Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16. kolejka] RUCH Chorzów - WISŁA Kraków, sobota 29.11.2008 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5096)

boskijelonek 29.11.2008 12:18

Co do tego że będzie ciężko to nikt nie ma wątpliwości. Tak sobie myślę, że zapis w umowie Ćwielonga mówiący o tym że nie może grać w meczach z Wisłą, może w tej sytuacji obrócić się przeciwko nam. Zagra pewnie Fabus, który jakby nie patrzeć jest obecnie groźniejszy od Cwielonga. Obrona może mieć problemy z takim "czołgiem". Z koeli w Ruchu nie zagra Nowacki, od którego dużo zależało do tej pory w środku pola. jeśli chodzi o Wisłe to liczę, że szanse od pierwszej minuty otrzyma Łobodziński, bo wchodząc ostatnio z ławki pokazywał się z dobrej strony, nawet dośrodkował znaśnie kilka razy. Z pewnością kluczowa jak zawsze w przypadku Wisły będzie skuteczność, ważne aby wykorzystać sutuacje które się wykreuje. Chciałbym zwycięstwa, ale obstwaim remis 0-0.

tommiyacht 29.11.2008 18:43

generalnie gramy antyfutbol. od czasu Szymkowiaka, nie ma nikogo kto by umiał kopnąć z dystansu.

Nalokson 29.11.2008 18:46

Nie jest tak źle - gra zdecydowanie lepsza niż w poprzednich meczach. Powinniśmy sobie poradzić!

HEDu 29.11.2008 18:47

ale padaka, Jirsaka wrzucic, Boguskiego albo Niedzielana

Fernando Redondo 29.11.2008 19:04

Kuw...a nasi spuchli...
Dlaczego nie gra Jirsak zamiast Małeckiego. Małecki gra słabo.

grzesiek632 29.11.2008 19:06

0:0 po pierwszej połowce... nie jest dobrze;/ nie liczac strzalow z dystansu Mauro to mozna powiedziec ze nic ciekawego sie nie działo;/

Nalokson 29.11.2008 19:06

Kiedy wreszcie Wisła strzeli bramkę w pierwszej połowie spotkania?????????????????????????

tommiyacht 29.11.2008 19:07

obstawiam że wynik nie zmieni sie rownież w drugiej połowie. Poza Pa Brożkiem, niktn nie gra

hoho 29.11.2008 19:08

Ruch słaby ,a Wisła nie może nic wskórać.Legia wczoraj grała pressingiem 3 x szybciej niz my dzis ,ech.Oby udalo sie wygrac.

tofik 29.11.2008 19:09

Z takimi zawodnikami w pomocy to sobie można pograć w bierki. Bez wzmocnień każdy mecz będzie tak wyglądał.

grabi_azory 29.11.2008 19:10

Najbliżej był Marcelo. 0,5 m od okienka...

kuba181819 29.11.2008 19:14

Mam nadzieje ze Wisla cos strzeli w 2 polowie bo narazie to wyglada slabiutko. O ile we wczesniejszych meczach mieli sytuacje tylko ich nie wykorzystywali to teraz nawet tych sytuacji podbramkowych jest malo.

Krzyma 29.11.2008 19:15

Wisełko..
 
Wisełko.. wyszedłem wcześniej z uczelni, biegłem z tramwaju.. dobiegłem na 44min.. dlatego prosze Cię Wisło ma kochana wygraj ten mecz !!!!

rocco_1906 29.11.2008 19:18

Najlepszy to Łobo.... udzielając wywiadu wyglądał jakby rozegrał 2 mecze pod rząd a nie 45min...;/ czyzby niektorym sie nie chcialo pracowac nad kondycją?

dynek.pl 29.11.2008 19:22

- fajny ten balon w ksztalcie toi toia po drugiej stronie boiska :D
- pewna forumowiczka z aparatem trafila do relacji C+
- a gola strzelimy w II polowie

JrQ- 29.11.2008 19:24

- narazie chu*nia...

boskijelonek 29.11.2008 19:26

i zaczynamy drugą połowę bez zmian.......szkoda, nieważne w jakiej formie jest Jirsak czy Boguski za pewno każdy z nich zrobiłby w ofensywie więcej niż Catoro czy Diaz. Po co nam dwóch mega defensywnych pomocników? skoro Ruch gra tak słabo w ofensywie.....i

medyk 29.11.2008 19:35

biednie to wyglada strasznie :-/

mr_kwolf 29.11.2008 19:37

Brożek a może nawet i Brożki niech sobie już może jadą na urlop jak mają pokazywać taką (nie)chęć do gry i gwiazdorstwo

skydancer 29.11.2008 19:37

Padaka, zero pomysły na grę, brak chęci i woli zwycięstwa... :/

marcinarsenal 29.11.2008 19:40

niech ta runda już sie skonczy...
trzeba dograć w tym roku pozostałe mecze i wierze, ze trener solidnie wykorzysta przerwę zimową, bo z meczu na mecz coraz słabiej

WILU TS 29.11.2008 19:41

Zaraz dostaniemy brame i tak sie to skończy,powiem wam że nawet jestem za,może coś do nich dotrze,i co niektórzy stracą te swoje cudne kontrakty

ILuKoI 29.11.2008 19:41

Dajcie namiar na mecz, musiałem reset zrobić linka zgubiłem :P

rutek 29.11.2008 19:43

http://www.justin.tv/lovitv

co do gry... lepiej nie komentowac

marcinarsenal 29.11.2008 19:47

ależ skrzydła beznadziejnie dośrodkowują, no ludzie podstawy!!! Jak już wypracujemy jakąs składniejszą akcjię kończy się na aucie dla Ruchu po drugiej stronie boiska

WINDEK 29.11.2008 19:47

Mam nadzieję, że Pietia nie zagra z Odrą... Dramat z dośrodkowaniami ... ;/

Fernando Redondo 29.11.2008 19:57

Pawełek niech spier dalaaaaaa


To są ku...wa palanty

LuKiTS89 29.11.2008 19:57

Masakra Co To Ma Byc??

Nalokson 29.11.2008 19:57

No i jesteśmy w dupie...

medyk 29.11.2008 19:57

No to zegnamy Macieja :-/

Tiramisu 29.11.2008 19:58

a teraz to wygląda jeszcze biedniej,,,,,

WILU TS 29.11.2008 19:58

Gratulacje dla całej "drużyny" ! Jak oni mają czelność mieć takie kontrakty i jeszcze nie raz pretensje do sędziów ! Banda nierobów i gwiazdeczek !

Witoldon 29.11.2008 19:58

Nie mam słów na to. Zero celnych dośrodkowań ;(

Fernando Redondo 29.11.2008 19:58

Małeckiego ku...wa trzyma jak ten nic nie gra

krasny 29.11.2008 19:58

Żesz kurde;/

mr_kwolf 29.11.2008 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 635842)
No to zegnamy Macieja :-/

tak samo jak po Śląsku, jak po derbach... nie macie o czym pisać?

marcinarsenal 29.11.2008 19:59

Trzeba powalczyć i wierzyć do końca, licze na końcówke jak z Odrą

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 635842)
No to zegnamy Macieja :-/

Mam nadzieje, że nie mówisz tego od siebie, a głupio przewidujesz

PS Szukajmy plusów, żadnej czerwonej kartki...

WINDEK 29.11.2008 20:00

Nie da się na to patrzeć... Dobrze, że nie pojechałem, bo mój w**** byłby jeszcze większy...

Fernando Redondo 29.11.2008 20:00

Ku...wa Małecki gra do końca jak on jest strasznie cienki....

Żuczek 29.11.2008 20:00

Pewnie teraz Cupiał zwolni Skorżę, a transferów i tak pewnie żadnych nie będzie. Może 8 miejsce uda się na koniec sezonu zająć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl