![]() |
|
co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:
vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15 i podpisy: Pasy Pasy gol!! Arka Pasy Lech For ever! pzdr. LECH, LECH KO-LE-JORZ! W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!! HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl: |
Działa wam n-k?
|
działa... :)
|
|
Cytat:
nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce. a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie. |
naucz się czytać ze zrozumieniem :)
śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni :lol: |
Cytat:
miażdży wszystko. zboczone smrody pasy i ich zgody. |
http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;] |
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016
jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D
|
Cytat:
Cytat:
(10 znaków, a może 9) |
Cytat:
To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków":D Obcy są wsrod nas |
|
Cytat:
|
http://nasza-klasa.pl/profile/15132493/gallery
Nawet podobny trochę.;) http://nasza-klasa.pl/profile/7931152/gallery/18 |
http://nasza-klasa.pl/profile/10480508
ten profil - liczba znajomych i prezentów pokazuje tylko jak ludzie są pojebani :] |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie... ludzie mają nasrane w głowach...
|
|
http://nasza-klasa.pl/school/177613/2 :) fajna klasa, fajna szkoła :) fajny wychowawca :)
|
|
Cytat:
|
ale ma plecyyyyy ... łohohoh
a dziara z czipsów pewnie... |
http://nasza-klasa.pl/profile/19548172/gallery/1 i komentarz o kebabie!
|
|
http://photos61.nasza-klasa.pl/dev10...0508315775.jpg
(http://nasza-klasa.pl/profile/13553128/gallery/173) Nie ma to jak uwodzenie. |
Cytat:
|
http://nasza-klasa.pl/profile/2551636/gallery/16 i większość zdjęć w galeri
"przystojniak" do kolekcji stworów NK, |
Cytat:
|
1. nie mam konta na NK
2. taki komentarz możesz dać niemal pod każdym postem w tym dziale 3. jeśli kogoś uraziłem to przepraszam |
Nie pod każdym, bo jest różnica między profilem "gangsta-madafaka cracovia" czy innymi takim,i a zwyczajnym profilem osoby, która w mniemaniu kogoś nie jest greckim bogiem. Nie wiem co zabawnego jest w tamtym profilu. I nie przepraszaj nikogo, bo sam zainteresowany raczej tego nie czyta.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl