![]() |
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
|
Żałuję, ale w pełni zasłużone zwycięstwo katalończyków. Trzeba czekac na rewanż.
|
Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.
PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom :lol: |
gigant - nie licz na sukces w tym sezonie ;] :P
|
Nie wiem, której ekipy bardziej nie lubię.
Na dziś niech będzie, że Barcy. ;) |
świetnie się oglądało, świetna piłka i euforia na Camp Nou pod koniec też niezwykła.. :)
tak jak zacząłem, tak też kończę - Visca el Barca! |
Visca el Barca!
Zdecydowana przewaga Barcelony od pierwszej do ostatniej minuty. Real próbował coś namieszać z kontr,(i miał ze dwie okazje). Ale technicznie i piłkarsko Barca przewyższała Real o klasę.Były momenty, kiedy to Real nie umiał rozegrać 3 podań. To jest ta Barca, którą chcę oglądać |
Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra???
Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!! |
Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę :).
Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza. ¡Viva ofensywny futbol! ¡Viva Catalunya! |
Na wyjazdy ruszyc dupe a nie fetowac Kake czy nowa fryzure Messiego hihi.
figo fago - j***c real |
Oglądałem jednym okiem zjebaną Barcelonę z Realem. Po golu Etoo realizator chciał pokazać wiwatujące trybuny... Pokazał ludzi stojących na jakimś tam sektorze. Połowa z nich rzeczywiście ręce w górze, ryje rozdarte, a druga połowa lekkie uśmiechy, widać, że byli raczej widzami, niż kibicami. Turyści poprostu. Wiedziałem (i widziałem to na meczu z nami), że tam jest dużo przypadkowych osób, ale nie wiem, czy to akurat trafili na takie miejsce, ale takiej skali ludzi zupełnie nie wiedzących co jest grane się nie spodziewałem. Tragedia, syf i generalnie wydupcać mi z taką piłką i "kibicowaniem". Jak to ktoś napisał po ostatniej kolejce pucharu UEFA- dziękuję Bogu, "że istnieją takie międzynarodowe rozgrywki, w których nie ma Interów, Realów czy Bóg wie kogo" (nie dosłowny cytat :D ). Jest futbol i kibicowanie drużynie, którą się kocha, za to, że jest swoja, a nie za to, że ma 100 mln € budżetu a jej gwiazdy zarabiają w miesiąc tyle, że za swoją pensję mogliby kupić całą Twoją drużynę. Nie się walą na ryj.
A wracając do tematu, to wolę Real. Barcelona jest zboczona... :] |
Jak zwykle głosy jaka to kaszana na trybunach :) Od kibicowania mamy Wisłę. Tu przychodzi się dla atmosfery, dla tych wszystkich pozytywnych emocji które towarzyszą byciu Wiślakiem, bo chyba nikt mi nie powie że przychodzi na stadion, podziwiać sztuczki techniczne Sobolewskiego. Żeby nie zapomnieć jak wygląda piłka nożna jako sport warto zobaczyć jak robią to w najlepszych ligach na świecie :) Nie dla trybun oglądam takie mecze.
Wygrana Barcelony niby planowana, ale Real dość długo skutecznie się bronił. Cała szczęście że Messi skończył mecz bez poważnej kontuzji, bo od początku było polowanie na jego nogi. Siempre contra la peste blanca ;) |
Ok, rozumiem, że te mecze są od oglądania, ale Ty sam przeczysz temu co piszesz. No bo jak to? Mówiesz, że oglądasz tylko piłkę nożną, a potem świrujesz z Siempre contra Real Madrid czy coś. Ja na Wisłę chodzę też w przeciwieństwie do wielu moich kolegów jednak tą piłkę nożną obejrzeć. Wykonanie jest jakie jest, ale to MOJA drużyna gra i to ona jest najlepsza na świecie. Generalnie śmieszy mnie angażowanie się w kibicowanie drużynom z innych części świata czy np. mówienie o Barcelonie "my", ale to nie o tym temat i nie będę Wam już tu psuł atmosfery. :)
|
nie wiem jak mozna kibicowac Realowi ? Dudek ? haha
piekny wynik szkoda ze nie bylo 5-0 |
fajny mecz dziwne tylko że za polowaine na Messiego nikt nie wyleciał z boiska
|
Niestety nie oglondałem, a kibicowałem REALOWI, szkoda że stracili w końcowej fazie meczu ;/
|
Szkoda Realu..... nigdy nie lubiłem i nie polubię Barcy! Zbyt przesłodzony i kochany klub! Real zawsze królewscy! A tak nawiasem to TYLKO WISŁA
|
Cytat:
to forowanie stołecznych klubów ?? coś przypomina?? jakiś kraj i jakiś klub ?? że o czasach dawnych nie wspomnę gdy rządził Hiszpanią Franco |
"Królewscy", "Galaktyczni" --> matko Boska, nie mogłem zdzierżyć tych przydomków... Tylko Barca w zachodniej części Europy się liczy, zdecydowane nie dla przepełnionych pieniędzmi Chelsea (cwelsi?) oraz Realu. I dzieki Bogu Messi jeszze żyje, bałem się że nieudolni kopacze Realu połamią mu nogi wczoraj...
|
Oho, zaczyna się, "biedna" Barcelona v reszta świata.
Gdzie te "królewskie" nazwiska? Ano właśnie nie ma - Real przespał okienko, w momencie jak nie było Robinho, RvN, Robbena, szybko popłynął Sneider, to w ogóle nie miał kto kreować gry w tak trudnym meczu. Raul nie te lata, Higuain jeszcze nie ten poziom. Choć przy odrobinie szczęścia wcale nie musiało się tak skończyć - takie 0-0 byłoby lekkim obciachem w wykonaniu Barcy po tych buńczucznych zapowiedziach. Mecz zawalił właściwie w pojedynkę Salgado, przy karnym jeszcze mu Casillas dupę uratował, ale co się odwlecze... Grą Barcelony specjalnie też się nie ma co podniecać, bo nie licząc pierwszych i ostatnich 15 min to było trochę walenia głową w mur. Owszem, byli lepsi, ale mnie nie przekonali co do tego, że są gotowi ponownie podbić Europę. Gdyby Drenthe pomyślał w sytuacji w pierwszej połowie wynik mógłby być zgoła odmienny. Skala oczywiście nieporównywalna, ale w pewnym sensie Real ma podobny problem kadrowy co my. |
ogladalem ten mecz z ciekawosci i powiem szczerze ze moze i graja jak graja ale nie rozumiem ludzi ktorzy kibicuja tym klubom mieszkajac na drugim koncu europy, Visca el Barca/Farsa ! nie rozumiem was ani troche!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
Co do meczu to bardzo mi szkoda Realu, kibicuje im od bardzo dawna i smutno się patrzy na ich dzisiejszą formę (choć moim zdaniem zasłużyli na remis;)... Barcelony nienawidzę bo nie mogę znieść karła Messiego sztucznie wykoksowanego (zobaczcie sobie jak on wyglądał kilka lat temu, chudziutkie chucherko), nie mogę patrzeć na kibiców w Polsce krzyczących na forach Visca el Barca (zresztą kibice Realu z tym Hala Madrid też są śmieszni)... Co wy macie wspólnego z Barceloną oprócz oglądnięcia w sezonie 3 meczów Ligi mistrzów i 2 z La Liga sry że z napinką ale już nie mogę patrzeć na te zdania nieudolnie sklecone po hiszpańsku typu Barca siempre cośtam blabla pzdr |
Mecz piłkarsko dobry - kibice dno.
Casillas potrafił przekrzyczec wszystkich kibiców ustawiając mur... Wolę gorszą ligę piłkarsko ale lepszy kibicowski klimat. Tyle w temacie. |
Cytat:
A ty co masz wspólnego z Realem? PS A jak chłopaki z Przemyśla przyjeżdżąją na mecz Wisły to też ich się pytasz co ich łączy z Krakowem i Wisłą? I jeszcze jedno dodam: Realu nienawidzę bo: - kupują najdroższych piłkarzy w przeciwieństwie do Barcelony która kupuje tańszych piłkarzy i robi z nich dopiero mega gwiazdy bądź szkoli od podstaw (Messi) itd.... Po co pisać jakieś bzdury DLACZEGO nie lubisz... to wszystko bździny, przecież miłość i nienawiść jest ślepa i nie potrzeba jej uzasadniać takimi bzdurami.... (jak Messi itd) Ja nie lubię Realu bo nazywają kibiców Barcelony "Polaczkami".... (może być?) i dziwie się jak ktoś może być Polakiem i kibicować Realowi:) (To tak z przymrużeniem oka dla takich wypocin dlaczego nie lubię Realu, Barcelony) |
Cytat:
A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU... pzdr |
Cytat:
Temat zrobił się stricte onetowski. Lepiej jakbyście rzeczowo porozmawiali o meczu a nie o atmosferze na trybunach (bo każdy wie jak wygląda kibicowanie w Hiszpanii) czy wpisach napinaczy internetowych... |
Cytat:
Ze polscy kibice Barcy be a Realu cacy?A Ty to kto? - nienawidzacy Barcy wielki kibicu. Jestescie - wybacz ze pisze to w takiej formie - dokladnie tacy sami, a jesli chciales przedstawic sie jako 'ten lepszy' i jeszcze dojebac konrentom, to ci to zupelnie nie wyszlo.Pmijajac juz argumentacje na poziomie dziecka z podstawowki. |
1q2 jednak czytanie ze zrozumieniem szwankuje u polskiej młodzieży, z moich postów łatwo wywnioskować, że równie mocno irytują mnie i internetowi kibice barcy jak i realu, więc najpierw przeczytaj, przemyśl, przeczytaj i jeszcze raz przemyśl a później dopiero komentuj...
Gdzie niby przedstawiam się jako ten lepszy, bo jakoś nie zauważyłem??... A co do poziomu dziecka z podstawówki to bardzo się do niego zbliżyłeś tym postem chcąc mi 'dojebać'... |
Caly czas sie przedstawiasz jako ten lepszy , karcac przeciwnikow a do tego powalasz argumentacja - nienawidze Barcy bo gra tam Messi:D.Wiesz, ja juz od pewnego czasu zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na Cracovie bo w Wisle gra Łobo , a nie znosze go....
Bardzo jestem tez ciekaw, jak to sie stalo ze stales sie kibicem Realu a Barcy nienawidzisz....Miales proroczy sen? , czy moze olsnilo Cie pewnego dnia:>? |
"Barcelony nienawidzę bo nie mogę znieść karła Messiego sztucznie wykoksowanego (zobaczcie sobie jak on wyglądał kilka lat temu, chudziutkie chucherko), nie mogę patrzeć na kibiców w Polsce krzyczących na forach Visca el Barca"
zgadzam się w 100% |
Ok, przedstawiam się jako ten lepszy bo chciałem się obronić przed twoim zarzutem... Niech będzie... Natomiast Ty nie uważasz się za lepszego pisząc, że moja argumentacja jest niczym dziecka z podstawówki...
Napisałem akurat o Messim nie bez powodu (przyczyn dla których nie lubię barcy jest więcej ale nie chciałem się rozpisywać). Chodzi o to, że barca zrobiła z 17 latka mutanta, automat do gry w sposób sztuczny, jeśli na tym polega 'tworzenie' najlepszych piłkarzy to ja im współczuję... Nie chodzi o samego Messiego, ale o filozofie tworzenia automatów do gry... Pozwól, że to zdanie o Łobo wogóle pominę... Jak się stałem kibicem Realu, normalnie... Tak jak człowiek z Polski może zostać kibicem Realu albo Barcy... Pewnego dnia zaczynasz interesować się piłką wtedy dany klub jest na szczycie, zaczynasz oglądać mecze itd. I nie wmawiaj mi, że kibice barcelony polubili ich grę w momencie jak wtapiali przez ostatnie 3 lata z Realem i tracili na koniec 20 pkt w tabeli... A tak wogóle to przepraszam, że rozpocząłem tą dyskusję.. VISCA EL BARCA!!! SIEMPRE LOS PUJAS CAMPEONES TODOS MAGNIFICOS!!! Tak jest prościej i nikt się nie przyczepi... |
Tylko Real
z Hiszpanii Tylko Real. |
Nie, bo lepsze jest pisanie na onecie, realmadryt.pl czy innychc interiach waszego śmiesznego HALA MADRID. Czym ono się różni do cholery od Visca el Barca?! A teksty hiszpańsko-języczne nie są używane tylko przez kibiców Barcy. Realu również. Kibice ekip z wysp wypisują np. Chelsea Londyn Football Club since 1905 i co, nie czepiasz się?
Druga sprawa to Messi. Człowieku, czemu piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia? Messi był, chory, nie rósł. Był jednym z wielu argentyńskich biednych chłopaków, którzy nie mieli szansy na rpawdziwe życie. Jednak to właśnie ta 'zjebana' Barcelona wyciągnęła do niego rękę i dała mu szansę na normalne życie. Tak, dostawał hormony, ale tylko na wzrost! Resztę zawdzięcza swojemu talentowi i ciężkiej pracy nad swoją sylwetką. Zazdrościsz mu? To twoja sprawa. Naprawdę, żałosna jest twoja napinka legol. I chciałbym wierzyć, że nie jest ona spowodowana wczorajszą porażką Realu... |
Zdecydowanie Real
Kibicuję temu zespołowi od roku 1998. Pamiętacie takiego gracza jak Davor Suker? Mój ulubiony gracz MŚ'98 we Francji... grał w Realu, dlatego więc zacząłem kibicowć Królewskim. I od 10 lat tak to się trzyma. Nie ma co się napinać, że Barca lepsza, czy że Real - jeden sezon ta drużyna jest lepsza, drugi sezon inna. Dodatkowo... chwała Caudillo! To był prawicowiec z krwi i kości, tępił lewaków jak trzeba! |
ma ktoś może jakieś zdjęcia oprawy ?? i może wie co ona miała przedstawiać??
|
Cytat:
ja Cie rozumiem i popieram :] Tylko Real- zawsze byli i będą galaktyczni mimo braku formy! TYLE |
Messi to w tej chwili obok C.Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie.
Nazywacie Real galaktycznym?? - właśnie wczoraj to było widać gdy kopali Messiego jak poje*ani bo nie mogli sobie z nim poradzić!Real nie ma swojego swojego stylu...W przeciwieństwie do Barcelony :) I tak na koniec - wystarczy spojrzeć na tabele - 12pkt przewagi nad Realem oznacza koniec marzeń madrytczyków o tytule :D |
dla krytyków polskich fanów Barcelony. Polecam stronę blaugrana.pl (strona Barcy) i realmadryt.pl. Poczytajcie sobie i zobaczcie, którzy się gorzej frustrują. Zapomniał bym, na stronie Realu każdy koment kończy się zwrotem 'hala madryt'. A ktoś tu zarzucił, że kibice Barcy używają VeB. Radzę porównać i wtedy możemy rzeczowo dyskutować. Na każdym kroku fani Realu wywyższają się nad Barcą, bo to ich klub zdobył multum trofeów (przemilczę w jaki sposób zdobył ich sporą część)
|
bądźcie poważni:
co mnie obchodza jacyś 'kibice' jednych czy drugich spode Warszawy czy Krakowa. Co mnie obchodzi jak kto w Polsce leczy kompleksy, mieniąc się kibicem drużyny katalońskiej bądź hiszpańskiej Rozumiem, że mozna odczuwać sympatie (mnie akurat, zadna z tych drużyn nieszczególnie grzeje) ale zeby byc kibicem z drugiego końca Europy, to trzeba mieć jakies problemy, jeszcze do tego łączyc to z kibicowaniem Wiśle, Legii itp Świetnie tu ktoś podsumował: kibicujesz Atlethico? maja zgode z Ruchem, a moze Juve? coś wspólneog z Legią :D i Odpowiadajac na argument o FC itd, tak dla mnei ludzie za Wisłą z MAzowsza(nie krakusi, miejscowi) czy spod Lublina to śmiech na sali. Rozumiem FC z Małopolski, Galicji czy pogranicza ze Ślaskiem: historycznie Kraków jest dla wielu ludiz stamtąd, czyms wiecej niz dawną stolicą A jak widze jakies Fc kozia dupka drugi koniec Polski(jeszcze najczęściej raz w sezonie na meczu bo 'koszty duże') to... Śmieje się wielu z was z Odry W czy Bełchatowa, ze co to za kibice itd, otóz to sa właśnie kibice, bo zamist robić Legia FC Wodzisław, to kręca sobie młyn w kilkaset maks osób. To jest lokalny patriotyzm itp, a nie miłośc przez telewizor i Wisła na 5mln kibiców :lol: PS 'Polakos' tak o Katalończykach mówi reszta Hiszpanii, wg jednego znajomego, wzięło się to z ich separatystycznych i ciagle odmiennych pomysłów, Katalonia jest obca reszcie Hiszpanii jak Polska,stąd Polakos(znaczy to Polak, nie polaczek, a czy nie brzmi jak Rumun w polskim to inna sprawa..) W zadnym wypadku nie tyczy sie to FCB tylko całej Katalonii |
panowie jesteście nie na czasie, Real i Barca już się nie liczą, teraz jest moda na bycie wieśniakiem hehehe :d Hoffenheim górą :P hahaha :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl