Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pies, kot czy może inne zwierzę? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2560)

Ofsajd 05.04.2010 12:15

kot i pies. oba się przybłąkały(czyt. jakiś pojeb wyrzucił je z auta pod moim domem - co się niestety dość często zdarza w okresie wakacyjnym). kot - misiek jest mój i tak jak wcześniej nie przepadałem za kotami, tak teraz nie wyobrażam sobie takiego małego rudzielca nie mieć. Najbardziej przejebane zwierze jakie widziałem. Zresztą został znaleziony po mojej 18-stce rodzinnej, jak ostatnia ciotka wychodziła to stał pod drzwiami od domu taki malutki zmarznięty, no i został. pies - maksymilian jest w domu od wianków zeszłorocznych, średniej wielkości kundelek biało-czarny. na początku bał sie wszysktich ale z czasem się oswoił ;)

btw. ludzie którzy wyrzucają zwierzęta za miastem z samochodu i odjeżdżają to s****ysyny i też powinni być traktowani w ten sam sposób. Ze 2 lata temu jakiś palant wyrzucił z auta pudla w kagańcu! równie dobrze mógł go przywiązać do drzewa w jakimś lesie, bo ewentualne upolowanie(zjedzenie czegoś) w kagańcu jest niemożliwe.

!!IRIVER!! 05.04.2010 12:21

http://www.petplanet.co.uk/petplanet...airnterr13.jpg

Ja mam coś takiego, jak ten z prawej. :P
Już prawie 8 lat.. Generalnie piesia jest bardzo mądra, ale uparta, nieufna i dość agresywna.

Kiedyś były koty, świnka morska itd. :P

piotrek chicago 05.04.2010 15:10

ja mam dwie kotki ktore bez siebie nie moga zyc ia czasami tluka sie ze az ja mam dosc :P po lewej mlodsza tequila a po prawej starsza chiquita :)obydwie russian blue ta rase polecam dla alergikow
http://i43.tinypic.com/35mehdg.jpg

Donki 05.04.2010 15:17

Piotrek chicago zajebiste te kotki :D

mic 29.04.2010 20:26

W ktorym zoologicznym w Krakowie mozna kupic kanarka ?
(zoologiczne w galeriach odpadaja)

tofik 29.04.2010 21:42

Lubie i psy i koty, ale koty to takie s****iele czasem. Jakby miały zaburzenia psychiczne. A psy to radosne zwierzaki. Jakbym miał jakiegoś psa sobie sprawić to Labradora :)

piotrek chicago 29.04.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 890886)
Lubie i psy i koty, ale koty to takie s****iele czasem. Jakby miały zaburzenia psychiczne. A psy to radosne zwierzaki. Jakbym miał jakiegoś psa sobie sprawić to Labradora :)

a miales kiedys kota ze tak mowisz? ja mam dwa i nigdy mnie nie podrapaly ani nie pogryzly ain jeden mebel nie jest podrapany z kotem (tak jak i z kazdym zwierzem)trzeba wiedziec jak sie obchodzic i co musza miec zapewnione a wszystko bedzie ok

Krzysiek 01.05.2010 18:04

Heh:) mnie wczoraj pogryzł kot do tego stopnia, że dłoń mam prawie jak sito:) ale generalnie koty są zajebiste:) Psy zresztą też:)

Jachcik 06.11.2010 15:09

Do oddanie dwie małe kundelki;], może byłby ktoś chętny?, Na czas oddania zapewne będa nauczone porządku. Więcej informacji na pw(zdjęcia itd.)

Zwierze 06.11.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 650738)
Ja mam mieszkanie, 3 pokoje i piesek żyje. Husky jest mniejszy niż np. popularny Owczarek Niemiecki. Jego wielką zaletą jest, że nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych ani nie ma psiego zapachu, jak zmoknie to w domu unosi się chwilę zapach mokrego futra i tyle. Dramatem zaś jest młody pies, zniszczy, rozwali, spustoszy wszystko co ma na swojej drodze :P Wygryzienie półmetrowej dziury w wersalce czy zerwanie paneli nie stanowi dla niego problemu :shock: Problemem dla posiadacza może też być nieokiełznany instynkt łowny, płacić za kury czy króliki już mi się zdarzało :-D Oprócz tego piesek lubi czasem zniknąć, na parę godzin czy nawet dobę. W związku z tym puszczenie Huskiego ze smyczy, to nie najlepszy pomysł. Natomiast podejście do ludzi jest kapitalne, spora nieufność lecz całkowita łagodność i cierpliwość, oprócz tego typowo stadny charakter.

Ja mam malamuta. Dom i 17ar działkę. Mimo wszystko pies ma codziennie przynajmniej godzinny spacer. Spuszczany ze smyczy, biega za sarnami itp bo akurat mieszkam w takiej okolicy. Zawsze wraca, nie ucieka. To są rasy skłonne do ucieczek ale mimo wszytko często tak bywa jak się pies nudzi w końcu to zwierzęta stworzone do ciężkiej pracy.
Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl