Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   [Akcja] Chcemy powrotu Koszykarzy do ekstraklasy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5284)

kosz.krakow 28.01.2009 16:07

Mam taki marzenie, żeby dożyc momentu, w którym koszykarze Wisły osiągną poziom w europejskich rozgrywkach, jaki obecnie prezentują nasze Panie.

Domas 01.02.2009 10:09

a ja na sam początek wrzucałbym info na główną stronę przed każdym meczem, oraz plakacik wrzucony na kilka słupów i puszczony w internet - tak żeby ludzie się zaczeli schodzić jak np na Sopronie, ludzie brali swoich znajomych itp

petycje mozna wyslac, ale jak sie zbierze wiecej klikniec, do Pana Ludwika, i poczekamy na oficjalne stanowisko co do męskiej druzyny koszykówki TS Wisła.

kosz.krakow 05.02.2009 17:32

no, tak

jeszcze kilka kilknięć, ostatnie propozycje z Waszej strony, i pakujemy petycje w koperte, i wysylamy do Ludwika.

cosa nostra 06.02.2009 10:52

jutro grają nasi na wyjeździe

2009-02-07 UMKS Kielce - Wisła Dyskam Kraków
ale w WALENTYNKI wszyscy widzimy się na hali !!

kosz.krakow 09.02.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 661205)
Zbieżmy sie lepiej na mecz na Reymonta !!

14.02.09
Wisła Kraków - Pogoń Ruda Śl.

ten mecz został przełożony na najbliższa środę
środa, 11 lutego 2009, godz 18.30, hala przy ul. Reymonta

Zapraszamy

Przemo12 09.02.2009 09:48

http://img9.imageshack.us/img9/4559/plakat72dpino4.jpg

wrzucajcie plakacik gdzie popadnie, na naszą klasę itp

Domas 09.02.2009 11:48

na początek przydałaby się obecność na meczach oraz porządna strona internetowa, bo ta tutaj http://tswisla.pl/koszykowkamezczyzn.html to jest dno

http://wislaportal.pl/news.php?id=14749

Robert_wislak 14.02.2009 23:03

Uzdrowić zarówno atmosfere meczową jak i sytuacje sportową? Jeśli chodzi o to pierwsze to te oficjalne zaproszenia na mecz wysyłane do szkół to całkiem niezły pomyśł, druga to trzeba ludziom uświadomić, że jako Wiślacka brać można się bawić nawet na meczu szachowym, wziąść przykład z Greków czy Turków,
powinniśmy przychodzić dla Wisły a nie dla kosza. Co do drugiej to niestety bez pieniędzy ciężko...

Przemo12 20.02.2009 14:46

Cytat:

Z powodu kryzysu budowa hali Wisły jest zagrożona

FINANSE. Teraz wszystko będzie zależeć od znalezienia zagranicznego kapitału, również na powstanie hoteli

Pod znakiem zapytania stoi budowa hali Wisły oraz sieci hoteli przy stadionie rozbudowywanym na Euro 2012. Inwestycje może powstrzymać światowy kryzys.


- Na budowę hali mamy 8 milionów euro ze środków europejskich. Do realizacji inwestycji brakuje 35 milionów złotych wkładu własnego. Zabiegamy o brakujące środki, prowadzone są w tej sprawie rozmowy - informuje Ludwik Miętta-Mikołajewicz, prezes Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.
Jeszcze pod koniec ubiegłego roku nastroje w klubie były optymistyczne. Cieszono się z uchwalenia przez Radę Miasta Krakowa planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru "TS Wisła" objętego al. 3 Maja oraz ulicami: Reymana, Reymonta i Chodowieckiego. Dokument pozwala na budowę na tym terenie hali sportowej na około 4,5 tys. miejsc oraz trzech hoteli sieci Hilton. Inwestycje planuje się na terenach TS Wisła i Wisły Kraków SA, sąsiadujących ze stadionem rozbudowywanym na Euro 2012.
Hala TS Wisła byłaby pierwszym tego typu obiektem w mieście spełniającym europejskie standardy. Miasto oddało TS Wisła nieruchomość w wieczyste użytkowanie, a wcześniej nie było zainteresowane finansowaniem inwestycji, ponieważ od lat ma w planie budowę hali na 15 tys. miejsc w Czyżynach, na którą brakuje środków, i wciąż szuka partnera zewnętrznego, gotowego wyłożyć ok. 360 mln zł.
W przypadku hali Wisły połowę pieniędzy na budowę obiektu z unijnych funduszy wywalczył marszałek województwa, drugą miała zapewnić firma Salwator. Warunkiem była budowa trzech hoteli. W sumie koszt tych inwestycji miał wynieść ok. 150 mln euro. Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy, że do ich sfinansowania firma Salwator organizuje grupę arabskich inwestorów. Mówiono o funduszu rodziny panującej w Kuwejcie. Warunkiem było uchwalenie planu "TS Wisła". Teraz prezes Miętta-Mikołajewicz przyznaje, że plany zweryfikował kryzys. Po szczegóły odsyła do partnera strategicznego klubu, którym jest firma Salwator. Tam usłyszeliśmy wczoraj, że osoby mogące wypowiadać się w tej kwestii są na urlopach i będą mogły skomentować sytuację w poniedziałek.
Prezes Miętta-Mikołajwicz zaznacza, że najpóźniej do końca lipca powinny się znaleźć brakujące pieniądze na budowę hali, tak aby można było wykorzystać unijną dotację. Jeżeli będą fundusze, to pozostałoby wykonanie projektu (w oparciu o istniejącą koncepcję) oraz zdobycie pozwolenia na budowę, która potrwałaby około dwóch lat.
- Miasto nie jest właścicielem terenu, nie może więc dofinansować budowy hali Wisły. Zrobiliśmy wszytko, co było możliwe. Jest plan dla tego obszaru. W ubiegłym roku plany inwestycyjne Wisły wydawały się realne. W obecnej sytuacji, jeżeli nie znajdą się środki, to klub musi poczekać na lepsze czasy - komentuje Paweł Bystrowski, przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Rady Miasta Krakowa.
(TYM)



Źródło: Dziennik polski
czyli co? koszykarze tez czekają?

nasza druzyna koszykarzy jest wprost proporcjonalna do swiatowego kryzysu?

minius44 22.02.2009 16:52

z takim podejściem do tej sprawy to szybko hali nie będzie!!!

Domas 13.03.2009 09:50

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
14 marca, sobota (godz. 18:00)

Wisła Kraków - Start Lublin

Zapraszamy serdecznie na mecz !!! WSZYSCY NA REYMONTA !!!

QBAS 20.03.2009 12:57

Byłoby pięknie zobaczyć Wawelskie Smoki walczące o majstra..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl