![]() |
Cytat:
Niestety to fakt, na stronie http://tekken.namco.com/ u dołu widnieje logo Xboxa 360. Mam nadzieję, że nie przygrają w ch.ja tak jak z GTA, gdzie nie dość, że Bill dostał swoją wersję, to jeszcze zrobił sobie wyłączność na The Lost And Damned. |
Sam nie mam PS czy Xboxa ale jak grałem u kuzyna to miałem wielką zajawke na Tekkena :D
|
Chodzi mi o to, że PS3 powoli traci wszystkie swoje flagowe hity, na rzecz multiplatformowości. Co do różnic to wiele jest gier, które na każdej platformie są inne, najprostszym przykładem jest FIFA 09, na konsolach widać krople potu na czołach piłkarzy, natomiast na PC ledwo co piłka jakoś tam wygląda.
|
Czy na PS2, wychodzą jeszcze jakieś gry? Opłaca się jeszcze ją kupować?
|
Cytat:
|
Witam!
Bylby ktos chetny na wymiane PES 09 na FIFE 09 na xbox`a? Zainteresowanych zapraszam na priv, badz 1331012 |
Ja ostatnio Pekin 2008 męczyłem :P O mało gałki nie wyrwałem z pada...
|
Za ile najtaniej kupie nówke Xboxa 360 premium 20gb lub 60gb (właśnie, opłaca sie brać 60, czy 20 wystarczy?)? Ile kosztuje przerobienie? I jaka jest szansa na zarobienie bana grając przez internet na przerobionym X'ie?
|
Bana zalapiesz momentalnie, pograsz tydzien-miesiac, albo jeden wieczor. Bierz 60 GB, Jedna gra to okolo 5 GB, a sie nie oplaca brac juz 20 GB, ja kupilem Premium 60GB w okolice sylwka za 1000 z,l a w cenie byl jeszcze GOW 2 :D
|
Jak się ściąga dema gier na ps3 ? I czy ktoś wie czy można/jeśli tak to jak ściągnąć uaktualnienia składów w PES 09 ?
|
Była już premiera UFC 2009 Undisputed na X'a ?
Bo latałem dzisiaj po sklepach i w Saturnie pierdzielą że premiera 19 czerwca, w Empikach jeszcze nie mają chociaż wprowadzony już jest do systemu:/ A jak ktoś już posiada to proszę o recenzję:) |
Cytat:
Gierka zajebista warto kupić. |
Cytat:
No nic będę czekał. Mam zamówionego Fight Night Round 4, a tu ciągle premiere odwlekają:/ |
Kamyk, spróbuj na allegro. zamówiłem ze sklepu Game Over i dostałem zaraz po premierze. a premiera była chyba jakoś pod koniec maja.
ogólnie gierka mi się podoba, mimo, że są różne głosy. kariera wg niektórych dość nudna. mi się np. podoba to, że zaczynasz gościem, który jest można powiedzieć słaby. jeden ze styli wziąłem muay thai i nie potrafiłem high kick'ów ;) trzeba się nauczyć nowych ciosów, umawiając się na sparingi z konkretnym teamem, tam są zadania (za jedno 10pkt ) jak uzbierasz 150 pkt masz lvl 2 i masz high kick, na lvl 3 masz flying knee etc. treningi są ważne właśnie z tego względu, bo oprócz nich jest jeszcze siłownia, ale ona nie załatwia sprawy do końca ;) najbardziej denerwujące są ciągłe autosave :/ ocipieć od tego można. gierka wg mnie godna polecenia. podobno prawdziwa zabawa zaczyna się na live ;) |
Cytat:
Wniosek z tego taki że lepiej grać z uczciwymi kolesiami albo zasiąść z kumplami w domu i powalczyć |
zawsze się tacy znajdą. tak samo było w przypadku Fify choćby.
ale: Cytat:
|
Gdzie najtaniej dostanę w Krakowie Xboxa 360? wie ktoś może ? :P
|
ostatnio była promocja w Realu i był za 400 zł ale nie wiem czy Premium czy ten bez dysku
|
Cytat:
Ja UFC grałem i moim zdaniem kiszka jest, nie warto wydawać na oryginał pieniędzy. Bardziej jestem za nowym FNR4. 3 była na wieele godzin zabawy, z 4 powinno być podobnie bo chyba nic nie zepsuli. |
moje pytanie brzmi : po co mi do XBOXa dysk twardy jest potrzebny? gry mam na płytach, nie chcę na to żadnej muzyki ani filmów wgrywać, jedynie by się przydało mieć na savegame jakieś miejsce... czy w takim wypadku wersja arcade będzie dobra? ;D nie powiem, robiłoby mnie kupienie sobie za 4 bańki w realu tego cuda, do tego 5 dych za przerobienie i zabawa na długie miesiące będzie ;)
|
Cytat:
PS: :) jak już tak kalkulujesz to dolicz sobie jeszcze 50 zł na płyty (cake 10szt.) http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360 tam masz taką tabelę i sobie ją przeanalizuj najlepiej (pomiń wersję core bo ta juz nie jest produkowana) |
podbijam pytanie a.d.najtanszego xboxa w krakowie?w realu jeszcze aktualne?ma ktos pojecie;)?
|
w realu to już tydzień temu było nieaktualne...
|
Podbijam pytanie Palcziego. Wie ktoś gdize jest najtaniej ? :P
|
Cytat:
Cytat:
|
Famul niemożliwe że w Irlandii była 3 miechy temu jak premiera na świecie tej gierki to góra 1.5 miesiąca wstecz.
Chyba że była ta gra dostępna w pre-orderze. Trudno jednoznacznie określić gdzie najtaniej (zależy jaka wersja klocka was interesuje) w marketach zawsze będzie te 2 stówy droższa. Ja kupiłem w Multigames na Kazimierza Wielkiego za niecałe 1200 zł z 2 padem + przeróbka i narazie sobie chwale (wersja Premium). Jeśli interesuje was zakup przez internet to tutaj dość tanio www.robson.pl (z tym że tu w ofercie nie ma wersji Arcade) Warto polować na jakieś promocje tak jak ostatnio w Realu |
może przesadziłem ale wiem że ze 2 miechy to ja mam już jak nic , kupiłem ja w normalnej sprzedaży nie pre ;). Zagrałem w nią może 3 razy bo nie miałem czasu , nie kupuje nigdy w pre ponieważ polityka sklepu GAME wygląda tak gra w Pre kosztuje 59.99 a po równych 3 miechach jest promocja na 39.99 e lub 35.99 zależy od gry , więc szczerze powiem nie ma się po co napalać jedyną grą która nie była poddana temu zabiegowi to Call of Duty 4 gra bardzo długo utrzymywała się w normalnej cenie 59.99 jeszcze z tego względu ze dostała tytuł Gry roku , a co do ceny samej konsoli to od czasu gdy mam swojego x-klocka to cena spadła ok 150 e , wersja premium z 60 gb dyskiem i padem wczoraj dokładnie kosztowała 229.99 e
|
Panowie mam pytanie: z jakiej strony można ściąga gry na xboxa 360?
|
Cytat:
|
W co lepiej teraz zainwestowac ? W upgrade kompa, XBOXa 360 czy ps3 ?
ps. PS3 juz sa przerobione ? |
Patrząc po Twoim poście to raczej xBox... PS3 nie słszałem aby były przerobione ale to i tak nie opłacalne, bo przecież Blu-Raye dużo kosztują, a nawet jak będziesz nagrywał i sciagał z neta to trochę to potrwa. No chyba, że będziesz na orginałach bazował to oczywiście PS3. XBox Ci wyjdzie nawet taniej niż upgrade kompa. Pamietaj równiez ze moc konsoli zależy też od telewizora na jakim bedziesz grał, chyba ze w gre wchodzi monitor
W kompa inwestujesz w nieskoczoność, bo zawsze może sie jakiś parametr nie zgadzać czy coś, a konsole znowu tak szybko nie wychodzą. Sam mam podobny dylemat czy nie lepiej kupić sobie jakiegoś lapka + konsole do gier czy wydajny komputer. |
A jak wyglada awaryjnosc PS3 i X'a ?
|
Ostatnie (chyba ;) ) juz pytanie
Bardziej oplaca sie kupic wersje bez dysku i dokupic dysk 60/120 GB, czy kupowac juz wersje premium/elite ? Chodzi mi o jakies inne korzysci niz roznica cenowa. Wersja Jasper |
Cytat:
Bez dysku i tak długo nie pociągniesz. W tym momencie na rynku chyba najbardziej opłacalną wersją konsoli jest wersja Premium. Co do awaryjności X to teraz bardzo rzadko się zdarza żeby coś się popsuło chyba że ktoś na silę chce sprawdzać czy może się konsola popsuć |
Można skądś pobrać demo FIFY10 na xboxa, jak nie mam live'a?
Co lepsze, NHL10 czy NHL 2K10? Jak to jest z internetem na przerobionej konsoli? Szybko zbanują? :D I co oznacza w tym przypadku ban? Tylko to, że nie moge korzystać z internetu? |
Cytat:
Z NHL10 i NHL 2k10 to jest podobna sytuacja jak z Pesem i fifą :P Moim zdaniem lepsze 2k10 ale to kwestia gustu. Jedni dostają bana po 2 dniach a inni 2 lata grają i jeszcze nie dostali. Kwestia farta. Jak cię korci gra przez neta to zawsze na najnowszym flashu i zawsze po premierze gierki (ZAWSZE Sprawdzaj obrazy gier abgx360 i aplikuj stealth patche) Ban oznacza koniec twojej kariery z XBL na konsoli Jak coś nie jasno wytłumaczyłem to zapraszam na pm |
Cytat:
Tu masz demo: http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php...=1035&start=60 lub tutaj http://precyl.pl/konsole-download/25...o-xbox360.html Tu instrukcja jak nagrać http://forum.pclab.pl/t325807.html |
tutaj z Rapida:
http://rapidshare.com/files/27805655...emo.part01.rar http://rapidshare.com/files/27805836...emo.part02.rar http://rapidshare.com/files/27806127...emo.part03.rar http://rapidshare.com/files/27806351...emo.part04.rar http://rapidshare.com/files/27806789...emo.part05.rar http://rapidshare.com/files/27807063...emo.part06.rar http://rapidshare.com/files/27807368...emo.part07.rar http://rapidshare.com/files/27807785...emo.part08.rar http://rapidshare.com/files/27807531...emo.part09.rar cały folder content zgrywasz na płytkę, wsadzasz do napędu i potem wchodzisz w bibliotekę gier i tam będziesz miał demko. sam tak zrobiłem, bo mam konto na US, a tu dopiero się ukazało wczoraj i nie byłem zadowolony. tzn z samej rozgrywki to bajka, ale płytka czasem przycinała i w ogóle kaszanka raczej tak grać z płytki. |
Nie udało sie wygrać FIFY w konkursie na TWSD, portfel pusty... znalazł już ktoś w sieci polską wersje dziesiątki na xboxa? :D
|
Nie wstyd Wam??
Mnie mamusia nauczyła że kraść nie wolno. Mic zainwestuj w PS3. Ja kupiłem rok temu używaną 60-tkę (teżjużrok pracowała) i nie mam żednych problemów. a xboxa kup jak Ci w domu zimno. Pięknie grzeje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl