Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jak nie dać się sfrajerzyć czyli rzecz o 13 grudnia ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5166)

sandbender 13.12.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sambo (Post 641907)
nie ciśnieniuj sandbender nie ciśnieniuj

Może i za ostro ale ciśnienie mi skacze zawsze jak mnie ktoś metodami większościowymi wrzuca do wora w którym akurat nie chcę byc. Nie da się tutaj i nie nalezy bezpośrednio zastosować reguł demokracji.

Cytat:

Nie przeraża Cię ta liczba?

Po cyklu publikacji w wyborczej i jej przystawkach odsetek ten na pewno wzrośnie.
Nie. Liczba mnie martwi, ale nie przeraża bo mam wewnętrzne przekonanie, że może nie za rok i nie za dwa, ale za dziesięc bedzie można od początku do końca pokazać jak to naprawdę było. I wtedy liczba ta spadnie do marnych kilku procent a z czasem do zera.

sambo 14.12.2008 21:32

"Pipes, który w 1981 r. był dyrektorem wydziału europejskiego w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego w Białym Domu, powiedział również, że dokumenty Kuklińskiego potwierdzają poza tym, że jesienią tamtego roku nie było realnej groźby sowieckiej interwencji wojskowej w Polsce."


Postępowe siły w Polsce już dadzą odpór tym "kłamstwom" .

Baryl 15.12.2008 18:10

Stan wojenny, TW Bolek... eh. Niestety jest JESZCZE 2008 rok, wiec jedyne co mozna na ten temat rzetelnie powiedziec to dokonac analizy mechanizmow polskiej sceny politycznej.

Dla socjologow, spin-doktorow i wreszcie politykow w telewizorze kazdy podzial spoleczenstwa jest jak blysk w wodzie dla rybaka. Wszystkie mozliwe podzialy: A czy Kosciol czy nie? Prawo czy lewo? Bolek czy Bohater? Paprykarz Szczescinski czy beza? Tu gdzie stalo ZOMO czy gdzie biegali gowniarze z petardami? BIEDNY CZY BOGATY? Czlowiek od poczecia czy od namaszenia piorem Michnika i glosem Senyszyn? Etc etc etc... Te wszystkie szramy wskros spoleczenstwa pozwalaja zobrazowac potencjalny elektorat, jego zachowania, reakcje. Wreszcie: jego ilosc, popierajaca lub bedaca przeciw pewnemu zagadnieniu. Cyniczna kalkulacja ktora ksztaltuje program, wystapienia i cala gadke-szmadke politkow.

I stan wojenny sie do tego zalicza. Poki sie zalicza: nie dowiemy sie o nim niczego konkretnego. W czasach gdy KGB, FSB (nowa nazwa tego pierwszego), GRU penetrowalo i penetruje nasze zycie polityczne, w czasach gdy zbija sie elektorat a nie szuka prawdy.. mozemy sobie dac spokoj.
Ja wierze w zbrodnie, wierze tez w zwykle trzesienie portkami Jaruzelskiego ktory moze faktycznie byl przekonany ze Ruscy wejda.
Slyszalem i tez wierze o wielu gowniarskich i huliganskich zachowaniach ludzi podajacych sie za Solidarnosc. Tak to bylo z AK, Solidarnoscia. Jak jest jakas ruchawka to zbiera sie wokol niej duzo szumowin czy po prostu debili... na pewno to nie byli paladyni na bialych koniach, Rycerze Swiatla. Normalni ludzie z ktorych czesc byla ideowa, czesc myslala ze cos dla siebie skubnie, a czesc po prostu chciala sie dolaczyc do rozruby i moze nakrasc przy okazji (moglo dochodzic do sabotowania dostaw do sklepow by potem oglaszac ludziom jak komuna uciska.. wszysko moglo sie zdarzyc).

Nie dajmy sie oglupiac i prowokowac do bycia krolikami w klatkach spin doktorow lowiacych elektorat dla kolejnych blaznow.. czy to z prawa czy z lewa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl