Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   [Siatkarki] TS WISŁA KRAKÓW 2008/2009 + przygotowania (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4671)

Forester 06.11.2008 09:53

Kolejny sponsor siatkarek Wisły:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30540

Forester 07.11.2008 17:01

Zapowiedzi wyjazdowego meczu Wiślaczek z MOSiR-em Mysłowice

na www.siatka.org - http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30604

i stronie klubowej ( o wiele ciekawsze) - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1332

Forester 10.11.2008 12:15

I liga:
Remagum Mysłowice - Wisła Kraków 3:1(25:17, 25:21, 21:25, 25:20)

II liga grupa IV:
MKS Łańcut AZS AGH Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:16, 25:15)

Forester 14.11.2008 10:31

Już jutro (15 listopada - sobota) pierwsza drużyna na własnym parkiecie podejmie lidera rozgrywek I ligi - siatkarki Budowlanych Toruń. Spotkanie rozpocznie się o 18.30 a poprzedzone będzie koszykarskim maratonem ( o 13 Wisła II zagra ze Ślęzą Wrocław, a o 16 Wiślaczki z pierwszej drużyny podejmować będą ekipę z Polkowic).
Natomiast w niedzielę o 15.00 Wisła AZS AGH gościć będzie wiceliderki rozgrywek II ligi grupy 4 - zawodniczki Szóstki Biłgoraj.

Forester 14.11.2008 18:44

zapowiedź sobotniego meczu:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1355

Krzysztof 14.11.2008 19:13

cóż, pozostaje tylko żałować, że mecz siatkarek pokrywa się z meczem piłkarzy :/

Forester 17.11.2008 09:12

niestety obie drużyny siatkarek odniosły porażki
w I lidze 1:3 z Budowlanymi Toruń
w II lidze z Szóstką Biłgoraj 0:3
więcej o spotkaniu sobotnim: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1364

Forester 18.11.2008 22:26

mecz z Szóstką widziany z Biłgoraja: http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30938

Forester 20.11.2008 22:42

i z R22: http://www.azs-wisla.agh.edu.pl/?id=134&nr=

Forester 20.11.2008 22:46

kolejny sponsor siatkarek: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19574

Forester 24.11.2008 21:40

relacja z Ostrowca razy 2:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1388
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.31099

można jeszcze dodać,że spotkaniu towarzyszył zażarty doping miejscowych kibiców, można tylko pozazdrościć...

Forester 24.11.2008 21:46

Jutro (wtorek - 25.11) o 17.00 Wiślaczki podejmować będą drużynę outsidera rozgrywek I ligowych, drużynę w ubiegłym sezonie występującą w LSK - AZS AWF Poznań. W składzie ex-Wiślaczka Magda Bydołek. Więcej o drużynie z Poznania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1389

Forester 25.11.2008 20:07

WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW - AZS AWF POZNAŃ 3:1 (25:15, 29:31, 25:17, 25:23)

W I secie fatalne przyjęcie Poznanianek, Wisła królowała na boisku. II set zaczął się mocnym uderzeniem 4:0 gości, potem wyrównanie, Wisła trochę odskoczyła, przeprowadzone zmiany w okolicach stanu 18:16 przyniosły trochę zawirowania i na prowadzenie wyszedł AZS. Zmiany powrotne i walka punkt za punkt. III set ponownie duża przewaga Wiślaczek. IV całe szczęście zakończony zwycięsko, choć Poznanianki chyba poczuły w końcówce,że mają szanse przynajmniej na 1 punkt.
AZS to chyba pierwszy kandydat to spadku, a przynajmniej do zajęcia ostatniego miejsca po sezonie zasadniczym.
W dzisiejszym spotkaniu na parkiecie pojawiła się Kinga Hatala (po jednomeczowej przerwie spowodowanej kontuzją odniesioną w spotkaniu z Toruniem). Bardzo podobała mi się równa, dobra gra wszystkich zawodniczek. Świetne serwisy Gabi Gasidło (przynajmniej z 3 albo 4 asy), dobre asekurowanie Pauliny Stojek, dobra gra w bloku i na przyjęciu, "kiwki" Oli Filip. Naprawdę należy pochwalić całą drużynę. Brawa dla Magdy, Izy i Kingi (świetne bloki a jeszcze fajniejsza radość po nich)Osobiście bardzo chciałbym pochwalić Karolinę Surmę.

Forester 26.11.2008 17:41

relacja z wczorajszego meczu: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1396
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_azs_poznan.html (można podziwiać nowe uczesanie Kingi)

Krzysztof 28.11.2008 13:10

Trochę zdjęć z zaległego meczu z Poznaniem - www.wisla.blogspot.com

http://img210.imageshack.us/img210/5525/img0267jc2.jpghttp://img149.imageshack.us/img149/3829/img0366yw8.jpghttp://img88.imageshack.us/img88/3438/img0150gb7.jpg

Forester 29.11.2008 10:51

jutro ( w Andrzejki) o 13.00 Wiślaczki podejmują drużynę Chemika Police
zapowiedź spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1406
podczas spotkania będzie miała miejsce kwesta na na rzecz Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera.

Forester 01.12.2008 06:57

Wisła Enion Energia Kraków - Chemik Police 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)

W dwóch pierwszych setach walka mniej więcej do 6-8 punktu różnica w wyniku oscylowała w granicach remisu, potem nieznaczną przewagę uzyskiwał Chemik i nie oddawał jej do ostatniego punktu w secie. Set trzeci rozpoczął się szybkim odjazdem gości, ale Wisła nie dawała za wygrana i odrabiała straty.Przy stanie 8:9 Wiślaczki zdobyły 2 punkty z rzędu i wyszły na prowadzenie. Było to bodajże jedyne prowadzenie w tym secie. Potem Chemik znowu uzyskał przewagę, którą Wiślaczki starały się zniwelować. Kiedy już (przynajmniej mi) wydawało się,że jest po spotkaniu dziewczyny szarpnęły i wlały nadzieję w serca kibiców na 4 set. Po zaciętej końcówce Chemik zainkasował komplet punktów.
Notujemy ponadto kolejną zmianę uczesania u Kingi Hatali oraz nową fryzurę Karoliny Surmy :)
W drużynie z Polic bardzo dobrze spisała się rozgrywająca Katarzyna Ciesielska.
galeria zdjęć: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_c...lice_2008.html

Skorpion 01.12.2008 07:02

mam wrażenie że grająca z 4 rozgrywająca Chemika ma na imię Natalia , bardzo sympatyczna

Forester 01.12.2008 22:11

niestety to była Kasia Ciesielska, Natalia (Matusz) gra na przyjęciu (nr 1)
relacja z niedzielnego spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1414
a już w przyszły weekend akademickie derby Krakowa w II lidze
Wisła AGH podejmuje AZS UEK Skawa w niedzielę o godz. 11
przypuszczam,że będzie sporo kibiców gości z Rakowickiej

Forester 04.12.2008 22:13

dla tych, którzy jeszcze nie widzieli w akcji naszych siatkarek na zachętę:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1420
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_s...od_kuchni.html

Forester 04.12.2008 22:16

zapowiedź wyjazdowego meczu z Organiką Budowlanymi Łódź: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1431

Forester 07.12.2008 07:21

niestety Wiślaczki uległy drużynie Budowlanych Łódź 0:3,
więcej: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434

Forester 07.12.2008 07:22

już za niespełna 4 godziny derby na hali przy Reymonta 22,
zapowiedź tego meczu z punktu widzenia zespołu z Rakowickiej:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434

Forester 07.12.2008 16:51

AZS AGH Wisła Kraków - AZS Skawa UE Kraków 1:3 (16:25, 25:16, 18:25, 22:25)

niestety derbowa porażka; Wisła zaczęła w naprawdę mocnym ustawieniu z Gasidło, Stojek, Śliwą, Warchoł,Rusinek jednak w miarę upływu gry trener rotował składem, najkrócej grała chyba Gabriela.
Pierwszy set kompletnie nie wyszedł dziewczynom. W drugim sytuacja się odwróciła i to zawodniczki z ulicy Rakowickiej nie istniały na parkiecie.Tak naprawdę emocje zaczęły się w 4 secie. kiedy dziewczyny miały realną szanse na tie-break. Niestety nie udało się z czego zapewne cieszyli się kibice gości, którzy w sporej liczbie zasiedli w hali przy R22

Forester 08.12.2008 21:38

o meczu derbowym:http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.9.31532

Forester 11.12.2008 18:59

siatkarki Wisły trochę z innej strony - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1438 i http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1420

Forester 11.12.2008 19:01

już w sobotę o 19.00 spotaknie z TPS Rumia - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1448

Forester 17.12.2008 20:26

link do videorelacji z meczu: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19751 i relacja: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1456

Forester 17.12.2008 20:46

w sobotę o 17.00 ostatni w tym roku kalendarzowym występ pierwszoligowych siatkarek
na Reymonta zawita drużyna SMS Sosnowiec

Forester 18.12.2008 20:52

wraca do nas Magda Piątek świetne info przed Świętami :)
oby szybko wróciła do formy z czasów kiedy grała u nas i odchodziła do Dąbrowy
więcej:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1464

rafiABG 20.12.2008 13:45

Cytat:

Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku mecz siatkarek Wisły Enion Energii. Dziś o godzinie 17 zainaugurują onę serię rewanżową meczów I ligi. Wiślaczki zmierzą się z SMS PZPS I Sosnowiec, z którym zwyciężyły 3:1 na początku sezonu w spotkaniu wyjazdowym.

SMS to bardzo młoda, ale już dobrze zgrana drużyna. Wobec problemów zdrowotnych Pauliny Opalińskiej i Magdy Żochowskiej rywalki nie będą dziś łatwym rywalem. Warto więc przybyć dziś do hali TS Wisła i wspomóc wiślaczki dopingiem z trybun. Cóż w końcu można mieć do roboty w sobotnie popołudnie? :)
WSZYSCY NA HALE!

Forester 21.12.2008 12:21

kalendarz z Wiślackimi siatkarkami - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1471 i http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19781

Forester 21.12.2008 12:28

niestety przed Świetami nie otrzymaliśmy prezentów od Naszych dziewczyn
pierwsza drużyna uległa SMS-owi 1:3 (24:26, 25:17, 21:25, 21:25) - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1475, a rezerwy w takim samym stosunku Siarce Tarnobrzeg 3:1(25:14, 25:15, 18:25, 25:20)
myślę, że dla meczu pierwszej drużyny kluczowe znaczenie miała ostatnia piłka w 1 secie, siedziałem z drugiej strony, więc nie wiem czy był aut, ale osoby z przeciwnej trybuny twierdzą,że tak

akakiusz 21.12.2008 19:08

Możę i aut był, ale z tego co pamiętam to sędzia zagwizdał dotknięcie siatki albo po bloku.

Forester 26.12.2008 13:28

fakt, ponoć była siatka

cosa nostra 31.12.2008 20:54

wszyscy na hale w styczniu
17 gramy z Chorzowem !! Trzeba byc i wesprzec nasze dziewczyny

W tym roku musimy wejsc do LSK !!

Adasss 01.01.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cosa nostra (Post 650212)
...
W tym roku musimy wejsc do LSK !!

Albo nie masz pojęcia o sytuacji albo wciskasz (niepotrzebnie) kit.
W tym sezonie drużyna została bardzo odmłodzona i celem jest jedynie spokojne utrzymanie.

http://ligowiec.net/tabela/167/1-liga-kobiet

akakiusz 01.01.2009 16:57

Jeśli to kogoś interesuje to w sobotę o 16 przy Reymonta mecz II ligi AZS AGH Wisła Kraków - AZS Karpaty Krosno

Forester 15.01.2009 19:36

już pojutrze, w sobotę 17 stycznia o 18.00 pierwszy tegoroczny mecz na własnym parkiecie rozegrają siatkarki Wisły. W rozgrywkach I ligi podejmować będą Sokół Chorzów -który został przez Wiślaczki nieoczekiwanie pokonany w pierwszej rundzie

cosa nostra 18.01.2009 09:15

Wisła Kraków - Sokół Chorzów 3-2

po zacietym boju, brawo!!!!

Jeszcze tyko 7 spotkan do konca rundy zasadniczej

24 stycznia 2009
KS PROKONSTAL PIAST SZCZECIN – TS WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW

31 stycznia 2009 hala na ul. Reymonta
TS WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW – MOSiR REMAGUM MYSŁOWICE


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl