![]() |
Coachts , mogę teraz zagrać
|
PauL89 - Coach 426 - 187
|
Nie grajcie z Paulem , 426 - 187 :O On jest świetny :) Gratulacje , mam nadzieję, że jeszcze coś ugram ;P
|
wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik, ;), najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem ;) jak coś to PRIV lub 5647278
Paul 89 - Kurt C. 372 - 111 Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie ;), no cóż Ch*j z wynikami :D. |
grupa C, gg: (podam na PRIV) , kontakt do mnie :) jestem do dyspozycji.
|
ile zwycięstw daję awans ?? 2 ??
|
a mi przeciwniczki zwiały:)
|
Ja jestem wchodz :D
|
Cytat:
|
Tylko szybko bo będę się zbierał :)
|
latarniik 145 : 340 kasiaimisiu
Dzięki serdeczne za grę :-) |
Cytat:
potwierdzam |
grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138 dziękuje bardzo :) |
PauL89 - Kurt C 372 - 111
Jest awans :) |
rocco1906 273-185 gris
pierwsze zwyciestwo:) |
Cytat:
Na dziś koniec, myślę, że jutro rozegrać będę mógł pozostałe dwie partie. |
fabgrudziadz 211 : 347 kasiaimisiu
Dziękuję za miłą atmosferę :-) |
fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
Gratuluję :-) |
jeszcze jedno spotkanie zostało. Proszę się zgłosić ;]
|
Ja czekam na marcinarsenal. Cebula997 jest na kurniku, ale olał turniej.
|
fabgrudziadz - latarniik 418 - 182
Dziękuję za pojedynek :) |
Cytat:
|
Pozwolę sobie troszeczkę zaśmiecić.
Gdyby ktoś miał wolną chwilę i miałby ochotę rozegrać partyjkę, zapraszam na GG lub priv :-) To tak na przyszłość. |
Cytat:
widze ze nasze grupowe niewiasty i gris juz spia, no coz, moze innym razem ;) |
Ze wzgledu na nieprzewidziane okolicznosci pojedynki z panem_premierem,Konradem i rocco ( powtorka:P) rozegramy jak wrócimy,wiec prosimy o cierpliwosc i wyrozumiałość:)
|
GR A czekam na gg 1548360
|
Mam problemy z kompem na pewno bede mial w piatek, wczesniej nie wiadomo. Odezwe sie w sprawie meczow jak bede.
cebulka997 (cebul997) (o czym wie) ma czas do dzisiaj wieczorem na okreslenie sie czy gra, a jak tak to kiedy. Nie odpisuje mi ani innym choc siedzi na kurniku ;) Jesli nie uda mu sie otworzyc ust do nas, wykreslamy go z listy i dla wszystkich z gr. D po walkowerze. |
ah sory już jestem :) to pierw może się umówię z mckovalskim, żeby miał już wszystkie pojedynki w grupie.
|
Grupa C: zostały mi do rozegrania dwa mecze, chciałbym skończyć grupę do piątku włącznie.
|
grupa A
mcovalski vs lordregis 386 - 109 to moja ostatnia gra w grupie |
potwierdzam.
Czekam na innych w grupie A. na PW albo gg 3022169 |
Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego podsumowania dotychczasowych potyczek, w postaci skromnych tabelek?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
czekam na następną rundę |
Cytat:
|
czekam na użytkownika marcinarsenal. Na cebula 997 nie czekam, bo mnie w****.ił. Jak się ktoś zapisuje na turniej, to powinien grać , a nie lekceważyć sobie.
Jeśli marcinarsenal nie zjawi się do piątku, to będzie walkower dla mnie, no way. :] |
mecz grupy C
fabgrudziadz - WhiteStar77 290 - 194 Dziękuję za grę. |
Cytat:
|
Gotowy na 1 mecz, kto pierwszy ten lepszy.
5647278 lub PRIV |
grupa A ktoś chetny?
|
ja !!!!!!!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl