Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Superpuchar Polski: Wisla-Legia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4618)

Fernando Redondo 20.07.2008 20:46

Skorża ma zlewę z Kmiecika:) A i jeszcze jedno może by tak go zmienić bo zaraz czerwoną dostanie jeleń.

Devonisch 20.07.2008 20:48

Kibice to mają niezły fragment meczu:) Jeszcze głośniej jeszcze głośniej było dobre:)

Wpyte, ze Rocki szmaciarz nie dostał czerwonej kartki za faul na Mące...

piotrek chicago 20.07.2008 20:49

gdzie twoje berlo.... :)

iiYama 20.07.2008 20:50

Relacja w TVP2

Plansza Piotr Rocki - pozycja obrońca hehe

tommiyacht 20.07.2008 20:50

Rocki, ty s****ynie. nalezalo ci sie czerwien za to !!

Huzar73 20.07.2008 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 570785)
Ten sezon bedzie sponsorowac ITI zamiast Orange ;) "Zatanczysz jak Ci zagraja" ;)

A czasem nie sluchasz radia przez net? Czasem duze opoznienia sa

Dokladnie tak, dzieki.

DrunkenBear 20.07.2008 20:52

"Legia to jest potęga, najlepsza jest" z rezerwami Wisły nie daje sobie rady :D.... heh kpina, i kto tu ma dla krajowego rankingu zdobywać punkty? Przecież z taką postawą innych drużyn niż Wisła, nie ma co liczyć na awans do LM. Ciekawe co Legioniści zrobią jak skorża na ostanie 10 minut postanowi wpuścić trzech zawodników z podstawowego składu.

dynek.pl 20.07.2008 20:54

Ilosc kiksow niespotykana nawet w lidze okregowej ale przynajmniej jest smiesznie - na lawce tez.
Szkoda, ze mamy takie braki, ze trzeba bylo wystawic niektorych na innych pozycjach.

Devonisch 20.07.2008 20:59

a tak niewiele zabrakło do tych francowatych karnych........

piotrek chicago 20.07.2008 20:59

cantoro co ty zrobiles?

kisiel92 20.07.2008 20:59

Ku*wa :/
je**ny Rocki

mic 20.07.2008 20:59

No tak, debil powinien wyleciec wczesniej to strzela bramke... ehh

gress 20.07.2008 20:59

Ehhh.... Kiks na kiksie, błąd na błędzie !

tommiyacht 20.07.2008 20:59

no i po meczu. brawo Mauro

czystamysz10 20.07.2008 21:01

wisla ma malo czasu zeby strzelic remisowa bramke:-/:-/

dynek.pl 20.07.2008 21:01

Ojej straszne. Dzieki Mauro za walke przez 135 minut w ciagu 2 dni.

arti 20.07.2008 21:02

co za g.wno..:(

e 20.07.2008 21:02

Cantoro, kazdemu, ale Tobie?


byla szansa upokorzyc Legionistow malolatami z Wisly.. w sumie nic sie wielkiego nie stalo. Legia musiala wygrac ten.


szkoda tego bledu jak sku****

63.5 Kg 20.07.2008 21:03

Kiwaj sie dalej Mauro sam ze soba...

Samoth 20.07.2008 21:04

Ja pier****e ...masakra !

mic 20.07.2008 21:04

Ocipieliscie ? Jakie "Brawo Mauro" ?!?!

Moze tak "Brawo Junior/Juszczyk" ?!

Mauro w ciagu 24 godzin rozegral 1,5 meczu, czego od niego chcecie ? Zastanowcie sie jeden z drugim, a nie powtarzajcie za pseudo-znawca Krzoska

dynek.pl 20.07.2008 21:05

Masakra to jest, ze nie mamy zadnego rezerwowego. Eh, Jasiek wroc ...

tommiyacht 20.07.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 570804)
Ojej straszne. Dzieki Mauro za walke przez 135 minut w ciagu 2 dni.

juz sie tak nie napinaj. wcale go to nieusprawiedliwa ze kiwal sie w obronie

Fernando Redondo 20.07.2008 21:06

Normalnie to jest śmiechu warte. Mam nadzieję że Bednarz ma plan awaryjny... A wzgardził Lewandowskim....

Sędzia 20.07.2008 21:07

Mauro się nieco wygłupił. Oglądałem końcowe 35-40 minut, podobała mi się gra Diaza.

mr_kwolf 20.07.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samoth (Post 570815)
Czystamysz - A pomyślałeś o tym, że to kolejny pod rząd przegrany mecz z wieśniakami ze stolycy ?!
5 meczy i pięć pyt !

5 meczy? wtf? To jest pierwsza porażka z rzędu, a w tym roku przegraliśmy drugi z czterech meczy? chyba że mówisz o całym 21 wieku czy coś

EDIT: oczywiście trzy z pięciu meczy, moja pomyłka

Maciuś 20.07.2008 21:10

Dziwne ze nikt nie dostrzega ze potrzebny jest konkurent dla Pawelka bo Juszczyk i Cebanu prezentuja poziom mlodej ekstraklasy.

Illargui 20.07.2008 21:12

Szkoda, ale w zasadzie trudno się było spodziewać innego wyniku.
Juszczyk trochę sytuacji wybronił, jednak niestety miał znaczny udział w obu bramkach dla Legii. Poza tym z jego występem nasuwa mi się jedno określenie: chaos. Konieczne jest wzmocnienie tej pozycji.

Kluvi 20.07.2008 21:12

Mauro ? kwa a Kmiecik? co on robil to ze mu piłka od głowy sie odbiła i strzelił bramkę to od razu gwiazdka sie zrobiła? wirtuoz techniki?

trzeba powiedzieć nie ma rotacji w składzie, bo jak nazwać rotacje jak sie kolesia wpuszcza na 10 min < nie mówię tu o tym meczu ale ogólnie patrząc na zeszły sezon i na początki obecnego>
Skorża ostro mówił, że będzie stosował rotacje i co?...

dlaczego Cebanu nie bronił ??? jest bardziej obiecujący od Juszczyka, który jest po prostu za slaby..

Devonisch 20.07.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 570822)
Dziwne ze nikt nie dostrzega ze potrzebny jest konkurent dla Pawelka bo Juszczyk i Cebanu prezentuja poziom mlodej ekstraklasy.

Przydałby sie i owszem klasowy bramkarz ale nie mam pojecia czemu po tym meczu czepiasz się Juszczyka.... za mało "setek" wybronił czy co?

nesta 20.07.2008 21:14

Wisla zagrala jak miala zagrac w takim skladzie. Legia ma problem, bo gra tragicznie i z Homelem moze ich czekac kompromitacja, ale to nie nasze zmartwienie na szczescie.

Brawa dla Clebera, profesjonalisty w kazdym calu. Dwa swietne mecze po 90 minut, dzien po dniu. Ciekawe, ktory polski pilkarz bylby w stanie to powtorzyc.

Ja tylko zaluje, ze Rockiemu nikt porzadnie nie przy.......il. Takiego chama dawno nie widzialem na boisku, ale coz poszedl do swoich, jemu podobnych.

kovval 20.07.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 570816)
Normalnie to jest śmiechu warte. Mam nadzieję że Bednarz ma plan awaryjny... A wzgardził Lewandowskim....

tekst roku :rotfl: dopisz jeszcze ze pozalowal kasy na Iwańskiego:lol:
a plan awaryjny na co? zeby byl ktoś mocniejszy od zawodników rezerwowcyh, i z młodej ekstraklasy którzy przez 87 minut remisowali z wicemistrzem ?

Mecz się skończył najlepiej zamknąc temat albo cale forum, bo będzie fala masowych samobójstw i rozpaczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 570822)
Dziwne ze nikt nie dostrzega ze potrzebny jest konkurent dla Pawelka bo Juszczyk i Cebanu prezentuja poziom mlodej ekstraklasy.

W pełni się zgadzam. Nie widziałem meczu od początku ale przy drugiej bramce Juszczyk moim zdaniem zawalił
EDYTA:
jakim cudem Rocki wytrwał do końca meczu?

Pablo84 20.07.2008 21:15

No cóż.
Jestem bardzo zadowolony z tego co widziałem.Co prawa szkoda, że przegraliśmy, ale nie wynik jest najważniejszy a gra naszych młodych.Prawdę mówiąc spodziewałem się sowitego lania, a nie było tak najgorzej.Widać było zaangażowanie u zawodników Legii wiec nie ma mowy o odpuszczaniu.

Gra była bardzo wyrównana (oprócz początku pierwszej połowy i końcówki meczu).Szczególnie w tym meczu podobał mi się Małecki,Cantoro, a Diaz szczególnie- bardzo dobrze czyścił swoją strone z ataków przeciwnika, w tym 2razy ośmieszył Rockiego.

Nie ma co płakać.Co prawda przegraliśmy superpuchar, ale z grą nie byo tak źle.Szkoda tylko że Niedzielan kompletnie niewidoczny, ale to może wynikneło to z jego pozycji na której grał.Kiedyś imponował szybkością, teraz jej w ogóle nie ma.


PS

Dobranocka już dawno się skonczyła a tyle dzieci na forum...

tofik 20.07.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 570733)
Coś mi się wydaje że Skorża nie lubi Clebera. W PE daje większości zawodnikom odpocząć ale nigdy Cleberowi. Wczoraj Cleber cały mecz rozegrał z Liverpoolem i dzisiaj znowu w pierwszym składzie ;]

7 kotów miał racje, Skorzą jest KKK

Daleko mi od użalania się, ale trochę głupio tak ciągle dawać z Legią dupy. Przecież Wisła jest lepsza :)

jasnyGwint 20.07.2008 21:17

Co wy k.wa chcecie od Juszczyka ? Wybronił chyba z 4 setki, mało ? Przy strzale Rockiego nie miał szans.

Kluvi 20.07.2008 21:18

Mrnsh no z tego co ja widziałem to nie jest słabszy od Juszczyka

może Ty kogoś innego oglądałeś? ;>

thechris 20.07.2008 21:19

Poziom tragiczny. Ciekawych zagrań w 2 połowie można było policzyć na palcach 1 ręki.. i to z obu stron. Rezerwy potwierdziły, że rezerw nie mamy. No i Skorża śrubuje rekord porażek z Legią... co kto lubi... Mauro spie*ł sprawę ale inna sprawa, że przy normalnym sędziowaniu Rocki by dostał czerwień więc go nie powinno być już na boisku. Niemniej.. żal dupę ściska jak się patrzy w jakiej formie jest taki Niedzielan :/

Crusi 20.07.2008 21:20

Szacunek dla Clebera, jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem. Drugi mecz, dzien po dniu, pelne 90min i chyba najlepszy na boisku dzisiaj. To jest prawdziwy profesjonalista, niema drugiego takiego w naszej lidze. Chlop gra w kazdym meczu ze 100% zaangazowaniem, trzeba dziekowac niebiosom za to ze udalo sie go sprowadzic. Swietny przyklad dla innych zawodnikow, jeszcze raz wielkie brawa.

Vinci 20.07.2008 21:21

Pierwsze ofiary nadmiernego odreagowywania meczu poprzez klawiaturę już padły. Zwolnijcie i nie zachowujcie się jak rozwrzeszczane przedszkole...

igortsw 20.07.2008 21:21

Mecz jak mecz, brawo dla młodych za walke.
+ dla Juszczyka i Clebara.

Ale i tak najbardziej wpieniał mnie Rocki, wiadomo jak się było od dziecka CZARNĄ KOSZULĄ, to teraz sie fauluje jak leci żeby zrobić wrażenie na wojskowych, pewnie coś podobnego walnąl mu Andrew Niedzielan podczas sprzeczki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl