![]() |
Mecz pewnie będzie podobny do tego w PP - oby wygrana jak wtedy 2-1 dla nas.
Górnik może nie atakuje olśniewająco ale ma dobre stałe fragmenty gry + dobra obrona i może być ciężko. Mimo to trzeba wygrać - choćby 1-0:D |
bardziej niż meczu z Górnikiem bał bym sie spotkania z ŁKS-em czy z Piastem.Zabrzanie prezentują sie znacznie słabiej niż te dwa zespoły.Takie mecze jak z Górnikiem marzac o mistrzostwie trzeba pewnie wygrywac
|
nie będziemy pokazać grę na satelitarnej, proszę podać link w Internecie, w którym będą wyświetlane
|
Będzie jakaś oprawa na Górniku?
|
podaj dalej...
Cytat:
|
Cytat:
co się dzieje z ludzmi - nie ma oprawy? nie idę słąbo grają? nie idę pada deszcz? co z tego, że dach. jak stoję po kiełbaskę to nie mam dachu, nie idę. co do meczu: liczę na Ćwielonga. czuję, że jak on się w końcu rozchula, to powieziemy żaboli wysoko. Wiśle mistrza, Górnikowi spadku, a Legii zwycięstwa z Amicą. |
Cytat:
|
na tym etapie w pojedynkach najbliższych rywali remis zawsze najlepszy, bo do nich idą dwa oczka (po jednym) a nie trzy.
Ale to jeszcze bez większego znaczenia, tylko jeden wynik jest ważny: nasz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jazda z nimi od początku i już. Nieważny styl i finezja najważniejsze to 3 punkty.
|
Ciężki mecz. Ja zawsze mam szacunek do pracy Henrego. Potrafi poukładać drużynę. W Zabrzu był remis na własne życzenie. Teraz na stratę punktów pozwolić sobie nie można.
|
Cytat:
Przychodzisz dla Oprawy - czy dla Wisły ?? Pozdrawiam. |
Cytat:
Nie rozumiem twojej odpowiedzi. W momencie, w którym ja miałbym 600 kilometrów do Krakowa, to szczerze mówiąc na obecność oprawy lałbym ciepłym moczem i jeśli tylko miałbym szansę być na meczu Wisły, to przyjeżdżałbym bez gadania. Chodzi o to, że oprawy są fajne. Ultra wkłada w nie mnóstwo pracy, pieniędzy, które poniekąd wkładamy także my wszyscy wrzucający do puch, i czasu wolnego. Jednak mimo to, obecność oprawy na meczu nie ma prawa decydować o tym, czy będziesz na meczu. wybaczcie offtopa. |
No to zeby sie niektorzy nie przejechali tym lekcewazeniem Gornika. Poukladany zespol, zaczyna byc widac reke Kasperczaka. Moze bez gwiazd, ale solidna druzyna, wybiegana, potrafia zagrac kombinacyjnie, przede wszystkim mysla na boisku. Na szczescie Skorza zdaje sobie z tego sprawe.
PAWELEK BASZCZU-MARCELO-GLOWACKI-BROZEK MALECKI-CANTORO-SOBOLEWSKI-DIAZ BROZEK-CWIELONG(BOGUSKI) ps. Pepe udowodnil, ze jest w stanie spudlowac z kazdej pozycji ;) ale chcialbym go zobaczyc w ataku z Brozkiem ps2. Caly czas brakuje w drugiej linii takiej osbowosci jak Cantoro. tu nawet nie chodzi o jakies cuda, ktorych moglby dokonac, ale zwykle przytrzymanie pilki, przesuniecie druzyny do przodu. Niestety w zestawie Diaz-Sobol gramy z nalogowym wybijaniem pilki na pale. W Gdyni wygladalismy po przerwie jak drugoligowa druzyna. Wynik typuje 1:0 po sakramencko ciezkim boju i bramce w 87min |
Na pewno będzie to trudny mecz.Cała drużyna będzie musiała zapierdalaj przez 90 minut i grać na 0 z tyłu Górnik według mnie będzie grał defensywnie będą grać kontrą...Myślę , że jeśli cała drużyna zagra na maksa to powinno być dobrze.Skorża powinien ich porządnie zmotywować i pobudzić do walki !! TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !
|
Trzeba od poczatku mocna ruszyc do przodu bo Gornik bedzie mial w planach albo gre z kontry albo zagraja otwarcie zeby nas zaskoczyc , zatem to my od poczatku musi ruszyc z calych sil,zeby sie pogubili .Byle ich nasi , po ostatnich dobrych wystepach nie zlekcewazyli ,bo strata punktó u siebie to koniec z marzeniami o Mistrzostwie
|
Cytat:
|
W ogóle Pawełek nie powinien wybijać piłek spoza pola karnego, szybciej serce bije, trzeba myśleć czy piłka poleci wyżej niz 3 metry
Ale w ostatnich 3 meczach Pawełek broni dobrze, żeby utrzymal forme do konca sezonu |
Myślę że chłopaki już wykożystali limit odpuszczonych meczów w tym sezonie:) Nie ma innej opcji niż zwycięstwo:]
|
Cytat:
Niech laduje z calej sily przed siebie byle daleko i wysoko i bedzie git, i niech chlopaki tylko pamietaja zeby pilek w swiatlo bramki nie posylac. Nie znam zadnego dobrego bramkarza ktory gralby dobrze nogami.MU mial takiego jednego magika BARTEZA i te jego kiwki w polu kranym i przed skonczyly sie kilkoma frajerskimi bramkami. Przepraszam za post pod postem ale cos mi sie po.... |
Boruc gra dobrze nogami.
Serio mówię. A że ostatnio się chłop sypnął na całego to już inna sprawa. A co do tematu, to mam nadzieję, że Górnik się nie zamuruje, bo będzie ciężko... |
Wg tego artykułu, który właśnie ukazał się na stronie głównej, KSG przyjedzie walczyć jak równy z równym. :D Cieszą się na ten mecz, bo trudno im się gra z murującym bramkę przeciwnikiem (ciekawe skąd to wiedzą, że skoro jeszcze nikt przed nimi się nie murował :lol: ).
|
Boję się podejścia naszych zawodników do meczu z Górnikiem typu ; Przyjechały ogórki ze Śląska ,pukniemy im kilka sztuk i będzie po robocie.
Oglądałem grę zabrzan w kilku meczach i na prawdę nie wyglada ona tak żle,jak wskazuje miejsce w tabeli. Przestrzegałbym więc przed "spacerkiem',co oczywiscie nie znaczy ,że należy się ich bać. |
Cytat:
Tylko wtedy 99 procent pilek jest oddanych przeciwnikowi... dla mnie takie ladowanie przed siebie to tak jakby walil w aut.. Nie lepiej spokojnie do baszcza albo brozka ? |
Jeżeli ktoś komuś ma tu coś do udowodnienia to tylko Kasperczak Cupiałowi.
Mecz niewątpliwie będzie bardzo ciekawy, ale liczę, że będzie to pierwsze w tej rundzie spotkanie, które wygramy przekonująco. Stawiam 3-0 dla nas. -- Jak to jest z Kasperczakiem? Wisła nadal płaci mu kontrakt, czy sprawa rozstrzygnęła się przed jakimś sądem? |
Cytat:
Tak na pewno bylo by lepiej ale jest to balansowanie na krawedzi a w momecie ataku na bramkarza wystarczy brobny blad i jest bramka. Wiec jestem ciekawy co wtedy bys pisal o Pawelku jak by sie mu taki farfloc przytrafil. Smiem twierdzic ze nic dobrego. Daleki wykop pilki nawet do przeciwnika to jest odsuniecie ataku na ich polowe i danie czasu na ustawienie obrony. Bylem bramkarzem i uczono mnie w klubach ze co jest za linia pola karnego wybic jak najszybciej i powrot do bramki i smiem twierdzic ze wiekszosc trenerow bramkarzy powie dokladnie to samo. A po puszczonej bramce z kiwki to od trenera uslyszy kilka nieprzyjemnych slow A co do meczu to Gornik bedzie kozaczyl do pierwszej straconej bramki i czym szybciej zdobedziemy gola tymm szybciej ustawimy sobie mecz a co za tym idzie wiecej bramek |
Cytat:
Ja wcale nie mowie o tym aby ktos sie z kims kiwal :) Nie twierdze tez ze nalezy wprowadzac pilke poprzez obroncow w przypadku wysokiego pressingu. ale .. .w momencie kiedy np. taka arka siedziala sobie na wlasnej polowie to dla mnie bez sensu byly te wykopy. Poporostu wydaje mi sie, ze Pawelek wali pilka przed siebie niewazne czy jest taka potrzeba (np. wysoki pressing, chec rozpoczecia kontry itp) czy tez nie. |
.. a do meczu... Ja mam ogromna nadzieje, ze wkoncu : Moze Wtorek dostanie jakas szanse
2) Rafalowi nie bedzie odskakiwac pilka na 5 metrow 3) Moze wejdzie Tomas 4) Wygramy 3 mecz z rzedu co chyba w tym sezonie sie nie zdarzylo :) |
Cytat:
|
Małek by nie mógł bo jest ze Śląska.
|
Cytat:
Zauważ ze tak gra wiekszosc zespołow na nasyzm stadionie. Dopoki jest remis to jakos grają ,jak cos strzelimy to prawie pewne ze zaraz padna nastepne bramki. Gornik gra o zycie,ale spodziewam sie ze tą porażke maja "wliczoną" ,bo pozniej zaczynaja mi sie "prawdziwe" serie...Lechia,Lks,Cracovia. My musimy wygrac !! |
To będzie bardzo ciężki mecz - nie liczę na zwycięstwo więcej niż 1 bramką. Jeśli wygramy, to będę zadowolony.
Dlaczego? Bo nie mamy ataku, a Górnik nie gra wcale takiej padaki, jak się wielu wydaje. |
bedzie komplet, nie ma bata ;PP
aha, w razie naszej viktoryji , to proponuje spiewke na dwie strony albo z pilkarzami: - LIDERA MAMY !!..... - I GO W NIEDZIELE ODDAMY !! :) |
Nie wiadomo czy Brożek zagra od 1 minuty,ale mam nadzieje ,że po tym co pokazał w Gdyni Ćwielong ,Pepe zasiadzie na ławie rezerwowych.Moze dać szanse Beto od poczatku meczu ?
|
Cytat:
I: Wisła - Bytom 1:0 II: Polonia W. - Wisła 0:2 III: Wisła - GKS 2:1. Ale to były zamierzchłe czasy. W obronie grał wtedy Cleber, na Reymonta przyjeżdżali piłkarze klasy światowej (nic nie ujmując naszej lidze, Barcelona i Tottenham to poziom o dwie-trzy klasy wyższy). Biała Gwiazda zremisowała przy Kałuży, u siebie przegrała wysoko z Lechem i cały plan fajnego i miłego sezonu w ekstraklasie poszedł w cholerę ;) Za to dużo emocji mamy. |
Cytat:
i w dodatku cały mecz nie pewnie broni... |
Cytat:
A co do meczu - wygrać byle jak, najlepiej znowu po fuksiarskiej bramce obrońcy żeby się w Warszawie i Poznaniu wściekali, jakiego to my znowu farta nie mamy :D |
Cytat:
hehehehe, Barcelona o 2-3 poziomy wyżej, optymista jesteś towarzyszu :) oni obecnie uprawiają całkiem inny sport do dziś się zastanawiam, jakim cudem udało nam się z nimi wygrać, nawet biorąc poprawkę na to, że mecz był w zasadzie o pietruszkę |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl