Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5140)

dj_ibutti 06.12.2008 22:41

Inni też czekają... Do wszystkich nie da się na czas dotrzeć. A w ogóle dobre to wino?

Ni_Ma 06.12.2008 22:43

nawet bardzo :) i z każdym kieliszkiem smaczniejsze :)

Wlodi1906 06.12.2008 22:45

czteropak Żywca i hajs:)

dj_ibutti 06.12.2008 22:46

Eee to wypijesz zanim przyjdę. Prezentów nie będzie. Przykro mi.

Ni_Ma 06.12.2008 22:51

ojej... a wspomniałam że to 5 litrowe wino? :)

dj_ibutti 06.12.2008 22:53

A ile zostało? :D

Lechista69 06.12.2008 22:56

Niestety mikolaj nie przyniosl Lechijce nowego trenera, ba... nie zabral starego :(!

Gucio25 06.12.2008 23:01

a mi rękawiczki przyniósł..
a tu mówią że zimy nie będzie.. <foch!>

Ni_Ma 06.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 639197)
A ile zostało? :D

ile, ile ... a idziesz Ty Mikołaj wogle? :lol:

pysio 06.12.2008 23:58

zestaw 4 nowych czarnych felg do mojej maszyny :D

thx. święty Mikołaju!

Wisła&Lechia 07.12.2008 00:28

Słodycze, Fajny film oraz pieniązki...) Wesołych Świąt

_KRIS_ 07.12.2008 01:00

no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki
słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)

LAB 07.12.2008 02:27

nic,przeciez wiadomoz ze niema Św.Mikołaja...

Jest Dziadek Mróz:D

Kurt 07.12.2008 02:56

MyPy 3 i jakąś książkę z GW najsłynniejsze kluby... Wisła Kraków... Pierwsze wrażenie GW no zajeee... Drugie wrażenie w ch.... statystyk... , później patrzę nawet jakiś dział o kibicach i co?! Najsłynniejsi kibice... i tyle! Taaa... I od razu że "Protestują przeciwku hołocie na stadionie"... taaaa... ja chyba złożę reklamację ;) Może ktoś chce na prezent dogadamy się ;) Gwiazdka blisko ;)


...Rozczarowanie osłodziła perła wśród czekolad czyli słowacka Studentska...

gigant 07.12.2008 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 639267)
no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki

słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)

Po pierwsze, Adaś się wkurzy jak nie znajdzie swoich perfum, po drugie bokserki to chyba się pierze, nie odświeża:lol:

emsi 07.12.2008 09:12

Śliczny szalik Nike'a a drugi pieniążki.

A dziś rano kaca co wcale mi się nie podoba :foch:

Bieluu 07.12.2008 09:37

http://www.speedo.com/webapp/wcs/sto..._33314_Y_80272

Taki bajer mi przytaskał.
Do tego masę cukierków :)
Ale zapomniał zdrapać ceny, żebym wiedział jak bardzo mnie ceni

gigant 07.12.2008 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 639306)
http://www.speedo.com/webapp/wcs/sto..._33314_Y_80272

Taki bajer mi przytaskał.
Do tego masę cukierków :)
Ale zapomniał zdrapać ceny, żebym wiedział jak bardzo mnie ceni

Po co Ci dwie maski Hannibala Lectera?

Paweł 07.12.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 639267)
no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki
słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)


Może to pedofil był, a nie Mikołaj :D

filip_wislak 07.12.2008 10:44

Ja dostałem Wiślacki kubek, kilka vlepek, słodycze i... nie dostałem skarpetek :O

PituTSW 07.12.2008 11:01

Eh to chyba ja dostałem najmniej oryginalne prezenty :P Tylko słodycze i kasa. Mikołaj się nie wysilił za bardzo :)

TSW Fanatyk 07.12.2008 11:35

Wczoraj wykląłem mikołaja bo mi nic nie przyniósł (choć i tak dziękuje że mi potomka nie sprawił :) ).I teraz mam pytanie: czy mikołaj mógł dokonać jakiegoś sabotażu?Wstaje rano ubieram się, zakładam skarpetki a tu dziura na palcu w skarpetce...Czy to mógł zrobić mikołaj?

:D

pan_premier 07.12.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 639277)
MyPy 3 i jakąś książkę z GW najsłynniejsze kluby... Wisła Kraków... Pierwsze wrażenie GW no zajeee... Drugie wrażenie w ch.... statystyk... , później patrzę nawet jakiś dział o kibicach i co?! Najsłynniejsi kibice... i tyle! Taaa... I od razu że "Protestują przeciwku hołocie na stadionie"... taaaa... ja chyba złożę reklamację ;) Może ktoś chce na prezent dogadamy się ;) Gwiazdka blisko ;)


...Rozczarowanie osłodziła perła wśród czekolad czyli słowacka Studentska...

żebyś za rok nie dostął Michnika we wstążecce :lol:

M.C (nowy kleparz) 07.12.2008 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 639322)
Może to pedofil był, a nie Mikołaj :D

A dlaczego pedofil??Bo nie skumałem...

maTyS. 07.12.2008 12:16

ja nie dostałem nic jako,że prezenty wręczam/dostaje pod choinkę taką mamy zasadę z dziewczyną i rodziną :) chociaż bez słodyczy się nie obeszło od siostry :)

Wojtek 1906 07.12.2008 12:33

monitor, płyta Molesty, koszulka Wierności, słodycze ;)

Aro1234 07.12.2008 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 639069)
Ja dostalem zestaw kosmetyków Adidas Fair, książkę Cejrowskiego Gringo wśród dzikich plemion, i trochę słodkości:D

Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;] :P

devios 07.12.2008 12:53

A jakże inaczej! Szalik Wisełki! Kolejny do kolekcji :)

Kamyk 07.12.2008 12:54

portfel i masę cukierków.

Zwitter 07.12.2008 13:09

Wczoraj nic, dziś czekoladowego mikołaja któtego oddałem bo to za dużo czekolady jak dla mnie.

Wcale z tego powodu mi smutno nie jest bo sam sobie kupie to, czego najbardziej chcę i potrzebuję! Ha.

qqbaa 07.12.2008 13:11

mikołaj przyniósł trochę pieniążków, a ADMIRAL wszystko zabrał :/

KoPer 07.12.2008 15:07

Skarpetki, bluza, perfumy, kasa i słodycze ;)

AYALA 07.12.2008 16:49

mi kaca bo wczoraj sobie ostro popiłem

rafalek 07.12.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 639413)
Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;] :P


Mój tata dostał Rio Anacondę...dziwny zbieg okoliczności nie? Może mama i mikołaj byli w tym samym sklepie. A książka faktycznie świetna, w ogole nie czuć jak przy niej czas płynie...wczoraj czytałem do 1:40 a myślałem, że jest 23:D

w0lno. 07.12.2008 17:19

Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

_ukoL 07.12.2008 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 639594)
Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

Aston Martina, domek w Andaluzji i z 2 mln euro na konto. O resztę zadbałbym sam. :lol:

KacpiTSW 07.12.2008 18:53

Ja dostałem:
STR8 Racing.
Słodycze.
Kasee :))
Bluze z Cropp'a

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 639594)
Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

A więc co chciał bym dostać ... hmm ...
- Forda GT (niebieski w białe pasy)
- 200 mln euro z tym są skomplikowane plany: Wykupił bym klub Wisła Kraków i dał 155 mln euro na transfery reszta na płace dla zawodników, Maćka oraz sztab. Koszulki nie byłyby żadną reklamą dla zadnego sponsora, koszulka ma reprezenotwać klub, a nie Biedronki i inne badziewia. Przedewszytkim klub by był demokratyczny, czyli jak w sejmie tylko lepiej :P czyli wszstrkie decyzje poddane głosowaniu :))
- Wille obok Nani'ego, sir Alexa Fergusona, C.Ronlado :)) (wszyscy mieszkają obok siebie [na prawde!])
Myśle, że to tyle lecz na pewno mi coś wpadło do głowy więc ... :))

SharkTS 07.12.2008 18:56

Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D

KacpiTSW 07.12.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D

hahaha... to smacznego z bananami. :)) I tylko o jednym myślisz ... nawet w święta :P

dj_ibutti 07.12.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 639208)
ile, ile ... a idziesz Ty Mikołaj wogle? :lol:

Nie odpisywałaś... nie odpisywałaś...

I dziewczyna mi kazała iść spać :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl