Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Wybory najładniejszej Koszykarki WISŁY CAN-PACK KRAKÓW edycja 2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3857)

63.5 Kg 03.03.2014 08:35

Zjadl bym ....

jendrus 22.06.2014 16:58

jakie one są .... ładne :O pomyśleć że grają w kosza... <3 Kocham je jak Wisłę ! :)

ASecond17 04.02.2015 10:13

Jak dla mnie Allie Quigley bez konkurencji.

kamyk1 09.03.2015 18:16

Candice Dupree

I te Nazwisko :D

bobson 03.11.2017 16:12

Agnieszka Szott - aktorska uroda twarzy a ciało lepsze niż u większości aktorek.

azkaz 03.12.2017 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bobson (Post 1486624)
Agnieszka Szott - aktorska uroda twarzy a ciało lepsze niż u większości aktorek.

To fakt, Agnieszka jest piękna, z tym, że już nie gra u nas ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl