![]() |
Cytat:
Ciekawe co by było gdyby taki zespół z Młodej Ekstraklasy wygrał Puchar Polski :-p Logika nakazuje przekazać zwyciestwo seniorom, ale etyka mówi co innego :P |
Oby GKS, albo Motor. Łatwe do przejścia, a jednocześnie ciekawe wyjazdy...
Z każdego będę w sumie zadowolony poza wylosowaniem Arki, i Lechii (za wcześnie na takie mecze...). |
jak wynik, bo nie posiadam N :) ?
|
Młoda Lechia.
|
eee, my to rzeczywiscie nie mamy szczescia w losowaniach.
gorzej od mlodej Lechii to Nielba Wagrowiec czy Promien Opalenica, liczylem na Stal Sanok, Odra Opole, SS Wola, GKS Jastrzebie a najlepiej GKS Katowice. |
szkoda ze nie Sanok, miałbym blisko ;/
ale nie ma tego złego hehehe pchelas : A ty ruszasz na PP zobaczyc u siebie? |
Ciekawy jestem jak rozwiążą kwestię że Lechia i Młoda Lechia gra o tej samej godzinie w ten sam dzień na tym samym stadionie:)
|
Cytat:
|
Wie ktoś,czy jest szansa ,zeby dzis wystapił ten Pinto w składzie Wisły?Przeciez P.E. miał słuzyc takiemu testowaniu zwodników,wiec czemu nie.Tam chyba nie ma jakis szczególnych obostrzeń jezeli chodzi o termin zgłaszania zawodników do wystepu w meczu.
|
Według PS Wisła zagra w następującym składzie
Juszczyk-Singlar Kowalski Zalewski Szabat-Burliga Baretto Mączynski Dawidowski Niedzielan-Kmiecik |
Cytat:
Ale tylko Polaków. Obcokrajowcy muszą mieć z klubem podpisany kontrakt. |
Nie robcie jaj ze Marcelo nie wystapi.
|
Marcelo jest w Brazyli, zalatwia wize.
|
Cytat:
czy mnie coś ominęło, czy ktoś tu od razu zakłada, że Pinto wystąpi w zespole Wisły Kraków? Z tego co wiem to Górnik pierwszy rozpoczął z nimi negocjacje i to o tym klubie pisały polskie portale. Co do Wisły przeczytałem tylko, że go przetestują. Nie zagalopowałeś się? |
Cytat:
|
Lechia II Gdansk- Wisla Krakow
Mecz przyjazni hehe :) |
No dobra, na stadion czas. Mam nadzieję, że zobaczę Cebanu... W bramce i to nie podczas rozgrzewki.
|
czy ktos wie czy ten mecz bedzie transmitowany przez jakas tv?
|
Cytat:
|
Cytat:
Do boju Wiślacy, to będzie piękny dzień Hej Hej Śląsk Śląsk !! |
Kmiecik i wszystko jasne. Na pozycji gdzie powinniśmy szukać rozwiązań dajemy szansę temu geniuszowi. Dlaczego nie stawiają np. na Batko?
|
Barreto w pierwszym składzie to piłkarz o którym wszyscy zapomnieli a przecież może być dobrą alternatywą w lidze na środku pomocy, chłop umie grać pamiętam może to było dawno ale jak za Engela zagrał chyba jeden mecz z Koroną to świetnie się zaprezentował, mam nadzieje że nie jest to wrak piłkarza
|
Też pamiętam ten mecz, grał bardzo dobrze do póki ktoś go nie kopną, Barreto złapał kontuzje wtedy i tyle go widzieliśmy, przynajmniej w dobrej formie
|
Jest ten meczyk gdzies w TV moze? Sory nie doczytalem ze na Polsacie Sport. No to ide ogladac, popatrze jak sie Barreto spisuje :D
|
Śląsk z tego co widzę wyjdzie w całkiem mocnym ustawieniu, u nas z pierwszego składu tylko Niedzielan i Dawidowski (no i Juszczyk jeśli można go tak zakwalifikować). Ja osobiście skoncentruje się na obserwacji Baretto :)
|
pierwsze dobre, to że Andrzej Iwan jako drugi komentujący, a nie żaden pojeb spoza Krakowa , który usiłuje być dowcipny
|
Mogl by ktos linka do kanaly podeslac ???
Bede wdzieczny. |
|
Albo tu, nie tnie wcale:
http://elite-sports.net/kanal_1.php |
Dzieki !!!
|
Kto Ten Zalewski ???
|
Kto popełnił tak koszmarny błąd.
Zalewski?? |
Tak, Zalewski, dwa razy piłkę między nogami puścił.
|
a zawodnik Śląska wykazał się przytomnością umysłu i skutecznością, dużo miglusiów w naszej lidze (u nas zresztą też się paru znajdzie), co znakomicie potrafią takie okazje zmarnować.
Ta nasza młodzież w sumie nawet ładnie dla oka gra. Zobaczymy czy coś wepchnie. |
z naszych zawodników najaktywniejsi według mnie sa : baretto, kmiecik, niedzielan i szabat
|
Dawidowski - to nawet nie jest dramat, każdy, KAŻDY, kto ma obie nogi sprawne zagrał by co najmniej tak samo jak on. Zero kiwki, zero przyśpieszenia, łazi po tym boisku i nabija Wrocławian piłką by ta wyszła na aut. Jak narazie najlepszy wśród Wiślaków jest dla mnie Baretto, widać że jest silny, umie przetrzymać piłkę, gra agresywnie i nie boi się walki 1:1, co więcej spokojnie wygrywa pojedynki biegowe na kilku metrach. Zalewski - cóż, trema. Ogólnie nie gramy źle, w przeciwieństwie to poprzednich występów w PE jest na co popatrzeć.
|
no narazie to miernizna
|
nasza młodziez, 3 (?) skład nie gra żle w sumię.
szkoda tej zmarnowanej sytuacji Kmiecika bodajże i błędu Zalewskiego. |
Dawidowski tragedia
|
matko jedyna, to ten zawodnik Śląska wybite zęby do dłoni medyka wypluwał? Koszmarnie to wyglądało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl