Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5561)

uher 17.04.2009 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 710026)
Jak plotki jak już jest termin wydania i Demka na X szczególnie, że tu po prostu Namco weszło w Xboxa i wydało Soul Calibura w wcześniej miało wyłączność tylko na Playa :)

Więc ja sobie spokojnie czekam na Tekkena i doceniam obie konsole jak najbardziej :)


Niestety to fakt, na stronie http://tekken.namco.com/ u dołu widnieje logo Xboxa 360.


Mam nadzieję, że nie przygrają w ch.ja tak jak z GTA, gdzie nie dość, że Bill dostał swoją wersję, to jeszcze zrobił sobie wyłączność na The Lost And Damned.

DamiannTS 17.04.2009 18:05

Sam nie mam PS czy Xboxa ale jak grałem u kuzyna to miałem wielką zajawke na Tekkena :D

uher 17.04.2009 18:31

Chodzi mi o to, że PS3 powoli traci wszystkie swoje flagowe hity, na rzecz multiplatformowości. Co do różnic to wiele jest gier, które na każdej platformie są inne, najprostszym przykładem jest FIFA 09, na konsolach widać krople potu na czołach piłkarzy, natomiast na PC ledwo co piłka jakoś tam wygląda.

Jachcik 20.04.2009 16:31

Czy na PS2, wychodzą jeszcze jakieś gry? Opłaca się jeszcze ją kupować?

Jachcik 20.04.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 711962)
nie ma najmniejszego sensu kupuj ps3 albo psp

Łatwo Ci mówić o PS3, nie mam 1000 zł aby wyłożyć na konsole.....:)

travcka 20.04.2009 18:35

Witam!

Bylby ktos chetny na wymiane PES 09 na FIFE 09 na xbox`a?

Zainteresowanych zapraszam na priv, badz 1331012

maksinho 20.04.2009 18:58

Ja ostatnio Pekin 2008 męczyłem :P O mało gałki nie wyrwałem z pada...

Kamson 11.05.2009 21:00

Za ile najtaniej kupie nówke Xboxa 360 premium 20gb lub 60gb (właśnie, opłaca sie brać 60, czy 20 wystarczy?)? Ile kosztuje przerobienie? I jaka jest szansa na zarobienie bana grając przez internet na przerobionym X'ie?

zloto 19.05.2009 15:52

Bana zalapiesz momentalnie, pograsz tydzien-miesiac, albo jeden wieczor. Bierz 60 GB, Jedna gra to okolo 5 GB, a sie nie oplaca brac juz 20 GB, ja kupilem Premium 60GB w okolice sylwka za 1000 z,l a w cenie byl jeszcze GOW 2 :D

CVC 13.06.2009 00:52

Jak się ściąga dema gier na ps3 ? I czy ktoś wie czy można/jeśli tak to jak ściągnąć uaktualnienia składów w PES 09 ?

Kamyk 13.06.2009 13:44

Była już premiera UFC 2009 Undisputed na X'a ?
Bo latałem dzisiaj po sklepach i w Saturnie pierdzielą że premiera 19 czerwca, w Empikach jeszcze nie mają chociaż wprowadzony już jest do systemu:/

A jak ktoś już posiada to proszę o recenzję:)

dymek_nhs 14.06.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 744597)
Była już premiera UFC 2009 Undisputed na X'a ?
Bo latałem dzisiaj po sklepach i w Saturnie pierdzielą że premiera 19 czerwca, w Empikach jeszcze nie mają chociaż wprowadzony już jest do systemu:/

A jak ktoś już posiada to proszę o recenzję:)

Premiera w Polsce 4 Czerwca była, chyba widziałem tą grę w piątek w empiku w gk
Gierka zajebista warto kupić.

Kamyk 14.06.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 745273)
Premiera w Polsce 4 Czerwca była, chyba widziałem tą grę w piątek w empiku w gk
Gierka zajebista warto kupić.

Pytałem wczoraj w gk i powiedzieli, że jeszcze nie jest wystawiona, chociaż mają ją w systemie (249,90 zł sic!)
No nic będę czekał. Mam zamówionego Fight Night Round 4, a tu ciągle premiere odwlekają:/

Maciejo 15.06.2009 09:16

Kamyk, spróbuj na allegro. zamówiłem ze sklepu Game Over i dostałem zaraz po premierze. a premiera była chyba jakoś pod koniec maja.

ogólnie gierka mi się podoba, mimo, że są różne głosy.
kariera wg niektórych dość nudna. mi się np. podoba to, że zaczynasz gościem, który jest można powiedzieć słaby. jeden ze styli wziąłem muay thai i nie potrafiłem high kick'ów ;) trzeba się nauczyć nowych ciosów, umawiając się na sparingi z konkretnym teamem, tam są zadania (za jedno 10pkt ) jak uzbierasz 150 pkt masz lvl 2 i masz high kick, na lvl 3 masz flying knee etc. treningi są ważne właśnie z tego względu, bo oprócz nich jest jeszcze siłownia, ale ona nie załatwia sprawy do końca ;)

najbardziej denerwujące są ciągłe autosave :/ ocipieć od tego można.

gierka wg mnie godna polecenia. podobno prawdziwa zabawa zaczyna się na live ;)

dymek_nhs 15.06.2009 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 745559)
Kamyk, spróbuj na allegro. zamówiłem ze sklepu Game Over i dostałem zaraz po premierze. a premiera była chyba jakoś pod koniec maja.

ogólnie gierka mi się podoba, mimo, że są różne głosy.
kariera wg niektórych dość nudna. mi się np. podoba to, że zaczynasz gościem, który jest można powiedzieć słaby. jeden ze styli wziąłem muay thai i nie potrafiłem high kick'ów ;) trzeba się nauczyć nowych ciosów, umawiając się na sparingi z konkretnym teamem, tam są zadania (za jedno 10pkt ) jak uzbierasz 150 pkt masz lvl 2 i masz high kick, na lvl 3 masz flying knee etc. treningi są ważne właśnie z tego względu, bo oprócz nich jest jeszcze siłownia, ale ona nie załatwia sprawy do końca ;)

najbardziej denerwujące są ciągłe autosave :/ ocipieć od tego można.

gierka wg mnie godna polecenia. podobno prawdziwa zabawa zaczyna się na live ;)

Co do tego live to nie wiem czy by ci się podobała taka zabawa jak wygrywasz z gościem a on bezczelnie ucieka wyłączając konsole, gre :P korki w domu :) i nie traci przy tym rankingu.
Wniosek z tego taki że lepiej grać z uczciwymi kolesiami albo zasiąść z kumplami w domu i powalczyć

Maciejo 15.06.2009 11:21

zawsze się tacy znajdą. tak samo było w przypadku Fify choćby.

ale:

Cytat:

There is a patch in development / testing to address the i
ssue of online cheating via disconnecting from multiplayer matches,
as well as other fixes. We can’t announce an exact date for the patch
yet, but we’re working to get it out as soon as possible.
czyli już nie będzie takich pajaców jak mówisz ;) tzn, może i będą, ale już inaczej będą traktowani.

zawszewiernyts 21.06.2009 15:12

Gdzie najtaniej dostanę w Krakowie Xboxa 360? wie ktoś może ? :P

MatiBKS 21.06.2009 15:28

ostatnio była promocja w Realu i był za 400 zł ale nie wiem czy Premium czy ten bez dysku

tofik 21.06.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatiBKS (Post 748820)
ostatnio była promocja w Realu i był za 400 zł ale nie wiem czy Premium czy ten bez dysku

To pewnie był bez.

Ja UFC grałem i moim zdaniem kiszka jest, nie warto wydawać na oryginał pieniędzy. Bardziej jestem za nowym FNR4. 3 była na wieele godzin zabawy, z 4 powinno być podobnie bo chyba nic nie zepsuli.

globoos 22.06.2009 11:51

moje pytanie brzmi : po co mi do XBOXa dysk twardy jest potrzebny? gry mam na płytach, nie chcę na to żadnej muzyki ani filmów wgrywać, jedynie by się przydało mieć na savegame jakieś miejsce... czy w takim wypadku wersja arcade będzie dobra? ;D nie powiem, robiłoby mnie kupienie sobie za 4 bańki w realu tego cuda, do tego 5 dych za przerobienie i zabawa na długie miesiące będzie ;)

dymek_nhs 22.06.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 749431)
moje pytanie brzmi : po co mi do XBOXa dysk twardy jest potrzebny? gry mam na płytach, nie chcę na to żadnej muzyki ani filmów wgrywać, jedynie by się przydało mieć na savegame jakieś miejsce... czy w takim wypadku wersja arcade będzie dobra? ;D nie powiem, robiłoby mnie kupienie sobie za 4 bańki w realu tego cuda, do tego 5 dych za przerobienie i zabawa na długie miesiące będzie ;)

256 mb pamięci może ci starczy na sejwy ale jakby ci się nagle zachciało gry na konsoli instalować to już dysk na pewno trzeba kupić
PS: :) jak już tak kalkulujesz to dolicz sobie jeszcze 50 zł na płyty (cake 10szt.)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360 tam masz taką tabelę i sobie ją przeanalizuj najlepiej (pomiń wersję core bo ta juz nie jest produkowana)

palczi 29.06.2009 12:56

podbijam pytanie a.d.najtanszego xboxa w krakowie?w realu jeszcze aktualne?ma ktos pojecie;)?

globoos 29.06.2009 13:02

w realu to już tydzień temu było nieaktualne...

zawszewiernyts 01.07.2009 13:53

Podbijam pytanie Palcziego. Wie ktoś gdize jest najtaniej ? :P

famul 01.07.2009 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 744597)
Była już premiera UFC 2009 Undisputed na X'a ?
Bo latałem dzisiaj po sklepach i w Saturnie pierdzielą że premiera 19 czerwca, w Empikach jeszcze nie mają chociaż wprowadzony już jest do systemu:/

A jak ktoś już posiada to proszę o recenzję:)

Kamyk premiera w Pl to nie wiem kiedy była ale w IRL to była już ze 3 miechy temu :D teraz jest na sale 29.99E :) a gra jednym słowem miazga:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 749431)
moje pytanie brzmi : po co mi do XBOXa dysk twardy jest potrzebny? gry mam na płytach, nie chcę na to żadnej muzyki ani filmów wgrywać, jedynie by się przydało mieć na savegame jakieś miejsce... czy w takim wypadku wersja arcade będzie dobra? ;D nie powiem, robiłoby mnie kupienie sobie za 4 bańki w realu tego cuda, do tego 5 dych za przerobienie i zabawa na długie miesiące będzie ;)

a co do tego dysku to nie służy on tylko instalowania gier , z tego co pamietam był on też potrzebny do gry online szczerze powiem jak bym miał coś wybrać to wybrał bym wersje z dyskiem 60 jest teraz wystarczające bo 20 to jednak za mało

dymek_nhs 01.07.2009 18:15

Famul niemożliwe że w Irlandii była 3 miechy temu jak premiera na świecie tej gierki to góra 1.5 miesiąca wstecz.
Chyba że była ta gra dostępna w pre-orderze.

Trudno jednoznacznie określić gdzie najtaniej (zależy jaka wersja klocka was interesuje) w marketach zawsze będzie te 2 stówy droższa.
Ja kupiłem w Multigames na Kazimierza Wielkiego za niecałe 1200 zł z 2 padem + przeróbka i narazie sobie chwale (wersja Premium).
Jeśli interesuje was zakup przez internet to tutaj dość tanio www.robson.pl (z tym że tu w ofercie nie ma wersji Arcade)
Warto polować na jakieś promocje tak jak ostatnio w Realu

famul 04.07.2009 10:35

może przesadziłem ale wiem że ze 2 miechy to ja mam już jak nic , kupiłem ja w normalnej sprzedaży nie pre ;). Zagrałem w nią może 3 razy bo nie miałem czasu , nie kupuje nigdy w pre ponieważ polityka sklepu GAME wygląda tak gra w Pre kosztuje 59.99 a po równych 3 miechach jest promocja na 39.99 e lub 35.99 zależy od gry , więc szczerze powiem nie ma się po co napalać jedyną grą która nie była poddana temu zabiegowi to Call of Duty 4 gra bardzo długo utrzymywała się w normalnej cenie 59.99 jeszcze z tego względu ze dostała tytuł Gry roku , a co do ceny samej konsoli to od czasu gdy mam swojego x-klocka to cena spadła ok 150 e , wersja premium z 60 gb dyskiem i padem wczoraj dokładnie kosztowała 229.99 e

wojtek90059 19.07.2009 00:36

Panowie mam pytanie: z jakiej strony można ściąga gry na xboxa 360?

dymek_nhs 19.07.2009 01:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 764278)
Panowie mam pytanie: z jakiej strony można ściąga gry na xboxa 360?

wszelkie strony torrentowe i prywatne trackery a ponadto to tutaj są http://x360iso.org

mic 21.07.2009 17:36

W co lepiej teraz zainwestowac ? W upgrade kompa, XBOXa 360 czy ps3 ?

ps. PS3 juz sa przerobione ?

R33 21.07.2009 20:04

Patrząc po Twoim poście to raczej xBox... PS3 nie słszałem aby były przerobione ale to i tak nie opłacalne, bo przecież Blu-Raye dużo kosztują, a nawet jak będziesz nagrywał i sciagał z neta to trochę to potrwa. No chyba, że będziesz na orginałach bazował to oczywiście PS3. XBox Ci wyjdzie nawet taniej niż upgrade kompa. Pamietaj równiez ze moc konsoli zależy też od telewizora na jakim bedziesz grał, chyba ze w gre wchodzi monitor

W kompa inwestujesz w nieskoczoność, bo zawsze może sie jakiś parametr nie zgadzać czy coś, a konsole znowu tak szybko nie wychodzą.

Sam mam podobny dylemat czy nie lepiej kupić sobie jakiegoś lapka + konsole do gier czy wydajny komputer.

mic 22.07.2009 09:30

A jak wyglada awaryjnosc PS3 i X'a ?

mic 23.07.2009 17:00

Ostatnie (chyba ;) ) juz pytanie

Bardziej oplaca sie kupic wersje bez dysku i dokupic dysk 60/120 GB, czy kupowac juz wersje premium/elite ? Chodzi mi o jakies inne korzysci niz roznica cenowa. Wersja Jasper

dymek_nhs 23.07.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 766902)
Ostatnie (chyba ;) ) juz pytanie

Bardziej oplaca sie kupic wersje bez dysku i dokupic dysk 60/120 GB, czy kupowac juz wersje premium/elite ? Chodzi mi o jakies inne korzysci niz roznica cenowa. Wersja Jasper

Jak jest z dyskiem to kup z dyskiem nie zawracaj sobie głowy różnicą cenową.
Bez dysku i tak długo nie pociągniesz. W tym momencie na rynku chyba najbardziej opłacalną wersją konsoli jest wersja Premium.
Co do awaryjności X to teraz bardzo rzadko się zdarza żeby coś się popsuło chyba że ktoś na silę chce sprawdzać czy może się konsola popsuć

Kamson 17.09.2009 16:32

Można skądś pobrać demo FIFY10 na xboxa, jak nie mam live'a?
Co lepsze, NHL10 czy NHL 2K10?

Jak to jest z internetem na przerobionej konsoli? Szybko zbanują? :D I co oznacza w tym przypadku ban? Tylko to, że nie moge korzystać z internetu?

dymek_nhs 17.09.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 793757)
Można skądś pobrać demo FIFY10 na xboxa, jak nie mam live'a?
Co lepsze, NHL10 czy NHL 2K10?

Jak to jest z internetem na przerobionej konsoli? Szybko zbanują? :D I co oznacza w tym przypadku ban? Tylko to, że nie moge korzystać z internetu?

Jak nie masz live'a to się nie da.
Z NHL10 i NHL 2k10 to jest podobna sytuacja jak z Pesem i fifą :P
Moim zdaniem lepsze 2k10 ale to kwestia gustu.

Jedni dostają bana po 2 dniach a inni 2 lata grają i jeszcze nie dostali. Kwestia farta.
Jak cię korci gra przez neta to zawsze na najnowszym flashu i zawsze po premierze gierki (ZAWSZE Sprawdzaj obrazy gier abgx360 i aplikuj stealth patche)

Ban oznacza koniec twojej kariery z XBL na konsoli

Jak coś nie jasno wytłumaczyłem to zapraszam na pm

MatMario 18.09.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 793946)
Jak nie masz live'a to się nie da.

Jak się nie da jak sie da!
Tu masz demo:
http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php...=1035&start=60
lub tutaj
http://precyl.pl/konsole-download/25...o-xbox360.html


Tu instrukcja jak nagrać
http://forum.pclab.pl/t325807.html

Maciejo 18.09.2009 06:18

tutaj z Rapida:

http://rapidshare.com/files/27805655...emo.part01.rar
http://rapidshare.com/files/27805836...emo.part02.rar
http://rapidshare.com/files/27806127...emo.part03.rar
http://rapidshare.com/files/27806351...emo.part04.rar
http://rapidshare.com/files/27806789...emo.part05.rar
http://rapidshare.com/files/27807063...emo.part06.rar
http://rapidshare.com/files/27807368...emo.part07.rar
http://rapidshare.com/files/27807785...emo.part08.rar
http://rapidshare.com/files/27807531...emo.part09.rar


cały folder content zgrywasz na płytkę, wsadzasz do napędu i potem wchodzisz w bibliotekę gier i tam będziesz miał demko.

sam tak zrobiłem, bo mam konto na US, a tu dopiero się ukazało wczoraj i nie byłem zadowolony. tzn z samej rozgrywki to bajka, ale płytka czasem przycinała i w ogóle kaszanka raczej tak grać z płytki.

Kamson 02.10.2009 19:51

Nie udało sie wygrać FIFY w konkursie na TWSD, portfel pusty... znalazł już ktoś w sieci polską wersje dziesiątki na xboxa? :D

stawski 03.10.2009 11:14

Nie wstyd Wam??
Mnie mamusia nauczyła że kraść nie wolno.
Mic zainwestuj w PS3. Ja kupiłem rok temu używaną 60-tkę (teżjużrok pracowała) i nie mam żednych problemów. a xboxa kup jak Ci w domu zimno. Pięknie grzeje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl