![]() |
Cytat:
|
Brożek się przełamał, Łobo z Alvarezem są coraz bardziej zgrani, Głowa, Mały, Marcelo świetna forma. Nie widze tu innego wyniku jak przynajmniej 2:0 dla Nas. Strzeli dla Nas Paweł Brożek, Kirm, Małecki i może Marcelo ;)
|
No to 2:0 czy 4:0?;D
Ja nie miałbym nic przeciwko, aby twoja wersja się sprawdziła, ale zejdźmy na ziemię. Nigdy tyle w Gdyni nie wygraliśmy i nie sądzę, aby tak było tym razem. Sądzę, że wygramy 1:0, 2:1...no może 2:0 |
Może i nigdy, ale mam nadzieje, że teraz tak będzie ;)
|
Mam zle przeczucie przed tym meczem z Arką, taka zmiana trenera jest zawsze niebezpieczna. Obym się mylił, ale kurde moze byc ciezko o zwycięstwo
|
Nie mamy LM, nie mamy LE, jedyne co mamy, to ligę, w której trzeba dominować i nie ma innego wyjścia. Na takich Arkach powinniśmy bezlitośnie zdobywać 3 punkty, jeżeli chcemy myśleć o obronie mistrzostwa. Nie ma przebacz. Mam nadzieję, że wszyscy w Wiśle dobrze rozumieją tę sytuację i wśród piłkarzy jest odpowiednia motywacja. Mecz z Arką może być ciężki, ale sądzę, że tylko do zdobycia przez nas pierwszej bramki. Potem piłkarze się mentalnie odblokują, Arka nie mająca nic do stracenia się odsłoni, i będzie można jej wpakować więcej goli. Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.
|
Będzie 4:0 dla Wisły, hat-trick BP + brama Andraza Kirma.
|
Od typowania wyników macie typera i konkurs o Wiśle :)
|
Tak samo płakaliście przed ŁKS-em a było 4:0.Ja obstawiam dzisiaj 1:3 dla Wisełki.
|
Cytat:
Na szczescie z tym u nas coraz lepiej. Tylko Ćwielong jeszcze musi popracowac.. |
byle zagrać na zero z tyłu to mnie ucieszy :) i stawiam 3 z przodu ;D
wie ktoś kto ma bronic? |
Cytat:
........ po co ? Cebanu zachował czyste konto, to niech broni dalej. |
Oszczędzamy na miejscach w autokarze/pociągu czy dlaczego jest tylko 6 zawodników na rezerwie? I to nie pierwszy raz.
|
czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?
... błazny |
Pawełek nam własnie dupe uratował
|
Arka wcale się nie broni w tym meczu.
|
Co oni robią?! Zaraz coś wpadnie...
Cytat:
|
Gramy z najgorszą drużyną, obok Zagłębia, pamiętajmy o tym, bo narazie widzę, jak Arka stawia warunki.
Może tak jednak Cantoro zamiast Diaza, bo chłopak już od dłuższego czasu nic nie pokazuje |
najlepiej 3 golami... zamknie im to rybie usteczka
|
Zagrania Lobodzinskiego z glowy sa tak nieudolne, ze az zal ogarnia. On nawet nie potrafi dobrze obliczyc momentu, w ktorym nalezy wyskoczyc do gory, nie mowiac juz o precyzji.
|
Co juz troche gorzej gramy i juz musisz po Łobo jechac?! A kto lepiej od łobo gra w tym meczu?!
Teraz Łobo zle za chwile Pawełek bedzie ofiara, zalosne! |
Topornie gramy z tą Arką:/
|
13 dośrodkowań Arki...
2 Wisły |
Jak na razie ten mecz ne przypomina meczow polskiej ligi - szybkość, waleczność ... Wisła musi przejąć grę, bo to Arka dyktuje warunki :foch: , ale moim zdaniem Arce niebawem braknie sił
|
Trzeba uczciwie przyznać, że Małecki narazie nie prezentuje się zbyt dobrze, dużo strat. Ale czekam na poprawę!
|
Daliśmy sobie narzucić ich styl gry, młóckę zamiast klepania piłeczką. Gdynia jest mocno nabuzowana.
|
Gdynia gra pressingiem i nam utrudnia całkowicie. Wisłą narazie kiepsko, ale jeszcze godzina gry.
Stratu punktów nie wskazana |
w środku Arka dramatycznie zagęściła...
|
z tego co widze, to Arka plynie po Wiśle jak na razie.
liczę na mały szkwał !! |
JEST ****A !!!!
No coś nieprawdopodobnego :lol: |
Hahaha Bramka Stadiony Swiata!!
|
Eeeeeeeeehehehehhe, dziękujemy Panu :lol:
Za....ista wkrętka, prosimy o więcej :lol: |
Ale jaja, uprzedził małego i strzelił do swojej bramki :D
|
strasznie mu zeszła... :P
|
Bardzo dobre spotkanie w Gdyni, szybkie akcje z obydwu stron, z lekkim wskazaniem jednak na Arkowców, którzy zdecydowanie atakują i stwarzają niebezpieczne sytuacje pod bramką Pawełka, ale dzięki temu mamy okazje do kontrataków, po jednym z nich Brozio mógł wpisać się na listę strzelców, niestety nie trafił w światło bramki lobując Bledzewskiego. Noo i na koniec pierwszej połowy Mrowiec pięknym strzałem wyręczył naszych piłkarzy :)
|
Splace sie Wisle, bo to byly zawodnik
|
Mrowiec koniem trojańskim :D
|
ahahahhahahahahhahahhahahahahhahahhaha no nie mogę jaki goool http://www.insomnia.pl/buziaki/7.gif brawo Małecki!
|
Gol kolejki :D
A nawet sezonu :pobity: |
Haha, Mrowiec chyba zapomnial, ze juz nie gra w Wisle :D...piekny strzal!
Szkoda, ze Malecki taki chimeryczny, bo odegranie Brozka wielka klasa. Pawelek tez zasluguje na jedno zdanie - bardzo dobrze dzisiaj, uratowal nam 2 razy tylek. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl