![]() |
Widać po Wiślakach, że mają za sobą mecz z Barceloną, ale wydaje się, że nawet nie najlepsza dyspozycja powinna wystarczyć na Polonię.
Boguski ..... musi w końcu zacząć trafiać! |
Gol Brozka
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI |
Rafal... ehhh
Ale zauwazcie, ze Rafal biega, walczy, a Łobo nic.. słabiutko strasznie |
nie za bardzo Mauro się nad Majewskim pastwi ?
|
Pokazuje mu, jego miejsce w szeregu :)
|
Kurde..wchodzi Gajtkowski..moze być groźny
|
Wiślacy spokojnie,ale szkoda zmarnowanych sytuacji.Brożek naprawdę stał się fenomenalnym piłkarzem,który porafi zagrać świetną piłkę oraz wykonczyć sytuacje.Nie potrzebuje ich już 200 na mecz,a co ważniejsze w sytuacjach nie jest egoistą,szuka lepiej ustawionego kolegi.Boguskiego się nie czepiam,bo jak dla mnie jest on pomocnikiem ,a ponadto filigranowym,więc łatwo go przepchnąć np.w polu karnym.Boguski ma za zadanie podciągnąć z piłką i wyłożyć ja jak najlepiej Brożkowi.Nieźle Jirsak,który pojawił się w momencie,w którym nawet on się tego nie spodziewał.Zawiódł mnie Łobodziński,który dobre mecze przeplata fatalnymi.Wszedł Mały,zobaczymy,co pokaże...
JJBG! |
padliny ciąg dalszy..
masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :( ps. wreszcie!! oby kontry sie udały :P |
Cytat:
|
mowisz i masz, ale co do padliny to nie przesadzaj. Mamy sporo sytuacji podbramkowych, a Mynar za bardzo przesadza
|
MAcie co chcecie ;p
brakuje swiezosci i to widac. Zupelnie inaczej bylo rok temu, gdy nie gralismy w pucharach a zupelnie inaczej w tym sezonie. Kolejna potwierdzona zasada, ze brakuje transferow, ale coz... grochem o sciane |
Ale Pawełek to potwierdza, że pewnego poziomu nie przeskoczy...Strach przy każdym dośrodkowaniu, dobra praca na linii może czasem nie wystarczyć.
EDIT - bramka kapitalna, Groclin biega, WIsła strzela :) |
Pawel Brozek!!!!!!!!
|
YEEEAH No brawo Paweł!!!
|
I po meczu :)
|
Goooooooooolllll:)
Paweł Brożek:) 2-0 |
Serce rośnie jak sie widzi Pawła Brożka w takiej formie :D. Klasa.
Ale z taką formą to długo on u nas nie pogra, jak Błaszczykowski. No ale cieszmy się póki gra w Wisle. |
i koniec! Mamy lidera :)
|
Szczesliwe zwyciestwo , Skorza nie ma kim grac, te same zmiany w kolko z Maleckim ktory jest slaby i niedzielanem
|
Ale Paweł ma formę :shock:
|
ufff nerwówka była :P
szkoda tylko ze Wtorek walną na siłę .. a Paweł dziś jak Galakticos :D:D |
Brozio królem strzelców jak nic będzie! A Wisełka oczywiście mistrz!
|
Brawo Brożek.
Gra taka sobie.Dostosowaliśmy się do gry polonii :) Lider nasz do końca sezonu :D |
Chyba nam Paweł w końcu dorósł :) ... szczerze to zaczynam się bać czy nie stracimy go już teraz
|
mowilem, Brozek to polaczenie Zurawia i Franka, akurat dzisiaj oba gole jak Franek :P
do reprezentacji MUSI isc, nawet jako jedyny napastnik |
Smiem twierdzic ze Brozek juz zrownal sie poziomem, jak nie przerosl Zurawia z najlepszych lat. Tym wiekszy dla niego plus, ze Zurawski mial zawsze Frankowskiego czy Kuzbe do pomocy, a Brozek jest sam. Mam nadzieje ze zostanie u nas jak najdluzej, bo strach sie bac co bedzie jak nas opusci... Co do meczu, strasznie senny, ale w drugiej polowie kontrolowalismy przebieg spotkania. Na plus poza Pawlem, jeszcze Piotrek, Boguski (nie liczac spartolonych patelni), Jirsak, Mauro (powoli zaczyna wracac do dobrej dyspozycji) i Cleber. Reszta przecietnie. Niestety, Zieniu powoli wraca do normalnej dyspozycji, trzeba stawiac na Boguskiego na lewej flance, bo napastnik z niego zaden, a przebojosc posiada znacznie wieksza niz Zienczuk.
|
Byle tylko Brożek nie poszedł w siną dal w zimie!
Pozytywnie nawet Małecki, z niego będzie dobry zawodnik! |
Bez przesady z tym pesymizmem.
Po pierwsze Polonia to Groclin czyli b.dobra drużyna( remis na lazienkowskiej to potwierdza) Po drugie gralismy zmeczeni meczem na Camp Nou Po trzecie gralismy przybici wynikiem meczu z Barca. Wiec jest ok. |
No to był Brozio Show :D Szacuneczek ...:) :D
Gra pozostawiał jednak troche do życzenia ale myśle ze w nastepnych kolejkach będzie lepiej a i może z Barcą ugramy jakis remis. Oprócz Brożka nieźle grał Jirsak i wg. mnie jeszcze Zieńczuk. Zobaczymy jak jutro nasza legijna "brac" sobie poradzi ale lidera Wisełko mamy . ! |
Małecki ? Dla mnie najsłabszy, moze oprocz Łobo.
|
Wisła miała kiepską pierwszą połowę, w drugiej zagrała już dużo lepiej, ale wciaż popełniała sporo błędów. Gdyby Polonia miała trochę lepszych napastników, wtedy wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej...
Prawda jest taka, że tego meczu nie wygrała Wisła, tylko Paweł Brożek. Nie było drużyny, była tylko jedna wielka indywidualność. W tym meczu Paweł był zawodnikiem kompletnym, prezentował klasę zupełnie niespotykaną na naszych boiskach, i w rezultacie nie miał z kim grać:shock: Wisła potrzebuje wzmocnień - pierwsza 11 była jakby przygaszona, a rezerwowi na chwilę obecną nie prezentują formy, jaka jest potrzebna by grać w Wiśle, a mimo to co mecz wchodzą na boisko... Aż strach wyobrazić sobie co się stanie jeśli Pawłowi przytrafi się jakiś uraz, albo co gorsza... w nastepnym okienku opuści Wisłę:( |
Otrzasnicjie sie.
Polonia to Dyskobolia- czyli silna druzyna. Legia nie miala latwo z nimi, na dodatek u siebie. my na wyjezdzie 0-2. co boli? nie ma zmiennikow! i pamietac, nie wazne jak, wazne 3 pkt. w tym meczu troche Boguski przesadzil... mozna raz, ale nie dwa - trzy. Gol Brozka na 0-1 http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI |
Ale wy narzekacie!!! K...a już nie moge czytać!!!! Jaka padlina, jaki ty mecz oglądałeś!!! Dobrze w obronie, dobrze w pomocy (Majewski zobaczył swoje miejsce w szeregu!!), super w ataku, choć może szkoda tych sytuacji Boguskiego. Ten sam skład? Przecież Polonia to jeden z faworytów ligi, to co mieli grać rezerwami, weźcie przestańcie pie...lić. Krótka ławka? No może mamy tam braki ale.. wchodzi z ławki Jirsak i co gra dobrze, wchodzi Małecki - namieszał troche, wchodzi Niedzielan - od razu 100. No co wy k...a jeszcze chcecie, gramy źle narzekanie, gramy dobrze, wygrywamy narzekanie. weźcie się rąbnijcie w łeb następnym razem zanim coś napiszecie!!!!
|
Pewne zwycięstwo na trudnym terenie. Paweł Brożek - klasa sama w sobie.
Denerwowała mnie nieco nieporadność i brak konsekwencji w ataku. Brakuje nam ludzi do grania. Potrzebne są jakieś transfery. Nawet jeżeli nie stać nas na poważne wzmocnienia to musimy sprowadzić 2-3 piłkarzy, którzy w razie kartek czy kontuzji będą w stanie wyjść i coś zagrać. Nie ma szans, żebyśmy pociągnęli ligę i puchary grając 12-13 zawodnikami. |
Na wynik nie ma co narzekac bo gralismy momentami slabiej i nas Polonia przycisnela w koncowce moglbyc 1-1. To jest dramat ,mam nadzieje ze ten Baretto bedzie mogl grac,bo bylo 1-0 ,potrzeba bylo wpuscic defensywnego pilkarza zeby pobiegal pokryl to Skorza nie ma kogo wpuszczac
|
Fajny był tekst komentatora z C+ "W Grodzisku:lol: brakuje zawodnika, który pokrzyczałby na drużynę" ..... :D
|
Brożek jest bogiem. Lepszy od Franka czy Żurawia, bez dwóch zdań. Jak będzie grał tak cały sezon, to za mniej niż 5mln Euro nawet nie ma co go sprzedawać.
Gra Wisły raczej przeciętna, ale jak już kilka osób przede mną pisało, są ku temu powody. Natomiast martwi dość wąska kadra... Dla mnie 2 transfery są niezbędne. Najlepiej 3. |
Jeśli tylko Brożek nie dozna (nie daj Boże) kontuzji, to w lidze realnym zagrożeniem dla Wisełki będzie tylko Lech.
|
E tam narzekacie, IMO to jeden z trudniejszych meczy w tej rundzie. Polonia na prawde ma kilku zdolnych pilkarzy, do tego gralismy u nich.
Styl byl moze slaby, ale wynik jak najbardzie dobry. Stan posiadania tez niczego sobie: 2 zwyciestwa, 3 bramki strzelone, 0 straconych. Oby tak dalej :-] |
Mecz przeciętny, ale najważniejsze 3 punkty. Dla Pawła Brożka "szacuneczek", na 3 okazje w lidze 3 bramki, zobaczymy jak będzie dalej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl