Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4914)

LAB 05.10.2008 14:22

Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (

Ogryzek 05.10.2008 14:23

Grając tak jak do przerwy możemy stracić punkty! Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.

sorel 05.10.2008 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 612130)
Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (

dobrze sie czujesz?:shock:

Wasiu 05.10.2008 14:25

łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy.

Perek 05.10.2008 14:26

Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było

Chesteroski 05.10.2008 14:26

Ciekawe co się musi wydarzyć by Baretto dostał swoją szansę. Na razie mało dokładna gra, ale sytuacje były.

jova 05.10.2008 14:27

Aż prosi się by wpuścić jakiegoś ofensywnego piłkarza... tylko niby kogo? Nawet taki średniak jak Paulista byłby zbawieniem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 612125)
widac brak rozgrywajacego,

Już prawie od czterech lat.

tofik 05.10.2008 14:27

Nie wygląda to najlepiej, ale czas działa na nasza korzyść. Nie musimy grać jak Barca, ważne, by wygrać :)
Skład ok, ale w ofensywnie faktycznie brakuje kogoś, kto porozdzielałby pilki. Można było sie spodziewać, że gra nie będzie zbytnio poukładana. Oby nie stracić głupio bramki.

PS. Myślicie, że Skorża wpuści Cantoro ? :)

hoho 05.10.2008 14:27

Nasza cala ofensywa sie opiera na Lobodzinskim ktory jest podwajany.Srodek Wisly bardzo slabo,kiedy my k*rwa sie doczekamy ofensywnego pomocnika (Legia ma ich 3 a Lech 2)?Zienczuk zje*al ,Brozek tez sie nie popisal ,moze jedna bramka zadecydowac w ta albo druga strone.

luke1906 05.10.2008 14:28

powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0, no ale jak się ma setkę to trzeba strzelić
jak nie strzelimy szybko gola to polegniemy po jakiejś przypadkowej bramce, ewentualnie karnym

słabiutko gramy z tyłu, Piotrek Brożek katastrofalne starty piłki, współpraca Clebera z Marcelo daleka od ideału, niepotrzebnie oddajemy inicjatywę miejscowym

SpoXsteR 05.10.2008 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 612133)
co najmniej 1 karny dla Gornika.


to ile ich powinno być łącznie ? :lol:

wy oglądacie mecz, czy czytacie relację?


mecz mi przypomina ten z Tottenhamem u siebie, powinniśmy prowadzić, wygrywać i ni chuja .. muszą się przełamać.

buczu1906 05.10.2008 14:29

jaka sodówka? bredzisz!
cała druzyna gra himerycznie, duzo strat, brak płynności, tak jak ktoś pisał brakuje rozgrywającego...
cieszy postawa Łoba, chłop sie stara i lepiej wyglada niz wczesniejszych meczach...choc to wciaz gra jest z pogranicza, zeby powiedziec delikatnie daleko odbiegająca od ideału.
mam nadzieje ze w drugiej połowce nastąpi jakies przebudzenie, szkoda byłoby zremisować...albo nie daj Boże przegrać z Górnikiem...

SpoXsteR 05.10.2008 14:30

przegrana jest wkalkulowana, jak już pisałem takie Górniki z taką Wisła dają z siebie wszystko i mimo że dostają od lamusów potrafią wygrać z 10 razy lepszymi, tym bardziej jeśli tym drugim nie idzie , a nam nie idzie..


DO BOJU WISŁO!

vilgefortis 05.10.2008 14:31

Boguś na plus, Marcel trochę nerwowo zresztą Cleber to samo, Łobo na zero (dzięki kilku odbiorom), Piotrek Brożek poza tymi trzema kiksami poprawnie. Diaz ze zmiennym szczęściem, Singlar nieźle

mic 05.10.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 612133)
łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy.

Kolego czy Ty aby na pewno znasz zasady pilki noznej ?

felipe 05.10.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 612134)
Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było

Madejski odpowiedział dyplomatycznie, że skoro sedzia nie zagwizdał to karnego nie było i nie ma o czym dyskutować... Jak dla mnie nie jest to jednoznaczne z przyznaniem racji arbitrowi ;)

4fan_player 05.10.2008 14:35

Ciężko jest.. Miałem nadzieje że do przerwy będzie 1:0 dla nas :) no ale musimy wierzyć :)

nesta 05.10.2008 14:36

Trudno zeby gra wygladala inaczej skoro pomoc odpowiadzialna za jej kreowania jest pozbawiona ofensywnych pilkarzy. Jesli chce sie grac na 2 defensywnych w srodku to skrzydla musza byc rewelacyjne, tak jak bylo za Henka. Jak skrzydla sa przecietne tak jak u nas, to musi byc srodek kreatywny. A u nas nie ma ani tego ani tego stad taki obraz gry.

Eustachy 05.10.2008 14:38

Piotr Brozek to katastrofa. Dziwie sie, ze Skorza nie zdjal go w przerwie.

4fan_player 05.10.2008 14:43

chyba na trochę nie idzie gra w drugiej połowie :/

tommiyacht 05.10.2008 14:44

ten Totenham byl naprawde cienki

4fan_player 05.10.2008 14:45

Pawełek :|

Eustachy 05.10.2008 14:45

No coz, ciezko nazwac tego gola inaczej niz kompromitacja Pawelka :/

marcinarsenal 05.10.2008 14:46

kurde...
gornik dominuje, a my bez pomyslu, co sie dzieje...

nesta 05.10.2008 14:46

Dzieki Mariusz, pokaz fucka komu trzeba po raz kolejny... Ile jeszcze bramek przez niego stracimy drogi zarzadzie ??

mic 05.10.2008 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 612160)
Dzieki Mariusz, pokaz fucka komu trzeba po raz kolejny... Ile jeszcze bramek przez niego stracimy drogi zarzadzie ??

Oby czesciej pokazywal takim kimicom jak Ty.
Gdzie obrona byla ?

Żuczek 05.10.2008 14:47

No i 1:0 dla Górnika. Jeżeli gra Wisły się nie zmieni to nie mamy co marzyć nawet o jednym punkcie.

hoho 05.10.2008 14:47

Pawelek :shock: :rotfl:

Marcelo teraz tez niezle zagral

Watts 05.10.2008 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 612160)
Dzieki Mariusz, pokaz fucka komu trzeba po raz kolejny... Ile jeszcze bramek przez niego stracimy drogi zarzadzie ??

no ale przecież kibice telefoniki z nas, zero szacunku do niego, nie pokazujmy się już na stadionie, bo przecież do niego nie można miec pretensji! Mariusz Pawełek, Mariusz Pawełek!

BRTS39 05.10.2008 14:48

trafili nam??

pysio 05.10.2008 14:48

z całym szacunkiem dla Macieja Skorży, ale on się już chyba wypalił jako nasz trener...

Styk83 05.10.2008 14:48

Musza sie chlopaki obudzic bo nas laja zabole,ale Marcelo blad zrobil!

dynek.pl 05.10.2008 14:48

obrona i bramkarz niezly cyrk odstawiaja dzisiaj

felipe 05.10.2008 14:49

No tak, mamy atakować a tu do gry szykowany jest ultra ofensywny i kreatywny Cantoro...

Co do Pawełka - cóż się po nim spodziewać, słabo z głową, do tego porażająco z umiejętnościami... Jeszcze niejedno spotkanie nam spierdzieli, spokojnie, stać go...

nesta 05.10.2008 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 612161)
Oby czesciej pokazywal takim kimicom jak Ty.
Gdzie obrona byla ?

Znalazl sie obronca... Czyli rozumiem mozna beznadziejnie grac, ale slowa krytyki sie nie naleza nikomu ? Wisla jest taka druzyna, jedyna na swiecie, ktorej zawodnicy nie moga byc z jakiegos powodu krytykowani, bo odrazu jest sie zdrajca narodu. Ile jeszcze ma meczow przegrac zeby Cupial sie obudzil ?

Watts 05.10.2008 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 612166)
z całym szacunkiem dla Macieja Skorży, ale on się już chyba wypalił jako nasz trener...

a nie gorąco Ci w główkę? :D

tommiyacht 05.10.2008 14:50

czy ten dziadek z tym szkolnym dzwonkiem ma jakis problem ?? nie moge tego sluchac

4fan_player 05.10.2008 14:51

Boguski schodzi?:| to kto będzie ciągnął u nas grę z przodu? Łobo i Zieniu?

żuraw_9 05.10.2008 14:51

mam nadzieje,ze juz nikomu po meczu nie przyjdzie na mysl tak jak po meczu w Londynie z Tottenhamem, zeby wislacki szalik Pawelkowi podarowac w podziekowaniu za "swietny" mecz. Oczywiscie juz czekam na deklaracje Kazimierskiego,ze Pawelek jest swietnym bramkarzem i dalej beda stawiac na niego bo bledy kazdemu sie przydarzaja. Tylko,ile jeszcze tych bledow bedzie?

LooNatyk 05.10.2008 14:52

heh.. jechanie po Skorzy to zalosc.. co on ma byc cudotworca? Niektorzy nasi pilkarze sa wypaleni i tyle. Widac to bylo w meczu z TH, widac i dzis.

Jezeli nic sie nie zmieni(wierze jednak, ze nasi sie chociaz troche przebudza), to bedzie to kompromitacja i to duza.. Gornik to na prawde obecnie strasznie slaby zespol i ntkt, ani nic tego nie zmeini...

EDIT: tamten sezon to bylo maks co da sie z co poniektorych wyciagnac, a dlugo na maksa grac sie nei da, wiec teraz Ci pilkarze wrocili do swojego normlanego poziomu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl