Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co zrobicie jak Wisła awansuje do LM? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4724)

marcinarsenal 13.08.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 584718)
Bolec, Chłopaki nie płaczą :D


A tam bzdury gadasz :P Płakałem po Panathinaikosie, po Liverpoolu (Arsenal-Liverpool ćw.LM), łzy złości po meczu Polska - Austria, także różnie to bywa. Choć ja jakoś nadzwyczajnie przeżywam to co się dzieje na boisku, bo gdy ja się trzęsę z nerwów moja rodzina jak z kamienia :-p Browara też bym się chyba nie napił, za dużo emocji :-)

KacpiTSW 13.08.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 584732)
Ja bym w szkole przez cały miesiąc chodził w koszulkach Wisły :P

Z tym pomysłem u mnie było by słabo, chodze do szkoły na Oświecenia ... i będę też tam mieszakł od września ... ;/

WzT 13.08.2008 20:27

A może by tak po awansie i losowaniu grup udać się na piechotę do miejsca gdzie rozegramy pierwszy mecz w LM. Zakładając oczywiście że będzie to wyjazdowy mecz :)

qba722 13.08.2008 20:28

wszyscy by pieknie swietowali;] chciałbym powiedziec ze po awanasie chodziłbym w koszulce wisly do szkoly (jak barthez) ale chodze do sql w wieliczce a tam to by mnie żydki pięknie dojechały;D


WISŁA xD

WzT 13.08.2008 20:33

No to już pora udać się przed tv odbiornik :)
Mam nadzieję że za nieco ponad 2 godziny ten temat będzie ciągle aktualny...

thomasson 13.08.2008 20:35

1. Poryczę się jak bóbr.
2. Zafunduję sobie fryz "a'la Bednarz"

rafalek 13.08.2008 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 584757)
1. Poryczę się jak bóbr.
2. Zafunduję sobie fryz "a'la Bednarz"


Heh..palnąłeś jak Bednarz grzywką o parapet:D

NIestety, ale temat wydaje się być coraz bardziej nieaktualny...:-/

BlackPoint 13.08.2008 22:51

Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

dymek_nhs 13.08.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584931)
Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

Widać życie ci nie mile ale ZA WISŁĘ ZA NASZ TS PÓJDZIEMY AZ PO ŻYCIA KRES

Arkas 13.08.2008 23:09

A ja poczekam cierpliwie na awans do przyszlego roku.

MicK 13.08.2008 23:31

czytając temat:
Jak bym nie oglądał meczu to bym się zwijał ze śmiechu...

nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzy mi się z tym:
http://pl.youtube.com/watch?v=zP0sqR...eature=related

Piotrek1991 13.08.2008 23:50

Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D

SharkTS 13.08.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 585050)
Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D



JAKIE MASZ TE SZALIKI?? Może bym kupił w razie czego:D

karmel1906 14.08.2008 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 584996)
a kij z tym LM
i bez tego mozna sie naje... ,wyjsc na osiedle i odspiewac hymn Wisly
nie trzeba do tego wygranej Wisly z najlepsza druzyna swiata! :)


A tu sie z Tobą nie zgodze, bo uważam, że to był mecz najlepszej drużyny na świecie z Barceloną i przy tym zostańmy. Najlepsza drużyna świata miała słabszy po prostu dzien.:foch:

jutro bedzie lepiej

DominoForza 14.08.2008 00:35

wieczni optymisci

Kamil 14.08.2008 00:42

chyba bardziej pasuje wieczni marzyciele :D

Rozmywaczus Pospolitus 15.08.2008 13:39

siekiera w plecy i 100 chujow w dupe... AWANSUJEMY !!

Owiadczam, ze w momencie strzelenia bramki na 4-0 dla Wisly wyjde na plot E i napluje na morde Valdeza, naucze sie hiszpanskich przeklenstw, bede buczal na eto i rzucal wen jablkami (bo bananami to bylby RASIZMMMMM), po zwyciestwie wpadne na boisko, poprosze jakiegos katalonczyka o koszulke i na jego oczach ja zdeptam :D

South 15.08.2008 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584931)
Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

szkoda mi tych barw trochę ,no chyba że w zamian przyniósłbyś jakaś ciekawą flagę pejsów :)

Cytat:

Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D
jeśli mogę coś zasugerować ,oddaj mi ten sprzęt do pakowania co go chciałeś sprzedać za 700 zeta :-)


----
a ja ? po środowej przegranej byłem tak nawalony ,że ciężko mi sobie wyobrazićjak wyglądałbym gdybyśmy awansowali po następnym meczu ...:p

Ar222 15.08.2008 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rozmywaczus Pospolitus (Post 585800)
siekiera w plecy i 100 chujow w dupe... AWANSUJEMY !!

Owiadczam, ze w momencie strzelenia bramki na 4-0 dla Wisly wyjde na plot E i napluje na morde Valdeza, naucze sie hiszpanskich przeklenstw, bede buczal na eto i rzucal wen jablkami (bo bananami to bylby RASIZMMMMM), po zwyciestwie wpadne na boisko, poprosze jakiegos katalonczyka o koszulke i na jego oczach ja zdeptam :D

A nas wypieprzą z dopiero co wywalczonej Ligi Mistrzów:lol:

Elendil 15.08.2008 14:16

prześpię się z dziewczyną bez zęba na przedzie...

Jeżyk 15.08.2008 15:33

Skocze z Grunwaldzkiego...:]

Prezydentowa 15.08.2008 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeżyk (Post 585859)
Skocze z Grunwaldzkiego...:]

Daj znać kiedy idziesz skakać, bo mieszkam niedaleko, chętnie popatrzę:D
Albo też skoczę

Gucio25 15.08.2008 16:12

kibice - skoczmy wszyscy!
Boguś Cupiał bedzie lożą na gnieździe kierował. :lol:

LAB 15.08.2008 16:40

osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

michu-k 15.08.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 585897)
osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

A ja kupię wszystkie wydane płyty Dody, Mandaryny, Blog 27 i Feel. Przysięgam!

Prezydentowa 15.08.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 585897)
osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:

michu-k 15.08.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585903)
Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:

Zapomniałem, jeszcze Rubik. Ale z tym wszystkim poczekam aż płytę wyda Jola z Big Brothera. A to ponoć niedługo.

Prezydentowa 15.08.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 585905)
Zapomniałem, jeszcze Rubik. Ale z tym wszystkim poczekam aż płytę wyda Jola z Big Brothera. A to ponoć niedługo.

Co? Kto? Czyżbym nie była na czasie?

Gucio25 15.08.2008 16:58

nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

michu-k 15.08.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585916)
Co? Kto? Czyżbym nie była na czasie?

To Ty nic nie wiesz? Kipiały o tym gazety, w internecie było pełno o tym. O konflikcie z Dodą itd.


:rotfl:

Kubuini 16.08.2008 14:50

W momencie gdy już padnie bramka na 5:0 dla Wisły wskoczę do basenu i nie wyjdę do białego rana

WiselkaMLP 16.08.2008 15:06

sypne co na tace w kosciele

przestalem pic ale napinkole sie ostro

trafie na kobierzyn bo mi od.......i i zamieszkam w namiocie pod gniazdem na D3 ;)

wolfy 16.08.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585869)
Daj znać kiedy idziesz skakać, bo mieszkam niedaleko, chętnie popatrzę:D
Albo też skoczę

Tylko zróbcie zdjęcia!

devios 16.08.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 586318)
Tylko zróbcie zdjęcia!

Jak Wisła wejdzie do LM to ja was nakręcę kamerą nawet! :D

Jaro1991 16.08.2008 16:49

Jak Wisła wejdzie do LM pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy:P

WzT 16.08.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 586356)
Jak Wisła wejdzie do LM pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy:P

Lepiej nie czekaj aż wejdzie, tylko idź teraz i módl się żeby weszła :)

Prezydentowa 17.08.2008 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 585917)
nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

O zdrowaś Mario:shock:
Jakoś nie żałuję, że przeoczyłam jakieś zamieszkanie wokół tej istotki.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy
Tylko zróbcie zdjęcia!

Jak skoczymy razem to moje zdjęcia Ci się na nic nie przydadzą.:P No, chyba, że dobrze nurkujesz.

kalashnikov2 17.08.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 585917)
nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

Jola z Beer Boysów?

Prezydentowa 17.08.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 586902)
Jola z Beer Boysów?

Jola z Bigbradera

luk02 17.08.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 586902)
Jola z Beer Boysów?

HAHAHAHHAHAHA o k**** padlem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl