![]() |
w rece 7 kotow wpadla mistyczna wladza podarowana rodem od prezydentury tego forum Obywatele !! apeluje do was o zachowanie nalezytych obyczajow !! kupcie mu ... kota ...
|
Cytat:
Jak widzę notorycznie pyskują zarejestrowani w 2008, więc pozwole sobie coś wam wyjaśnić - 7 kotów był tu modem jak jeszcze część z was wymieniała mleczaki. Więc z łaski swojej, zamilknijcie - bo to już się robi nudne. A dla przypomnienia: Cytat:
Rejestracja oznaczała akceptacje regulaminu. |
Jak powiesz mi gdzie go obrazilem to ci postawie browar ... Niech sobie bedzie modem mi to nie przeszkadza a wrecz cieszy
|
Cytat:
Zresztą to i tak bez znaczenia, bo mój wpis tyczy sie ogółu. |
Gratulacje dla nowego-starego moda. Ten powrót to obok odejścia Kokoszki najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Życzę sukcesów na polu walki.
|
Cytat:
można by jeszcze dodać do regulaminu co do tego: Cytat:
i 7 kotów, tak dalej. :) |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się dobrze bawić. Ja na pewno będę:> |
Plancu wrócił na moda i czekamy na Keczupa;)
|
Jeszcze jakby na forum wróciła stara gwardia...byłoby pięknie...ale się rozmarzyłem:)
|
Ale pucka w tym temacie :lol:
Miś Puchatek by wymiękł od takiej ilości miodu :lol: |
Jeszcze może bany za głupie podpisy? :)
|
Szkłerwa klękłem ;-P.
Zobaczymy czy to pomoże. |
7kotów... troszkę zawiał wiatr histori i coś mi się przypomniało, ostatnio przeglądając stare dokumenty trafiłem na Pamiętnik Planktona z 2001 roku :rotfl: ... kurna pół nocy straciłem i pracy byłem nieprzytomny ... i tutaj małe pytanko.... pamiętnik kończył się na 26 grudnia 2001 czy były jeszcze jakieś kontynuacje ?
za rozmywanie ile się dostaje :D ? |
A ja tak profilaktycznie proponuję rzucić okiem na dwa tematy: Standardowo - Polityka transferowa(...) i Europejskie puchary(...)
Wydaje mi się, że po meczach Lecha i Legii będzie wysyp płaczu w stylu: "Dlaczego oni go wzięli, nie my", "Ale oni zajebiści, na pewno wygrają mistrza", a może i na odwrót. Niektórzy mają tę łatwość w tworzeniu, a i czasem weryfikowaniu poglądów po jednym meczu. A w temacie to co jak co, ale ta nominacja moderatorska, podobnie jak te trochę wcześniejsze upewnia mnie, że forum również zarządzać będą odpowiedniejsi ludzie. |
Cytat:
podbijam pamietnik jest mistrzostwem swiata ;) obilo mi sie o uszy ze jakas kontunuacja byla jesli tak to "7 kotow" wrzuc skany PS: jestem prze .....m przeczytalem cale forumowe lapu capu :D |
Cytat:
|
Cytat:
Mysle ze tez odczujesz to ktoregos dnia - i nie tylko ty. Zabawimy sie jak s****ysyn. :lol: Wlasciwie nie moge sie doczekac tego dnia. :lol: |
Cytat:
|
bardzo dobrze, ze taki temat powstal, moze czesc klonow charcerzyka i innych pokemonow wezmie sobie wbije do pustych glowek pare rzeczy, ktorych powinni sie trzymac. Nowi userzy probujac czyms blysnac pisza czasem takie posty ze glowa boli, z reszta nie trzeba tego tlumaczyc - patrz "transferowy", ewentualnie zamkniety obecnie "kumatszym byc". Zaraz po rejestracji powinien byc jakis test sprawdzajace zrozumienie regulaminu, a po jego zaliczeniu moznabyloby dolaczyc do grona forumowiczow.
Cytat:
beznapinkowe pozdro powodzenia zycze nowym/ starym modom w walce z wrogimi silami. badzcie jak bultelier, jak wsciekly byk, jak Tommy Lee Jones w "Sciganym"...itd |
Cytat:
|
Cytat:
przecież go złapali .. http://www.sfd.pl/buziaki/7.gif |
Taaa złapali go...ale za to jak się "uścigali" :)
A ja dzięki banom poczułem się jak za komuny chociaż jestem rocznik 91 :D:D:D Nie ma to jak dostać bana za donosicielstwo chociaż nie ja donosiłem tylko ktoś na mnie:-p . No ale za to prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem w okienku które pojawia się po nadaniu bana : "DONOS" :lol: Cytat:
Niesty w powższym dekalogu moda nie ma nic o Donosie :( Ale lipex :lol: |
|
Cytat:
On tak zawsze, czy nie załapałem dowcipu? :> |
a może by tak dorzuć jakieś bany za bezsensowne wrzucanie tego samego njusa do transferowego? ^^ *nadzieją matką i tak dalej*
|
Cytat:
:lol: Byłem przekonany ze zygać będziesz i okazywać tą swoją pseudoironię po powrocie w stosunku do mojej osoby, ale widzę że wolałeś iść na łatwizne i przypieprzyć się do łatwiejszej "ofiary". |
Cytat:
:-) Bo to rozrywka systemowa z przymrużeniem oka, albo precyzyjniej anty-systemowa. I nic nie szkodząca, bo skierowana w nic. Poza drobnymi wyjątkami od regułki nicości. Plus lubię, jak nasza droga koleżanka-moderatorka, puszcza wiązankę "Ze wszystkim udało sie zamknąć mordy", bo z miejsca jej pastelowy wizerunek nabiera kolorytu i dynamiki. :rotfl: A prywatne fobie i poranne zabawy z lustereczkiem, zostaw sobie na priv. Zresztą bodaj z 3 osoby z tego forum proponowały ci, pewną "operacjonalizację pojęć" w sposób kulturalny w formie, z czego nie skorzystałeś. W tej sytuacji ktoś ma się wygłupiać i kopać z powietrzem? Więc delikutaśnie i grzecznie mówiąc: czep się swoich zwyczajowych zajęć, a nie mojej skromnej osóbki. :-) |
Ziewanko.
10znaków |
Cytat:
:rotfl: olTSchool - napisz po ludzku, co Ci nie pasuje, bo chciałeś - zdaje się - być enigmatyczny, a wyszedł Ci bełkot. A najlepiej zwróć się ze swoimi problemami do administratorów serwisu, bo nikt inny Ci tutaj nie pomoże. Co innego w świecie realnym, tam znalazłoby się pewnie kilku specjalistów... I mała rada - nie strasz ludzi za pomocą internetu, bo na coś takiego nawet gimnazjalista się nie nabierze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl