Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.08.2008, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4720)

Illargui 16.08.2008 20:01

Widać po Wiślakach, że mają za sobą mecz z Barceloną, ale wydaje się, że nawet nie najlepsza dyspozycja powinna wystarczyć na Polonię.
Boguski ..... musi w końcu zacząć trafiać!

e 16.08.2008 20:06

Gol Brozka
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI

kpn 16.08.2008 20:11

Rafal... ehhh
Ale zauwazcie, ze Rafal biega, walczy, a Łobo nic.. słabiutko strasznie

harthausen 16.08.2008 20:14

nie za bardzo Mauro się nad Majewskim pastwi ?

vaazon 16.08.2008 20:15

Pokazuje mu, jego miejsce w szeregu :)

rafalek 16.08.2008 20:21

Kurde..wchodzi Gajtkowski..moze być groźny

ozinho 16.08.2008 20:26

Wiślacy spokojnie,ale szkoda zmarnowanych sytuacji.Brożek naprawdę stał się fenomenalnym piłkarzem,który porafi zagrać świetną piłkę oraz wykonczyć sytuacje.Nie potrzebuje ich już 200 na mecz,a co ważniejsze w sytuacjach nie jest egoistą,szuka lepiej ustawionego kolegi.Boguskiego się nie czepiam,bo jak dla mnie jest on pomocnikiem ,a ponadto filigranowym,więc łatwo go przepchnąć np.w polu karnym.Boguski ma za zadanie podciągnąć z piłką i wyłożyć ja jak najlepiej Brożkowi.Nieźle Jirsak,który pojawił się w momencie,w którym nawet on się tego nie spodziewał.Zawiódł mnie Łobodziński,który dobre mecze przeplata fatalnymi.Wszedł Mały,zobaczymy,co pokaże...
JJBG!

Kluvi 16.08.2008 20:37

padliny ciąg dalszy..

masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :(



ps.
wreszcie!! oby kontry sie udały :P

gris 16.08.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 586511)
padliny ciąg dalszy..

masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :(

Mówisz masz ale widziales wczesniej :)

kpn 16.08.2008 20:40

mowisz i masz, ale co do padliny to nie przesadzaj. Mamy sporo sytuacji podbramkowych, a Mynar za bardzo przesadza

marcinarsenal 16.08.2008 20:40

MAcie co chcecie ;p

brakuje swiezosci i to widac. Zupelnie inaczej bylo rok temu, gdy nie gralismy w pucharach a zupelnie inaczej w tym sezonie. Kolejna potwierdzona zasada, ze brakuje transferow, ale coz... grochem o sciane

felipe 16.08.2008 20:43

Ale Pawełek to potwierdza, że pewnego poziomu nie przeskoczy...Strach przy każdym dośrodkowaniu, dobra praca na linii może czasem nie wystarczyć.

EDIT - bramka kapitalna, Groclin biega, WIsła strzela :)

kpn 16.08.2008 20:50

Pawel Brozek!!!!!!!!

marcinarsenal 16.08.2008 20:50

YEEEAH No brawo Paweł!!!

gris 16.08.2008 20:50

I po meczu :)

pikuś 16.08.2008 20:50

Goooooooooolllll:)
Paweł Brożek:)
2-0

Kejt 16.08.2008 20:54

Serce rośnie jak sie widzi Pawła Brożka w takiej formie :D. Klasa.

Ale z taką formą to długo on u nas nie pogra, jak Błaszczykowski. No ale cieszmy się póki gra w Wisle.

marcinarsenal 16.08.2008 20:55

i koniec! Mamy lidera :)

K_2 16.08.2008 20:55

Szczesliwe zwyciestwo , Skorza nie ma kim grac, te same zmiany w kolko z Maleckim ktory jest slaby i niedzielanem

lizzy 16.08.2008 20:55

Ale Paweł ma formę :shock:

Kluvi 16.08.2008 20:55

ufff nerwówka była :P

szkoda tylko ze Wtorek walną na siłę ..

a Paweł dziś jak Galakticos :D:D

Żuczek 16.08.2008 20:58

Brozio królem strzelców jak nic będzie! A Wisełka oczywiście mistrz!

TSW Fanatyk 16.08.2008 20:58

Brawo Brożek.
Gra taka sobie.Dostosowaliśmy się do gry polonii :)

Lider nasz do końca sezonu :D

małolatTS 16.08.2008 20:59

Chyba nam Paweł w końcu dorósł :) ... szczerze to zaczynam się bać czy nie stracimy go już teraz

HEDu 16.08.2008 20:59

mowilem, Brozek to polaczenie Zurawia i Franka, akurat dzisiaj oba gole jak Franek :P
do reprezentacji MUSI isc, nawet jako jedyny napastnik

Crusi 16.08.2008 20:59

Smiem twierdzic ze Brozek juz zrownal sie poziomem, jak nie przerosl Zurawia z najlepszych lat. Tym wiekszy dla niego plus, ze Zurawski mial zawsze Frankowskiego czy Kuzbe do pomocy, a Brozek jest sam. Mam nadzieje ze zostanie u nas jak najdluzej, bo strach sie bac co bedzie jak nas opusci... Co do meczu, strasznie senny, ale w drugiej polowie kontrolowalismy przebieg spotkania. Na plus poza Pawlem, jeszcze Piotrek, Boguski (nie liczac spartolonych patelni), Jirsak, Mauro (powoli zaczyna wracac do dobrej dyspozycji) i Cleber. Reszta przecietnie. Niestety, Zieniu powoli wraca do normalnej dyspozycji, trzeba stawiac na Boguskiego na lewej flance, bo napastnik z niego zaden, a przebojosc posiada znacznie wieksza niz Zienczuk.

DrewniaQ 16.08.2008 20:59

Byle tylko Brożek nie poszedł w siną dal w zimie!
Pozytywnie nawet Małecki, z niego będzie dobry zawodnik!

Martineq 16.08.2008 21:00

Bez przesady z tym pesymizmem.

Po pierwsze Polonia to Groclin czyli b.dobra drużyna( remis na lazienkowskiej to potwierdza)
Po drugie gralismy zmeczeni meczem na Camp Nou
Po trzecie gralismy przybici wynikiem meczu z Barca.
Wiec jest ok.

djjamajczyk 16.08.2008 21:02

No to był Brozio Show :D Szacuneczek ...:) :D
Gra pozostawiał jednak troche do życzenia ale myśle ze w nastepnych kolejkach będzie lepiej a i może z Barcą ugramy jakis remis.
Oprócz Brożka nieźle grał Jirsak i wg. mnie jeszcze Zieńczuk.
Zobaczymy jak jutro nasza legijna "brac" sobie poradzi ale lidera Wisełko mamy . !

HEDu 16.08.2008 21:02

Małecki ? Dla mnie najsłabszy, moze oprocz Łobo.

Pastor777 16.08.2008 21:03

Wisła miała kiepską pierwszą połowę, w drugiej zagrała już dużo lepiej, ale wciaż popełniała sporo błędów. Gdyby Polonia miała trochę lepszych napastników, wtedy wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej...

Prawda jest taka, że tego meczu nie wygrała Wisła, tylko Paweł Brożek. Nie było drużyny, była tylko jedna wielka indywidualność. W tym meczu Paweł był zawodnikiem kompletnym, prezentował klasę zupełnie niespotykaną na naszych boiskach, i w rezultacie nie miał z kim grać:shock: Wisła potrzebuje wzmocnień - pierwsza 11 była jakby przygaszona, a rezerwowi na chwilę obecną nie prezentują formy, jaka jest potrzebna by grać w Wiśle, a mimo to co mecz wchodzą na boisko...

Aż strach wyobrazić sobie co się stanie jeśli Pawłowi przytrafi się jakiś uraz, albo co gorsza... w nastepnym okienku opuści Wisłę:(

e 16.08.2008 21:03

Otrzasnicjie sie.
Polonia to Dyskobolia- czyli silna druzyna.
Legia nie miala latwo z nimi, na dodatek u siebie. my na wyjezdzie 0-2.
co boli? nie ma zmiennikow!


i pamietac, nie wazne jak, wazne 3 pkt.


w tym meczu troche Boguski przesadzil... mozna raz, ale nie dwa - trzy.


Gol Brozka na 0-1
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI

kucharz_77 16.08.2008 21:03

Ale wy narzekacie!!! K...a już nie moge czytać!!!! Jaka padlina, jaki ty mecz oglądałeś!!! Dobrze w obronie, dobrze w pomocy (Majewski zobaczył swoje miejsce w szeregu!!), super w ataku, choć może szkoda tych sytuacji Boguskiego. Ten sam skład? Przecież Polonia to jeden z faworytów ligi, to co mieli grać rezerwami, weźcie przestańcie pie...lić. Krótka ławka? No może mamy tam braki ale.. wchodzi z ławki Jirsak i co gra dobrze, wchodzi Małecki - namieszał troche, wchodzi Niedzielan - od razu 100. No co wy k...a jeszcze chcecie, gramy źle narzekanie, gramy dobrze, wygrywamy narzekanie. weźcie się rąbnijcie w łeb następnym razem zanim coś napiszecie!!!!

luke1906 16.08.2008 21:04

Pewne zwycięstwo na trudnym terenie. Paweł Brożek - klasa sama w sobie.
Denerwowała mnie nieco nieporadność i brak konsekwencji w ataku.

Brakuje nam ludzi do grania. Potrzebne są jakieś transfery. Nawet jeżeli nie stać nas na poważne wzmocnienia to musimy sprowadzić 2-3 piłkarzy, którzy w razie kartek czy kontuzji będą w stanie wyjść i coś zagrać.
Nie ma szans, żebyśmy pociągnęli ligę i puchary grając 12-13 zawodnikami.

K_2 16.08.2008 21:05

Na wynik nie ma co narzekac bo gralismy momentami slabiej i nas Polonia przycisnela w koncowce moglbyc 1-1. To jest dramat ,mam nadzieje ze ten Baretto bedzie mogl grac,bo bylo 1-0 ,potrzeba bylo wpuscic defensywnego pilkarza zeby pobiegal pokryl to Skorza nie ma kogo wpuszczac

Illargui 16.08.2008 21:06

Fajny był tekst komentatora z C+ "W Grodzisku:lol: brakuje zawodnika, który pokrzyczałby na drużynę" ..... :D

Elendil 16.08.2008 21:06

Brożek jest bogiem. Lepszy od Franka czy Żurawia, bez dwóch zdań. Jak będzie grał tak cały sezon, to za mniej niż 5mln Euro nawet nie ma co go sprzedawać.

Gra Wisły raczej przeciętna, ale jak już kilka osób przede mną pisało, są ku temu powody.

Natomiast martwi dość wąska kadra... Dla mnie 2 transfery są niezbędne. Najlepiej 3.

Barbarossa 16.08.2008 21:07

Jeśli tylko Brożek nie dozna (nie daj Boże) kontuzji, to w lidze realnym zagrożeniem dla Wisełki będzie tylko Lech.

LooNatyk 16.08.2008 21:08

E tam narzekacie, IMO to jeden z trudniejszych meczy w tej rundzie. Polonia na prawde ma kilku zdolnych pilkarzy, do tego gralismy u nich.

Styl byl moze slaby, ale wynik jak najbardzie dobry. Stan posiadania tez niczego sobie: 2 zwyciestwa, 3 bramki strzelone, 0 straconych. Oby tak dalej :-]

Zieniu17 16.08.2008 21:11

Mecz przeciętny, ale najważniejsze 3 punkty. Dla Pawła Brożka "szacuneczek", na 3 okazje w lidze 3 bramki, zobaczymy jak będzie dalej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl