Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Tenis ziemny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3139)

rocco_1906 30.06.2008 17:19

no to jest COŚ.wygrac mecz w ktorym(poza 1setem) grało sie totalny piach:D spora zasluga w tym rosjanki no ale zwyciezcow sie NIE OSĄDZA:) Brawo Aga

marcinugorek 30.06.2008 17:19

Wygran Wygrana Wygrana 7:5 w trzecim secie...... a nie bylo zaciekawie ledwo co uciekła od porażki po jutrze z Williams

Paweł FC Ngd 30.06.2008 17:28

Brawo Isia !!! Ciekawe czy jak dojdzie do finału to pokażą go w TVP ?

Gucio25 30.06.2008 17:59

pięknie Aga wróciła z 1-4 w III secie! mamy ćwierćfinał i trzeba się cieszyć, wierzę że z Williams zagra dużo lepiej i powalczy o awans do półfinału, a to byłby już przeogromny sukces. ;)

ps. do kolegi z góry - nie pokażą go w TVP, bo prawa do Wimbledonu ma Polsat. co najwyżej go w otwartym pokażą, ale to nie temat na dziś, poczekajmy. ;)

Pablo84 30.06.2008 20:18

Coś ostatnio w Kraku mamy urodzaj sportowców na światowym poziomie: Korzeniowski,Kubica, teraz Radwańska, mam nadzieje, że do nich do dołączą piłkarze Wisły Kraków ;)

Fajnie.
Mam nadzieję, że skłoni to inwestorów by wybudować w Krakowie jakiś stadion tenisowy z prawdziwego zdarzenia.
Coś tam miało powstać na terenie Nadwiślanu.

Kocur 30.06.2008 20:34

na terenie Nadwiślanu powstanie apartamentowiec ...
a Olszę chcę PKP sprzedać też developerowi ... jak powodów podają długi klubu ...

jak widziałem na własne oczy w Londynie korty publiczne ze wstępem 0 funciaków to jak widzę co jest u nas to się nóż w kieszeni otwiera ...

marcinugorek 30.06.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł FC Ngd (Post 559361)
Brawo Isia !!! Ciekawe czy jak dojdzie do finału to pokażą go w TVP ?

wszystkiemecze sa zawswze od 14 -20 na Polsacie sport i PS Extra finał jak dojdzie moze pokaża na otwartym polsacie

Pablo84 30.06.2008 20:56

Zobaczyć ciężko, bo raczej tu nic nie ma...

P.S
O to mi chodziło

http://dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1...d_Wawelem.html

Kocur 30.06.2008 21:24

Miejmy nadzieję ... kortów z trybunami nawet dla 200 osób u nas nie ma.

Czytałem też w gazecie 2 miechy temu że zamiast kortów będzie budynek mieszkalny - mam nadzieję że to były plotki.

ps. kiedy kolejny mecz?

kaelowiec 30.06.2008 22:31

to prawda zwlaszcza ze nie trzeba jakis super wypasionych kortow mozna by na kilku wiekszych osiedlach wyasfaltować prostokąt i postawić stalowa siatke , na takiej zasadzie jak stoja po osiedlach te stoly do pingo ponga

nety co prawda nie beda przechodzily :)

ale taki kort potem to juz zero pln utrzymania , stoi sobie po prostu i jest za free


a korzeniowski nie jest krakusem ;p

Gucio25 30.06.2008 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 559483)
ps. kiedy kolejny mecz?

Aga najprawdopodobniej będzie grać pojutrze, tj. 2 lipca.

akakiusz 30.06.2008 22:59

Jutro, drugi mecz na korcie centralnym

kaelowiec 01.07.2008 10:18

czyli koło 15.30

ciekawe czy wytrzyma tyle pod rząd

Gucio25 01.07.2008 12:09

no tak, gra dziś. ciężko będzie, dwa dni z rzędu grać ważne i trudne mecze. swoją drogą, dziwne to jest, że ćwierćfinały dzień po 4-tej rundzie są, w poprzednich rundach był dzień przerwy.
ale Aga, daj z siebie wszystko, dawaj!

wisłaWieczysta 01.07.2008 12:21

obawiam sie że nie wytrzyma fizycznie. sam gram w tenisa i takie mecze są bardzo męczące. wczoraj przecież zagrała 3sety z jedną najlepszych tenisistek na świecie

kaelowiec 01.07.2008 14:38

****a ze tez sie wzieło pietrowej na odrabianie z 6-1, 5-1 dla dementiewej pachnie 3 setem i czekac musmy...

kaelowiec 01.07.2008 14:58

no to se ****a objerzalem rawdanska

concedi 01.07.2008 15:16

wie ktoś czy jest transmisja na sopcast?? jeśli tak to na jakim kanale??

okti6 01.07.2008 15:57

proszę:

http://www.live-sport-tv.com/tenis.php

born2b3k 01.07.2008 16:43

mam takie wrażenie że Radwańska odpuściła sobie ten mecz :)

rocco_1906 01.07.2008 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 560348)
mam takie wrażenie że Radwańska odpuściła sobie ten mecz :)

nie no nie:) to po prostu czarnoskóra zawodniczka wykorzystuje swój walor jakim jest niemal zwierzeca siła;/ i jeszcze trafia serwisem.Aga jest po prostu bezradna.

rabi86 01.07.2008 16:53

Stękający babochłop był za silny :-/ . Dzisiaj wchodziło jej niemal wszystko. No trudno, i tak Isia zaszła daleko.

luke1906 01.07.2008 16:55

Z tak grającą Williams może wygrać tylko ...druga Williams.
Niesamowicie jej siedział dziś serwis, dodając zwierzęcą siłę - Aga nie miała szans.

miki2006 01.07.2008 17:37

wypadła gorzej od siostry ... w starciu z tym czymś

Aga na siłke !!

Gucio25 01.07.2008 17:40

ależ Williams zagrała. jeśli zawodniczka tak silna, jest w wielkiej formie - Aga ma bardzo małe szanse. niestety, ale prawda jest taka, że z takimi zawodniczkami jak Williams, czy Kuzniecowa, które grają siłowo, Aga wygra 1 na 4. sukces, że jest ćwierćfinał, brawo dla Agi, a Serena wyrasta na główną faworytkę Wimbledonu.

ps. fajnie się tego debla ogląda, Bryan & Bryan wymiatają. efektowne te wymiany przy siatce są. :)

kaelowiec 01.07.2008 23:20

ogolnie turniej na plus

usiu 01.07.2008 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 560348)
mam takie wrażenie że Radwańska odpuściła sobie ten mecz :)


no przeciez w drugim secie to ona stala, podejrzewam ze czula ze z noga cos jest nie do konca ok

rozumiem, ze Williams wali zajebiste serwisy ale przeciez Agnieszka do wiekszosci z nich nawet nie startowala, podejrzewam ze bala sie aby calkowicie sobie cos tam w miesniach nie zerwac ( nie znam sie na anatomii)

miki2006 02.07.2008 12:37

obawiam się że w formie życowiej i ze zdrową nogą do niektórcyh piłek i tak by nie doszła...

wisłaWieczysta 02.07.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miki2006 (Post 560925)
obawiam się że w formie życowiej i ze zdrową nogą do niektórcyh piłek i tak by nie doszła...


to prawda ale na pewno miała by większe szanse ze zdrową nogą...

a williams też tak wspaniale nie grała

Pablooo 02.07.2008 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 560757)
no przeciez w drugim secie to ona stala, podejrzewam ze czula ze z noga cos jest nie do konca ok

rozumiem, ze Williams wali zajebiste serwisy ale przeciez Agnieszka do wiekszosci z nich nawet nie startowala, podejrzewam ze bala sie aby calkowicie sobie cos tam w miesniach nie zerwac ( nie znam sie na anatomii)

Szkoda, że tak się jej dzieje co drugi turniej.

Tłumaczenie porażki zaczęło się co ciekawe już... PRZED meczem z Williams.

To smutne, ale to jest po prostu inny poziom
Gwoli ścisłości - Kuzniecowa, czy Pietrowa z którymi ostatnio wygrywała to też inny poziom. Tyle że obydwie Rosjanki dostały nieoczekiwanych zapaści, a Agnieszka jest na tyle rozgarnięta że umie to wykorzystywać.

Ogólnie cały tenis kobiecy jest dziwny i nieprzewidywalny, jak to z kobietami.

Szkoda, że jest od pewnego czasu na coraz niższym poziomie, szczególnie po odejściu Henin :(

miki2006 02.07.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisłaWieczysta (Post 561199)
to prawda ale na pewno miała by większe szanse ze zdrową nogą...

a williams też tak wspaniale nie grała



ona nie grała ona napierdalała :) i jak widać wyszło jej to na dobre

luke1906 06.07.2008 20:03

oglądacie finał? ****a MIAZGA I KOSMOS, kolesie grają tenis z innej planety

jak na razie Nadal - Federer 6-4, 6-4, 6-7, 6-7, 2-2 i równowaga, w 4 secie w tie break'u było 5-2 dla Nadala ale Federer wyszedł z opresji

niestety pogoda typowo angielska i deszcz przerwał mecz
dla chętnych sopcast kanał 6029, pokazują właśnie najlepsze akcje

pchelas 06.07.2008 21:10

Najlepszy mecz w historii tenisa. Bez kitu.

luke1906 06.07.2008 21:31

Dokładnie tak jak pisze pchelas. Nie widziałem lepszego meczu od lat, nie wiem czy kiedykolwiek widziałem lepszy mecz.

Brawa dla Nadala, wreszcie dopadł Federera na trawie. Dwóch najlepszych graczy, bez dwóch zdań.

luk02 06.07.2008 21:35

5h gry , 7h caly mecz! co za emocje, szkoda tylko ze zenski tenis kuleje a w meskim tylko Rafa, Krol ale meczyk przedni ;]

ToTylkoJa 06.07.2008 21:49

szkoda, że Roger przegrał. Wg mnie to jeden z najlepszych tenisistów w historii tenisa

lodecki 06.07.2008 22:21

swietny finał, brak słow, to co grali to byla inna planeta. Ciesze sie ze Rafa wygrał piekna radosc po zakonczeniu, pieknie pieknie

Skipper 06.07.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 563098)
Najlepszy mecz w historii tenisa. Bez kitu.

bez urazy, ale najlepszy mecz w najnowszej historii tenisa to półfinał Australian Open Safin - Federer, bodajże 2005. (Safin 9-7 w piatym secie). Ten mecz może równy, a na pewno tuż za wspomnianym.
Niemniej tenis był kosmiczny.

Gucio25 06.07.2008 22:25

co za mecz, kapitalny finał Wimbledonu.
ja się jednak cieszę że wygrał Nadal, przełamał dominację Rogera - który jest fenomenalnym tenisistą, ale tym razem byłem za Rafą, liczyłem na coś nowego na trawie w tym roku i się udało.

ps. z meczów które pamiętam - napewno jeśli nie najlepszy, jeden z największych.
Skipper - niestety jakoś nie kojarzę tego spotkania.
ps2. co do pamiętnych spotkań - pamięta ktoś taki mecz Roddicka z Federerem bodajże, kiedy obaj wyczerpani po długich godzinach gry oddali rakiety chłopcom do podawania piłek? :)

Niebieski1920 06.07.2008 23:02

Jesli chodzi o poziom to strasznie duzo niewymuszonych bledow.

Widzialem co najmniej 2 mecze lepsze od 2000 roku w tenisie. Oba to spotkania Samprasa z Agassim. Pierwszy to polfinal Australian Open z 2000 roku. Wygral Agassi 6:4 3:6 6:7 7:6 6:1. Wtedy to dopiero byl kosmos. Sampras jak nie strzelil asa to byl bezlitosnie mijany.
http://www.youtube.com/watch?v=aIkQu9KGRt4

Drugi to chyba mecz XXI wieku w tenisie
Sampras Agassi 6:7 7:6 7:6 7:6
http://www.youtube.com/watch?v=KDrz0...eature=related


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl