Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

<Crasch> 30.12.2008 15:12

Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy?

zimka 30.12.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 649592)
Pytanie do bardziej obytych w tej grze: Czy sparingi są rozgrywane na takiej zasadzie jak w słynnym hattricku ?

A jak są rozgrywane w słynnym hattricku??:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 649595)
Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy?

Moim zdaniem zawsze sie chłopak przyda. Z biegiem czasu bedziesz kuował podobnych graczy na 9 lige zeby poźniej tylko udoskanalać personel oraz stadion:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??

Jeśli mecz jest zaplanowany nie musisz byc w tym czasie na komputerze. O wszystkim podczas meczu decyduje trener i asystent. Ty ustalasz tylko 1 jedenastkę i rezerwowych na mecz

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ??

Ja bede prowadził tabele. Nie da się utworzyc ligi tzn. da ale każdy musi wykupic wirtualne pieniądze zeby się zapisać. Spraing niczym się nie różni od normaslnego ligowego meczu więc nie widze potrzeby zakłądania normalnej ligii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ??

Nie mam pojęcia może dlatego ze jest końcówka sezonu albo nie wszyscy maja potwierdzenie rejestracji. Tak wyzwania rzucamy po nowym roku.

Nitrox 30.12.2008 15:14

Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??



Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ??


Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ??

Blacha92 30.12.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649578)
Zimka właśnie założyłem drużyne ''MinskMaz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas?
Chciałbym spróbować:)

Podbijam........

zimka 30.12.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649578)
Zimka właśnie założyłem drużyne ''MinskMaz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas?
Chciałbym spróbować:)


Tak znajdzie się dla Was miejsce zmienie wtedy terminarz:D ale musi byc 12 zespołów:P

Cytat:

Kluby bez nazwy!

Category: Info systemowe

Podczas zakładania nowych klubów lub gdy manager zmieniał nazwę z powodu błędu nazwa znikała. Wszystkie kluby bez nazwy, mogą zmienić nazwę bez dodatkowych opłat. Po 10 dniach system sam wygeneruje nazwy dla klubów k, które jej nie posiadają.
Oto odpowiedź na nurtujące Was pytanie:)

Blacha92 30.12.2008 15:48

Jest jeszcze jakas jedna druzyna chetna na lige?

Schabek 30.12.2008 16:24

ja moge zagrać w lidze drużyna Fc Schabek

Blacha92 30.12.2008 16:32

zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka

zimka 30.12.2008 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649645)
zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka


Zajmę się wami wieczorkiem:)

Blacha92 30.12.2008 18:46

Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się

ja_ka_ 30.12.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649702)
Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się

Wczoraj czekałem ponad 4 godziny.

Andri998 30.12.2008 19:01

Andri99-Wolni Kłaj

rocco_1906 30.12.2008 19:42

jak ktos z grajacych ma PREMIUM to zapraszam do pucharu zjednoczonego :)

Blacha92 30.12.2008 20:11

Gra ktoś spara?
Jeśli tak to prosze o pw

Blacha92 30.12.2008 20:17

Nie mogę jakoś zmienić loga klubu ani koszulek , ktoś wie dlaczego?

ByQ 30.12.2008 20:21

rSt Wisła Kraków - 4.51 jak ktoś chce spara zagrac

Blacha92 30.12.2008 21:27

ByQ zaprosilem Cie

Blacha92 30.12.2008 22:22

Moja drużyna to jednak Mazovia Mińsk Maz

zimka 31.12.2008 12:50

Nowy terminarz ustalony gramy od przyszłej środy:):D

Nitrox 31.12.2008 13:10

Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :

Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok.

Blacha92 31.12.2008 13:32

Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz]
Zimka bedziesz prowadziła tabele strzelcow?:D

ja_ka_ 31.12.2008 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650062)
Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz

Ja "widzę" Twój klub.

<Crasch> 31.12.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650048)
Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :

Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok.

tak ale za to płacisz 25 tysiecy

Blacha92 31.12.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 650140)
tak ale za to płacisz 25 tysiecy

Jeśli nie podało się nazwy lub nazwa była z jakimś błędem to wtedy silnik gry zostawial na nazwe puste miejsce i można teraz zmienić.

To co zauwazyłem:
1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi .
Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia.

zimka 31.12.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650155)
Jeśli nie podało się nazwy lub nazwa była z jakimś błędem to wtedy silnik gry zostawial na nazwe puste miejsce i można teraz zmienić.

To co zauwazyłem:
1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi .
Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia.

Może dlatego ze w sobote masz mecz ligowy:P i dzisiaj zapewne tez miałeś sparing zaplanowany:D mi rzucono wczoraj i gram teraz:P

Blacha92 31.12.2008 17:56

dzisiaj nic nie miałem
Dużo piłkarzy sprowadziliście?

ja_ka_ 31.12.2008 18:10

Ja tylko 2 sprowadziłem. Właśnie rozgrywam sparing z Nancatsu (0:1). A za ta "zmianę" opisana wyżej nic nie płaci się.

Blacha92 31.12.2008 18:14

A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12
Praktycznie już jestem w 10 lidze.
Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D

zimka 31.12.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650169)
A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12
Praktycznie już jestem w 10 lidze.
Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D

Nie ma 10 ligii :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 650165)
ja jednego, środkowy pomocnik, Szwajcar, 2,0 umiejętności z jakimś tam talentem za 300,000.
na początku chyba najlepiej sprzedać kilku najsłabszych, ja mam teraz 15 graczy w zespole.
gram z ..::Elite::.. 1:1 58 minuta
jestem w 9 lidze na ostatnim miejscu z 7 pkt. i mam 13 punktów straty do niezagrożonej drużyny. czyli już jestem w 10 lidze (skoro nie ma 10 to nawet lepiej ;])

Już przegrywasz:P hihi:D

Blacha92 31.12.2008 18:40

A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?

zimka 31.12.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 650176)
i co z tego zaraz moi hoolsi wejdą na boisko i przerwą mecz ;p


Hahaha:D tym bardziej że ich jest 1979:P i 3:1:P


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650178)
A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Goal United
Jak długo trwa przerwa miedzy sezonem 6 a 7?
Ostatni dzień meczowy sezonu 6 jest 3/4 stycznia. Pierwszy dzień meczowy nadchodzącego 7 sezonu jest 17/18 stycznia. Tak więc przerwa między ostatnim meczem 6 sezonu a pierwszym 8 sezonu wynosi dokładnie 2 tygodnie.


konrad1991tsw 31.12.2008 19:21

Czy sparingi są rozgrywane raz na tydzień (tak jak w hattricku) czy kiedy jest wolny termin ?

Blacha92 31.12.2008 19:34

Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D

zimka 31.12.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650190)
Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D

mecze przypadaja srednio co 3 lub4 dni więc jesli rzucicie dzisiaj wyzwanie to to bedzie następna środa lub czwartek bo w sobote jest liga. Teraz można zacząć wyzwania rzucać, ale juz w lidze naszej:P gospodarz niech rzuca.

Nitrox 31.12.2008 19:50

Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :)

Blacha92 31.12.2008 20:16

Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?

Nitrox 31.12.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650205)
Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?


Wchodzisz w wyzwania, i tam obok tego sparingu masz ikone kosza na śmieci ,klikasz na niego i sparing odwołany.

Blacha92 31.12.2008 20:27

Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?
Btw mozna odwolywac zlozone oferty?

Nitrox 31.12.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650207)
Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?


To może napisz do tego kolesia o odwolanie sparingu....

konrad1991tsw 31.12.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650195)
Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :)

Ninjownia gotowa do walki, wyzwanie zaakceptowane.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl