![]() |
Kolejny sponsor siatkarek Wisły:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30540 |
Zapowiedzi wyjazdowego meczu Wiślaczek z MOSiR-em Mysłowice
na www.siatka.org - http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30604 i stronie klubowej ( o wiele ciekawsze) - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1332 |
I liga:
Remagum Mysłowice - Wisła Kraków 3:1(25:17, 25:21, 21:25, 25:20) II liga grupa IV: MKS Łańcut AZS AGH Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:16, 25:15) |
Już jutro (15 listopada - sobota) pierwsza drużyna na własnym parkiecie podejmie lidera rozgrywek I ligi - siatkarki Budowlanych Toruń. Spotkanie rozpocznie się o 18.30 a poprzedzone będzie koszykarskim maratonem ( o 13 Wisła II zagra ze Ślęzą Wrocław, a o 16 Wiślaczki z pierwszej drużyny podejmować będą ekipę z Polkowic).
Natomiast w niedzielę o 15.00 Wisła AZS AGH gościć będzie wiceliderki rozgrywek II ligi grupy 4 - zawodniczki Szóstki Biłgoraj. |
zapowiedź sobotniego meczu:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1355 |
cóż, pozostaje tylko żałować, że mecz siatkarek pokrywa się z meczem piłkarzy :/
|
niestety obie drużyny siatkarek odniosły porażki
w I lidze 1:3 z Budowlanymi Toruń w II lidze z Szóstką Biłgoraj 0:3 więcej o spotkaniu sobotnim: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1364 |
mecz z Szóstką widziany z Biłgoraja: http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30938
|
|
kolejny sponsor siatkarek: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19574
|
relacja z Ostrowca razy 2:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1388 http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.31099 można jeszcze dodać,że spotkaniu towarzyszył zażarty doping miejscowych kibiców, można tylko pozazdrościć... |
Jutro (wtorek - 25.11) o 17.00 Wiślaczki podejmować będą drużynę outsidera rozgrywek I ligowych, drużynę w ubiegłym sezonie występującą w LSK - AZS AWF Poznań. W składzie ex-Wiślaczka Magda Bydołek. Więcej o drużynie z Poznania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1389
|
WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW - AZS AWF POZNAŃ 3:1 (25:15, 29:31, 25:17, 25:23)
W I secie fatalne przyjęcie Poznanianek, Wisła królowała na boisku. II set zaczął się mocnym uderzeniem 4:0 gości, potem wyrównanie, Wisła trochę odskoczyła, przeprowadzone zmiany w okolicach stanu 18:16 przyniosły trochę zawirowania i na prowadzenie wyszedł AZS. Zmiany powrotne i walka punkt za punkt. III set ponownie duża przewaga Wiślaczek. IV całe szczęście zakończony zwycięsko, choć Poznanianki chyba poczuły w końcówce,że mają szanse przynajmniej na 1 punkt. AZS to chyba pierwszy kandydat to spadku, a przynajmniej do zajęcia ostatniego miejsca po sezonie zasadniczym. W dzisiejszym spotkaniu na parkiecie pojawiła się Kinga Hatala (po jednomeczowej przerwie spowodowanej kontuzją odniesioną w spotkaniu z Toruniem). Bardzo podobała mi się równa, dobra gra wszystkich zawodniczek. Świetne serwisy Gabi Gasidło (przynajmniej z 3 albo 4 asy), dobre asekurowanie Pauliny Stojek, dobra gra w bloku i na przyjęciu, "kiwki" Oli Filip. Naprawdę należy pochwalić całą drużynę. Brawa dla Magdy, Izy i Kingi (świetne bloki a jeszcze fajniejsza radość po nich)Osobiście bardzo chciałbym pochwalić Karolinę Surmę. |
relacja z wczorajszego meczu: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1396
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_azs_poznan.html (można podziwiać nowe uczesanie Kingi) |
|
jutro ( w Andrzejki) o 13.00 Wiślaczki podejmują drużynę Chemika Police
zapowiedź spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1406 podczas spotkania będzie miała miejsce kwesta na na rzecz Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera. |
Wisła Enion Energia Kraków - Chemik Police 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
W dwóch pierwszych setach walka mniej więcej do 6-8 punktu różnica w wyniku oscylowała w granicach remisu, potem nieznaczną przewagę uzyskiwał Chemik i nie oddawał jej do ostatniego punktu w secie. Set trzeci rozpoczął się szybkim odjazdem gości, ale Wisła nie dawała za wygrana i odrabiała straty.Przy stanie 8:9 Wiślaczki zdobyły 2 punkty z rzędu i wyszły na prowadzenie. Było to bodajże jedyne prowadzenie w tym secie. Potem Chemik znowu uzyskał przewagę, którą Wiślaczki starały się zniwelować. Kiedy już (przynajmniej mi) wydawało się,że jest po spotkaniu dziewczyny szarpnęły i wlały nadzieję w serca kibiców na 4 set. Po zaciętej końcówce Chemik zainkasował komplet punktów. Notujemy ponadto kolejną zmianę uczesania u Kingi Hatali oraz nową fryzurę Karoliny Surmy :) W drużynie z Polic bardzo dobrze spisała się rozgrywająca Katarzyna Ciesielska. galeria zdjęć: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_c...lice_2008.html |
mam wrażenie że grająca z 4 rozgrywająca Chemika ma na imię Natalia , bardzo sympatyczna
|
niestety to była Kasia Ciesielska, Natalia (Matusz) gra na przyjęciu (nr 1)
relacja z niedzielnego spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1414 a już w przyszły weekend akademickie derby Krakowa w II lidze Wisła AGH podejmuje AZS UEK Skawa w niedzielę o godz. 11 przypuszczam,że będzie sporo kibiców gości z Rakowickiej |
dla tych, którzy jeszcze nie widzieli w akcji naszych siatkarek na zachętę:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1420
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_s...od_kuchni.html |
zapowiedź wyjazdowego meczu z Organiką Budowlanymi Łódź: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1431
|
niestety Wiślaczki uległy drużynie Budowlanych Łódź 0:3,
więcej: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434 |
już za niespełna 4 godziny derby na hali przy Reymonta 22,
zapowiedź tego meczu z punktu widzenia zespołu z Rakowickiej:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434 |
AZS AGH Wisła Kraków - AZS Skawa UE Kraków 1:3 (16:25, 25:16, 18:25, 22:25)
niestety derbowa porażka; Wisła zaczęła w naprawdę mocnym ustawieniu z Gasidło, Stojek, Śliwą, Warchoł,Rusinek jednak w miarę upływu gry trener rotował składem, najkrócej grała chyba Gabriela. Pierwszy set kompletnie nie wyszedł dziewczynom. W drugim sytuacja się odwróciła i to zawodniczki z ulicy Rakowickiej nie istniały na parkiecie.Tak naprawdę emocje zaczęły się w 4 secie. kiedy dziewczyny miały realną szanse na tie-break. Niestety nie udało się z czego zapewne cieszyli się kibice gości, którzy w sporej liczbie zasiedli w hali przy R22 |
o meczu derbowym:http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.9.31532
|
siatkarki Wisły trochę z innej strony - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1438 i http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1420
|
już w sobotę o 19.00 spotaknie z TPS Rumia - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1448
|
link do videorelacji z meczu: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19751 i relacja: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1456
|
w sobotę o 17.00 ostatni w tym roku kalendarzowym występ pierwszoligowych siatkarek
na Reymonta zawita drużyna SMS Sosnowiec |
wraca do nas Magda Piątek świetne info przed Świętami :)
oby szybko wróciła do formy z czasów kiedy grała u nas i odchodziła do Dąbrowy więcej:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1464 |
Cytat:
|
kalendarz z Wiślackimi siatkarkami - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1471 i http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19781
|
niestety przed Świetami nie otrzymaliśmy prezentów od Naszych dziewczyn
pierwsza drużyna uległa SMS-owi 1:3 (24:26, 25:17, 21:25, 21:25) - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1475, a rezerwy w takim samym stosunku Siarce Tarnobrzeg 3:1(25:14, 25:15, 18:25, 25:20) myślę, że dla meczu pierwszej drużyny kluczowe znaczenie miała ostatnia piłka w 1 secie, siedziałem z drugiej strony, więc nie wiem czy był aut, ale osoby z przeciwnej trybuny twierdzą,że tak |
Możę i aut był, ale z tego co pamiętam to sędzia zagwizdał dotknięcie siatki albo po bloku.
|
fakt, ponoć była siatka
|
wszyscy na hale w styczniu
17 gramy z Chorzowem !! Trzeba byc i wesprzec nasze dziewczyny W tym roku musimy wejsc do LSK !! |
Cytat:
W tym sezonie drużyna została bardzo odmłodzona i celem jest jedynie spokojne utrzymanie. http://ligowiec.net/tabela/167/1-liga-kobiet |
Jeśli to kogoś interesuje to w sobotę o 16 przy Reymonta mecz II ligi AZS AGH Wisła Kraków - AZS Karpaty Krosno
|
już pojutrze, w sobotę 17 stycznia o 18.00 pierwszy tegoroczny mecz na własnym parkiecie rozegrają siatkarki Wisły. W rozgrywkach I ligi podejmować będą Sokół Chorzów -który został przez Wiślaczki nieoczekiwanie pokonany w pierwszej rundzie
|
Wisła Kraków - Sokół Chorzów 3-2
po zacietym boju, brawo!!!! Jeszcze tyko 7 spotkan do konca rundy zasadniczej 24 stycznia 2009 KS PROKONSTAL PIAST SZCZECIN – TS WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW 31 stycznia 2009 hala na ul. Reymonta TS WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW – MOSiR REMAGUM MYSŁOWICE |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl