![]() |
Cytat:
Z tym Astiz'em to nieźle dowalili. Nie wiem czy tylko mi się tak wydawało, ale ten program [czyt. jego dziennikarze itd.] są proLegijni... Może jestem jakiś wyczulony. Sam nie wiem :D Sędzia zasługuje na wielkiego plusa. Widać, że 'będzie z niego pożytek'. Nie będzie 'zaklinania rzeczywistości'. Szczęsny - Jego teksty najbardziej przypadły mi do gustu. Jak dla mnie najobiektywniejszy człowiek w studio i najmądrzej mówiący. Szczególnie spodobało mi się jego zdanie n/t transferów Legii, choćby to z Iwańskim :rotfl: Z tymi SMS'ami jak dla mnie przesadzili. Widać, że prawie nikt nie głosował. Generalnie program na +. Ważne, że nie jest transmitowany o tak wieczorowej porze jak program na TVN'ie. Ps. Widzę, że nie tylko mi przeszkadzało wpatrywanie się prosto w kamerę tego kolesia z przylizaną grzywą. |
Dzięki Ci Panie, że jest jeszcze Liga+
|
Swoją drogą ten Iwański jest szybki najpierw grał w mecz a chwilę później był w studiu ;)
|
Cytat:
to już magazyn z TVP sprzed kilku lat był lepszy. wszystkie wady, już wymieniłem i ja i wy, więc rozpisywać się ponownie nie będe. ale tak na przyszłość - dobrze by było, jakby został tam Szostek, dwóch prowadzących może być, Szczęsny + jeden jakiś zmieniający się gość, lub dziennikarz. błagam, tylko nie ten "zapierdzielacz" lub ten gapiący się w kamerę, bo śmiech na sali. oby było wolniej, na temat i profesjonalniej. i bez tego hasła "szybka piłka", bo to sprawia że jeszcze szybciej gadają (da się?). |
Szczerze, to mnie ten magazyn nieco zniesmaczył. Magazyn w TVNie był po prostu żałosny i nieprofesjonalny. Tutaj niby profesjonalizm jest, ale konwencja tabloidowa. Co to ma być to naśmiewanie się z Piasta, czy z Polonii, jakie prawo mają do tego te żałosne dziennikarzyny, o których nikt nie słyszał. Wydawało mi się, że to jest magazyn całej ekstraklasy. Na dodatek prowadzący zadają debilne pytania, próbują szukać sensacji.
Na plus materiały, które były przygotowane profesjonalnie, choć dało się w nich wyczuć nutkę stronniczości, a może inaczej, każda drużyna była przedstawiona z pozycji kibica tej drużyny, oprócz Wisły i Cracovii, które zostały przedstawione przez kibica-malkontenta. Na plus też facet od decyzji sędziowskich. Z takich bardziej technicznych uwag. Przy parach na następną kolejkę przydałyby się znaczki klubów, byłoby o wiele czytelniej. Ogólnie elementy graficzne kulały- chodzi mi o podpisy pod osobą mówiącą, plansze graficzne, których brakowało, a można było chociażby przedstawić prognozowany skład każdej z drużyn. Mogły by być też jakieś dodatkowe wodotryski, jakoś ładnie przygotowane czołówki z herbami klbów itd. a takto było szybko i tak jakoś surowo. Co do ilości gości to też uważam, że trzech to za dużo, na dodatek dwóch prowadzących, z których żaden właściwie nie dodaje od siebie żadnych merytorycznych uwag. Wystrój studia przeciętny, jak dla mnie może być, ale goście siedzą za bardzo stłoczeni, a jednocześnie dzieli ich duża odległość od prowadzących. Podsumowując, nowy magazyn lepszy niż TVN-owski, ale do ligi+ to mu bardzo daleko. |
Z tym Szostkiem to tak nie podniecajcie się. W następnej kolejce powie coś przeciw Wiśle i zostanie "nieobiektywnym chu.em" i "warszawską ku.wą".
|
gigancie, niech powie. jeśli tylko sędzia meczu Wisła - Ruch, czy Wisła - xxxx popełni jakiś błąd przeciwko nam, niech go wyłapie, jestem jak najbardziej za i będe go popierał, bo wiemy jak z naszymi sędziami jest. oczy przymykać nie możemy.
niektórzy mają jeszcze choć trochę obiektywizmu. ;) |
Skad mozna to sciagnac?
|
Spodziewałem się typowego syfu a zostałem bardzo mile zaskoczony .
Pamiętajmy , że to pierwszy odcinek , więc trudno wymagać wielkiego cudu :) Pierwsze odcinki magazynu w tvn , to było dno totalne , więc jeżeli teraz program w dwójce osiągnął lepszy poziom niż magazyn OE w całokształcie , to tylko należy z dużym optymizmem patrzyć w przyszłość . |
W sumie było niezle ale nie podobało mi sie to wysmiewanie niektorych klubow dobrze wiemy ze Polska liga jest jaka jest ale badzmy patriotami i szukajmy dobrych rzeczy w naszej piłce a co do magazynu TVN-owkiego to był to program troche za bardzo legijny ale tak to nie był zły
|
Pierwszy odcinek magazynu w TVP2 zrobil na mnie lepsze wrazenie niz to czym przez 3 lata raczyl nas TVN. Zobaczymy jak bedzie dalej... Na plus na pewno Szczesny - jego blyskotliwosc i bezstronnosc beda duzym atutem tego programu. Jak ktos powiedzial, lepiej byloby gosci ograniczyc do dwoch (Szczesny plus jeszcze jeden dziennikarz). Szostek takze spisal sie bardzo dobrze, punktujac bledy sedziego (pamietamy jak w TVN przechodzili do porzadku dziennego nad bledami na korzysc Legii, a rozdrabniali te na korzysc Wisly). Prowadzacy tez spisali sie pozytywnie. Raczej oczekiwalem takiego skladu, bo jednak tzw stara gwardia produkuje sie przy pojedynczych meczach wiekszego kalibru niz codzienne rozgrwyki ligowe. Zasatanowilbym sie nad dalszym zapraszaniem Kolodziejczyka i Zielinskiego. Pierwszy ze wzgledow wizualnych, a drugi jest zbyt "warszawski". Wystroj studia i tempo programu faktycznie nieco na minus. Brakowalo mi piosenki, do ktorej jednak przywyklem. Nie podobaly mi sie tez zlosliwe uwagi na temat Polonii Bytom i Piasta - to bylo cokolwiek niesmaczne. Na przyszlosc powinni stonowac pod tym wzgledem. Co by jednak nie powiedziec, ciesze sie, ze nie musialem juz sluchac "glebokich analiz" Tuzimka.:) W kazdym razie prawdziwym testem na obiektywizm programu bedzie pierwsza porazka Legii.;)
|
tylko mogliby sobie darować dwie rzeczy: teksty w stylu " a teraz panie Adamie szybka piłka" - "to nazywa się szybka piłka" itd. - sonda sms-owa też to raczej nieporozumienie - ale generalnie dużo lepiej niż TVN !!
|
Jak sie nie myle w TVP2 transmisja :D
|
Cytat:
|
Mam nadzieje że w tym roku TVP z racji tego że transmituje aż 4 mecze ściągnie do studia kogoś młodszego niż Gmocha bo coś czuje, że w tym roku analiz pana Jacka moge nie przeżyć :D
http://i38.tinypic.com/34jd6ih.gif |
No to panowie szybka piłka.....Najfajniejszy był ten przylizany, zamiast prowadzić dialog z innymi ciągle patrzył prosto w kamerę...hehe sie promuje chłopiec, Szczęsny jak zwykle grał wszędzie i z wszystkich szydzi. Ogólnie magazyn in minus, ciekawe jak będą wyglądać skróty.
|
Cytat:
Ten Szostek byl kiedys czasami gosciem Ligi + Extra,ogolnie nie ma sie co martwic,gosc jest dobry . Natomiast ten magazyn na +,lepszy niz na Legijnym TVN ,do C+ troche brakuje ,ale lepszy rydz niz Salak & company. |
In minus, in plus...brakuje jeszcze
' infa telefonicznego" oraz PDK i KMWTW |
to juz nie bedzie magazynu ligowego na tvn24 ?
|
nie
00000000 |
dzis w Faktach Po Faktach - Zbigniew Boniek i dyskusja o aktualnej sytuacji w piłce polskiej
|
Cytat:
|
kurde,mieszkam w usa to moglem ogladac ligowe bramki na tvn24
a teraz kicha program byl jaki byl ale gole pokazywali |
Cytat:
|
Wymiękłem, po tym co usłyszałem, w dzisiejszej Lidze + odnośnie Wisły. Słuchałem jednym uchem, nie wiem kto to powiedział ale usłyszałem coś takiego: " Lepiej zagrać sobie 2 mecze z Barceloną niż trafić do słabej grupy LM" nie jestem pewien ale to chyba powiedział Mielcarski. Dla mnie to jest komedia.
edit: Zapomniałem dodać że chyba również Mielcarscki powiedział " Całe szczęście że nikt nie dostał kontuzji" Gratulacje. |
Cytat:
|
To powiedział Andrzej Twarowski, jutro w Lidze+ Ekstra będzie Bednarz.
|
a ta szybka pilka to jutro idzie na tvp2 po 22;00 ?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
btw. w takiej sytuacji, jaki najbliższy mecz pokaże TVP? miał być otwarcia, no ale Wisła - Ruch to już nie otwarcie chyba? |
Cytat:
Albo mecz następnej kolejki Wisła - Lech... |
Kod:
http://rapidshare.com/files/136172841/Liga___1_kolejka_sport-video.pl.part1.rar.htmlKod:
PART1 - http://hostuje.net/file.php?id=f9aeeea644119f242e2470714be715f3Kod:
PART1 - http://odsiebie.com/pokaz/386788---e713.htmlNagranie & Upload: www.Sport-Video.pl |
Pod jaki adres ligi+extra mozna wysłać pytania do J. Bednarza?
[email protected] ??? |
Tak - [email protected]
|
dzisiaj Bednarz gosciem ? musialem cos przysnac pod koniec L+
|
Cytat:
|
Ma ktoś skrót wczorajszego meczu Wisły w najwyższej jakości z Ligi+??
;) |
|
A idzie gdzies na necie na żywo Liga+ i Liga+ekstra??
|
raz oglądałem Ligę+ całą bez ściągania. Wie ktoś gdzie można oglądnąć?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl