![]() |
Cytat:
|
tez nie rozumiem dlaczego wykonanie lezy, na zdjeciach wyglada zajebiscie. No ale jak masz lepiej to poka poka
|
Fajny pomysł i wykonanie
|
Super pomysł miałeś z tą Białą Gwiazdą, gratulacje
|
bo jest krzywo nic pozatym
|
Cytat:
|
Fantastyczne wykonanie.
|
Witam ! Tak jak wielu z was chce sobie zrobić kozacki pokój, lecz mam problem gdyż chciałbym zrobić herb Wisły, Śląska i Lechii ale nie wiem skąd zdobyć szablon i czym najlepiej, sprayem czy jakimiś farbami ?
|
Cytat:
Moj pokoj za malolata to byla rzeznia w porownaniu do tego cacka. ahh jak znajde fote to zrobie fote foty i sie pochwale wena. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl