![]() |
Cytat:
I liga: Stal 0-0 Kmita |
Cytat:
|
|
Już w sobotę o godzinie 15 mecz : Bronowianka Kraków - RABA DOBCZYCE
|
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._kapitana.html
arek baran nie zagra juz w rundzie jesiennej.. |
Glinik/Karpatia Gorlice - Hutnik Kraków 3:1 (2:1)
Widzów: 800. Gorliczanie ogrywają dotychczasowego lidera III ligi, Hutnika. :) |
Widze, ze Hutnik daje sobie jakos rade. Jest na drugim miejscu z jednakowa iloscia punktow.
Kilka wzmocnien w zimie i pewnie wroci do II ligi !!! Powodzenia |
dodalem ankietke
zapraszam do glosowania http://www.futbol.org.pl/news,18038.html Cytat:
|
Z tego co mi wiadomo, naszym odwiecznym rywalem sportowym (kibicowskim) byl klub zza Błon. Wszystkie pozostałe kluby sa raczej neutralne a niektore nawet przyjazne srodowisku WISLACKIEMU.
|
chyba ostatnie wydarzenia potwiedzaja, ze Hutnik, to nie jest jednak klub neutralny i mimo tego, ze dawniej jakies sympatie byly, to teraz jest to nasza druga kosa w krakowie
|
ostatnim rodowitym Krakowianinem jaki był królem strzelców w naszej ekstraklasie był Mirosław Waligóra z Hutnika w sezonie 1991-92
|
Cytat:
ja po czesci rozumiem ich ostrozne podejscie do tematu i nie ma to nic wspolnego czy my ze WISLA i ze nienawisc do Kibicow. Tu chodzi o materialne podejscie do tematu. Hutnicy nie chca miec tekturowej szopki - maniany zbudowanej za marne pieniadze, prowizorki stadionu, ktory bedzie mial zywotnosc 1 rok a potem niech sie zawali, gdzie dwa najwiekszy kluby w miescie (Polsce) licytuja sie za plecami Hutnika, niejako decydujac o jego losie... Trzeba tez miec swoj honor. Tak zeby wilk syty i owca cala. a epizod sprzed kas hutnika przed meczem z Unia, to przeciez nie byl nasz akt przyjazni czy jak?! Moze to my sami prosimy sie by miec kose z HKS - dla mnie glupota. Kiedy Hutnik byl wielki i moim marzeniem jest miec 3-4 druzyny z Krakowa w ekstraklasie. |
Cytat:
Panowie nie przesadzajcie z tą Garbarnią.A biorąc pod uwage , że aby sie dostać do Wisły to trzeba być bardzo dobrym. To Garbarnia jest dobrym klubem bo tam wystrczy być dobrym. Bez napiniki ;) |
Cytat:
|
A jednak wielu jest kibicow Wisly sympatyzujacych z Hutnikiem. I chwala Bogu. Na bok smieszne kosy i inne toporki.
Mam wrazenie ze dyskusja schodzi na niepewny grunt, jako ze to temat czysto sportowy. Czytalem dzis o KS Kabel... Cytat:
|
Cytat:
Reymonta tez idzie pod mlotek - zacznij sie przyzwyczajac... :-/ |
Cytat:
|
Cytat:
Oni TF dali tereny niedaleko naszego stadionu a TF im dała Kabel. Teraz oni tam mają boiska treningowe i siedzibę klubu, sklep z pamiątkami etc. |
Cytat:
jak sie wchodziło do holu to cała ściana była obwieszona proporczykami. Jako małemu brzdącowi najbardziej utkwiły w pamięci proporce West Ham United i Wisły z data 1978 .. |
Cytat:
|
Czemu w tej ankiecie nie ma Pogonii Skotniki co?? No pytam sie??:P
A tak do tematu - chciałbym zeby jakis mocny sponsor się zainteresował Garbarnią i może wróciłyby jej stare dobre czasy.... |
Jesli chodzi o Garbarnię ... z tego co wiem to klub szuka sponsora - nowego właściciela, który przebuduje obiekt tak,że:
- trybuny będą tak jak do tej pory tyle, że w sumie na 5 tysięcy, - przy trybunie głównej i jednocześnie budynku klubowym będzie zbudowana pełno wymiarowa hala sportowa - boisko treningowe ze sztuczną murawą. - już nawet poczyniono pierwsze kroki - Ci co czasem tam bywają (na meczach np Unii) to widzieli zapewne nawiezioną ziemię. Co do ankiety ... Czemu nie ma tak zasłużonego klubu jak KS Podgórze |
Cytat:
Cytat:
Ale czy Pogon Skotniki to tak naprawde KRAKOWSKI KLUB? Tak jak Dziewiarz Cypis Tyniec, Orzel Piaski Wielkie, Mydlniczanka, Tonianka, itp |
Cytat:
teraz KS Tyniec (Krakow), graja w klasie B Tyniec lezy w administracyjnych granicach miasta Krakowa, dzielnica Podgorze. |
Cytat:
a co do Podgórza to pewnie mało kto wie, że kiedyś grali w pierwszej lidze. Teraz tam wszystko sie pomieszało i z Podgórza nie gra tam zbyt duzo osób. Sami obcy :) |
ja mam kosę, że wszystkimi. Pamietam z czasów juniorów, że największymi drwalami w Krakowie była Clepardia, do tego to boisko.. tam to zawsze czułem sie jak gdzieś daleko pod Krakowem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S. i Strzelcy, bez tej Korony |
Cytat:
|
ja sam trenowalem w Wieczystej z 12 lat temu - juniorzy starsi. pamietam np wyjazdy w zuku na KS Grzegorzecki.. lawka szerooooka 11 osob w sumie :)
|
Cytat:
A co do klubu występuje w lidze okręgowej i niestety zajmuje ostatnie miejsce... Fakt dziwny bo w tamtym roku mieliśmy duże szanse na awans do 5 ligi i w ostatnim meczu nie podołaliśmy... Ale dadzą rady chłopaki:) I na zakończenie taka ciekawostka - Pogoń ma kosę ze Skawinką. No tak, nawet na tym poziomie są jakieś waśnie:p |
Cytat:
Dziwisz się? Klub jest między siemaszkami, a xxx-lecia...same pejsy..grałem tam 2 lata..1-2 podst:D |
apropo's pytalem w Mam pytanie...
Czy Albertus jest objety sponsoringiem Parafii Sw Brata Alberta i rozgrywaja mecze na boisku przy XXX LO? |
a ktos wie co sie stalo z Korona Krakow? ostatnio odwiedzilem stadion na Krzemionkach w Parku Bednarskiego, ulokowany w przepieknej scenerii, idealne miejsce na rozbudowe i ewentualna budowe wiekszego kompleksu.
MAPKA + ZDJECIE ktos zna historie Korony i stadionu na Krzemionkach? http://wikimapia.org/p/00/00/53/58/58_big.jpg http://wikimapia.org/p/00/00/53/60/72_big.jpg http://wikimapia.org/p/00/00/53/60/74_big.jpg |
Cytat:
|
stadionik w tak pieknej scenerii
az zal ze nic sie z tym pieknym miejscem nie robi jak tam dojechalem na rowerze to mi szczzena opadla... a co do KS Strzelcy http://strzelcy.ir.pl/ , to zajmuja obecnie 2. miejsce w klasie C w grupie I - http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,196.html |
Cytat:
a co do seniorów to - potrzebujemy wzmocnień, na gwałt :D |
Cytat:
|
wg mnie traktowanie samych pilkarzy rezerw Wisly w ten sposob i atakowanie samych pilkarzy, grajacych w duchu sportowym to poprostu zenada. przy okazji wspomne, ze szkoda ze wycofano zespol rezerw Wisly II z 3. ligi. Dosc emocjonujace byly spotkania wlasnie z Garbarnia, Hutnikiem i innymi Dalinami :)
Ktos wie gdzie w Krakowie jest zenska sekcja pilki noznej? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl