Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pimp my room - Pokój wiślaka - pochwal się niech inni ocenią (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3001)

adTSam 23.07.2012 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1264444)
pomysł fajny ale wykonanie leży niestety :/

jak to jest zrobione ?

Mi się tam podoba a i z wykonaniem mi troche zeszło żeby to równo wyszło Gwiazda jest z płyty regipsowej i profili i jest szeroka na prawie 2 metry. Jak ty byś to zrobił ? Dlaczego leży ?

szprotson 23.07.2012 18:45

tez nie rozumiem dlaczego wykonanie lezy, na zdjeciach wyglada zajebiscie. No ale jak masz lepiej to poka poka

ajasz 23.07.2012 21:26

Fajny pomysł i wykonanie

gypsy 25.07.2012 11:47

Super pomysł miałeś z tą Białą Gwiazdą, gratulacje

Sialalalala 25.07.2012 12:06

bo jest krzywo nic pozatym

adTSam 26.07.2012 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1264764)
bo jest krzywo nic pozatym

Co jest krzywo ?

_ukoL 26.07.2012 12:34

Fantastyczne wykonanie.

kania341 28.08.2012 18:22

Witam ! Tak jak wielu z was chce sobie zrobić kozacki pokój, lecz mam problem gdyż chciałbym zrobić herb Wisły, Śląska i Lechii ale nie wiem skąd zdobyć szablon i czym najlepiej, sprayem czy jakimiś farbami ?

Dariook 28.08.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adTSam (Post 1264437)
Dodam swój pokój
Gwiazda podwieszana pod sufitem i pokój w barwach
Zdjęcia mogłyby być lepsze ale trudno

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ef73e1f41.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c1f51287b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e223c10a7.html

Jak wam się podoba ?

No super ! Nowoczesnie ze smakiem... napisalem spogladajac na sufit. :-)
Moj pokoj za malolata to byla rzeznia w porownaniu do tego cacka.

ahh jak znajde fote to zrobie fote foty i sie pochwale wena.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl