Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18. Kolejka] 27-02-2009 17:45 Polonia Bytom - Wisła Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5424)

FraMat 22.02.2009 13:51

ten mecz po prostu pokaże czy drużyna dobrze pracowała w okresie przygotowywawczym. Sklad mimo braku spektakularnych wzmocnień jest silny. Z drugiej strony wszyscy już nastawiają się, że Wisła jest do ogrania, jak to było jesienią. Nie chcę wróżyć - wolę zobaczyć jak teraz drużyna się prezentuje i czy realna jest walka o MP. Zwycięstwo w sparingu z porownywalną do Polonii drużyną jaką jest Piast daje powody do optymizmu, a jak będzie? Miejmy nadzieję, że zacznie się dobry sezon.

grogoriogreg 22.02.2009 15:39

Dobrze ze wszyscy uwazaja ze wisla jest do pokonania, znacznie latwiej sie gra gdy rywal stara sie atakowac, a nie murowac bramke.

Ja tez twierdze ze mamy najslabsza obrone, przynajmniej w sparingach grala bardzo slabo, na srodku pomocy mamy sobola, a on robi roznice.

Niestety nie mozemy tylko liczyc na siebie, musimy tez liczyc na potkniecia rywali. Mam nadzieje ze po 6-7 konlejkach wisla odskoczy rywalom na wiecej niz 3 pkt, jak lech przejdzie udinnese bedzie musial wybrac, liga czy uefa. Nie maja za szerokiej kadry, maja moze 15 pilkarzy na poziomie. Wisla wg mnie ma szersza kadre, okolo 17 pilkarzy na poziomie (3 srodkowych obroncow, 4 bocznych obroncow, 2 srodkowych pomocnikow, 3 bocznych pomocnikow, 3 napastnikow). Licze ze skorza da szanse mlodszym, cale szczescie nei ma juz wiecznie mlodego i utalentowanego kmiecika, dawida juz raczej nie wystawi, burliga pod nieobecnosc loba ma szanse na gre w koncowkach na boku pomocy

gress 22.02.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 679553)
Dobrze ze wszyscy uwazaja ze wisla jest do pokonania, znacznie latwiej sie gra gdy rywal stara sie atakowac, a nie murowac bramke.

"wisła" - a kto/co to ? Bo w słowniku brak tego słowa..

Wisła !

Gucio25 22.02.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 679348)
Dlaczego?
Skoro Skorża uważa, że na ten moment lepsi są Pawełek i Baszczyński to o co kaman? To nie koncert życzeń Di Caprio:lol::lol:

jakbyś nie widział, mój nick to Gucio25. ;)
a dlatego, że Singlar od pewnego czasu wydaje się być lepszym w przodzie grajkiem, a jeśli bytomianie się zacznią bronić całym zespołem, to boczni obrońcy mogą odegrać ważną rolę.
a Cebanu, bo kiedyś musi w końcu dostać szanse, a kontuzji Pawełkowi mimo wszystko nie życze.

kogo by nie wystawił, ufam, że Maciek wie najlepiej kto powinien grać i skład wystawi najmocniejszy..

koker 22.02.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 679561)
jakbyś nie widział, mój nick to Gucio25. ;)
a dlatego, że Singlar od pewnego czasu wydaje się być lepszym w przodzie grajkiem, a jeśli bytomianie się zacznią bronić całym zespołem, to boczni obrońcy mogą odegrać ważną rolę.
a Cebanu, bo kiedyś musi w końcu dostać szanse, a kontuzji Pawełkowi mimo wszystko nie życze.

kogo by nie wystawił, ufam, że Maciek wie najlepiej kto powinien grać i skład wystawi najmocniejszy..


Gucio co do Cebanu masz racje. Jednak moim zdaniem nie jest to najlepszy pomysl w pierwszy meczu zmieniac bramkarza! Mario gra z tym zespolem juz ponad 2 lata i rozumie sie z obroncami itp a Cebanu jednak tego nie ma(bo kiedy mialby sie z nimi grac). Mysle jednak ze tak 4 kolejki przed koncem sezonu gdzie i tak juz nikt nas nie bedzie mogl dogonic to jednak Cebanu dostanie szanse ;)

Co do prawej obrony to naprawde nie wiem kto sie lepiej prezentuje...mam nadzieje ze nasz trener postawi jednak na wlasciwego gracza!

HanysKce 22.02.2009 16:49

Bramkarz:

Pawełek

Cebanu nie jest przygotowany do sezonu według naszego trenera bramkarzy, więc postawienie na niego zamiast Pawełka mogłoby się skończyć katastrofą! Wyobrażacie sobie przegraną Wisły z Polonią Bytom? :rotfl:
No właśnie, więc lepiej nie eksperymentować z obsadą bramki.

Obrona:

Diaz - Głowacki - Cleber - Singlar

Diaz jest klasą samą w sobie i Pi. Brożek zdecydowanie nie może się z nim równać na tej pozycji, natomiast środek obrony to tylko Głowacki i Cleber, Marcelo jest za młody na tak odpowiedzialną pozycję. Na prawej stronie wole młodszego, niewypalonego Singlara niż Baszczyńskiego który myśli tylko o $$$ i kontraktu nie przedłużył...

Pomoc:

Ćwieląg - Jirsak - Sobolewski - Małecki

Ćwieląg rozegrał super runde przygotowawczą więc należy mu się miejsce w pierwszym składzie, a że atak zajęty przez lepszych piłkarzy to zostaje mu tylko niewdzięczna rola skrzydłowego - lewego. Na środku dwóch graczy z najwyższej półki. Połączenie niekonwencjonalnych podań Czecha z siłą Sobola daje nam ogromną przewagę w środku pola z każdą drużyną OE. Na prawym skrzydle, lepszy rydz niż nic.. czyli Małecki zamiast Łobodzińskiego.

Atak:

Brożek - Boguski

Nie trzeba chyba komentować.


pozdro dla kumatych

ketjow 22.02.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679595)
pozdro dla kumatych

Z całym szacunkiem... Ale naucz się najpierw pisać nazwiska naszych piłkarzy...
Moim zdaniem Małecki zaimast Ćwielonga i Baszczu zamiast Singlara..

FredzIo 22.02.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce
Baszczyńskiego który myśli tylko o $$$ i kontraktu nie przedłużył

Nie masz pojęcia o propozycji kontraktu, oraz o tym jak wygladaly rozmowy, ale juz osądziłeś, że Baszczu myśli tylko o kasie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce
niewypalonego Singlara

Mógłbys mi podać definicje słowa wypalony i niewypalony, bo jesteś kolejnym kibicem który używa tego sformułowania pod adresem naszych piłkarzy i nie wiem co przez nie rozumiesz.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce
Ćwieląg

No ****a... Przepraszam.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce
pozdro dla kumatych

To dla mnie juz nie?

HanysKce 22.02.2009 17:48

nie che mi się wchodzić z polemikę cytatów z Tobą (FredzIo), dlatego odpisze w jednym tekście..

otóż wypalony piłkarz to taki, który myśli już tylko o $$$ a nie grze o europejskie puchary i mistrzostwo Polski, analogicznie niewypalony to przeciwieństwo wypalonego, mało $$$ więcej grania (Małecki)..

z Ćwielongiem mój błąd, sorry.

jeśli nie czujesz się kumaty to co poradze :rotfl:



etid.

wypaleni piłkarze np.:

Łobodziński, Cleber, Głowacki, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński

niewypaleni piłkarze np.:

Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak


widzisz różnice?

ketjow 22.02.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)
jeśli nie czujesz się kumaty to co poradze :rotfl:

Nic. Ale nie masz tez prawa osadzac, kto jest kumaty a kto nie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)
wypaleni piłkarze np.:

Łobodziński, Cleber, Głowacki, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński

niewypaleni piłkarze np.:

Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak


widzisz różnice?

Różnica polega głównie na wieku piłkarza...

HanysKce 22.02.2009 17:58

no i o to chodzi, młodzi to potęga, starzy do lamusa...

a mit AC Milanu opartego na samych dziadkach już dawno jest przedawniony.. lepiej popatrzeć na Barcelone, Manchester United gdzie główne role grają młodzi!

$$$:
4 młodych = 1 starszy

i co ekonomiści?

Zwalniamy Zieńczuka i mamy kasę na wypłaty dla 4 kolejnych graczy, stąd klub nie robi transferów :)

FredzIo 22.02.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)
otóż wypalony piłkarz to taki, który myśli już tylko o $$$ a nie grze o europejskie puchary i mistrzostwo
wypaleni piłkarze np.:

Łobodziński, Cleber, Głowacki, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński

niewypaleni piłkarze np.:

Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak


widzisz różnice?

Owszem widzę różnice miedzy powyższymi piłkarzami. Załóżmy, że Brożek po sezonie odchodzi do West Hamu. Z Twojej definicji wynika, że jest wtedy wypalonym piłkarzem, gdyż w swoim nowym klubie nie będzie walczył ani o mistrzostwo, ani o europejskie puchary.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce
otóż wypalony piłkarz to taki, który myśli już tylko o $$$

Nie wiem też w jaki sposób dowiedziałeś się o czym myślą wymienieni przez Ciebie piłkarze, ale to Twoja tajemnica.

Z wywiadów z zawodnikami Wisły wynika, że każdy z nich chce walczyć o obronę tytułu mistrzowskiego, a następstwem tego jest walka w europejskich pucharach.
Dodam też, że gra w piłkę nożna to ich praca, a pracę należy wynagradzać. I myślę, że pieniędzy za swoją prace tak samo oczekują Cleber, Głowacki, Łobodziński, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński, jak i Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak.

Agnieszka 22.02.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)
...otóż wypalony piłkarz to taki, który myśli już tylko o $$$ a nie grze o europejskie puchary i mistrzostwo Polski, analogicznie niewypalony to przeciwieństwo wypalonego, mało $$$ więcej grania (Małecki)..
...
etid.
wypaleni piłkarze np.:
Łobodziński, Cleber, Głowacki, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński
niewypaleni piłkarze np.:
Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak

z cyklu -> rozkminy późnym popołudniem. :]
Nie no ale fakt faktem co racja to racja.. chociaż w moich definicjach zamiast $$$ pojawiają się stwierdzenia; "chce się grać", "nie chce się grać". W końcu nie róbmy z naszych zawodników takich strasznych materialistów. Czasem brak umiejętności przeważa nad chęciami i tyle.

Co do meczu.. ktoś tam pisał wyżej, że to będzie sprawdzenie tego jak piłkarze przepracowali okres przygotowawczy. Owszem.. jakimiś wyznacznikiem pracy ten mecz będzie ale nie do końca. Wiadomo że zgrania jeszcze takiego nie ma, a to pierwszy mecz o punkty po przerwie więc ja tam lekkiej przeprawy nie przewiduję. Ale może miło mnie zaskoczą. Grunt by 3 punkty były i tyle. A wynik.. według mnie skromnie 1-0 dla Nas ;)

Aro1234 22.02.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)
(...)

A ja Ci powiem: weże zjedże koze! :lol:

Ciekawy masz wskaźnik rozgraniczenia zawodnika na wypalonego/niewypalonego.

I myślę, że jesteś w błędzie i to takim głębokim, w przysłowiowej "czarnej dupie".

Przedstawione przez Ciebie przykłady to raczej dziwny przejaw nie wiem czego, bo dla mnie zawodnicy, których nazwiska podałeś w rubryce WYPALENI są co najwyżej ludźmi, którym zależy na dużych pieniądzach, dla mnie definicja wypalenia piłkarza raczej opiera się na tym, co dany X czy Y robi na boisku, jak się prezentuje, kiedy widać, że nie ma już więcej do zaoferowania, to znaczy , że się WYPALIŁ.

Owszem, przykłady , które dobrałeś do niewypalonych, są akurat trafne w przypadku trzech pierwszych, bo już Jirsak to raczej tak MAŁO nie zarabia... :> Analogicznie - zawodnik niewypalony to piłkarz, który cały czas się rozwija, jest ważnym punktem drużyny i każdy jego mecz jest na coraz to wyższym poziomie (bądź po prostu na wysokim "jednostajnym").

Patrząc na Twoje rozumowanie większość zawodników Ekstraklasy jest wypalona, bo zależy im na kasie, natomiast ci co są w drugich/trzecich ligach są niewypaleni, bo tej kasy nie zarabiają aż tak dużo.

Jeśli miałbym podać zawodników których uważam za wypalonych w Wiśle to są to bez wątpienia Niedzielan, Dawidowski, do niedawna Kmiecik, Cantoro (tu akurat trafiłeś), zaś z niewypalonych to na pewno cała gama młodzików, Boguski, Brożki, generalnie większa część składu... łącznie z Łobodzińskim...

HanysKce 22.02.2009 18:08

aa rozpisałem się na temat składu, a o samym wyniku jeszcze nie wspomniałem. Ja to bym chciał, aby w tym meczu zaskoczył nas Beto - oczywiście pozytywnie, i wpakował troszkę bramek, może tak z 3, a jakby strzelił 4 to już byłaby miazga.


Polonia 0-4 Wisła (Beto '76, '80, '87, '90)

tak późno gdyż wchodzi z ławki za Boguskiego w 70 minucie :rotfl:

rafalek 22.02.2009 18:13

Dlaczego Clebera i Głowackiego uznajesz za piłkarzy wypalonych? To, że mają swój wiek, nie znaczy że są wypaleni. Cleber gra cały czas na jednym wysokim poziomie razem z Głowackim...

FredzIo 22.02.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679658)
aa rozpisałem się na temat składu, a o samym wyniku jeszcze nie wspomniałem. Ja to bym chciał, aby w tym meczu zaskoczył nas Beto - oczywiście pozytywnie, i wpakował troszkę bramek, może tak z 3, a jakby strzelił 4 to już byłaby miazga.


Polonia 0-4 Wisła (Beto '76, '80, '87, '90)

tak późno gdyż wchodzi z ławki za Boguskiego w 70 minucie :rotfl:

k
No co post to mnie bardziej zaskakujesz...

A ja obstawiam, że wygramy 3:0 po bramkach Brożka, Boguskiego i Ćwielonga skoro już się tak bawimy...

HanysKce 22.02.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 679659)
Dlaczego Clebera i Głowackiego uznajesz za piłkarzy wypalonych? To, że mają swój wiek, nie znaczy że są wypaleni. Cleber gra cały czas na jednym wysokim poziomie razem z Głowackim...

z relacji video ze zgrupowania.. zobacz jak zachowywali się przy traconych bramkach przez Wisłę..

Kibic_1906 22.02.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679641)

etid.

wypaleni piłkarze np.:

Łobodziński, Cleber, Głowacki, Cantoro, Zieńczuk i Baszczyński

niewypaleni piłkarze np.:

Boguski, Małecki, Ćwielong, Jirsak


widzisz różnice?


Ja nie widzę..W ogóle to się kupy nie trzyma:-P Jak Cleber jest wypalony to Dawidowski będzie królem strzelców..
Piszesz żeby wywalić Zienia i kupić młodych graczy..Masz 10 lat i myślisz że takie sprawy się załatwia ot tak?
W ogóle to się lepiej zajmij swoją Gieksą , bo póki co to nie wygląda za ciekawie :-P

Aro1234 22.02.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679647)
no i o to chodzi, młodzi to potęga, starzy do lamusa...

a mit AC Milanu opartego na samych dziadkach już dawno jest przedawniony.. lepiej popatrzeć na Barcelone, Manchester United gdzie główne role grają młodzi!

OK
jedenastka MU z meczu z Fulham:
Van Der Sar (39l.)
Evra (28l.)
Ferdinand (31l.)
Ronaldo (24l.)
O'Shea (28l.)
Berbatov (28l.)
Park (28l.)
Carrick (28l.)
Vidic (28l.)
Scholes (35l.)
Tevez (25l.)

przypuszczalna jedenastka Wisły:
Pawełek (28l.)
Baszczyński (32l.)
Cleber (35l.)
Głowacki (30l.)
Piotr Brożek (26l.)
Małecki (21l.)
Sobolewski (33l.)
Zieńczuk (31l.)
Jirsak (25l.)
Boguski (25l.)
Paweł Brożek (26l.)

Średnia wieku MU: 29,27 lat
Średnia weku Wisły: 28,36 lat

No i? :> Młodsi są nasi, i co w związku ze związkiem? :> Tylko mi nie mów, że MU se może dać Kuszczaka, bo VDS to klasa sama w sobie, chociaż ma czterdziestkę na karku, bo na upartego my też możemy zdjąć Zieńczuka, wpuścić Ćwielonga i z głowy. Średnia wieku nie jest więc aż tak istotna...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679663)
z relacji video ze zgrupowania.. zobacz jak zachowywali się przy traconych bramkach przez Wisłę..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679658)
aa rozpisałem się na temat składu, a o samym wyniku jeszcze nie wspomniałem. Ja to bym chciał, aby w tym meczu zaskoczył nas Beto - oczywiście pozytywnie, i wpakował troszkę bramek, może tak z 3, a jakby strzelił 4 to już byłaby miazga.


Polonia 0-4 Wisła (Beto '76, '80, '87, '90)

tak późno gdyż wchodzi z ławki za Boguskiego w 70 minucie :rotfl:

Ale głupoty pierdzielisz. Beto trzeba dać czas. Widziałeś jak gra? Skorża na pewno widział, jakby miał jakieś ALE do Brożka/Boguskiego to Beto grałby więcej, a na razie gra tyle co Dawidowski.. A poza tym, co Cię tak strasznie los Wisły obchodzi skoro GKS Katowice to twój klub? :> Weź zobacz, gdzie jest wasz klub, gdzie nasz i.. a zresztą.. szkoda słów :-) Ja jakoś dobrej myśli jestem, bo widzę, że paru panów dobrze przepracowało okres przygotowawczy i pierwsza trójka choćby nie wiem co powinna być, a czy mistrz? Zależy też od dyspozycji innych ekip.

Kibic_1906 22.02.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679663)
z relacji video ze zgrupowania.. zobacz jak zachowywali się przy traconych bramkach przez Wisłę..


:rotfl::rotfl::rotfl: Jak można oceniać tak DOŚWIADCZONYCH piłkarzy po 2 sparingach:rotfl::rotfl::rotfl:

P.S. Brożek strzelił mało goli na zgrupowaniach , myślę że wygryzie go ze składu Dawidowski albo Leszczak...:lol::lol::lol:

HanysKce 22.02.2009 18:26

nie licz bramkarzy, bo oni nie muszą biegać..

więc:

bez bramkarzy Wisła jest starsza o miesiąc i 2 tygodnie..

Agnieszka 22.02.2009 18:28

Ale kolega HanysKce lubi mieć takie abstrakcyjne poglądy jak można zauważyć.. więc Aro1234 nie potrzebnie marnowałeś czas na wyliczanie średniej wieku. :)
W ogóle Hanys jak oceniasz np. czy dziewczyna jest fajna czy nie, tak samo jak to czy piłkarz jest wypalony czy nie na podstawie VIDEO kilkuminutowego, to się nie ździw jak będziesz kiedyś zmuszony zmienić orientacje.

Kibic_1906 22.02.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679678)
nie licz bramkarzy, bo oni nie muszą biegać..

więc:

bez bramkarzy Wisła jest starsza o miesiąc i 2 tygodnie..


www.kibicenet.pl
www.weszlo.com
www.onet.pl
www.wp.pl

Poszukaj po tych stronkach , na pewno znajdzie się coś dla Ciebie

Aro1234 22.02.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 679682)
Ale kolega HanysKce lubi mieć takie abstrakcyjne poglądy jak można zauważyć.. więc Aro1234 nie potrzebnie marnowałeś czas na wyliczanie średniej wieku. :)
W ogóle Hanys jak oceniasz np. czy dziewczyna jest fajna czy nie, tak samo jak to czy piłkarz jest wypalony czy nie na podstawie VIDEO kilkuminutowego, to się nie ździw jak będziesz kiedyś zmuszony zmienić orientacje.

Dla mnie to nie strata czasu, sprawdziłem to z czystej ciekawości, bo nie lubię jak ktoś się mądrzy, a i przy okazji podczas feriowego letargu mogłem wysilić szare komórki :-p

A pocisk, który wymierzyłaś w kierunku naszego gościa z Katowic dość mocno zadziała na jego wyobraźnię, zepsujesz chłopaka i zranisz go :lol:

Generalnie, co do meczu:
Polonia - Wisła 0:2
po bramce Ćwielonga i Brożka Pawła. Spokojna gra, inicjatywa przez 90 minut, spokój spokój spokój :P

Agnieszka 22.02.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 679687)
Dla mnie to nie strata czasu, sprawdziłem to z czystej ciekawości, bo nie lubię jak ktoś się mądrzy, a i przy okazji podczas feriowego letargu mogłem wysilić szare komórki :-p

To w ramach większego rozruchu szarych komórek odlicz bramkarzy.. wedle zaleceń Hanysa bo oni nie muszą biegać a to ma znaczący wpływ na średnią wieku drużyny!:lol: ...w końcu.. bramkarz to nie część drużyny.. to tylko taki idiota co w sumie robi za 3 słupek w bramce a od czasu do czasu przewróci się jak domino.

HanysKce 22.02.2009 18:37

Agnieszko przekręcasz moje zalecenia, wiek bramkarzy nie powinien być wliczany do średniego wieku pierwszego zespołu, a jeśli ich nie wliczmy to wychodzi na to że Wisła ma starszy skład..

Wisła 28.4
Man Utd. 28.3

Pusiek 22.02.2009 18:41

yyy...chyba robicie tu "mały" offtop:/..temat jest o meczu z Polonią o ile się nie mylę..a nie o jakiś "zaleceniach"

martinius028 22.02.2009 18:44

Ja myśle że wygramy 0:3 z polonią po golach Pawła Brożka.Juniora Diaza i Ćwielonga

Aro1234 22.02.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679691)
Agnieszko przekręcasz moje zalecenia, wiek bramkarzy nie powinien być wliczany do średniego wieku pierwszego zespołu, a jeśli ich nie wliczmy to wychodzi na to że Wisła ma starszy skład..

Wisła 28.4
Man Utd. 28.3

Na pewno ta 1/10 robi wielką różnicę... :lol: Idź se pozalecaj Gieksie z Katowic, bo jak wam tak dobrze będzie szło jak szło jesienią, to za pół roku NOWA 2.LIGA... :> Są postępy!
Zresztą jak wyżej wspomniała Agnieszka - równie dobrze obrońcy w sumie też się liczyć nie powinni bo to też dwie tyczki na środku pola karnego asekurowane dwoma skrzydłowymi, które tylko mają wykopać piłkę spod nóg napastnika. Od kiedy bramkarz nie jest częścią zespołu? :foch:

HanysKce 22.02.2009 18:55

Aro1234 jeśli nie masz nic do powiedzenia - nie pisz :rotfl:

po co rozmywać temat..

btw.

będzie transmisja w C+?

Aro1234 22.02.2009 19:02

Odezwał się ten co ma zbyt wiele do powiedzenia, zbyt wiele zaleceń, ale niezbyt wiele oleju w głowie... :lol: weź wyjdź.. :>

ad btw. nie, nie ma transmisji w C+ ale jest na Orange Sport od 17.45.

Proud 22.02.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 679682)
W ogóle Hanys jak oceniasz np. czy dziewczyna jest fajna czy nie, tak samo jak to czy piłkarz jest wypalony czy nie na podstawie VIDEO kilkuminutowego, to się nie ździw jak będziesz kiedyś zmuszony zmienić orientacje.

myślę że kolega jeszcze "ma czas" na ocenianie dziewczyn :>:P
a średnią wieku naszej drużyny też by mocno zaniżył :P dlatego dziwna ta dyskusja...

a wracając do meczu, wydaje mi się że wygramy 2:0...a w ataku zagra Paweł z Boguskim:-)

Kordel_Walker 22.02.2009 19:24

Wg. mnie skład powinien wyglądać następująco:
Pawełek
Singlar-Cleber-Marcelo-Diaz
Mały-Sobol-Jirsak--Boguski
Brożek, Ćwielong

W obwodzie mamy:Beto, Baszcza, Cantoro, Zienia, Gołosia, Niedzielana, Łobo, Marcela, Głowackiego,Brożek...
Mimo narzekania, że Lech i Legia lepsze składy mają...to śmiem twierdzić, że mamy kłopoty bogactwa i ekipe na mistrza. Problem jest jednak w ustawieniu zespołu przez Skorże. Boję się tego, że będziemy w każdym meczu mieć wizualną przewagę, którą nie będziemy mogli udokumentować zwycięstwem...wyniki będą 0:0, 1:1, indywidualne oceny piłkarzy wysokie, gra niby dobra, dużo sytuacji, gra presingiem, dobre przygotowanie fizyczne....i brak wyniku Wszystko to było w meczu z Ruchem w poprzedniej rundzie i boję się, że tak będzie wyglądała nasza gra. Nie mam nic do Skorży, ale myślę, że powinien drużynę ustawiać bardziej ofensywnie przykładem Wisły Kasperczaka, Smudy, oraz dzisiejszego Lecha.
W poprzednim sezonie wszystko było ok, teraz gra przypomina mi nieco defensywne ustawienie jakie preferował Petrescu.
Mamy miażdżyć, Wisła przyzwyczaiła do takiej gry. Brożek, Jirsak, Mały, Ćwielong, Boguski to piłkarze którzy czekają na hasło "do ataku". Albo wygrywamy po 4:0. albo przegrywamy 3:4. Innej opcji być nie powinno...A jednak mam przeczucie, że 0:0 i 1:1 to będą najczęstrze wyniki (pfu.pfu)
Odważnie, z jajem, nie pierdo..ć się z leszczami, pokazać kto tu jest kto, w każdym meczu atak przez 90min. i majster za 12 kolejek.
Dużo zależy od najbliższego meczu. Jeśli dadzą ciała można smiało stwierdzić 5 miejsce na koniec sezonu. Jeśli będzie gra ofensywna, presing i dobry wynik to są nadzieje.
Nie możemy się ich przestraszyć i grać defensywnie i asekurancko. To nie gra z Barceloną tylko polska liga, tu gra się o to by być wicemistrzem, bo mistrzostwo jest tylko dla Wisły i musimy do tego scenariusza przyzwyczaić reszte stawki. Miazga 5 do 0, i fotel lidera.

Mario Nh 22.02.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679722)

będzie transmisja w C+?


W sobotę o 7:00 na canal+ sport 2 lub tego samego dnia o 10:15 na canal+ sport. ( powt.)

Zostało radio

Janusz13 22.02.2009 19:37

Sądzę że Marcelo z Sobolem zagrają w środku pola. Głowa z Cleberem będą tworzyć parę stoperów. Największą wątpliwością jest dla mnie prawa obrona, Singlar czy Baszczu ? Lewa obrona Piotrek Brożek, który będzie wymieniał się ostro z Diazem tak że przeciwnicy będą sie gubić, uważam że to nasza najsliniejsza broń, wymienność funkcji Piotrka Brożka z Diazem. Prawa pomoc zarezerwowana dla Małego, a w ataku z panem którego nazwiska nie trzeba tu podawać będzie grał Boguski. Oglądając mecz mecz z Piastem, wyglądało to wszystko nieźle jednak martwi mnie to że za dużo tam było Pawła Brożka. Nie to że robił coś źle ale jak nie daj boże jak go zabraknie to nie wiem czy oni sobie na tym boisku poradzą.

I wypada mi napisać jeszcze coś pogrubioną czcionką Mauro Cantoro powinien spalić się ze wstydu jeśli Sobol który stracił dużo czasu w tym okresie przygotowawczym zagra, a nie on. O tym że może wygryźć go ze składu środkowy obrońca już nie wspomnę. Rozumie że Mauro też miał pewne problemy ale droga do pierwszego składu stała przed nim otworem.
Jeśli zagra Marcelo z Sobolem to Jirsakowi też powinno dać to dużo do myślenia. Nominalni środkowi pomocnicy nie potrafią wgryźć ze składu rekonwalescenta i środkowego obrońcy... naprawdę wielki cios dla nich i tak jak mówię powinni spalić się ze wstydu.

dj_ibutti 22.02.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 679754)
W obwodzie mamy:Beto, Baszcza, Cantoro, Zienia, Gołosia, Niedzielana, Łobo, Marcela, Głowackiego,Brożek...

No to spora nadwaga :rotfl:

Kamson 22.02.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679691)
Agnieszko przekręcasz moje zalecenia, wiek bramkarzy nie powinien być wliczany do średniego wieku pierwszego zespołu, a jeśli ich nie wliczmy to wychodzi na to że Wisła ma starszy skład..

Wisła 28.4
Man Utd. 28.3

Za przeproszeniem c**j z tego wynika?
Idź policz śrędnią wieku piłkarzy GieKSy, potem reszty drużyn z waszej ligii, a nas zostaw w spokoju.

duren 23.02.2009 13:12

dobra, wyjść musimy skladem:

Pawełek - Baszczu, Głowa, Cleber, Pi. Bro - Małecki, Sobol, Jirsak, Diaz - Boguski, Brozio.
Po przerwie Ćwielu :)))

Dlaczemu nie Marcelo? Ano dlatego, że choć może i grajek z niego niezły, to błędów robi masę, o wiele więcej niż Głowa i Cleber. A my w pierwszym meczu wiosny nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd. Zwłaszcza, że Marcelo ma tendencję do niecelnych podań na wysokości 25-30 m ;) luzak po prostu..
Dlaczemu Diaz na lewej? Ano dlatego, że inklinacje do gry ofensywnej ma większe niż Pi. Brożek, Łobodziński razem wzięci. Nie chodzi o zwody wywody, ale o psychiczne nastawienie.
Dlaczemu nie Beto? Bo jest słabszy od zaproponowanej dwójki napastnikow

rafalek 23.02.2009 13:20

Transmisja jest na kanale ORANGE SPORT o godz 17:30


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl