Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Counter - Strike (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2939)

Coach 28.08.2008 22:32

wiaderko.com i pobytku :)

Nowohucianin^^ 29.08.2008 10:05

Wiaderko.com sprzedaje w ogóle serwery ???? z tego co ja wiem to, to jest strono o info o CS'ie ... ale mogę się mylić :]

wislak_92 29.08.2008 10:10

Jakby skombinować paru ludzi chętnych co rzuci po kilka/kilkanaście zł na serwer to można by coś pomyśleć. Tylko kto się tym zajmie i u jakiej firmy? Serwery prywatne są nawet od 2zł/slot. Osobiście mógłbym się coś dorzucić.

Mamba 29.08.2008 14:49

Jak na razie zgłosiło się 8 osób :
Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
i ja

Postawienie serwera opłacać się będzie gdy uzbieramy min. 10 osób chętnych. Oczywiście serwer prywatny z hasłem.

Rozeznanie w ofercie: wynajem na 12 miesięcy!

shooters.pl:

14 slotów = Cena: 546 zł | Na 10 osób wyjdzie 54,60 na rok
16 slotów = Cena: 624 zł | Na 10 osób wyjdzie 62,40 na rok

pukawka.pl:WERSJA LITE

14 slotów = Cena: 504 zł | 50 zł
16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł

pifpaf.pl:

14 slotów = Cena: 504 zł | 50,40 zł
16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł

netgamer.pl:

14 slotów = Cena: 386 zł! | 38 zł
16 slotów = Cena: 441 zł! | 44 zł

kampno.pl:(aż za tanio - pytanie jaka jakość?)

14 slotów = Cena: 336zł z rabatem 252 | 25 zł
16 slotów = Cena: 384zł z rabatem 288 | 28 zł

Hitme.pl:

14 slotów = Cena 504zł | 50 zł
16 slotów = Cena 576zł | 57 zł

Mniej, więcej tak to wygląda. + oczywiście przyda się zawsze osoba mogąca zająć się "konserwacją" serwera (wgrywanie pluginów itp.), pomoc przy www i ogólnie takie tam...

Jachcik 29.08.2008 15:02

Gram wiekszośc czasu na serwerze kampno.pl ... Powiem były czasami z nim problemy ale tak to serwer zapierdziela

Nie wiem czy bede mógł nawet wpłacic odrazu całej kwoty za serwer;/

FajQ 29.08.2008 15:13

Ja z checią pogram na takim serwerze jak będzie można :)Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?

Zieniu17 29.08.2008 15:16

Ja tez bym się dorzucił;)

wislak_92 29.08.2008 15:23

Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P

Mamba 29.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 594804)
Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?

Ja też już jednym serwerem sie opiekuje ( ledsplej.net )a to czy steam czy no steam zależy od ilości osób chętnych i ich upodobań :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak_92
Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P

Tak - każdy kto dorzuci się do serwera otrzyma adma.

Zieniu17 - dopisuje Cie do listy
Jachcik - jak będziesz mógł się dorzucić do serwa daj znać

No to czekamy na resztę może ktoś jeszcze będzie chętny...

Kuba_WD 29.08.2008 22:01

Może by poprosić jakiegoś admina , że robimy coś takiego , i żeby coś wspomniał o tym na główniej stronie albo chociaż to przykleił ??

Jachcik 29.08.2008 22:16

Gdzie zamierzamy wziąźć tego serwa?........ jeżeliw kampno kasa by sie znalazła ;p

kuba-wisla 30.08.2008 16:38

Ja z kumpalmi kupiliśmy kiedyś serwa z Kampno- BARDZO TANIO 2,5zł za slota. Oczywiscie byl prywatny ale do grania mixow, cw sie nadaje. Serwer spoko nikomu nie lagowało.

Moze zoorganizować jakąś lige kibicow w CSa :P? A tak wogóle kilka dni temu Polacy zostali mistrzami świata (MYM.PGS skład:NEo,LUq,TaZ,kuben,Loord) opłacało się oglądać do rana rozgrywki przez 2 dni:D emocje prawie jak na stadionie :P

Nowohucianin^^ 31.08.2008 09:10

ja bym był za KampNO :)) i za serwer NS ... pozdro ;-)

Mamba 31.08.2008 16:47

Aktualna lista osób chętnych (11 osób):

Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
sumcio91
mb12
Izzy
i ja

~Izzy 31.08.2008 18:34

jeszcze ja

Nowohucianin^^ 01.09.2008 00:13

Nooo i elegancko już jest 9 osób !! Teraz tylko wpłata na konto Mamby i brać serwer :D:D hehe

mb12 01.09.2008 09:29

Też się na to piszę.Rejestrować się na http://bialagwiazda.ovh.org/news.php
!!

Mamba 02.09.2008 12:13

Aktualna lista osób chętnych (11 osób):

Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
sumcio91
mb12
Izzy
i ja

Wszystkie osoby zgłoszone proszę o rejestracje i udzielenie odpowiedzi na temat serwera na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/
----------
Od tej pory wszelakie sprawy doyczące serwera będziemy załatwiać na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ aby nie zaśmiecać tu Topicu ;)

adrkwi 08.09.2008 18:38

Counter Strike + serwer
 
CSarena.pl [FFA] @ vGame.pl
ip serwera : 82.177.192.80:27222


Slotów : 15
Status : Online


Strona Serwera : http://CSarena.pl
Kontakt z Head Adminem na forum
Nabór na adminów otwarty!

http://cache.www.gametracker.com/ser...2/b_560x95.png

Serwer jest całkowicie darmowy :] wystarczy ściągnąć grę. Jak wiślacy nie grają i się nudzi to warto zagrać. Co to ten Counter Strike ? Najpopularniejsza na świecie gra FPS online.

Przy okazji w tym temacie możemy pogadać o grze :]
Ja osobiście ją polecam :) Jest świetna na zabicie czasu a i pośmiać się można bo jak któryś walnie tekst przez mikrofon do klękajcie narody xDDD

FajQ 08.09.2008 20:05

1 Mam pytanie czy żeby mieć adma trzeba się składać na serwer?
2 Czy na servie jest SxE ?
3 Może turniej ?:D

adrkwi 08.09.2008 22:45

Turniej u nas jest :]
SXE nie bo nic nie daje - są czity na to
Żeby mieć u nas admina wystarczy spełnić kilka warunków, które są na forum.

mb12 17.09.2008 15:43

Osoby które się zdeklarowały do składki na serwer ,przypominam o wpłacie.

WiślakNH 17.09.2008 16:01

Właśnie chwilke pograłem na tym serwie i powiem,że na pierwszy rzut oka słabiutki poziom,jak będzie jakiś turniej to jak on będzie wyglądał?Będzie trzeba samemu stworzyć team czy będziemy sie wpisywać na forum i ktoś zrobie jakieś losowanko?Ja byłbym za tym drugim :)

SpoXsteR 08.10.2008 14:35

mam problem
gdy idę i skoczę to nie mogę (trzymająć cały czas strzałkę do przodu) iść dalej, dopiero wtedy gdy nacisnę drugi raz strzałkę do przodu, to samo jak skręcam w lewo bądz prawo.
nie da się tak grać.. powinno być tak że trzymam strzałkę do przodu skaczę i idę dalej.. a nie że robię skok i się zatrzymuje.

był format, w "services.msc" zmieniałem na "wyłączony" , zmieniałem z OpenGL na D3D i na odwrót, instalowałem grę od nowa i dalej to samo.
nie gram na cfg. więc nie mam tym samym jakichś bajer z klawiaturą, gram na default'cie..

PS. gram na NON STEAM (więc nie podawajcie mi jakichś zmian w folderach steam)
ale jak gralem w steamie miałem to samo.

oczywiście nie zawsze tak miałem.. macie jakąś radę?

Arteka1906 08.10.2008 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 613570)
mam problem
gdy idę i skoczę to nie mogę (trzymająć cały czas strzałkę do przodu) iść dalej, dopiero wtedy gdy nacisnę drugi raz strzałkę do przodu, to samo jak skręcam w lewo bądz prawo.
nie da się tak grać.. powinno być tak że trzymam strzałkę do przodu skaczę i idę dalej.. a nie że robię skok i się zatrzymuje.

był format, w "services.msc" zmieniałem na "wyłączony" , zmieniałem z OpenGL na D3D i na odwrót, instalowałem grę od nowa i dalej to samo.
nie gram na cfg. więc nie mam tym samym jakichś bajer z klawiaturą, gram na default'cie..

PS. gram na NON STEAM (więc nie podawajcie mi jakichś zmian w folderach steam)
ale jak gralem w steamie miałem to samo.

oczywiście nie zawsze tak miałem.. macie jakąś radę?

moze to Ci cos podpowie http://cs.piasta.pl/forum/viewtopic....0e6e2b4b#38670

Robert_wislak 13.10.2008 21:16

Ma ktoś link do działającego downloadu CS 1.6 nonsteam?

Nowohucianin^^ 13.10.2008 21:41

ftp://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/h...s16full_v7.exe
http://cs.amigo.od.ua/downloads/cs16full_v13.exe
http://baltgames.lv/v2/downloads/1/
http://www.byku.czechowice.net.pl/CS/cs16full_v9.exe <-- ten działa na 100000000%
http://muerte.interkar.pl/ftp/cs/cs16full_v7.exe
http://portal.kaliningrad.ru/files/cs16full_v6.exe
http://downloads.zloy.org/cs/cs16full_v7.exe
http://www.byku.czechowice.net.pl/CS...ll_v4+zbot.exe
http://rush.lv/?pg=13&id=3
ftp://82.195.0.167/games/Counter-Strike/cs16full_v7.exe
ftp://82.195.0.167/games/Counter-Str...l_20040715.exe
http://downloads.zloy.org/cs/cs16full_v13.exe
http://downloads.zloy.org/cs/cs16full_v7.exe
http://cs2.raid.ru/cs/cs16full_v4+zbot.exe
ftp://ftp2.mega.kg/games3/Action/CS_1.6/cs16full_v9.exe
http://gamez.zp.ua/files/zp-ix/cs16full_v9.exe
http://arena.asteis.net/files/cs16full_v6.exe
http://d1.vbios.com/files/cs/cs16full_v6.exe
http://www.cs.hacker.lv/install/cs16full_v6.exe
http://www.all-cs.ru/files/uploads/cs/cs16full.exe
ftp://130.89.175.1/pub/games/halflif...s16full_v7.exe
http://game.online.kz/files/cs/clien...ll_v4+zbot.exe

któryś musi działać :D ;)

bieniuTS 13.10.2008 21:49

http://www.kloda.info/cs/ jeden z mirrorow 1,2,3powinien działac:)

Robert_wislak 25.10.2008 18:37

Znalazłoby się pare osób chętnych żeby zagrać spara na prywatnym servie? max 5v5 lub mniej jeśli ktoś byłby chętny tak 4fun to pisać na priv

DevilMayCry 25.10.2008 18:52

znacie jakies fajne polskie serwery (steam) ZN ? :D

M.C (nowy kleparz) 30.10.2008 19:20

Potrzebuje linka do CS 1.6 non steam...Szukałem na googlach i nie moge znaleść nic odpowiedniego.
Może ktoś jest kumatszym?

wislak_92 30.10.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 621656)
Potrzebuje linka do CS 1.6 non steam...Szukałem na googlach i nie moge znaleść nic odpowiedniego.
Może ktoś jest kumatszym?

http://peb.pl/strzelaninki-akcji-ttp...1-6-non-4.html

Jedyna gra w którą gram:)

matiiinh 02.11.2008 12:22

zna ktoś jakiś fajny serwer z Diablo Modem?

Yangkee822 10.11.2008 18:02

find them without fault
 
We shall never have friends if we expect to find them without fault.Come and buy WoW Gold, Cheap WoW Gold wow Accounts here, Cheap WoW Gold,Cheap WoW Gold, our WoW Gold web .

Sabo 10.11.2008 23:16

znacie jakiś wiślacki server nonsteam / steam ?

Nowohucianin^^ 03.02.2009 20:43

Serwer Central Shoot [FFA] !! Serdecznie Zapraszamy !!


http://img147.imageshack.us/img147/2575/csbigou6.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/426/informacjeha5.png

Serwer FFA - Free For All:

http://cache.www.gametracker.com/ser...5/b_560x95.png

http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Nazwa: Central Shoot [FFA] @ Gamepad.pl
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg IP: 91.209.68.3:27015
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Haslo: Wyróżnione w Nazwie
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Sloty: 18 + Rezerwacja dla Admina
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas C4: 35 sekund
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Rundy: 2 min 30 sekund
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Mapy: 15 minut
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Head Admin: Malitek


http://img71.imageshack.us/img71/1071/oferujemyub1.png

:idea: Niskie Pingi ok. 20 - 40
:idea: Kulturę
:idea: Przyzwoitych i aktywnych adminów
:idea: Miłą atmosferę
# Możliwość wykupienia Admina lub Prywatnego Slota


http://img508.imageshack.us/img508/6629/kontaktmn7.png

Malitek - 8336640 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png
I co Teraz ? - 162410 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png
^ABG ReprezentanT^ - 3073222 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png

Serwery są nowe, stoją w bardzo dobrych serwerowniach !!
Profesjonalne Forum z dostępem do statystyk graczy na obu Serwerach !!
Nie tolerujemy graczy bez kultury osobistej, cheatów i nadużywania mikrofonu !!

Dafi_91 14.03.2009 14:47

Szukam dobrych serwerów Gun-Game zna ktoś jakieś??

nowy_piotrek 02.04.2009 11:58

Prosze o kontakt kogos kto ma zainstalowanego csa na kompie - drobna prosbe bede miec do takiej osoby.

Szczegoly na priv.

edyta: problem rozwiazany, dzieki za pomoc dla jednego forumowicza, pozostalym dzieki za checi ;)

Mlody Wislak 02.04.2009 12:40

steam czy ns? Jeśli steam to służę pomocą :)

pietruch 02.04.2009 16:45

Jeżeli 1,6 steam to podbij na gg.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl