![]() |
wyrabiałem kartę w tamtym roku i jako że nie byłem pełnoletni to musiałem zgodę od rodzica mieć, jak będę wymieniał karte to czy też będę musiał mieć zgodę? czy w takim wypadku jeszcze raz będę musiał przynieść taką zgodę?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl