![]() |
+ 1 głosssss
|
Ja też swój oddałem i niezwłocznie o tym pisze na forum bo jeszcze przypadkiem ktoś by się nie dowiedział i co by było?
|
mój również.
|
Panom i Paniom dziekuje i zapraszam kolejnych do głosowania nic za to nie płacisz a dużo możesz pomóc
|
Głos oddany! P
|
+1......................
|
oddalem....
|
zrobione !!!
|
Cytat:
|
zrobione głos oddany :) pozdro
|
Głos oddany.
|
jeszcze jeden oddany ;D pozdro
|
Głos oddany...
|
i kolejny...
|
poszło;) także ode mnie
|
klik......
|
plus jeden....
|
Dziekuje bardzo prosze jeszcze o coś postaraj cię się noo PROSZĘ
|
Głos Oddany :)
|
Pomógł By Jeszcze Ktoś??? Prosze
|
No to ja też zagłosowałam :)
|
proszę bardzo, jest i mój głos.
|
Ode mnie też poszło!
|
i ode mnie
|
Poszło........
|
Cytat:
mądrze podsumowane :> |
Dziekuje i Prosze o jeszcze przecież nic nie tracicie a pomagacie tym dzieciom zyskać
|
W imieniu Stowarzyszenia " Dać Szansę " w Wadowicach, Proszę o przesłanie informacji osobom pracującym o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU TE DZIECI BĘDĄ MIAŁY SZANSĘ NA NORMALNE ŻYCIE. Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem : http://www.dacszanse.pl/index.php?op...&id=5&Itemid=7 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl