LE, jedyne co mamy, to ligę, w której trzeba dominować i nie ma innego wyjścia. Na takich Arkach powinniśmy bezlitośnie zdobywać 3 punkty, jeżeli chcemy myśleć o obronie mistrzostwa. Nie ma przebacz. Mam nadzieję, że wszyscy w Wiśle dobrze rozumieją tę sytuację i wśród piłkarzy jest odpowiednia motywacja. Mecz z Arką może być ciężki, ale sądzę, że tylko do zdobycia przez nas pierwszej bramki. Potem piłkarze się mentalnie odblokują, Arka nie mająca nic do stracenia się odsłoni, i będzie można jej wpakować więcej goli. Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.

Selene 21.08.2009 08:09

Będzie 4:0 dla Wisły, hat-trick BP + brama Andraza Kirma.

Kamson 21.08.2009 09:59

Od typowania wyników macie typera i konkurs o Wiśle :)

Arek10 21.08.2009 14:44

Tak samo płakaliście przed ŁKS-em a było 4:0.Ja obstawiam dzisiaj 1:3 dla Wisełki.

wiernyTS 21.08.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 781724)
Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.


Na szczescie z tym u nas coraz lepiej. Tylko Ćwielong jeszcze musi popracowac..

mateuszFCOlkusz 21.08.2009 16:54

byle zagrać na zero z tyłu to mnie ucieszy :) i stawiam 3 z przodu ;D
wie ktoś kto ma bronic?

skeba 21.08.2009 19:01

Cytat:

wie ktoś kto ma bronic?
Pawełek..........

........ po co ? Cebanu zachował czyste konto, to niech broni dalej.

4fan_player 21.08.2009 19:15

Oszczędzamy na miejscach w autokarze/pociągu czy dlaczego jest tylko 6 zawodników na rezerwie? I to nie pierwszy raz.

alterego 21.08.2009 19:18

czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?


...


błazny

Zwitter 21.08.2009 19:19

Pawełek nam własnie dupe uratował

Stavanger 21.08.2009 19:20

Arka wcale się nie broni w tym meczu.

wislacki 21.08.2009 19:21

Co oni robią?! Zaraz coś wpadnie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 782275)
czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?

Śpiewają nie tylko to. Odpowiedzieć dziś możemy jedynie golem.

skeba 21.08.2009 19:23

Gramy z najgorszą drużyną, obok Zagłębia, pamiętajmy o tym, bo narazie widzę, jak Arka stawia warunki.
Może tak jednak Cantoro zamiast Diaza, bo chłopak już od dłuższego czasu nic nie pokazuje

alterego 21.08.2009 19:23

najlepiej 3 golami... zamknie im to rybie usteczka

Eustachy 21.08.2009 19:25

Zagrania Lobodzinskiego z glowy sa tak nieudolne, ze az zal ogarnia. On nawet nie potrafi dobrze obliczyc momentu, w ktorym nalezy wyskoczyc do gory, nie mowiac juz o precyzji.

Jaroo1 21.08.2009 19:27

Co juz troche gorzej gramy i juz musisz po Łobo jechac?! A kto lepiej od łobo gra w tym meczu?!
Teraz Łobo zle za chwile Pawełek bedzie ofiara, zalosne!

Stavanger 21.08.2009 19:29

Topornie gramy z tą Arką:/

alterego 21.08.2009 19:30

13 dośrodkowań Arki...
2 Wisły

Illargui 21.08.2009 19:33

Jak na razie ten mecz ne przypomina meczow polskiej ligi - szybkość, waleczność ... Wisła musi przejąć grę, bo to Arka dyktuje warunki :foch: , ale moim zdaniem Arce niebawem braknie sił

Evenstar 21.08.2009 19:34

Trzeba uczciwie przyznać, że Małecki narazie nie prezentuje się zbyt dobrze, dużo strat. Ale czekam na poprawę!

iiYama 21.08.2009 19:35

Daliśmy sobie narzucić ich styl gry, młóckę zamiast klepania piłeczką. Gdynia jest mocno nabuzowana.

skeba 21.08.2009 19:37

Gdynia gra pressingiem i nam utrudnia całkowicie. Wisłą narazie kiepsko, ale jeszcze godzina gry.
Stratu punktów nie wskazana

alterego 21.08.2009 19:41

w środku Arka dramatycznie zagęściła...

mrozonek 21.08.2009 19:42

z tego co widze, to Arka plynie po Wiśle jak na razie.
liczę na mały szkwał !!

banasik 21.08.2009 19:50

JEST ****A !!!!

No coś nieprawdopodobnego :lol:

cpc88 21.08.2009 19:51

Hahaha Bramka Stadiony Swiata!!

iiYama 21.08.2009 19:51

Eeeeeeeeehehehehhe, dziękujemy Panu :lol:

Za....ista wkrętka, prosimy o więcej :lol:

Zwitter 21.08.2009 19:52

Ale jaja, uprzedził małego i strzelił do swojej bramki :D

alterego 21.08.2009 19:52

strasznie mu zeszła... :P

Galileo 21.08.2009 19:52

Bardzo dobre spotkanie w Gdyni, szybkie akcje z obydwu stron, z lekkim wskazaniem jednak na Arkowców, którzy zdecydowanie atakują i stwarzają niebezpieczne sytuacje pod bramką Pawełka, ale dzięki temu mamy okazje do kontrataków, po jednym z nich Brozio mógł wpisać się na listę strzelców, niestety nie trafił w światło bramki lobując Bledzewskiego. Noo i na koniec pierwszej połowy Mrowiec pięknym strzałem wyręczył naszych piłkarzy :)

tranceaddict 21.08.2009 19:52

Splace sie Wisle, bo to byly zawodnik

felipe 21.08.2009 19:52

Mrowiec koniem trojańskim :D

Lysy 21.08.2009 19:53

ahahahhahahahahhahahhahahahahhahahhaha no nie mogę jaki goool http://www.insomnia.pl/buziaki/7.gif brawo Małecki!

zidanemarcin 21.08.2009 19:53

Gol kolejki :D

A nawet sezonu :pobity:

For_FuN_ 21.08.2009 19:53

Haha, Mrowiec chyba zapomnial, ze juz nie gra w Wisle :D...piekny strzal!

Szkoda, ze Malecki taki chimeryczny, bo odegranie Brozka wielka klasa.

Pawelek tez zasluguje na jedno zdanie - bardzo dobrze dzisiaj, uratowal nam 2 razy tylek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl