Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prośba O Wasze Głosy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5027)

UW&I 05.11.2008 15:35

+ 1 głosssss

WzT 05.11.2008 15:39

Ja też swój oddałem i niezwłocznie o tym pisze na forum bo jeszcze przypadkiem ktoś by się nie dowiedział i co by było?

Gucio25 05.11.2008 16:50

mój również.

PrzemooTSW 05.11.2008 20:19

Panom i Paniom dziekuje i zapraszam kolejnych do głosowania nic za to nie płacisz a dużo możesz pomóc

darotsok73 05.11.2008 20:31

Głos oddany! P

kms 05.11.2008 20:35

+1......................

gris 05.11.2008 20:36

oddalem....

Paweł FC Ngd 05.11.2008 20:43

zrobione !!!

SZYMEK_TSW 05.11.2008 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 623653)
Pomozecie mi?

Pomożemy, co i ja zrobiłem ;)

mac251_251 05.11.2008 20:58

zrobione głos oddany :) pozdro

sndr 06.11.2008 10:14

Głos oddany.

manager1906 06.11.2008 10:27

jeszcze jeden oddany ;D pozdro

Nitrox 06.11.2008 11:01

Głos oddany...

vego 06.11.2008 11:02

i kolejny...

Toldo 06.11.2008 21:09

poszło;) także ode mnie

spinnaker 07.11.2008 17:15

klik......

wisl@k_TS 07.11.2008 17:23

plus jeden....

PrzemooTSW 07.11.2008 19:40

Dziekuje bardzo prosze jeszcze o coś postaraj cię się noo PROSZĘ

CzerstwyChleb 08.11.2008 12:19

Głos Oddany :)

PrzemooTSW 11.11.2008 20:46

Pomógł By Jeszcze Ktoś??? Prosze

Gwiazdka86 11.11.2008 21:00

No to ja też zagłosowałam :)

trial 11.11.2008 21:10

proszę bardzo, jest i mój głos.

devios 11.11.2008 21:18

Ode mnie też poszło!

witorik 11.11.2008 21:25

i ode mnie

Strzala 11.11.2008 21:28

Poszło........

Kobieta_Wislak 11.11.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 624035)
Ja też swój oddałem i niezwłocznie o tym pisze na forum bo jeszcze przypadkiem ktoś by się nie dowiedział i co by było?

no właśnie... :D sama się na to złapałam i potem przez moment zastanawiałam dlaczego... taki owczy pęd, nie?
mądrze podsumowane :>

PrzemooTSW 12.11.2008 14:54

Dziekuje i Prosze o jeszcze przecież nic nie tracicie a pomagacie tym dzieciom zyskać

PrzemooTSW 18.02.2009 15:31

W imieniu Stowarzyszenia " Dać Szansę " w Wadowicach, Proszę o przesłanie informacji osobom pracującym o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU TE DZIECI BĘDĄ MIAŁY SZANSĘ NA NORMALNE ŻYCIE.
Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem :

http://www.dacszanse.pl/index.php?op...&id=5&Itemid=7


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl