![]() |
Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??
Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ?? Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ?? |
Cytat:
|
Cytat:
Tak znajdzie się dla Was miejsce zmienie wtedy terminarz:D ale musi byc 12 zespołów:P Cytat:
|
Jest jeszcze jakas jedna druzyna chetna na lige?
|
ja moge zagrać w lidze drużyna Fc Schabek
|
zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka
|
Cytat:
Zajmę się wami wieczorkiem:) |
Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się |
Cytat:
|
Andri99-Wolni Kłaj
|
jak ktos z grajacych ma PREMIUM to zapraszam do pucharu zjednoczonego :)
|
Gra ktoś spara?
Jeśli tak to prosze o pw |
Nie mogę jakoś zmienić loga klubu ani koszulek , ktoś wie dlaczego?
|
rSt Wisła Kraków - 4.51 jak ktoś chce spara zagrac
|
ByQ zaprosilem Cie
|
Moja drużyna to jednak Mazovia Mińsk Maz
|
Nowy terminarz ustalony gramy od przyszłej środy:):D
|
Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :
Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok. |
Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz]
Zimka bedziesz prowadziła tabele strzelcow?:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To co zauwazyłem: 1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi . Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia. |
Cytat:
|
dzisiaj nic nie miałem
Dużo piłkarzy sprowadziliście? |
Ja tylko 2 sprowadziłem. Właśnie rozgrywam sparing z Nancatsu (0:1). A za ta "zmianę" opisana wyżej nic nie płaci się.
|
A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12 Praktycznie już jestem w 10 lidze. Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D |
Cytat:
Cytat:
|
A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?
|
Cytat:
Hahaha:D tym bardziej że ich jest 1979:P i 3:1:P Cytat:
Cytat:
|
Czy sparingi są rozgrywane raz na tydzień (tak jak w hattricku) czy kiedy jest wolny termin ?
|
Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D
|
Cytat:
|
Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :) |
Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?
|
Cytat:
Wchodzisz w wyzwania, i tam obok tego sparingu masz ikone kosza na śmieci ,klikasz na niego i sparing odwołany. |
Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?
Btw mozna odwolywac zlozone oferty? |
Cytat:
To może napisz do tego kolesia o odwolanie sparingu.... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl