![]() |
Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (
|
Grając tak jak do przerwy możemy stracić punkty! Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.
|
Cytat:
|
łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy. |
Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było
|
Ciekawe co się musi wydarzyć by Baretto dostał swoją szansę. Na razie mało dokładna gra, ale sytuacje były.
|
Aż prosi się by wpuścić jakiegoś ofensywnego piłkarza... tylko niby kogo? Nawet taki średniak jak Paulista byłby zbawieniem.
Cytat:
|
Nie wygląda to najlepiej, ale czas działa na nasza korzyść. Nie musimy grać jak Barca, ważne, by wygrać :)
Skład ok, ale w ofensywnie faktycznie brakuje kogoś, kto porozdzielałby pilki. Można było sie spodziewać, że gra nie będzie zbytnio poukładana. Oby nie stracić głupio bramki. PS. Myślicie, że Skorża wpuści Cantoro ? :) |
Nasza cala ofensywa sie opiera na Lobodzinskim ktory jest podwajany.Srodek Wisly bardzo slabo,kiedy my k*rwa sie doczekamy ofensywnego pomocnika (Legia ma ich 3 a Lech 2)?Zienczuk zje*al ,Brozek tez sie nie popisal ,moze jedna bramka zadecydowac w ta albo druga strone.
|
powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0, no ale jak się ma setkę to trzeba strzelić
jak nie strzelimy szybko gola to polegniemy po jakiejś przypadkowej bramce, ewentualnie karnym słabiutko gramy z tyłu, Piotrek Brożek katastrofalne starty piłki, współpraca Clebera z Marcelo daleka od ideału, niepotrzebnie oddajemy inicjatywę miejscowym |
Cytat:
to ile ich powinno być łącznie ? :lol: wy oglądacie mecz, czy czytacie relację? mecz mi przypomina ten z Tottenhamem u siebie, powinniśmy prowadzić, wygrywać i ni chuja .. muszą się przełamać. |
jaka sodówka? bredzisz!
cała druzyna gra himerycznie, duzo strat, brak płynności, tak jak ktoś pisał brakuje rozgrywającego... cieszy postawa Łoba, chłop sie stara i lepiej wyglada niz wczesniejszych meczach...choc to wciaz gra jest z pogranicza, zeby powiedziec delikatnie daleko odbiegająca od ideału. mam nadzieje ze w drugiej połowce nastąpi jakies przebudzenie, szkoda byłoby zremisować...albo nie daj Boże przegrać z Górnikiem... |
przegrana jest wkalkulowana, jak już pisałem takie Górniki z taką Wisła dają z siebie wszystko i mimo że dostają od lamusów potrafią wygrać z 10 razy lepszymi, tym bardziej jeśli tym drugim nie idzie , a nam nie idzie..
DO BOJU WISŁO! |
Boguś na plus, Marcel trochę nerwowo zresztą Cleber to samo, Łobo na zero (dzięki kilku odbiorom), Piotrek Brożek poza tymi trzema kiksami poprawnie. Diaz ze zmiennym szczęściem, Singlar nieźle
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciężko jest.. Miałem nadzieje że do przerwy będzie 1:0 dla nas :) no ale musimy wierzyć :)
|
Trudno zeby gra wygladala inaczej skoro pomoc odpowiadzialna za jej kreowania jest pozbawiona ofensywnych pilkarzy. Jesli chce sie grac na 2 defensywnych w srodku to skrzydla musza byc rewelacyjne, tak jak bylo za Henka. Jak skrzydla sa przecietne tak jak u nas, to musi byc srodek kreatywny. A u nas nie ma ani tego ani tego stad taki obraz gry.
|
Piotr Brozek to katastrofa. Dziwie sie, ze Skorza nie zdjal go w przerwie.
|
chyba na trochę nie idzie gra w drugiej połowie :/
|
ten Totenham byl naprawde cienki
|
Pawełek :|
|
No coz, ciezko nazwac tego gola inaczej niz kompromitacja Pawelka :/
|
kurde...
gornik dominuje, a my bez pomyslu, co sie dzieje... |
Dzieki Mariusz, pokaz fucka komu trzeba po raz kolejny... Ile jeszcze bramek przez niego stracimy drogi zarzadzie ??
|
Cytat:
Gdzie obrona byla ? |
No i 1:0 dla Górnika. Jeżeli gra Wisły się nie zmieni to nie mamy co marzyć nawet o jednym punkcie.
|
Pawelek :shock: :rotfl:
Marcelo teraz tez niezle zagral |
Cytat:
|
trafili nam??
|
z całym szacunkiem dla Macieja Skorży, ale on się już chyba wypalił jako nasz trener...
|
Musza sie chlopaki obudzic bo nas laja zabole,ale Marcelo blad zrobil!
|
obrona i bramkarz niezly cyrk odstawiaja dzisiaj
|
No tak, mamy atakować a tu do gry szykowany jest ultra ofensywny i kreatywny Cantoro...
Co do Pawełka - cóż się po nim spodziewać, słabo z głową, do tego porażająco z umiejętnościami... Jeszcze niejedno spotkanie nam spierdzieli, spokojnie, stać go... |
Cytat:
|
Cytat:
|
czy ten dziadek z tym szkolnym dzwonkiem ma jakis problem ?? nie moge tego sluchac
|
Boguski schodzi?:| to kto będzie ciągnął u nas grę z przodu? Łobo i Zieniu?
|
mam nadzieje,ze juz nikomu po meczu nie przyjdzie na mysl tak jak po meczu w Londynie z Tottenhamem, zeby wislacki szalik Pawelkowi podarowac w podziekowaniu za "swietny" mecz. Oczywiscie juz czekam na deklaracje Kazimierskiego,ze Pawelek jest swietnym bramkarzem i dalej beda stawiac na niego bo bledy kazdemu sie przydarzaja. Tylko,ile jeszcze tych bledow bedzie?
|
heh.. jechanie po Skorzy to zalosc.. co on ma byc cudotworca? Niektorzy nasi pilkarze sa wypaleni i tyle. Widac to bylo w meczu z TH, widac i dzis.
Jezeli nic sie nie zmieni(wierze jednak, ze nasi sie chociaz troche przebudza), to bedzie to kompromitacja i to duza.. Gornik to na prawde obecnie strasznie slaby zespol i ntkt, ani nic tego nie zmeini... EDIT: tamten sezon to bylo maks co da sie z co poniektorych wyciagnac, a dlugo na maksa grac sie nei da, wiec teraz Ci pilkarze wrocili do swojego normlanego poziomu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl