Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasza klasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3722)

WislakWloszczowa 14.10.2008 16:51

http://nasza-klasa.pl/profile/14259417/gallery/60

:lol:

Gucio25 14.10.2008 17:04

co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?

w0lno. 14.10.2008 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 615509)

Pokarz Twoje fotki z chęcią się pośmiejemy:shock:

zimka 14.10.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 615509)

Chłopak ma jakieś kompleksy i tyle:] nie ma nic śmiesznego.....

qqbaa 14.10.2008 19:35

Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:

Aro1234 14.10.2008 19:47

Działa wam n-k?

$iWu$ 14.10.2008 19:50

działa... :)

skowron 14.10.2008 20:03

http://i.pinger.pl/pgr191/566df57900...86/cenzura.JPG

SpoXsteR 14.10.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 615545)
i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:


nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce.


a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.

qqbaa 15.10.2008 10:08

naucz się czytać ze zrozumieniem :)

śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni :lol:

Malvivente 15.10.2008 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 615545)
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:


miażdży wszystko.
zboczone smrody pasy i ich zgody.

bigi333 18.10.2008 17:30

http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;]

Aro1234 19.10.2008 00:22

http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

JackDaniels 19.10.2008 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

nie no gość zwariował :/ to jest kobieta a nie facet :lisc:

M.C (nowy kleparz) 19.10.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

Jak Wy znajdujecie takie wynalazki?

Aro1234 19.10.2008 11:35

Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D

R33 19.10.2008 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

Cytat:

Uczę się - chodzę do trzeciej klasy gimnazjum ( jak to szybko leci ), moja szkoła jest zielona ... tzn. tak ją pomalowali ... :)
:lol:

(10 znaków, a może 9)

Jeżyk 21.10.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617093)
Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D


To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków":D

Obcy są wsrod nas

Tomek_TS 22.10.2008 11:59

http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...

Zieniu17 22.10.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 618209)
http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...

Wszyscy do Warszawy jest w nawiasie! Jak byś nie zauważył;)

kubawislak 22.10.2008 16:13

http://nasza-klasa.pl/profile/15132493/gallery
Nawet podobny trochę.;)

http://nasza-klasa.pl/profile/7931152/gallery/18

Aro1234 29.10.2008 19:25

http://nasza-klasa.pl/profile/10480508

ten profil - liczba znajomych i prezentów pokazuje tylko jak ludzie są pojebani :]

Lysy 29.10.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 621173)
http://nasza-klasa.pl/profile/10480508

ten profil - liczba znajomych i prezentów pokazuje tylko jak ludzie są pojebani :]

Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Illargui 29.10.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Nie no, jaja chyba sobie robisz?? :shock:

uher 29.10.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Równie dobrze możnaby założyć Papieżowi konto na fotce.. i szczycić się ilu ma znajomych.

Aro1234 29.10.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Bo to nie jest śmieszne tylko żenujące... :foch: Rozwinąć? OK. Idiotą trzeba być, żeby po pierwsze: zakładać w ogóle taki profil, po drugie: zaprosić taki profil do znajomych, po trzecie: wysyłać takiemu profilowi prezenty, które bądź co bądź kosztują. Tyle. Żal i koniec. Pokolenie JP2...

kubawislak 29.10.2008 22:48

Dokładnie... ludzie mają nasrane w głowach...

kubawislak 30.10.2008 16:18

http://nasza-klasa.pl/profile/14373064
żal.pl

Aro1234 31.10.2008 22:01

http://nasza-klasa.pl/school/177613/2 :) fajna klasa, fajna szkoła :) fajny wychowawca :)

R33 01.11.2008 23:42

http://nasza-klasa.pl/profile/17939081/gallery/8

shad 02.11.2008 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 622418)

http://nasza-klasa.pl/profile/16158182/gallery/15 i jego spoko kolega

qqbaa 02.11.2008 01:10

ale ma plecyyyyy ... łohohoh
a dziara z czipsów pewnie...

DrewniaQ 02.11.2008 13:18

http://nasza-klasa.pl/profile/19548172/gallery/1 i komentarz o kebabie!

nosu 02.11.2008 21:23

http://nasza-klasa.pl/school/34835/forum/25


...

michu-k 02.11.2008 22:40

http://photos61.nasza-klasa.pl/dev10...0508315775.jpg

(http://nasza-klasa.pl/profile/13553128/gallery/173)

Nie ma to jak uwodzenie.

dzwd 03.11.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 622800)

Znam większość tych ludz.. hehe będe miał polewe w szkole.

Piotrek87 03.11.2008 15:37

http://nasza-klasa.pl/profile/2551636/gallery/16 i większość zdjęć w galeri

"przystojniak" do kolekcji stworów NK,

mic 03.11.2008 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 623044)
http://nasza-klasa.pl/profile/2551636/gallery/16 i większość zdjęć w galeri

"przystojniak" do kolekcji stworów NK,

a pokaz swoj profil, niektorzy tez sie chca posmiac

Piotrek87 03.11.2008 17:56

1. nie mam konta na NK
2. taki komentarz możesz dać niemal pod każdym postem w tym dziale
3. jeśli kogoś uraziłem to przepraszam

Prezydentowa 03.11.2008 18:08

Nie pod każdym, bo jest różnica między profilem "gangsta-madafaka cracovia" czy innymi takim,i a zwyczajnym profilem osoby, która w mniemaniu kogoś nie jest greckim bogiem. Nie wiem co zabawnego jest w tamtym profilu. I nie przepraszaj nikogo, bo sam zainteresowany raczej tego nie czyta.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl