Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Nominacje do tytułu Piłkarza Roku 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5165)

ToTylkoJa 08.01.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 650116)
Jest jeden piłkarz którego nie trawię bardziej od Krystyny. A mianowicie Messi :D\

(nawet mój brat, wielki fan Barcelony od wielu lat, jak widzi Messiego na boisku to szlag go trafia :D)

szanuje Twoje zdanie, możesz tak myśleć o Messim. Ale jetem tylko ciekaw, dlaczego go tak nie trawisz?
Czy Messi zachowuje się jak Krystyna? Płacze, robi skandale, narzeka i ciągle powtarza, że jest najlepszy?

kiju.ts 09.01.2009 23:50

http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...u_kibicow.html

Cytat:

W ankiecie, zamówionej przez bank Barclays i przeprowadzonej wśród 32 tys. kibiców ze 185 krajów, aż 35 procent z nich oddało głos na Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo wyraźnie wyprzedził Lionela Messiego z Barcelony (17 proc.), dwie gwiazdy Liverpoolu - Stevena Gerrarda (10 proc.) i Fernando Torresa (9 proc.) oraz Brazylijczyka Kakę z AC Milan (7 proc.).

Portugalczyk, laureat "Złotej Piłki" dla najlepszego piłkarza Europy 2008 roku, jest wielkim faworytem plebiscytu FIFA, który rozstrzygnie się w najbliższy poniedziałek w Zurychu.

Old Town 13.01.2009 10:08

http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...dlug_FIFA.html

Cytat:

Jestem wzruszony. To najszczęśliwsza chwila w moim życiu
No jasne, bo jestes placzek, a ten wypadek niby, zeby publika sobie o Tobie nie zapomniala?


Placzek (935)
Leo Messi (678),
Fernando Torres (203),
Kaká (183)
Xavi (155)

Wyboru dokonali trenerzy i kapitanowie 155 reprezentacji zrzeszonych w FIFA.

vote-for-mikey 13.01.2009 15:21

ToTylkoJa

dla mnie Messi to taki napuszony chłopiec, któremu ktoś powiedział, że jest najlepszy, a on w to święcie uwierzył.
Za bardzo ukierunkowany na technikę, w jego piłkarskim wychowaniu zapomniano chyba o znaczeniu siły fizycznej. Ronaldo może i jest gorszym technikiem, ale on jest piłkarzem bardziej kompletnym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl