![]() |
Skorża ma zlewę z Kmiecika:) A i jeszcze jedno może by tak go zmienić bo zaraz czerwoną dostanie jeleń.
|
Kibice to mają niezły fragment meczu:) Jeszcze głośniej jeszcze głośniej było dobre:)
Wpyte, ze Rocki szmaciarz nie dostał czerwonej kartki za faul na Mące... |
gdzie twoje berlo.... :)
|
Relacja w TVP2
Plansza Piotr Rocki - pozycja obrońca hehe |
Rocki, ty s****ynie. nalezalo ci sie czerwien za to !!
|
Cytat:
|
"Legia to jest potęga, najlepsza jest" z rezerwami Wisły nie daje sobie rady :D.... heh kpina, i kto tu ma dla krajowego rankingu zdobywać punkty? Przecież z taką postawą innych drużyn niż Wisła, nie ma co liczyć na awans do LM. Ciekawe co Legioniści zrobią jak skorża na ostanie 10 minut postanowi wpuścić trzech zawodników z podstawowego składu.
|
Ilosc kiksow niespotykana nawet w lidze okregowej ale przynajmniej jest smiesznie - na lawce tez.
Szkoda, ze mamy takie braki, ze trzeba bylo wystawic niektorych na innych pozycjach. |
a tak niewiele zabrakło do tych francowatych karnych........
|
cantoro co ty zrobiles?
|
Ku*wa :/
je**ny Rocki |
No tak, debil powinien wyleciec wczesniej to strzela bramke... ehh
|
Ehhh.... Kiks na kiksie, błąd na błędzie !
|
no i po meczu. brawo Mauro
|
wisla ma malo czasu zeby strzelic remisowa bramke:-/:-/
|
Ojej straszne. Dzieki Mauro za walke przez 135 minut w ciagu 2 dni.
|
co za g.wno..:(
|
Cantoro, kazdemu, ale Tobie?
byla szansa upokorzyc Legionistow malolatami z Wisly.. w sumie nic sie wielkiego nie stalo. Legia musiala wygrac ten. szkoda tego bledu jak sku**** |
Kiwaj sie dalej Mauro sam ze soba...
|
Ja pier****e ...masakra !
|
Ocipieliscie ? Jakie "Brawo Mauro" ?!?!
Moze tak "Brawo Junior/Juszczyk" ?! Mauro w ciagu 24 godzin rozegral 1,5 meczu, czego od niego chcecie ? Zastanowcie sie jeden z drugim, a nie powtarzajcie za pseudo-znawca Krzoska |
Masakra to jest, ze nie mamy zadnego rezerwowego. Eh, Jasiek wroc ...
|
Cytat:
|
Normalnie to jest śmiechu warte. Mam nadzieję że Bednarz ma plan awaryjny... A wzgardził Lewandowskim....
|
Mauro się nieco wygłupił. Oglądałem końcowe 35-40 minut, podobała mi się gra Diaza.
|
Cytat:
EDIT: oczywiście trzy z pięciu meczy, moja pomyłka |
Dziwne ze nikt nie dostrzega ze potrzebny jest konkurent dla Pawelka bo Juszczyk i Cebanu prezentuja poziom mlodej ekstraklasy.
|
Szkoda, ale w zasadzie trudno się było spodziewać innego wyniku.
Juszczyk trochę sytuacji wybronił, jednak niestety miał znaczny udział w obu bramkach dla Legii. Poza tym z jego występem nasuwa mi się jedno określenie: chaos. Konieczne jest wzmocnienie tej pozycji. |
Mauro ? kwa a Kmiecik? co on robil to ze mu piłka od głowy sie odbiła i strzelił bramkę to od razu gwiazdka sie zrobiła? wirtuoz techniki?
trzeba powiedzieć nie ma rotacji w składzie, bo jak nazwać rotacje jak sie kolesia wpuszcza na 10 min < nie mówię tu o tym meczu ale ogólnie patrząc na zeszły sezon i na początki obecnego> Skorża ostro mówił, że będzie stosował rotacje i co?... dlaczego Cebanu nie bronił ??? jest bardziej obiecujący od Juszczyka, który jest po prostu za slaby.. |
Cytat:
|
Wisla zagrala jak miala zagrac w takim skladzie. Legia ma problem, bo gra tragicznie i z Homelem moze ich czekac kompromitacja, ale to nie nasze zmartwienie na szczescie.
Brawa dla Clebera, profesjonalisty w kazdym calu. Dwa swietne mecze po 90 minut, dzien po dniu. Ciekawe, ktory polski pilkarz bylby w stanie to powtorzyc. Ja tylko zaluje, ze Rockiemu nikt porzadnie nie przy.......il. Takiego chama dawno nie widzialem na boisku, ale coz poszedl do swoich, jemu podobnych. |
Cytat:
a plan awaryjny na co? zeby byl ktoś mocniejszy od zawodników rezerwowcyh, i z młodej ekstraklasy którzy przez 87 minut remisowali z wicemistrzem ? Mecz się skończył najlepiej zamknąc temat albo cale forum, bo będzie fala masowych samobójstw i rozpaczy. Cytat:
EDYTA: jakim cudem Rocki wytrwał do końca meczu? |
No cóż.
Jestem bardzo zadowolony z tego co widziałem.Co prawa szkoda, że przegraliśmy, ale nie wynik jest najważniejszy a gra naszych młodych.Prawdę mówiąc spodziewałem się sowitego lania, a nie było tak najgorzej.Widać było zaangażowanie u zawodników Legii wiec nie ma mowy o odpuszczaniu. Gra była bardzo wyrównana (oprócz początku pierwszej połowy i końcówki meczu).Szczególnie w tym meczu podobał mi się Małecki,Cantoro, a Diaz szczególnie- bardzo dobrze czyścił swoją strone z ataków przeciwnika, w tym 2razy ośmieszył Rockiego. Nie ma co płakać.Co prawda przegraliśmy superpuchar, ale z grą nie byo tak źle.Szkoda tylko że Niedzielan kompletnie niewidoczny, ale to może wynikneło to z jego pozycji na której grał.Kiedyś imponował szybkością, teraz jej w ogóle nie ma. PS Dobranocka już dawno się skonczyła a tyle dzieci na forum... |
Cytat:
Daleko mi od użalania się, ale trochę głupio tak ciągle dawać z Legią dupy. Przecież Wisła jest lepsza :) |
Co wy k.wa chcecie od Juszczyka ? Wybronił chyba z 4 setki, mało ? Przy strzale Rockiego nie miał szans.
|
Mrnsh no z tego co ja widziałem to nie jest słabszy od Juszczyka
może Ty kogoś innego oglądałeś? ;> |
Poziom tragiczny. Ciekawych zagrań w 2 połowie można było policzyć na palcach 1 ręki.. i to z obu stron. Rezerwy potwierdziły, że rezerw nie mamy. No i Skorża śrubuje rekord porażek z Legią... co kto lubi... Mauro spie*ł sprawę ale inna sprawa, że przy normalnym sędziowaniu Rocki by dostał czerwień więc go nie powinno być już na boisku. Niemniej.. żal dupę ściska jak się patrzy w jakiej formie jest taki Niedzielan :/
|
Szacunek dla Clebera, jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem. Drugi mecz, dzien po dniu, pelne 90min i chyba najlepszy na boisku dzisiaj. To jest prawdziwy profesjonalista, niema drugiego takiego w naszej lidze. Chlop gra w kazdym meczu ze 100% zaangazowaniem, trzeba dziekowac niebiosom za to ze udalo sie go sprowadzic. Swietny przyklad dla innych zawodnikow, jeszcze raz wielkie brawa.
|
Pierwsze ofiary nadmiernego odreagowywania meczu poprzez klawiaturę już padły. Zwolnijcie i nie zachowujcie się jak rozwrzeszczane przedszkole...
|
Mecz jak mecz, brawo dla młodych za walke.
+ dla Juszczyka i Clebara. Ale i tak najbardziej wpieniał mnie Rocki, wiadomo jak się było od dziecka CZARNĄ KOSZULĄ, to teraz sie fauluje jak leci żeby zrobić wrażenie na wojskowych, pewnie coś podobnego walnąl mu Andrew Niedzielan podczas sprzeczki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl