![]() |
Co do tego że będzie ciężko to nikt nie ma wątpliwości. Tak sobie myślę, że zapis w umowie Ćwielonga mówiący o tym że nie może grać w meczach z Wisłą, może w tej sytuacji obrócić się przeciwko nam. Zagra pewnie Fabus, który jakby nie patrzeć jest obecnie groźniejszy od Cwielonga. Obrona może mieć problemy z takim "czołgiem". Z koeli w Ruchu nie zagra Nowacki, od którego dużo zależało do tej pory w środku pola. jeśli chodzi o Wisłe to liczę, że szanse od pierwszej minuty otrzyma Łobodziński, bo wchodząc ostatnio z ławki pokazywał się z dobrej strony, nawet dośrodkował znaśnie kilka razy. Z pewnością kluczowa jak zawsze w przypadku Wisły będzie skuteczność, ważne aby wykorzystać sutuacje które się wykreuje. Chciałbym zwycięstwa, ale obstwaim remis 0-0.
|
generalnie gramy antyfutbol. od czasu Szymkowiaka, nie ma nikogo kto by umiał kopnąć z dystansu.
|
Nie jest tak źle - gra zdecydowanie lepsza niż w poprzednich meczach. Powinniśmy sobie poradzić!
|
ale padaka, Jirsaka wrzucic, Boguskiego albo Niedzielana
|
Kuw...a nasi spuchli...
Dlaczego nie gra Jirsak zamiast Małeckiego. Małecki gra słabo. |
0:0 po pierwszej połowce... nie jest dobrze;/ nie liczac strzalow z dystansu Mauro to mozna powiedziec ze nic ciekawego sie nie działo;/
|
Kiedy wreszcie Wisła strzeli bramkę w pierwszej połowie spotkania?????????????????????????
|
obstawiam że wynik nie zmieni sie rownież w drugiej połowie. Poza Pa Brożkiem, niktn nie gra
|
Ruch słaby ,a Wisła nie może nic wskórać.Legia wczoraj grała pressingiem 3 x szybciej niz my dzis ,ech.Oby udalo sie wygrac.
|
Z takimi zawodnikami w pomocy to sobie można pograć w bierki. Bez wzmocnień każdy mecz będzie tak wyglądał.
|
Najbliżej był Marcelo. 0,5 m od okienka...
|
Mam nadzieje ze Wisla cos strzeli w 2 polowie bo narazie to wyglada slabiutko. O ile we wczesniejszych meczach mieli sytuacje tylko ich nie wykorzystywali to teraz nawet tych sytuacji podbramkowych jest malo.
|
Wisełko..
Wisełko.. wyszedłem wcześniej z uczelni, biegłem z tramwaju.. dobiegłem na 44min.. dlatego prosze Cię Wisło ma kochana wygraj ten mecz !!!!
|
Najlepszy to Łobo.... udzielając wywiadu wyglądał jakby rozegrał 2 mecze pod rząd a nie 45min...;/ czyzby niektorym sie nie chcialo pracowac nad kondycją?
|
- fajny ten balon w ksztalcie toi toia po drugiej stronie boiska :D
- pewna forumowiczka z aparatem trafila do relacji C+ - a gola strzelimy w II polowie |
- narazie chu*nia...
|
i zaczynamy drugą połowę bez zmian.......szkoda, nieważne w jakiej formie jest Jirsak czy Boguski za pewno każdy z nich zrobiłby w ofensywie więcej niż Catoro czy Diaz. Po co nam dwóch mega defensywnych pomocników? skoro Ruch gra tak słabo w ofensywie.....i
|
biednie to wyglada strasznie :-/
|
Brożek a może nawet i Brożki niech sobie już może jadą na urlop jak mają pokazywać taką (nie)chęć do gry i gwiazdorstwo
|
Padaka, zero pomysły na grę, brak chęci i woli zwycięstwa... :/
|
niech ta runda już sie skonczy...
trzeba dograć w tym roku pozostałe mecze i wierze, ze trener solidnie wykorzysta przerwę zimową, bo z meczu na mecz coraz słabiej |
Zaraz dostaniemy brame i tak sie to skończy,powiem wam że nawet jestem za,może coś do nich dotrze,i co niektórzy stracą te swoje cudne kontrakty
|
Dajcie namiar na mecz, musiałem reset zrobić linka zgubiłem :P
|
|
ależ skrzydła beznadziejnie dośrodkowują, no ludzie podstawy!!! Jak już wypracujemy jakąs składniejszą akcjię kończy się na aucie dla Ruchu po drugiej stronie boiska
|
Mam nadzieję, że Pietia nie zagra z Odrą... Dramat z dośrodkowaniami ... ;/
|
Pawełek niech spier dalaaaaaa
To są ku...wa palanty |
Masakra Co To Ma Byc??
|
No i jesteśmy w dupie...
|
No to zegnamy Macieja :-/
|
a teraz to wygląda jeszcze biedniej,,,,,
|
Gratulacje dla całej "drużyny" ! Jak oni mają czelność mieć takie kontrakty i jeszcze nie raz pretensje do sędziów ! Banda nierobów i gwiazdeczek !
|
Nie mam słów na to. Zero celnych dośrodkowań ;(
|
Małeckiego ku...wa trzyma jak ten nic nie gra
|
Żesz kurde;/
|
Cytat:
|
Trzeba powalczyć i wierzyć do końca, licze na końcówke jak z Odrą
Cytat:
PS Szukajmy plusów, żadnej czerwonej kartki... |
Nie da się na to patrzeć... Dobrze, że nie pojechałem, bo mój w**** byłby jeszcze większy...
|
Ku...wa Małecki gra do końca jak on jest strasznie cienki....
|
Pewnie teraz Cupiał zwolni Skorżę, a transferów i tak pewnie żadnych nie będzie. Może 8 miejsce uda się na koniec sezonu zająć.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl