![]() |
Też mam taką nadzieję.
|
widzieliście mecz BEŁCHATÓW - LECH przy stanie 1-2 dla LECHA posiadanie piłki 53 do 47 dla BELCHATOWA ,cisnęli po nich równo i strzelili niestety ta koncowka...może nasz trener wyciągnie z tego jakies wnioski ,taktyka GKS była swietna ,mięli troche pecha
|
Może trochę zbyt pochopnie powiem ale ten mecz może być w pewnym sensie przełomowym. Jeśli wygramy, nie musi być pogrom ale zagramy w miarę dobrym stylu i przede wszystkim z zębem to może w końcu ta nasza gra zaskoczy. W przypadku kolejnego niepowodzenia może być nieciekawie. Lech dzisiaj zagrał średnio ale wygrał i to się liczy. Widać po nich trudy spotkań pucharowych ale grać w piłkę to potrafią. Mecz łatwy nie będzie ale liczę na zwycięstwo. No i Stillic o nim dużo już powiedziano ale to jest zawodnik który jednym zagraniem potrafi rozstrzygnąć wynik spotkania. Rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, za nie duże pieniądze i nie czepiając się Jirsaka aklimatyzacja zajeła mu mało czasu. Jak ktoś potrafi grać to i na Alasce sobie poradzi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale mysle ze Lech dla niego to za duzo, moglby sie podpalic niepotrzebnie. Zreszta dobrze byloby potraktowac te rozgrywki serio, bo przez PP mozna awansowac do pucharow, tak jakby cos wypadlo nam w lidze. |
Słyszałam że w Młodej grał dobrze w sumie. Ale tak jak mówisz.. PP wypadałoby potraktować serio, a Lech to dla niego chyba za dużo. Pozostaje Pawełek i modlenie się że nie tylko on ale i cała drużyna zagrają tak jak od nich tego oczekujemy. Biorąc pod uwagę to co zobaczyłam w meczu z Polonią to.. będzie ciężko ALE kto wie ;)
|
Ilie w Młodej grał dobrze do pewnego momentu. Potem jakby się zaciął. Zresztą cała drużyna (głównie obrona) zaczęła popełniać sporo głupich błędów. Jemu potrzebne jest regularne granie, ale wydaje mi się, że Młoda to za niski poziom, a pierwsza drużyna - za wysoki. Trzeba mu chyba stworzyć taki zespół pośrodku ;-)
|
No i tu jest błąd zarządu że nie kupił żadnego bramkarza żeby Iliie mógł iść na wypożyczenie by sie ograć.Co do samego mczu z Lechem to dużo zależy z jakim nastawieniem drużyny podejdą do tego meczu jeśli zagrają na serio to mysle że będzie remis ale jeśli któraś odpuści to przeciwna powinna wygrać.Mam nadzieje że to będziemy my.
|
Trzeba mieć nadzieję że Wisła zagra o niebo lepiej niż z Polonią, bo jeśli to co pokazuje Lech może oznaczać wysoką klęskę. Ciekawe czy Zieńczuk zacznie od początku, bo pewnie po ostatnim meczu Jirsak odpocznie.
|
czy w karnecie jest bilet na ten mecz?
|
tak
10znaków |
Musimy zrobić taki doping jak w meczu z Beitarem. Zeby przeciwnika sparalizowalo. Soczyste gwizdy na słabego Turine mogą przynieść podobny efekt jak z Dolhą. Myślę, że jak pokonamy Lecha to piłkarze uwierzą i nie będzie już takich blokad jak w pierwszej połowie z Bytomiem.
|
Mecz o więcej niż półfinał Pucharu Polski.
Wisła Kraków - Lech Poznan
Lech zagra już trzecie wyjazdowe spotkanie w ciągu 6 dni, dla Wisły to dopiero drugi mecz o stawkę w tej rundzie. Czy świeżość Białej Gwiazdy to wystarczający argument by szukać w niej przewagi krakowskiej ekipy?Piłka jest po stronie Kolejorza, który choć nieudanie zakończył przygodę z europejskimi pucharami, zapewne zdążył wskoczyć już w meczowy rytm, zdobywając tak cenne doświadczenie walcząc z włoskim Udinese czy może podrażnionych ostatnim blamażem w Krakowie Wiślaków? Odpuścić pojedynek Wisła – Lech to dla każdej strony tego starcia samobójstwo. Oba zespołu walczą o znacznie więcej niż awans do półfinału Pucharu Polski, ten mecz to pierwszy wielki sprawdzian „wszechgenialnego” jak na polskie warunki Kolejorza jak często okrzykuje go polska prasa i ja czasem też. Dla Lecha porażka to uchylenie furtki dla pozostałych ligowych rywali, porażka oznacza że Lech nie jest ulepiony z innej gliny, chociaż pewnie jakościowa ta glina jest lepsza ale również podatna na zniszczenie. Wokół poznaniaków wobec europejskich porażek Wisły czy Legii narasta mit równy legendzie Wisły Kasperczaka. Natomiast na drugim biegunie znaleźli się Wiślacy, dziś Lech odebrał Wiśle ten jakże wielbiony w Krakowie mit okrętu flagowego polskiej piłki. Dla trenera Skorży ten mecz to szansa podbudowania morałów zespołów, Wisła to wciąż mistrz Polski, najlepszy zespół ostatniej dekady. Obecny sezon należy jednak do Lecha, dziś to właśnie Kolejorz zgłasza chęć przejęcia na lata pozycji piastowanej przez Wisłę w minionych sezonach. Niedzielne popołudnie 14-sty września 2008r. V-ta kolejka ekstraklasy Wisła podejmuje Lecha, ten dzień jeszcze długi będzie przeklinany w Krakowie, po dramatycznej grze mistrzowie Polski schodzili z murawy przegrywając 1-4. Takiego upokorzenia w Grodzie Kraka nie pamięta pewnie nikt… Podopieczni trenera Smudy z pasją rzucili się do ataków na rywala rozbijając jego defensywę w pył. Te trzy punkty zyskane przez Lecha, stracone przez Wisłę mają tu jednak znaczenie drugorzędne, ten mecz dał Kolejorzowi olbrzymią przewagę psychologiczną, pokonać Wisłę w Krakowie to wyczyn niebagatelny, rozbić, zmiażdżyć, zdemolować krakowian na Reymonta wydawało się pod ręka trenera Skorży abstraktem. Poznaniacy ciężką pracą abstrakt przekuli w byt realny, wysłali pozostałym rywalom jasny komunikat, Lech już nie mówi o mistrzostwie, Lech na majstra idzie! W środę Biała Gwiazda staje przed szansą kontrodpowiedzi dla całej piłkarskiej Polski, że Lech nie jest jedynym kandydatem do ligowego tryumfu. Tylko czy krakowian stać na wysłanie takiego sygnału?<br>Chociaż w Wiśle transfery to temat tabu, ciągle klasowych piłkarzy w klubie nie brakuje, problemem jest brak lidera, podobnie jak w sezonie 2006/2007 krakowianie ponownie przypominają zlepek piłkarskich gwiazd mających problem ze współpracą i znalezieniem lidera drużyny. Wręcz przeciwnie wygląda sytuacja Lecha gdzie zespół perfekcyjnie dowodzony przez Rafała Murawskiego sprawia wrażenie idealniej pracującej lokomotywy czekającej na rywali. Pamietam jak stalem na E gdy Pawelek dosałl kolnierz od Murawskiego chwile pozniej bylo 2-0 i ta wkur*** radosc fanow Lecha ;/ Chociaz Lecha na boisku mi sie podoba to jednak pyra pyrą zostanie!! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA Musimy ich zakrzyczec!! Pozdrawiam Gniazdowy P.S. Nie widzialem nigdzie watku Lech Wisla wiec otwarlem nowy jak dubel to prosze przeniescie nie kasujcie. |
Cytat:
|
Era cupiala
ja mam 21 lat dla mnie era Cupiala trwa cale zycie z pilka ktora jakos jestes w stanie spamietac.
Osobiscie to podobna porazke pamietam tylko jedna, w meczu z GKS na jesienii 2006roku nie zdazylem zawiesic barw na szyji po hymnie bylo 0-1 nie skonczylem bluzgac bylo 0-2 |
A ja mam 18 lat, od zawsze za Wisłą i pamiętam też 0-4 z Grodziskiem u siebie ..
krótką masz pamięć :) Co do meczu to stawiam 2:1 dla nas |
Czy beda okies dziwne okrzyki co do Pawelka Cebanu Cupiala ??? Czy normalny swietny doping??? Bo raczej bedzie normalnie nie??
|
re:
Czy mecz bedzie w telewizji?
|
Tak na nSport, ale, myślę że w necie też będzie można zobaczyć
|
Najlepiej pojsc na stadion, pomoc swojej druzynie a nie ogladac przed tv
|
tylko czy jak pojdziemy na stadion to jest pewność że dostaniemy bilet??
|
Cytat:
spoko maroko, spokojnie dostaniesz. dopingujący na D ! PS. jest. |
a na e nie ma wogole dopingu?? na d się jeszcze boje :P
|
Cytat:
A tak powaznie nie ma sie czego bac. Jezeli umiesz i chcesz to mozesz isc nawet na D3, jezeli okaze sie to dla Ciebie "za duzo" zawsze mozesz przejsc na boczne sektory (np D1,D5 - bardzo zadko dopinguja caly mecz) |
Po takim meczu w Bytomiu i ostatnich tytułach w prasie, że "Wisła już oddaje tytuł", to nasi piłkarze - jeśli oczywiście mają w sobie choć odrobinę charakteru - powinni zaangażowaniem i ambicją zmieść z powierzchni ziemi zarówno Amicę jutro, jak i Polonię w niedzielę. A my - jeśli chcemy im w tym pomóc rzecz jasna - powinniśmy zrobić taki kocioł, żeby rywalowi trzęsły się nogi (kilka razy już pokazaliśmy, że umiemy - piłkarze z resztą też). Tyle ode mnie...
|
Cytat:
Porażka to było w Atenach a nie jakieś mecze z Amicą u siebie czy GKS-em. |
Cytat:
jeszcze gorzej jesli chodzi o ambicje i zaangazowanie. co widzielismy juz nie raz. zwlaszcza w ostatniej rundzie. |
Jaki koszt biletu i o której jest mecz, bo na głównej stronie jedyne czego mogę się dowiedzieć, to jakie są kursy w bet at home..
|
Sroda 20.00, 30zl kazdy sektor
|
Cytat:
|
W Wiśle bez Clebera i chyba kontuzjowanego (?) Brożka więc chyba Marcelo i Beto wyjdą w wyjściowej u was? Na wystawienie zmiennika w bramce u was nie liczę.
W Lechu bez Peszki i Arboledy. Zamiast Peszki w pierwszym składzie zadebiutuje Golik (ale czy wejdzie od początku?). W bramce może się zdarzyć że sprawdzą czy Kotorowski pamięta jak się broni. Jak dla mnie Wisła jest faworytem, bo będzie chciała by kibice zapomnieli o wtopce z Polonią B., o porażce z Lechem u siebie.. i chyba piłkarze potrzebują nabrać pewności, ale boisko pokaże. |
Cytat:
|
Ja myśle że Wisła wyjdzie skłądem Pawełek-Baszczu Głowa Marcelo Diaz-Łobo Cantoro Jirsak Zieńczuk-Beto Ćwielong a Lech Kotorowski -Kikut Tanewski Bosacki Henriqez-Lewandowski Murawski Injać Stilić Wilk-Rengifo
To są tylko moje wywody więc nic z nich nie wynika ale myśle że to dobry mecz żeby Wisełka sprawdziła tych dublerów w meczu o stawke.Lech też pewnie jakieś drobne zmiany w skłazie dokona więc tylko czekać.Mam nadzieje że będzie ciekawy mecz. |
Cytat:
Bik, myślę że Skorża Brożkowi da odpocząć i wpuści najwyżej jakby coś nie szło, a z kolei Smuda raczej zdejmie Stilica w drugiej połowie i da pograć Golikowi. W końcu ciężkie mecze w weekend czekają i Wisłę i Lecha (Jaga z tym Frankiem troszkę straszy..) Ja przede wszystkim mam nadzieję zobaczyć Beto i Golika |
a moze by nasz drugi bramkarz zagral? W lidze nie, w pucharze ekstraklasy w ktorym juz nie gramy tez nie (gral Juszczyk), w pucharze polski rowniez nie. to gdzie?!
|
Z Cebanu jest problem bo nikt z kibiców tak na prawde nie wie w jakiej jest formie a Lech to jak na polskie warunki rywal trudny i nie wiem czy wytrzymał by presje.Ja wolałbym go zobaczyć raczej w meczach takich jak z ŁKS czy Piast w lidze.Teraz widnieje ryzyko że z ligi do pucharów nie awansujemy więc trzeba sie postarać w PP a z Lechem może być trudno. To są tylko gdybanie ostatecznie skład i tak wybierze tranaer prawda.
|
Cytat:
|
|
Taki mały offtop :D Wisłę Kraków sponsoruje Bet-at-home, a TWSD konkurencyjny Betsafe? Żeby się w to jakąś kosę nie przerodziło :D
|
Dobrze gra Beto i Marcelo. Ćwielong bardzo słaby. Aktywny Piotr Brożek. Reszta chyba średnio.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl