Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4793)

Eustachy 10.09.2008 15:14

Sprawa jest prosta. W tej konfrontacji powinno nas interesowac wylacznie zwyciestwo. Przy tak waskiej kadrze, nie mamy po prostu innego wyjscia, poki wszystko jest w miare w porzadku, bo nigdy nie wiadomo co bedzie w pazdzierniku czy w listopadzie (patrz slowa Skorzy).

Poza tym :
- atut wlasnego boiska, na ktorym Wisla za panowania Skorzy jeszcze nie przegrala
-mozliwosc odskoczenia rywalowi do tytulu na 7 pkt
-mozliwosc przyteperowania Reissa, ktory nie tak dawno obwiescil swiatu, ze oto Wisla i Legia przez caly sezon beda ogladaly plecy Leszka :)

Ciekawe czy na lewej obronie wystapi Diaz w miejsce Brozka, ze wzgledu na mecz zblizajacy sie mecz z Tottenhamem. Wiadomo wszakze, iz Brozek przez kartki do Londynu nie pojedzie i kto jak nie Diaz go zastapi, a warto chyba aby nabral obycia na tej pozycji, jako ze od jakiegos czasu wystepuje wszedzie, tylko nie na pozycji, na ktora go sprowadzano.

piter116 10.09.2008 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 600870)
Bez Pawła napewno będzie trudniej. Tylko zwycięstwo! Transmisja nawet w tvp :D . takze jedziemy i pokazujemy Polsce kto tu rządzi! Komplet ma byc.

Jak wszyscy wiecie Telewizja Polska posiada prawa do pokazania 4 spotkań Ekstraklasy w obecnym sezonie. Niestety TVP nie jest zainteresowanie najbliższym spotkaniem Wisły z Lechem Poznań i ten mecz nie zobaczymy na żywo w tej telewizji. Troszkę nas dziwi ta decyzja, ponieważ rzadko zdarza się zobaczyć dwie polskie drużyny, które za kilka dni grać będą w Pucharze Uefa.

Wysłaliśmy pytanie do TVP ws. meczy jakie ma zamiar ta telewizja pokazać i dostaliśmy odpowiedź, że zarezerwowane są następujące pojedynki:

Jesień 2008:
5 października: LECH Poznań - LEGIA Warszawa
26 października: LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków

Wiosna 2008:
Lech Poznań - Wisła Kraków (dokładna data jeszcze nie znana)

Wyboru ostatniego meczu z pakietu TVP dokonamy zostanie wiosną, ponieważ stacja uzależnia wszystko od sytuacji w tabeli.

Gucio25 10.09.2008 16:03

czyli żadnego meczu w Krakowie, za to aż dwa w Poznaniu.
brawo urwa TVP. jakże wielbiony przez nich Leszek i kibice w Poznaniu będą mogli się pokazać. jeszcze ich podgłoszą, bardziej niż komentarz.

co do niedzielnego meczu, trzeba wygrać i tyle. wiadomo, że jest to najtrudniejsze chyba spotkanie w tej rundzie, ale nie mogą nas piłkarze zawieść. w tamtym roku też miało być ciężko, jak się skończyło - wiemy. :)

ps. wszyscy na czerwono i cały czas jazda, przez więcej niż 90min. taka prywata, choć każdy chyba już o tym wie.

Szarny 11.09.2008 07:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 600889)
Ciekawe czy na lewej obronie wystapi Diaz w miejsce Brozka, ze wzgledu na mecz zblizajacy sie mecz z Tottenhamem. Wiadomo wszakze, iz Brozek przez kartki do Londynu nie pojedzie i kto jak nie Diaz go zastapi

Myślę że Skorża od pierwszej minuty wystawi tradycyjnie - Piotrka w obronie, Zienia w pomocy. Jeżeli wynik będzie dobry, będziemy prowadzić 2 bramkami, Piotrek i Zieniu powinni się zmienić pozycjami. Diaz na boku obrony na szybkich skrzydłowych Tottenhamu to samobójstwo. Junior jest dobrym piłkarzem, ale start do piłki i przyspieszenia na kilku metrach ma beznadziejne, a to w potyczkach z Lennonem, albo Bentleyem będzie kluczowe. Zresztą Peszko też jest cholernie szybki, więc wątpie czy Skorża będzie ryzykował z Diazem.

Co do Lecha, jeżeli tacy piłkarze jak Murawski, Rengifo, Hernandez, a szczególnie Stilic i Bandrowski będą w co 3 kontakcie z piłką próbowali jakiś debilnych piętek i trudnych zagrań, jak w każdym z dotychczasowych meczów to powtórka z poprzedniego sezonu jak najbardziej prawdopodobna.

Wrona 11.09.2008 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 600901)
czyli żadnego meczu w Krakowie,
.

Czwartym meczem może być Wisła - Legia lub Wisła - Cracovia, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z naszych rywali będzie w górnej połówce tabeli...

Perek 11.09.2008 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 600890)
Jak wszyscy wiecie Telewizja Polska posiada prawa do pokazania 4 spotkań Ekstraklasy w obecnym sezonie. Niestety TVP nie jest zainteresowanie najbliższym spotkaniem Wisły z Lechem Poznań i ten mecz nie zobaczymy na żywo w tej telewizji. Troszkę nas dziwi ta decyzja, ponieważ rzadko zdarza się zobaczyć dwie polskie drużyny, które za kilka dni grać będą w Pucharze Uefa.

Wysłaliśmy pytanie do TVP ws. meczy jakie ma zamiar ta telewizja pokazać i dostaliśmy odpowiedź, że zarezerwowane są następujące pojedynki:

Jesień 2008:
5 października: LECH Poznań - LEGIA Warszawa
26 października: LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków

Wiosna 2008:
Lech Poznań - Wisła Kraków (dokładna data jeszcze nie znana)

Wyboru ostatniego meczu z pakietu TVP dokonamy zostanie wiosną, ponieważ stacja uzależnia wszystko od sytuacji w tabeli.

Kolego ten tekst to news na www.TSW.com.pl. (podawajcie źródła)

TVP leci w kulki z Wisła i tyle w tym temacie. Jak można mecz Tottenham - Wisła nie pokazać w TVP2, bo jest tam Austria - Lech. To chyba logiczne, że Wiselki mecz jest 5x ciekawszy.

prober 11.09.2008 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 601240)
Jak można mecz Tottenham - Wisła nie pokazać w TVP2, bo jest tam Austria - Lech. To chyba logiczne, że Wiselki mecz jest 5x ciekawszy.

Prawda, ciekawszy. Ale może TVP uprawia propagandę sukcesu i uważa, że priorytetem są te spotkania gdzie Polacy mają większe szanse (patrz: olimpiada).

Perek 11.09.2008 16:49

Mam nadzieje, że Łobodziński nie zagra z Lechem Poznań od początku meczu, bo ostatnie mecze w jego wykonaniu to słabizna.

Wojtas 11.09.2008 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 600901)
czyli żadnego meczu w Krakowie, za to aż dwa w Poznaniu.
brawo urwa TVP. jakże wielbiony przez nich Leszek i kibice w Poznaniu będą mogli się pokazać. jeszcze ich podgłoszą, bardziej niż komentarz.





Jak gra Lech to jest glos kibicow a w tle komentarz,natomiast jak my gramy to "dziwnym zbiegiem okolicznisci" b.dobrze slychac komantatora a w tle kibicow.....i co??Nie wplywa to na odbior meczu i jakos dopingu ktorym potem zachwyca sie cala Polska??

Ale to nie temat o tym..

Licze ze wyykuruje sie Paweł ,bo to nieoceniona wartosc w atkau na ta chwile+Boguski ktory robi sie nam naszym motorem napedowym,z Cracovią przecieralem oczy ze zdumienia widzac jak wspaniale gra.
W obronie wroci Mariusz do bramki,no i Arek mysle ze jednak zagra choc Junior pokazal ze i na tej pozycjii daje rady.
Innego wyniku niz naszej wygranej nawet nie zakładam,gramy u siebie,gnieciemy Kuchenno-podobnych dopingiem i jedzemy z nimi od pierwszej minuty!!

tormenthor 11.09.2008 17:46

Chcąc się liczyć w Europie trzeba takiego Lecha u siebie co najmniej 3 bramkami powieźć. Z całym szacunkiem ale ta drużyna jednym dobrym meczu ze Szwajcarami została zagłaskana przez media jak niedawna gwiazda Wiślackiej ławki niejaki Radosław M. Bramkarza mają niezbyt dobrego, Henriquez i Wojtkowiak są kiepscy, Arboleda robi błędy w obronie choć jest piekielnie groźny pod bramką rywala przy stałych fragmentach więc w obronie jedynym klasowym zawodnikiem jest Bosacki. Murawski jest niezły w środku pola ale za mało waleczny i do tego słaby fizycznie, Bandrowski nic specjalnego, Peszko niesamowicie szybki i dlatego groźny ale nie posiada dobrego strzału i dośrodkowania, Stlicić jest jedynym zawodnikiem środka pola w Lechu, ktory mógłby powalczyć o pierwszą 11 w Wiśle. Atak jest źle dobrany, bo zarówno Regnifo i Lewandowski to typowi środkowi napastnicy, dobrze się ustawiają, niezle graja glową ale brakuje im szybkości. I do tego należy dodać najsłabsze ogniwo Lecha czyli Franek Smuda na trenerskiej ławce - koleś, dla którego zcas się zatrzymał i nie potrafi dobrze przygotować drużyny, bo już widać, że Lech traci świeżość, bo Murawski i Wojtkowiak fatalnie się zaprezentowali na kadrze pod względem fizycznym a i z Arką wielu graczy nie mialo sily ganiać. Dlatego nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż przekłucie tego nadmuchanego balona pod nazwą ,,Lech idzie na majstra". Swoją drogą ciekaw jestem miny panów Patyry i R. Zielińskiego z ,,Szybkiej pilki", którzy wierdzili, iż Wisla przy Kolejorzu wygląda jak uboga krewna.

piter19 11.09.2008 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 600890)
Jak wszyscy wiecie Telewizja Polska posiada prawa do pokazania 4 spotkań Ekstraklasy w obecnym sezonie. Niestety TVP nie jest zainteresowanie najbliższym spotkaniem Wisły z Lechem Poznań i ten mecz nie zobaczymy na żywo w tej telewizji. Troszkę nas dziwi ta decyzja, ponieważ rzadko zdarza się zobaczyć dwie polskie drużyny, które za kilka dni grać będą w Pucharze Uefa.

Wysłaliśmy pytanie do TVP ws. meczy jakie ma zamiar ta telewizja pokazać i dostaliśmy odpowiedź, że zarezerwowane są następujące pojedynki:

Jesień 2008:
5 października: LECH Poznań - LEGIA Warszawa
26 października: LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków

Wiosna 2008:
Lech Poznań - Wisła Kraków (dokładna data jeszcze nie znana)

Wyboru ostatniego meczu z pakietu TVP dokonamy zostanie wiosną, ponieważ stacja uzależnia wszystko od sytuacji w tabeli.


a nie lepiej po prostu kupic sobie bilet za 40zł i isc i dopingowac sowj zespół zamist czekać aż tylko tvp łaskawie pusci jakis mecz. ja mam canal + ale oglądam go tylko jak Wisła gra na wyjazadach bo mam karnet na jesień ijestem na kzadym meczu u siebie. Dla mnie jezeli sie uwaza za prawdziwego kibica powinno sie byc przynajmniej na kilku mczach naszego zespolu. Mecze Pucharu Extraklasy sa z 10zł a to nie jest chyba jakis majątek

prober 11.09.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 601386)
Z całym szacunkiem ale ta drużyna jednym dobrym meczu ze Szwajcarami została zagłaskana przez media(...)

Nie ma co, rozpracowałeś rywala :) Ale ja bym Lecha nie lekceważył. Bo powtórzy się historia z Bełchatowem sprzed dwóch lat.
Często trafiają im się wpadki (patrz: pierwsza i ostatnia kolejka ligowa). Jednak są w stanie grać na naprawdę wysokim poziomie. I nie można grać z nimi takiej otwartej piłki, która przynosi dobre skutki w 80% meczów naszej ekstraklasy.

Cytat:

Swoją drogą ciekaw jestem miny panów Patyry i R. Zielińskiego z ,,Szybkiej pilki", którzy wierdzili, iż Wisla przy Kolejorzu wygląda jak uboga krewna.
Tzn. w jakim kontekście to dokładnie powiedzieli?

darotsok73 11.09.2008 18:52

Co mnie obchodzi czy mecz będzie w TVP czy gdzie indziej?. Wszyscy na R22 i dopingować z całych sił a nie dywagacje o transmisji lub jej braku. Pyry pokonamy!

tormenthor 11.09.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 601420)
Tzn. w jakim kontekście to dokładnie powiedzieli?

Powiedział to red. Zieliński (nomen-omen kupa cwaniaka) porównując piłkę jaką Lech prezentował w meczach z Grashopers, Jagą i Górnikiem do Wisły z meczów ligowych i do tego co prezentowala na Camp Nou. Zresztą barwnie to określił, że Wisła jest jak wędkarz, który na swoim stawie łapie wiele ryb ale gdy wypłynie na jezioro to tam sobie nie radzi. Patyra mu wtórował z peanami na cześć Lecha. A prawda jest taka, że może jeden albo dwóch piłkarzy Kolejorza miałoby szanse rywalizować o pierwszą 11 Wisly. Jest to oczywiscie niezla jak na polskie warunki drużyna ale u siebie nie ma co się zastanawiać tylko cisnąć ich na maxa a wtedy może się to skończyć ładnym dla Wisly, ale jakże klującym w oczy większość polskich dziennikarzy, wynikiem.

prober 11.09.2008 19:39

Barwne porównanie, szkoda tylko że pasuje do prawie wszystkich polskich zespołów...

Nie ma co oceniać ilu zawodników Lecha nadawałoby się do kadry Wisły (bo analogicznie można sobie zadać pytanie ilu zawodników Wisły weszłoby do kadry meczowej Barcelony czy Tottenhamu??). Liczy się drużyna, a obserwując tegoroczne co bardziej udane występy Lecha utrzymuję, że można być pod dużym wrażeniem ich możliwości.

P.S. W 5 ostatnich meczach ligowych przy Reymonta Lechowi tylko raz udało się wyjechać z bagażem mniejszym niż 3 bramki. Średnio pada w meczach po 5 bramek. Jeśli historia lubi się powtarzać to będziemy mieć w niedzielę piękne widowisko :)

Ogryzek 11.09.2008 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 601435)
Powiedział to red. Zieliński (nomen-omen kupa cwaniaka) porównując piłkę jaką Lech prezentował w meczach z Grashopers, Jagą i Górnikiem do Wisły z meczów ligowych i do tego co prezentowala na Camp Nou. Zresztą barwnie to określił, że Wisła jest jak wędkarz, który na swoim stawie łapie wiele ryb ale gdy wypłynie na jezioro to tam sobie nie radzi. Patyra mu wtórował z peanami na cześć Lecha. A prawda jest taka, że może jeden albo dwóch piłkarzy Kolejorza miałoby szanse rywalizować o pierwszą 11 Wisly. Jest to oczywiscie niezla jak na polskie warunki drużyna ale u siebie nie ma co się zastanawiać tylko cisnąć ich na maxa a wtedy może się to skończyć ładnym dla Wisly, ale jakże klującym w oczy większość polskich dziennikarzy, wynikiem.

Po co to napinanie się że tylko 2 piłkarzy Lecha miałoby szanse gry w pierwszej 11 Wisły! I którzy to ci dwaj:) Śmieszy mnie takie nastawienie na zasadzie - wszyscy to leszcze bo w zeszłym sezonie 14pnkt. przewagi itd. (Jeszcze wcześniej 8 miejsce tak dla przypomnienia) . Boisko zweryfikuje kto jest lepszy. Ciekawy jestem jak bez Pawła Brożka zagramy w ofensywie. Jak na razie bez niego nie istniejemy i przykre by było się przekonać że dalej bez niego nie potrafimy strzelać gole.

Eustachy 11.09.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor
...Henriquez i Wojtkowiak są kiepscy

Wlasnie to mialem dorzucic do swoich wczesniejszych zlotych mysli.
Pomimo, iz jakby nie patrzyc, obaj panowie sa reprezentantami odpowiednio Panamy i Polski, to naciskani gubia sie az milo i jesli mial bym u pyr wskazac najslabsze punkty druzyny, bez zawahania stawiam na obu bocznych obroncow. Zwlaszcza ten Panamczyk potrafi niezle zglupiec pod presja rywali. Warto by bylo dac mu troche hard time, choc z tym moze byc jednak maly klopot, bo to akurat strefa operowania Wojtka zwanego Lobem :)

egonskoczow 11.09.2008 20:35

ja mam pytanie odnośnie dopingu na tym meczu na sektorze E. Będzie jakiś zorganizowany czy nie? (chodzi mi o obecność gniazdowego ;) )

cola 11.09.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 601424)
Co mnie obchodzi czy mecz będzie w TVP czy gdzie indziej?. Wszyscy na R22 i dopingować z całych sił a nie dywagacje o transmisji lub jej braku. Pyry pokonamy!


WLasnie a jak bedzie tak dalej to wtedy nie beda juz mieli(tvp) wyboru jazda wszyscy na stadion ( zreszta tak czy tak bedzie pelen)

Ogryzek 11.09.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 601480)
Wlasnie to mialem dorzucic do swoich wczesniejszych zlotych mysli.
Pomimo, iz jakby nie patrzyc, obaj panowie sa reprezentantami odpowiednio Panamy i Polski, to naciskani gubia sie az milo i jesli mial bym u pyr wskazac najslabsze punkty druzyny, bez zawahania stawiam na obu bocznych obroncow. Zwlaszcza ten Panamczyk potrafi niezle zglupiec pod presja rywali. Warto by bylo dac mu troche hard time, choc z tym moze byc jednak maly klopot, bo to akurat strefa operowania Wojtka zwanego Lobem :)

Dlatego Smuda ustawia Wilka na pozycji Henriqeza w PE bo też widzi jego nieporadność w defensywie. (Djordjević jest kontuzjowany). I można się spodziewać że Panamczyk mecz z nami rozpocznie na ławce rezerwowych:)

Perek 11.09.2008 21:19

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 5. kolejki Ekstraklasy. Niedzielne spotkanie Wisły, która zagra na własnym boisku z Lechem Poznań poprowadzi Robert Małek z Zabrza.

Ten arbiter prowadził już w tym sezonie mecz Wisły. W 2. kolejce "Biała Gwiazda" pokonała w Warszawie zespół Polonii.


TSW.com.pl

pytong 11.09.2008 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 598235)
Amica pokazała w Gdyni i wcześniej u siebie z GKS, że nie jest drużyną na mistrza. Ale punkty musimy zdobywać, przede wszystkim na własnym stadionie.

Kuchenni są w skali ligowej chyba najtrudniejszym obecnie przeciwnikiem. Stilić, Lewandowski, Arboleda, Bosacki, Murawski - skład mają na pewno najlepszy obok Wisły.

Gdyby mecz odbywał się na Bułgarskiej, miałbym obawy o wynik, bo nasi chlopcy już parę razy w tym sezonie pokazali, że na wyjazdach nie czują się najlepiej.

Ale najblższy mecz gramy przy Reymonta, a tu tylko jeden wynik jest możliwy.

Wygramy. Po niezadowalającym nikogo remisie w derbach jestem tego pewien.

Tym bardziej, że 3/4 wronczan wyjechało na kadry, a Franz "klawy dresik" Smuda to nie jest gość, który umiałby po czymś takim pozbierać drużynę do kupy.

Poza tym nie oszukujmy się - Amika w każdych barwach to nie jest żaden klasowy rywal. Jadą do nas po kolejny w swojej skromnej historii w......., to i go dostaną.

3:1 i arrivederci, piekarniki.

:shock: musisz być strasznie zakompleksionym małym człowieczkiem
3:1 dla Wisły

ToTylkoJa 11.09.2008 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 601381)
...

Twój post został zacytowany na stronie Lecha:D dosięgnął Cię zaszczyt, masz swoje 5 minut sławy. Nie zmarnuj ich!

Blat Wywiad 12.09.2008 10:58

Kibicuje Wisełce z całego serca. Ale obawiam się tego meczu :( JJBG!!! Serce mówi wygrana ale rozum porażka :( 1:2...

4fan_player 12.09.2008 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blat Wywiad (Post 601590)
Kibicuje Wisełce z całego serca. Ale obawiam się tego meczu :( JJBG!!! Serce mówi wygrana ale rozum porażka :( 1:2...

ogarnij się. trzeba wierzyć

Pablo84 12.09.2008 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 601518)
Twój post został zacytowany na stronie Lecha:D dosięgnął Cię zaszczyt, masz swoje 5 minut sławy. Nie zmarnuj ich!

Przez Ciebie poplułem monitor śniadaniem :foch:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dean 12.09.2008 11:14

Bilety sprzedawane w niedziele na D od ktorej będą dostępne w kasach? Wiecie może? :D

vip2008 12.09.2008 11:23

Zakupie Dwie Koszulki WISEŁKI przed Meczem CZERWONE XXL I M jeżeli ktoś wie gdzie takie mogę dostać prosze o kontakt, bo WS na stronce pisze ze w niedziele nieczynne

mcovalski 12.09.2008 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 601600)
Zakupie Dwie Koszulki WISEŁKI przed Meczem CZERWONE XXL I M jeżeli ktoś wie gdzie takie mogę dostać prosze o kontakt, bo WS na stronce pisze ze w niedziele nieczynne

Przed meczem na wprost wejścia do hali, jest stoisko z klubowymi rzeczami.

MCX 12.09.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blat Wywiad (Post 601590)
Kibicuje Wisełce z całego serca. Ale obawiam się tego meczu :( JJBG!!! Serce mówi wygrana ale rozum porażka :( 1:2...

Daj spokój.
Spójrz na wyniki Lecha w tym sezonie.
Z kim przegrywali? Ze słabiutkim Bełchatowem.
Z Arką, która gra dobrze, ale to beniaminek!
A z kim wygrywali?
Z beznadziejnym Zabrzem, z którym nawet Legia wygrała przełamując swoją serię beznadziejnych meczów.
Poza tym ze słabiutką Jagiellonią i to po bramce samobójczej oraz rzucie karnym. Jedyny ich mecz, który zrobił na mnie wrażenie to ten ze Szwajcarami u siebie. Ale my z kolei u siebie mamy na rozkładzie Beitar w podobnych rozmiarach, a uważam, że to drużyna lepsza od Grashoppers no i Barcelonę. W lidze też mamy za sobą ciężkie mecze - wyjazd do Warszawy i derby zagrane w b. ładnym stylu (mam na myśli druga połowę). Z calym szacunkiem, ale Lech nie jest drużyną, której powinniśmy się bać grając u siebie. Wygramy, spokojnie.
3-1.

Bobus17 12.09.2008 13:18

Czy na meczu z Lechem beda prowadzone jakies zbiorki?? W związku z tym ze nie czesto jestem na R22 chcialbym co nie co wrzucić do puszki .

Arked 12.09.2008 13:20

Nie zgodzę się z opinią, że Lech nie jest drużyną której należy się obawiać. Mam obawy przed tym meczem. Może to być bardzo ciężkie spotkanie. Wiele zależy od dyspozycji dnia i szczęscia. Szybko strzelona bramka przez którąś z drużyn może ustawić spotkanie.

Lech ma mocną ławkę i to na pewno jest ich atut. My jesteśmy zdecydowanie lepsi w defensywie. Wierzę, że grająca w najsilniejszym składzie Wisła, niesiona dopingiem kibiców da nam powody do radości. Będzie to spotkanie na poziomie europejskich pucharów. A w takich meczach Wisła gra zazwyczaj jak natchniona. Myśłę, że wygramy. Niekoniecznie spokojnie ale wygramy.

Arkas 12.09.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobus17 (Post 601638)
Czy na meczu z Lechem beda prowadzone jakies zbiorki?? W związku z tym ze nie czesto jestem na R22 chcialbym co nie co wrzucić do puszki .

Zawsze są zbiórki, np. na oprawy.

skttrbrain 12.09.2008 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 601386)
Chcąc się liczyć w Europie trzeba takiego Lecha u siebie co najmniej 3 bramkami powieźć. Z całym szacunkiem ale ta drużyna jednym dobrym meczu ze Szwajcarami została zagłaskana przez media jak niedawna gwiazda Wiślackiej ławki niejaki Radosław M. Bramkarza mają niezbyt dobrego, Henriquez i Wojtkowiak są kiepscy, Arboleda robi błędy w obronie choć jest piekielnie groźny pod bramką rywala przy stałych fragmentach więc w obronie jedynym klasowym zawodnikiem jest Bosacki. Murawski jest niezły w środku pola ale za mało waleczny i do tego słaby fizycznie, Bandrowski nic specjalnego, Peszko niesamowicie szybki i dlatego groźny ale nie posiada dobrego strzału i dośrodkowania, Stlicić jest jedynym zawodnikiem środka pola w Lechu, ktory mógłby powalczyć o pierwszą 11 w Wiśle. Atak jest źle dobrany, bo zarówno Regnifo i Lewandowski to typowi środkowi napastnicy, dobrze się ustawiają, niezle graja glową ale brakuje im szybkości. I do tego należy dodać najsłabsze ogniwo Lecha czyli Franek Smuda na trenerskiej ławce - koleś, dla którego zcas się zatrzymał i nie potrafi dobrze przygotować drużyny, bo już widać, że Lech traci świeżość, bo Murawski i Wojtkowiak fatalnie się zaprezentowali na kadrze pod względem fizycznym a i z Arką wielu graczy nie mialo sily ganiać. Dlatego nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż przekłucie tego nadmuchanego balona pod nazwą ,,Lech idzie na majstra". Swoją drogą ciekaw jestem miny panów Patyry i R. Zielińskiego z ,,Szybkiej pilki", którzy wierdzili, iż Wisla przy Kolejorzu wygląda jak uboga krewna.

Chłopie, trenerem to Ty nie mógłbyś być. Czytając Twoją rozkminkę taktyczną chce się smiać generalnie..
Faktem jest, że drużynę zagłaskano. Bardzo źle, że przegrała z Arką, bo zwycięstwo w tym meczu spowodowałoby, że Lech przystepowałby do spotkania z Wisła z innego miejsca, a Wisła nie miałaby luzu psychicznego. Ale tak sie nie stało niestety..
Faktem jest, że Wojkowiak czy Henriquez są teraz najsłabszymi ogniwami obok bramkarza. Ale totalną bzdurą jest nazywanie Murawskiego po jednym większym występie w grającej fatalnie kadrze 'zawodnikiem za mało walcznym'. Bo to oznacza tak naprawdę, że żadnego meczu Lecha na oczy nie widziałeś, bo w każdym Muraś przebiega najwięcej kilometrów na boisku i w każdym walczy więcej niż trzech Łobodzińskich w sumie. Lewandowski natomiast, to jest akurat typ zawodnika troszkę podobny do wczesnego Żurawia z Lecha, bez manierycznego wracania do pomocy i prób rozgrywania. Ma to, czego Brożek uczył się przez 3 lata, czyli odwagę by strzelić. I może na chwile obecna lepszy od Brozka faktycznie nie jest, ale ma wszelkie predyspozycje,by byc lepszym napastnikiem.
Widziałeś mecz z Arką? Chyba nie, skoro twierdzisz, że nie mieliśmy siły z nimi grać. To spotkanie bylo w takim tempie rozegrane, w jakim Wisła w lidze jeszcze nie grała. Tutaj pojawia sie Twój kolejny głupi kadrowy argument o słabym przygotowaniu fizycznym. Z czego żeś to niby wywnioskował chłopie? z 45 minut gry Murasia ze Słowenią, który się ledwo w tym czasie spocił? Albo ze spacerku z San Marino Wojtkowiaka? Widziałeś wypowiedzi pomeczowe Lewandowskiego? Grał 30 minut, po meczu był w dyspozycji, jakiej Ty jesteś jak na tramwaj podbiegniesz 30 metrów. Czyli ledwo mu oddech przyspieszył. Wyciąganie wniosków nt przygotowania fizycznego po mecz z Arką, tylko dlatego, że Lech go przegrał jest piramidalną głupotą.

Nie wiem jak Lech zaprezentuje się w meczu z Wami. Nawet nie mam żadnych przeczuć. Jeśli nie będzie się bał 'wielkiej Wisły', zagra ofensywnie i walecznie, to będziecie mieli bardzo cięzka przeprawę z gradem bramek. Lech może przegrać ten mecz w szatni. Jeśli tak sie nie stanie, wynik jest sprawą bardzo otwartą.

MCX 12.09.2008 15:59

Co do jednego jestem pewien - to będzie mecz, który będziemy oglądać z przyjemnością.
Zawsze jak gra Wisła z Lechem to jest wielkie widowisko :)
Już się nie mogę doczekać :D

4fan_player 12.09.2008 16:16

Co do tego że Bosacki ma z nami nie zagrać to nie brałbym tego za bardzo na poważnie. Dlaczego? Jak Lech miał grać z Legią kiedyś to Murawski tez nie miał grać a później jednak zagrał. Więc wydaje mi się że Lech coś kręci :)

1q2 12.09.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 601674)

Nie wiem jak Lech zaprezentuje się w meczu z Wami. Nawet nie mam żadnych przeczuć. Jeśli nie będzie się bał 'wielkiej Wisły', zagra ofensywnie i walecznie, to będziecie mieli bardzo cięzka przeprawę z gradem bramek. Lech może przegrać ten mecz w szatni. Jeśli tak sie nie stanie, wynik jest sprawą bardzo otwartą.

Ja mam to samo odnosnie Wisly - kompletnie nie wiem czego sie spodziewac w tym meczu

tormenthor 12.09.2008 19:15

Skttrbrain, Można się spierać którzy piłkarze są lepsi, którzy mają większy talent ale chyba mimo wszystko ciężko to ocenić, bo przez każdego z nas przemawia sympatia do zawodników własnej drużyny. Obiektywnie rzecz ujmując za Wisłą przemawia więcej argumentów - atut własnego boiska, kibice, lepszy trener a przede wszystkim DOŚWIADCZENIE. Nasi gracze to zaprawieni w eurepojskich bojach (klubowych i reprezentacyjnych) starzy wyjadacze. Za Lechem może przemawiać głód sukcesu i młodość. Oczywiście piłka nożna jest bardzo specyficzną dyscypliną i lepszy nie zawsze wygrywa więc tu mogą Lechici upatrywać swoją szansę. Ja jednak o wynik jestem spokojny o ile Brożek zagra na dobrym poziomie a Cleber nie zagrzeje się i nie zapracuje na czerwień. Na dzień dzisiejszy największym problemem Wisly jest to że aż tyle zależy od Pawła Brożka, a także to, że Łobo jest w dramatycznej dyspozycji, no bo problem Clebera może rozwiązać niedlugo Marcelo.

Eustachy 12.09.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain
Lewandowski natomiast, to jest akurat typ zawodnika troszkę podobny do wczesnego Żurawia z Lecha, bez manierycznego wracania do pomocy i prób rozgrywania. Ma to, czego Brożek uczył się przez 3 lata, czyli odwagę by strzelić. I może na chwile obecna lepszy od Brozka faktycznie nie jest, ale ma wszelkie predyspozycje,by byc lepszym napastnikiem.
Widziałeś mecz z Arką? Chyba nie, skoro twierdzisz, że nie mieliśmy siły

Tyle, ze zanim ewentualnie Lewandowski bedzie lepszy od Brozka, to juz go w Lechu moze nie byc :)
Tak przynajmniej wynikalo z jego niedawnych wypowiedzi w C+, kiedy stwierdzil ze jeszcze najlepiej ze dwa latka krajowej promocji i daje noge na Zachod :)

cola 13.09.2008 08:40

jak ten chłopak dalej tak bedzie grał to zniknie nawet za rok


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl