Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Hattrick (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=390)

rocco_1906 03.05.2009 18:50

brak awansu do 7.ligi gdyz tylko jedna druzyna awansowala;/ a ja drugi bylem

wroobel88 03.05.2009 18:53

a ja się ledwo utrzymałem w VII lidze, w której gram już od chyba 10 sezonów :shock:

kisiel92 03.05.2009 18:55

Dość pewne utrzymanie w VI lidze :D

KuLwIk 03.05.2009 19:08

A mi trafiła się liga, która w rankingu jest 20 na 1000.. Raczej pewne jest, że sezon w plecy. Jednak trzeba powalczyć, zmienić trening na defensywę i bić się o utrzymanie do ostatniej kolejki. :)

akakiusz 03.05.2009 23:07

A ja właśnie wszedłem do IV ligi:)

ARO_SKW 04.05.2009 08:54

Ja niemam sie czym chwalic, ale napisze :P 3 miejsce w VIII lidze

MasterCarl 04.05.2009 09:23

ja drugi sezon w VI lidze i tym razem spokojnie koncze na 3 miejscu ;] poprzedni sezon to 6 miejsce wiec teraz trzeba walczyc o awans :D

pchelas 07.06.2009 13:52

Oddam w dobre ręce VI ligową drużynę- jak ktoś chętny i w miarę kumaty niech pisze na priv.

Mario Nh 16.10.2009 07:56

Temat coś podupadł, a tymczasem dwa dni temu otworzono ciekawą opcję:

1. Lech (1415)
2. Wisła Kraków (1074)
3. Legia (960)
4. Widzew (456)
5. Śląsk (442)
6. Polska (411)
7. Lechia (361)
8. Górnik Zabrze (351)
9. Pogoń (247)
10. Niebiescy (221)
11. Zagłębie (216)
12. Jagiellonia Bi.. (194)
13. Arka (176)
14. Cracovia (148)
15. Zawisza (147)

arth_ur 16.10.2009 18:09

Ciekawostką jest to że Barcelona ma aż 16961 "kibiców" drugi jest Man United 8531kibiców. W naszej lidze Lech ma znaczącą przewagę nad nami.

Żurawek 16.10.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 804294)
Ciekawostką jest to że Barcelona ma aż 16961 "kibiców" [..]


"Kibiców" sukcesu

dawidex44 16.10.2009 18:52

Też gram od niedawna. W X lidze mam klubik.

Ej, weźcie dodawajcie Wisełkę do ulubionych druzyn rzeczywistych. Nie może być tak, ze kuchenki maja więcej kibiców od nas.

Krzysiek 10.05.2011 17:16

Gra w to ktoś jeszcze?;>

kisiel92 10.05.2011 17:19

Cały czas :) od 2005 roku... tylko wciąż, niestety, bez większych sukcesów.

Na obecną chwilę 2 miejsce w VI lidze. 2 punkty straty do lidera :)

wiertar 10.05.2011 17:32

ja gram od 2009, obecnie VI liga, "alkopoligamisci"

Krzysiek 10.05.2011 17:52

Ja zacząłem niedawno. 'Przejąłem' klub po 3 kolejkach (1-0-2) i 4 zwycięstwa z rzędu;) Szału nie ma, bo liga słaba, ale zawsze to coś:)

Może zagrałby któryś z Was za mną jakiś sparing, coby mi trochę budżet podratować;)

KacpiTSW 10.05.2011 18:10

Werder Kraków :-)

Czekam na wyzwanie :-)

24.05.2011 roku miną równe 3 lata z HT. Obecnie spadłem z VI ligi ale zanosi się na to, że szybko do niej wrócę. VII liga, 1. miejsce, 6 pkt. przewagi nad drugą drużyną.

ABG-TSW 10.05.2011 18:21

jak coś moja drużyna ,,TS Wisła Nowa Huta"

LanceTS 10.05.2011 22:31

Ja też gram. Z tym, że już ponad 5 lat. Od kilku sezonow 8 liga i zbieranie kasy. Obecnie, w tamtym tygodniu przekroczyłem 100mln zł. Zobaczymy co będzie dalej.

Gucio25 10.05.2011 22:53

jak Ty to robisz? :)

LanceTS 11.05.2011 14:07

Byłem w 6 lidze, ale nei udało sie awansować, a skład był już dośc stary. To sprzedałem cały skład za jakieś 40mln, i od tego trening, trening i jeszcze raz trening. Cały czas bramkarze, a takze coś z pola czasami kupowałem jak tanio sie zdazyło i sprzedawalem z zyskiem pareset tysięcy. A teraz zmieniłem trening na atak i zobaczymy co będzie dalej.

Brzytwa128 02.11.2011 15:06

Macie swojego kandydata w najbliższych wyborach do U20? Jeśli nie, to pomożecie Wiślakowi? :)

http://www75.hattrick.interia.pl/Wor...OfficeTypeID=4

Bardzo będę wdzięczny za każdy głos.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl