![]() |
wiaderko.com i pobytku :)
|
Wiaderko.com sprzedaje w ogóle serwery ???? z tego co ja wiem to, to jest strono o info o CS'ie ... ale mogę się mylić :]
|
Jakby skombinować paru ludzi chętnych co rzuci po kilka/kilkanaście zł na serwer to można by coś pomyśleć. Tylko kto się tym zajmie i u jakiej firmy? Serwery prywatne są nawet od 2zł/slot. Osobiście mógłbym się coś dorzucić.
|
Jak na razie zgłosiło się 8 osób :
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak i ja Postawienie serwera opłacać się będzie gdy uzbieramy min. 10 osób chętnych. Oczywiście serwer prywatny z hasłem. Rozeznanie w ofercie: wynajem na 12 miesięcy! shooters.pl: 14 slotów = Cena: 546 zł | Na 10 osób wyjdzie 54,60 na rok 16 slotów = Cena: 624 zł | Na 10 osób wyjdzie 62,40 na rok pukawka.pl:WERSJA LITE 14 slotów = Cena: 504 zł | 50 zł 16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł pifpaf.pl: 14 slotów = Cena: 504 zł | 50,40 zł 16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł netgamer.pl: 14 slotów = Cena: 386 zł! | 38 zł 16 slotów = Cena: 441 zł! | 44 zł kampno.pl:(aż za tanio - pytanie jaka jakość?) 14 slotów = Cena: 336zł z rabatem 252 | 25 zł 16 slotów = Cena: 384zł z rabatem 288 | 28 zł Hitme.pl: 14 slotów = Cena 504zł | 50 zł 16 slotów = Cena 576zł | 57 zł Mniej, więcej tak to wygląda. + oczywiście przyda się zawsze osoba mogąca zająć się "konserwacją" serwera (wgrywanie pluginów itp.), pomoc przy www i ogólnie takie tam... |
Gram wiekszośc czasu na serwerze kampno.pl ... Powiem były czasami z nim problemy ale tak to serwer zapierdziela
Nie wiem czy bede mógł nawet wpłacic odrazu całej kwoty za serwer;/ |
Ja z checią pogram na takim serwerze jak będzie można :)Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?
|
Ja tez bym się dorzucił;)
|
Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P
|
Cytat:
Cytat:
Zieniu17 - dopisuje Cie do listy Jachcik - jak będziesz mógł się dorzucić do serwa daj znać No to czekamy na resztę może ktoś jeszcze będzie chętny... |
Może by poprosić jakiegoś admina , że robimy coś takiego , i żeby coś wspomniał o tym na główniej stronie albo chociaż to przykleił ??
|
Gdzie zamierzamy wziąźć tego serwa?........ jeżeliw kampno kasa by sie znalazła ;p
|
Ja z kumpalmi kupiliśmy kiedyś serwa z Kampno- BARDZO TANIO 2,5zł za slota. Oczywiscie byl prywatny ale do grania mixow, cw sie nadaje. Serwer spoko nikomu nie lagowało.
Moze zoorganizować jakąś lige kibicow w CSa :P? A tak wogóle kilka dni temu Polacy zostali mistrzami świata (MYM.PGS skład:NEo,LUq,TaZ,kuben,Loord) opłacało się oglądać do rana rozgrywki przez 2 dni:D emocje prawie jak na stadionie :P |
ja bym był za KampNO :)) i za serwer NS ... pozdro ;-)
|
Aktualna lista osób chętnych (11 osób):
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak sumcio91 mb12 Izzy i ja |
jeszcze ja
|
Nooo i elegancko już jest 9 osób !! Teraz tylko wpłata na konto Mamby i brać serwer :D:D hehe
|
Też się na to piszę.Rejestrować się na http://bialagwiazda.ovh.org/news.php
!! |
Aktualna lista osób chętnych (11 osób):
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak sumcio91 mb12 Izzy i ja Wszystkie osoby zgłoszone proszę o rejestracje i udzielenie odpowiedzi na temat serwera na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ ---------- Od tej pory wszelakie sprawy doyczące serwera będziemy załatwiać na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ aby nie zaśmiecać tu Topicu ;) |
Counter Strike + serwer
CSarena.pl [FFA] @ vGame.pl
ip serwera : 82.177.192.80:27222 Slotów : 15 Status : Online Strona Serwera : http://CSarena.pl Kontakt z Head Adminem na forum Nabór na adminów otwarty! http://cache.www.gametracker.com/ser...2/b_560x95.png Serwer jest całkowicie darmowy :] wystarczy ściągnąć grę. Jak wiślacy nie grają i się nudzi to warto zagrać. Co to ten Counter Strike ? Najpopularniejsza na świecie gra FPS online. Przy okazji w tym temacie możemy pogadać o grze :] Ja osobiście ją polecam :) Jest świetna na zabicie czasu a i pośmiać się można bo jak któryś walnie tekst przez mikrofon do klękajcie narody xDDD |
1 Mam pytanie czy żeby mieć adma trzeba się składać na serwer?
2 Czy na servie jest SxE ? 3 Może turniej ?:D |
Turniej u nas jest :]
SXE nie bo nic nie daje - są czity na to Żeby mieć u nas admina wystarczy spełnić kilka warunków, które są na forum. |
Osoby które się zdeklarowały do składki na serwer ,przypominam o wpłacie.
|
Właśnie chwilke pograłem na tym serwie i powiem,że na pierwszy rzut oka słabiutki poziom,jak będzie jakiś turniej to jak on będzie wyglądał?Będzie trzeba samemu stworzyć team czy będziemy sie wpisywać na forum i ktoś zrobie jakieś losowanko?Ja byłbym za tym drugim :)
|
mam problem
gdy idę i skoczę to nie mogę (trzymająć cały czas strzałkę do przodu) iść dalej, dopiero wtedy gdy nacisnę drugi raz strzałkę do przodu, to samo jak skręcam w lewo bądz prawo. nie da się tak grać.. powinno być tak że trzymam strzałkę do przodu skaczę i idę dalej.. a nie że robię skok i się zatrzymuje. był format, w "services.msc" zmieniałem na "wyłączony" , zmieniałem z OpenGL na D3D i na odwrót, instalowałem grę od nowa i dalej to samo. nie gram na cfg. więc nie mam tym samym jakichś bajer z klawiaturą, gram na default'cie.. PS. gram na NON STEAM (więc nie podawajcie mi jakichś zmian w folderach steam) ale jak gralem w steamie miałem to samo. oczywiście nie zawsze tak miałem.. macie jakąś radę? |
Cytat:
|
Ma ktoś link do działającego downloadu CS 1.6 nonsteam?
|
http://www.kloda.info/cs/ jeden z mirrorow 1,2,3powinien działac:)
|
Znalazłoby się pare osób chętnych żeby zagrać spara na prywatnym servie? max 5v5 lub mniej jeśli ktoś byłby chętny tak 4fun to pisać na priv
|
znacie jakies fajne polskie serwery (steam) ZN ? :D
|
Potrzebuje linka do CS 1.6 non steam...Szukałem na googlach i nie moge znaleść nic odpowiedniego.
Może ktoś jest kumatszym? |
Cytat:
Jedyna gra w którą gram:) |
zna ktoś jakiś fajny serwer z Diablo Modem?
|
find them without fault
We shall never have friends if we expect to find them without fault.Come and buy WoW Gold, Cheap WoW Gold wow Accounts here, Cheap WoW Gold,Cheap WoW Gold, our WoW Gold web .
|
znacie jakiś wiślacki server nonsteam / steam ?
|
Serwer Central Shoot [FFA] !! Serdecznie Zapraszamy !!
http://img147.imageshack.us/img147/2575/csbigou6.jpg http://img90.imageshack.us/img90/426/informacjeha5.png Serwer FFA - Free For All: http://cache.www.gametracker.com/ser...5/b_560x95.png http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Nazwa: Central Shoot [FFA] @ Gamepad.pl http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg IP: 91.209.68.3:27015 http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Haslo: Wyróżnione w Nazwie http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Sloty: 18 + Rezerwacja dla Admina http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas C4: 35 sekund http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Rundy: 2 min 30 sekund http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Mapy: 15 minut http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Head Admin: Malitek http://img71.imageshack.us/img71/1071/oferujemyub1.png :idea: Niskie Pingi ok. 20 - 40 :idea: Kulturę :idea: Przyzwoitych i aktywnych adminów :idea: Miłą atmosferę # Możliwość wykupienia Admina lub Prywatnego Slota http://img508.imageshack.us/img508/6629/kontaktmn7.png Malitek - 8336640 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png I co Teraz ? - 162410 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png ^ABG ReprezentanT^ - 3073222 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png Serwery są nowe, stoją w bardzo dobrych serwerowniach !! Profesjonalne Forum z dostępem do statystyk graczy na obu Serwerach !! Nie tolerujemy graczy bez kultury osobistej, cheatów i nadużywania mikrofonu !! |
Szukam dobrych serwerów Gun-Game zna ktoś jakieś??
|
Prosze o kontakt kogos kto ma zainstalowanego csa na kompie - drobna prosbe bede miec do takiej osoby.
Szczegoly na priv. edyta: problem rozwiazany, dzieki za pomoc dla jednego forumowicza, pozostalym dzieki za checi ;) |
steam czy ns? Jeśli steam to służę pomocą :)
|
Jeżeli 1,6 steam to podbij na gg.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl