![]() |
Cytat:
Czy Messi zachowuje się jak Krystyna? Płacze, robi skandale, narzeka i ciągle powtarza, że jest najlepszy? |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...u_kibicow.html
Cytat:
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...dlug_FIFA.html
Cytat:
Placzek (935) Leo Messi (678), Fernando Torres (203), Kaká (183) Xavi (155) Wyboru dokonali trenerzy i kapitanowie 155 reprezentacji zrzeszonych w FIFA. |
ToTylkoJa
dla mnie Messi to taki napuszony chłopiec, któremu ktoś powiedział, że jest najlepszy, a on w to święcie uwierzył. Za bardzo ukierunkowany na technikę, w jego piłkarskim wychowaniu zapomniano chyba o znaczeniu siły fizycznej. Ronaldo może i jest gorszym technikiem, ale on jest piłkarzem bardziej kompletnym. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl