Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Literaki 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4816)

Coach 08.09.2008 20:07

Coachts , mogę teraz zagrać

PauL 08.09.2008 20:29

PauL89 - Coach 426 - 187

Coach 08.09.2008 20:30

Nie grajcie z Paulem , 426 - 187 :O On jest świetny :) Gratulacje , mam nadzieję, że jeszcze coś ugram ;P

Kurt 08.09.2008 20:31

wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik, ;), najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem ;) jak coś to PRIV lub 5647278


Paul 89 - Kurt C. 372 - 111

Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie ;), no cóż Ch*j z wynikami :D.

F_A_B 08.09.2008 20:35

grupa C, gg: (podam na PRIV) , kontakt do mnie :) jestem do dyspozycji.

mcovalski 08.09.2008 20:36

ile zwycięstw daję awans ?? 2 ??

rocco_1906 08.09.2008 20:38

a mi przeciwniczki zwiały:)

gris 08.09.2008 20:43

Ja jestem wchodz :D

rocco_1906 08.09.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 600274)
Ja jestem wchodz :D

zaraz zagramy:) tylko powtorze tamta partie

gris 08.09.2008 20:45

Tylko szybko bo będę się zbierał :)

michu-k 08.09.2008 20:48

latarniik 145 : 340 kasiaimisiu

Dzięki serdeczne za grę :-)

latarnik 08.09.2008 20:51

Cytat:

latarniik 145 : 340 kasiaimisiu

Dzięki serdeczne za grę :-)

potwierdzam

mcovalski 08.09.2008 20:56

grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138
dziękuje bardzo :)

PauL 08.09.2008 21:03

PauL89 - Kurt C 372 - 111

Jest awans :)

rocco_1906 08.09.2008 21:09

rocco1906 273-185 gris

pierwsze zwyciestwo:)

gris 08.09.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 600294)
rocco1906 273-185 gris

pierwsze zwyciestwo:)

potwierdzam


Na dziś koniec, myślę, że jutro rozegrać będę mógł pozostałe dwie partie.

michu-k 08.09.2008 21:14

fabgrudziadz 211 : 347 kasiaimisiu

Dziękuję za miłą atmosferę :-)

F_A_B 08.09.2008 21:14

fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
Gratuluję :-)

mcovalski 08.09.2008 21:15

jeszcze jedno spotkanie zostało. Proszę się zgłosić ;]

PauL 08.09.2008 21:25

Ja czekam na marcinarsenal. Cebula997 jest na kurniku, ale olał turniej.

F_A_B 08.09.2008 21:38

fabgrudziadz - latarniik 418 - 182
Dziękuję za pojedynek :)

latarnik 08.09.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 600312)
fabgrudziadz - latarniik 418 - 182
Dziękuję za pojedynek :)

Potwierdzam wynik i również dziękuje :)

michu-k 08.09.2008 21:45

Pozwolę sobie troszeczkę zaśmiecić.

Gdyby ktoś miał wolną chwilę i miałby ochotę rozegrać partyjkę, zapraszam na GG lub priv :-) To tak na przyszłość.

pan_premier 08.09.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paulinka_WKS (Post 600164)
panie_premierze małe punkty też będą brane pod uwagę czy liczymy tylko te duże ;>??

moga sie przydac, jesli mozesz....;)

widze ze nasze grupowe niewiasty i gris juz spia, no coz, moze innym razem ;)

TSWISELKA1 08.09.2008 22:05

Ze wzgledu na nieprzewidziane okolicznosci pojedynki z panem_premierem,Konradem i rocco ( powtorka:P) rozegramy jak wrócimy,wiec prosimy o cierpliwosc i wyrozumiałość:)

Sensej 09.09.2008 06:49

GR A czekam na gg 1548360

pan_premier 09.09.2008 14:10

Mam problemy z kompem na pewno bede mial w piatek, wczesniej nie wiadomo. Odezwe sie w sprawie meczow jak bede.

cebulka997 (cebul997) (o czym wie) ma czas do dzisiaj wieczorem na okreslenie sie czy gra, a jak tak to kiedy.
Nie odpisuje mi ani innym choc siedzi na kurniku ;)
Jesli nie uda mu sie otworzyc ust do nas, wykreslamy go z listy i dla wszystkich z gr. D po walkowerze.

Elendil 09.09.2008 14:28

ah sory już jestem :) to pierw może się umówię z mckovalskim, żeby miał już wszystkie pojedynki w grupie.

michu-k 09.09.2008 16:57

Grupa C: zostały mi do rozegrania dwa mecze, chciałbym skończyć grupę do piątku włącznie.

mcovalski 09.09.2008 18:01

grupa A
mcovalski vs lordregis 386 - 109

to moja ostatnia gra w grupie

Elendil 09.09.2008 18:03

potwierdzam.

Czekam na innych w grupie A. na PW albo gg 3022169

michu-k 09.09.2008 18:06

Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego podsumowania dotychczasowych potyczek, w postaci skromnych tabelek?

mcovalski 09.09.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600207)
grupa A

mcovalski vs precel z makiem 388 -107
pozdrawiam i czekam gg 4395969

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600285)
grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138
dziękuje bardzo :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600031)
Grupa A
Sensej vs. mcovalski 179:227

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600596)
grupa A
mcovalski vs lordregis 386 - 109

tak więc wszystkie spotkania wygrane bilans punktowy to 1411 - 533
czekam na następną rundę

Polly 09.09.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 600601)
Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego podsumowania dotychczasowych potyczek, w postaci skromnych tabelek?

gdy w grupach zakończą się wszystkie mecze :)

PauL 09.09.2008 19:39

czekam na użytkownika marcinarsenal. Na cebula 997 nie czekam, bo mnie w****.ił. Jak się ktoś zapisuje na turniej, to powinien grać , a nie lekceważyć sobie.

Jeśli marcinarsenal nie zjawi się do piątku, to będzie walkower dla mnie, no way. :]

F_A_B 09.09.2008 20:24

mecz grupy C
fabgrudziadz - WhiteStar77 290 - 194
Dziękuję za grę.

White_Star77 09.09.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 600664)
mecz grupy C
fabgrudziadz - WhiteStar77 290 - 194
Dziękuję za grę.

Potwierdzam wynik:p

Kurt 09.09.2008 20:49

Gotowy na 1 mecz, kto pierwszy ten lepszy.

5647278 lub PRIV

Precel z makiem 09.09.2008 21:05

grupa A ktoś chetny?

Sensej 09.09.2008 21:44

ja !!!!!!!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl