Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zupki Chińskie - które najlepsze... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5618)

gackos 08.04.2009 10:44

Według mnie Vifon kurczak curry (zajebiaszcze przyprawki:D) i Knorr diabolo pomidoro. Dobre sa także dania instant Knorra, które zalewa się wrzatkiem bezpośrednio do pojemnika np. makaron z sosem bolońskim lub gulaszowym.

ja_ka_ 08.04.2009 11:13

VIFON - każda pikantna ale i łagodne są lepsze niż jakiekolwiek z innej firmy. Jak się nie lubi a co za tym idzie słabo gotuje to nie było innej opcji. Emigracja, dość wczesne usamodzielnienie czasem nie pozostawiają wyboru.
Polecam ale raz na jakiś czas. Zbyt wiele witaminy E :)

M152T4L 08.04.2009 12:07

Najchętniej te z takim kwadratowym najbardziej żółtym makaronem :P Chyba amino ;)

P.e.c.h 08.04.2009 12:12

Ja tylko amino
i tylko rosół z kury
i tylko w wyjątkowych okolicznościach, bo to wybitne gówno.:p

emsi 08.04.2009 19:14

Jako, że lubię gotować to bardzo rzadko konsumuje takie specjały ale jak już to mam dwie ulubione.

Jedna to z Vifona - Krewetkowa ostra

Druga z Knorra - Ostry Boczek :)

Pozdrawiam

maciekTSW 08.04.2009 19:40

Czasami jak nie chce się nic gotować to nie ma rady...
Vifon : Krewetkowa
Knor : Gulasznikow, diabolo pomidoro, i te plastiki zalewane ^^

wisl@k_TS 08.04.2009 19:46

Gulaszowa z Amino.... mniaaaaam :D

Bartuk1906 29.04.2009 15:09

Ja tylko Vifon Krewetka Krab i Kurczak wszystko ostre :) ];-)
a polecam także gorące kubki knora:) Gulaszowa najlepsza :)
ja jem tak 2-3 razy w miesiącu :) i niech mi ktoś nie mówi że to nie zdrowe... co jest teraz zdrowe :)??
Czy kurczak z KFC jest zdrowy czy frytki z McDonald ?? NIe :)!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl